Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 01:07:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662483 krát)
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4935 kdy: Duben 28, 2013, 06:18:16 pm

Pokud dojde na boj tak mě to každou chvíli bude padat pač se to šíleně škube, asi něco s grafikou..  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Hele moje grafika mi občas také připraví nějaká překvapení... třeba už jsem měl modré jeleny, zelený log...  a rozostřené záře ani nepočítám Škleb
Ale nepadá mi to... někdy sem dám screeny Smích
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4936 kdy: Duben 28, 2013, 10:34:16 pm

Pokud dojde na boj tak mě to každou chvíli bude padat pač se to šíleně škube, asi něco s grafikou..  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Hele moje grafika mi občas také připraví nějaká překvapení... třeba už jsem měl modré jeleny, zelený log...  a rozostřené záře ani nepočítám Škleb
Ale nepadá mi to... někdy sem dám screeny Smích

No já po reinstalu měla problémy s ovladačema, asi mám moc nový pač předtím sem měla starší a pracovalo to v pohodě. Jenže teď starší nemůžu najít Smích
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4937 kdy: Duben 29, 2013, 06:07:15 pm

Já nechci píchat do vosího hnízda hoši, ale vím že moje celá rodinka (Isidur,unknown a bráchové) přestali hrát z jednoho jedinýho důvodu. Nelíbí se jim světobříběh stylu " dobrý den pane drowe, to máme dneska ale pěkně co? a to sluníčko jak nám konečně svítí" nebo "smekám poklonu madam. *drow v pravý poledne uprostřed pouště pomyslí si*" .

Nějak se nám vytratili ty realie a pravidla což?

*zakucká se*
Tak nevím, jestli jsem to pochopil dobře, ale pokud ano, tak na to jenom odpovím, že si pamatuju jednu akci (tusím ještě za měsíční elfy, možná dýl) kde jsme  někde v podhůří potkali drowku, která se schovávala za strom za pravého poledne a vysmívala se nám a tuším, že tam byla ve hře i DM neviditelnost. Tak jsme se za ní chvilku honili a pak prostě zmizela. Detaily už si moc nepamatuju, ale dlouho jsme nad tím kroutili hlavou a bavili se o tom. No a hádej, kdo tuhle über drowku ovládal.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4938 kdy: Duben 29, 2013, 06:23:30 pm

Já nechci píchat do vosího hnízda hoši, ale vím že moje celá rodinka (Isidur,unknown a bráchové) přestali hrát z jednoho jedinýho důvodu. Nelíbí se jim světobříběh stylu " dobrý den pane drowe, to máme dneska ale pěkně co? a to sluníčko jak nám konečně svítí" nebo "smekám poklonu madam. *drow v pravý poledne uprostřed pouště pomyslí si*" .

Nějak se nám vytratili ty realie a pravidla což?

*zakucká se*
Tak nevím, jestli jsem to pochopil dobře, ale pokud ano, tak na to jenom odpovím, že si pamatuju jednu akci (tusím ještě za měsíční elfy, možná dýl) kde jsme  někde v podhůří potkali drowku, která se schovávala za strom za pravého poledne a vysmívala se nám a tuším, že tam byla ve hře i DM neviditelnost. Tak jsme se za ní chvilku honili a pak prostě zmizela. Detaily už si moc nepamatuju, ale dlouho jsme nad tím kroutili hlavou a bavili se o tom. No a hádej, kdo tuhle über drowku ovládal.

To netuším pač já žádnou drowku mezi dm postavama nikdy neměla Úsměv A pokud sem to byla já tak si bohužel na nic takový nezvpomínám a že si takový věci pamatuju Úsměv Takže tuším kopeš vedle.
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4939 kdy: Duben 29, 2013, 06:51:31 pm

Neboj, není to vedle.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4940 kdy: Duben 29, 2013, 06:53:02 pm

A další věc, čím nechci svinit ten topic:

Teda jak to tak čtu tak tam snad přidam
Drowové jsou málo znevýhodněný a mohou hrát celý čas (správně by měli s dvouhodinovýma přestávkama)
a tohle možná s poznámkou podtemno by se mělo víc osvítit, aby tam skvělej povrchňan mohl chodit, kdy se mu zlíbí a bez postihu

Řeknu vám to už asi po pátý.

Uvědomte si, že takhle omezení způsobí, že se nikdy nepotkáme.
2 hodinový cyklus znamená, že přijdu v osum domů, kouknu na server, tam začíná den. Ha, nemůžu nic dělat, musim počkat na desátou... hm... ale to už půjdu raděj spát. Tak nic. Možná někdy o víkendu. V tenhle moment velké možná.
-5 do statů způsobí to, že prostě drowové nebudou. Nevylezou na povrch. Vy dolu jenom když tam drowové nebudou. Nejsou ani věže an hlídání dolů. Interakce nula.

Tahle omezení drowů způsobí a vždy by způsobili pouze jednu věc. To, že bychom se vyprdli na podtemno a založili si ty samý postavy na povrchu a prostě bychom vás kuchali tam. Co by se stalo? Zase byste si našli, že je tam něco špatně.
A pokud mám použít Coxismus, tak věřte, že bychom to udělali, Newbie. Proč? Protože nás baví se živit na vašem egu. Ale co, tak byste nám zakázali přístup do jediného města, že? Systémově, pokud možno. Hm... absence opozice, to by vám ega určitě zachránilo, protože teď pravděpodobně visí na vlásku. Proč vám nevadí povrchňani v podtemnu? Aha, počkat, já zapomněl, to je vlastně vaše strana a vaše neohrožené heroické postavy, které ani v tváří tvář jisté smrti neprozradí jméno. Ne ne, taková postava se přece nezalekla toho pětilevelovýho mephita. Musí být určitě zvláštní a výjimečná. A teď velké překvapení. Ona není. Proč? Protože její loutkoherec raději požádá principála aby ostatním nůžkama ustřihal šňůrky. Myslíte si, že by se zvedla úroveň serveru, kdyby těch 5 hráčů drowů mělo -5 do statu nebo nesmělo každé dvě hodiny hrát? Hm hm, máte pravdu, určitě by to zvedlo všem hráčům na serveru i náladu. Yaay!

Pokud vás zaráží zdánlivé emocionální zabarvení textu v kurzívě, tak vězte, že jsem včera dokoukal 8 sérii scrubs.

Kolikrát už jsem slyšel, že tu běhají drowové v poledne na poušti?
Stalo se to jednou, přičemž z celé skupiny byli drowové dva a jednomu slunce už vůbec nevadí (nemrtvý). Ostatní ani nebyli drowové.
A jak probíhalo setkání. Vydali jsme se rychle přespat u Timpánie, než budeme pokračovat do podvodní říše. Potkámě nějaký povrchňany a hele, než zjistili, kdo ty zahalé! postavy jsou, šup průchod sny.
Opravdu o tomhle budu dodneška číst na foru?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #4941 kdy: Duben 30, 2013, 10:13:45 am

které ani v tváří tvář jisté smrti neprozradí jméno

 Polibek  Kto iný než zákone dobrý mnich oddaný svojmu rádu by podstúpil také riziko ? Hadzali sme na obratnosť my dvaja a následne som hádzal s postavou za účasti DM na vôľu (či postava ten tlak vydrží)... Postava aj keď so štastím hody vyhrala. Neviem čo riešiš a stále dookola aj s ATM vyťahujete túto udalosť.

Opravdu o tomhle budu dodneška číst na foru?

Protože nás baví se živit na vašem egu

Postavíš rangera s devastom, ktorého vidí len 40lvl spoter a píšes o egu a čuduješ sa, že povrchňania utekajú keď vidia drowov? Jasné, že ťa baví živiť sa na "našom egu" keď tým živíš svoje. Tento spôsob hry čo tu prezentuješ spôsobom vyleziem na povrch a idem loviť povrchňanov ... keby to bola Dota alebo L2 alebo WoW nazvem ťa že si ego hunter. Tu v nwn si to samozrejme nejakým geniálnym spôsobom odôvodníš, že je to IC, že je to súčasť reálii a že drowovia sú proste taký poprípade sa niekto odkáže na nejakú super knihu o drowých terminátoroch devastujucich mesta vo dvojici.

Všetko je ale ok, neberiem ti tvoju hru a ani nemam nič proti, bolo a je to podľa mňa príjemné spestrenie až nato vzájomné unášanie postáv. V hre by som nič nemenil a obmedzenie určite nepridával. Nehovor tu ale prosím ťa o egu a o našich heroických postávach. Keď tu napíšeš, že by sisi spravil tu istú postavu na povrchu len kvôli tomu aby si nás mohol zabíjať ... Neviem čo k tomu dodať. Prečo ťa tak teší zabíjať druhé postavy a doslova ich loviť? Je rozdiel mass fight medzi levelovo vyrovnanými postavami a niečo iné je obkľúčit niekoho v presile alebo zaútočit na slabších. Tiež si bral nohy na ramena keď sa objaví niekto na koho nemáš ako napríklad Elrawen, alebo ked je proti tebe presila. Tiež sisi zachraňoval ego?

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4942 kdy: Duben 30, 2013, 01:05:03 pm

které ani v tváří tvář jisté smrti neprozradí jméno

 Polibek  Kto iný než zákone dobrý mnich oddaný svojmu rádu by podstúpil také riziko ? Hadzali sme na obratnosť my dvaja a následne som hádzal s postavou za účasti DM na vôľu (či postava ten tlak vydrží)... Postava aj keď so štastím hody vyhrala. Neviem čo riešiš a stále dookola aj s ATM vyťahujete túto udalosť.

Opravdu o tomhle budu dodneška číst na foru?
No, ono jde o to, že ty nejsi vůbec jediný. Tys to ještě zahrál aspoň tak, že hraješ následky svýho chování, to je ok. Ale kdybys věděl jaké jiné výslechy proběhly, tak by jsi kroutil hlavou.

Abys viděl, že fakt nemyslim tebe, ale všeobecně, mam tady jeden screen, otázka byla tuším kdo jsi.



Protože nás baví se živit na vašem egu

Postavíš rangera s devastom, ktorého vidí len 40lvl spoter a píšes o egu a čuduješ sa, že povrchňania utekajú keď vidia drowov? Jasné, že ťa baví živiť sa na "našom egu" keď tým živíš svoje. Tento spôsob hry čo tu prezentuješ spôsobom vyleziem na povrch a idem loviť povrchňanov ... keby to bola Dota alebo L2 alebo WoW nazvem ťa že si ego hunter. Tu v nwn si to samozrejme nejakým geniálnym spôsobom odôvodníš, že je to IC, že je to súčasť reálii a že drowovia sú proste taký poprípade sa niekto odkáže na nejakú super knihu o drowých terminátoroch devastujucich mesta vo dvojici.

Všetko je ale ok, neberiem ti tvoju hru a ani nemam nič proti, bolo a je to podľa mňa príjemné spestrenie až nato vzájomné unášanie postáv. V hre by som nič nemenil a obmedzenie určite nepridával. Nehovor tu ale prosím ťa o egu a o našich heroických postávach. Keď tu napíšeš, že by sisi spravil tu istú postavu na povrchu len kvôli tomu aby si nás mohol zabíjať ... Neviem čo k tomu dodať. Prečo ťa tak teší zabíjať druhé postavy a doslova ich loviť? Je rozdiel mass fight medzi levelovo vyrovnanými postavami a niečo iné je obkľúčit niekoho v presile alebo zaútočit na slabších. Tiež si bral nohy na ramena keď sa objaví niekto na koho nemáš ako napríklad Elrawen, alebo ked je proti tebe presila. Tiež sisi zachraňoval ego?
[/quote]
Hm... tak jak se zdá, budu tě muset také zařadit do programu svých přednášek na téma 'Sarkasmus a jeho nutriční hodnota v moderní společnosti'.

Ale pokud se o tom chceš vážně bavit, tak(vezmu to postupně):
Pokud se čuduju, tak je to tehdy, pokud lidi vidí zahalenou postavu, nad kterou jí svítí nápis podtemňák a reagujou podle toho.
Čuduju se hlavně, že tady koluje informace o tom, jak běhají drowové na poušti, když tahle věc se stala jednou a ještě k tomu tam byl jediný drow.
Všechny ty věci s egem viz. přednášková síň, kterou zamluvím i s meotarem.
Můj způsob hry je ten, že zjišťuju v nových hadrech informace o veledruidce, nejslavnější postavě světa, která ovládá jediné nadtemňácké město a když se jako obyčejní kolemjdoucí zeptámee, jestli jí potkaní povrchňané neznají, až sedmá postava řekla, že to jméno už asi slyšela, ale ani neví, komu pořádně patří, nikdy jí nepotkala a už vůbec neví, kde jí potkat. A ano, viděl jsem tu 20ti stopou sochu uprostřed elfí. Ten způsob hry, kdy lovíme povrchňany je způsobenej tím, že jinak s námi oni nehrají.

Druhý odstavec.
V mých přednáškách pro veřejnost dávám také prostor pro vysvětlení energetické hodnoty 'nadhledu'.
Možná ty bys žádné omezení nepřidával, ale projdi si forum. Každou chvíli se tu objeví něco na drowy. Nesmí na světlo, staty dolu, proč lezou vůbec na povrch, omezení omezení. Z toho důvodu říkám, že pokud se omezí drowové, nic se nezmění. Založí se postavy na povrchu, budou se chovat stejně, jenom nebudou mít nad hlavou neonové podtemňák. Výsledek nula.
Zabíjet, to je jednoduché, pokud by byli schopní plyšáci zahrát něco pořádnýho a ne reagovat jenom na ten neon, nebylo by to ani třeba. Bohužel tomu tak neni a jediné okno pro hru, které drowům nechávají je ostrý konflikt.
Myslíš, že já útočím jenom když jsem v přesile?
No, já viděla dvojku, Maiev versus elfí vesnice Smích
A věř mi, že mi bylo jasný, že mě v pěti dají.
Nikdy jsem neutekl zatčení očistcem (jednou nevyjasněná situace s GeForcem)
Pokud jsem byl zavřenej, vždycky jsem pustil nějakou informaci.
A neboj, nebojim se prohrát souboj.

Takže resumé: Ačkoliv jsi si to mylně vzal jako útok na tebe, věz, že jsem to myslel obecně a ty jsi byl pouze jeden z mnoha. Teď jsem tam měl někoho, kdo se jakože oběsil ve vězení než dát jméno, s tím, že ho přeci jeho božstvo vrátí na svět. Hele, je mi to jedno, jak to hrajete. Co mi vadí je se navážení do celé skupiny hráčů, které je naprosto nepodložené a nevyvěrá z ničeho adekvátního.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #4943 kdy: Duben 30, 2013, 03:03:36 pm

...

Ok vysvetlil si to veľmi pekne, vyzeralo to tak, že si narážal na mňa a tak som taj pochopil. K tej tvojej verejnej prednáške s meotarom... Je dosť ťažké pochopiť presne ako danú vec myslíš len z kontextu toho čo si tu prečítam (aspoň pre mňa). Nevidím ti do tváre do očí, nepočujem intonáciu hlasu. Ťažko si domyslím ako čo bolo mierené. Keby som ti teraz napísal, že trepeš samé CAkeci tak by to dosť inak vyznelo ako keby som ti to vravel tvárou tvár, smial sa u toho a myslel to ako uštipačnú poznámku zo srandy, ktorej by si venoval sekundu pozornosti kdežto tu by to hned vyznelo ako útok. Na mňa pôsobia občas niektoré tvoje príspevky ako keby si bol poriadny horenos. V živote som ťa nevidel a nepoznám ťa tak nemôžem posúdiť ako sa k veciam naozaj asi staviaš ...

K tomu zdrhaniu už to teraz chápem lepšie. Treba to brať aj z inej stránky, ono je to dosť nátlak na hráča keď sa na teba rútia postavy blika im nad hlavami červený nápis (podtemňák) ... To je podvedomí signál: utekaj. Keď hrám s postavou ktorá má červený title radšej si to ručne prepnem na frienda lebo potom som stále v strehu na útek alebo na boj. Ja som napríklad utiekol bez slova keď ste ma čapli traja pri ohni ... Zobudím sa pri ohni a okolo mňa 3 červené nakuzlené postavy, v mešci 40K ... prvé čo ma napadne je že keď začnem bežat tak vám vďaka speedu zdrhnem. Nepremýšlam ďalej a bežím. V ostatných prípadoch som nespočetne veĺa krát zomrel na Mournedov prst smrti kvôli nízkemu lvl a nízkej SR. Keď sa ti toto stane je ťažké chcieť po hráčoch aby neutekali... Proste majú strach. Hlavne keď ste ma zavreli do vezenia, už som si 2x rozmyslel čo podniknem na budúce. Hráči neutekajú zbytočne. Skús chytiť do rúk vtáka vonku (nie svojho ale zviera), tiež bude utekať a nebude sa ťa pýtať či ho chceš len nakŕmiť alebo ho chceš zožrať.
Poslední změna: Duben 30, 2013, 03:09:22 pm od Laxus Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4944 kdy: Duben 30, 2013, 03:47:39 pm

Ne, fakt to nebylo na tebe.
No přijeď do Plzně na sraz a ucítíš nejen můj horenos, ale uslyšíš i moje horeušiska a uvidíš horeočiska a... ale ne, tu poslední část své anatomie, co nosim nahoru tady popisovat nebudu, hrajou to i děti. Každopádně přijeď a zažiješ můj pseudoalterhumor i s ostentativní gestikulací a theatrální mimikou, pak bude jasné.
Proto jsem tam psal, že jde o coxismus.
Možná je to nedostatekem smajlíků, ale nemam je moc rád... jsou takový žlutý.


No jako každý si nese následky svého chování. Můžu mluvit za maivert, že pokud tě chytneme my a budeš sdílný, nebo dáš peníze dobrovolně, tak minimálně přežiješ. Vlastně z mýho pohledu se hodně chovam podle toho, jak se mi líbí, že to druhý zahraje. Třebas teď nedávno. Chytli jsme dva povrchňany, jeden tak nějak spolupracoval, tak jsem ho pak poslal živýho do vesničky, že tam jako má vyřídit, že s námi nejsou žerty. Druhý plival a i přes mor, chřadnutí a tak dále se nám vysmíval, tak jsem ho vzal na prohlídku našeho goticky chlípně spanilého elg'cahlského vězení.
Jak říkam, jsou to možnosti jak to zahrát, některé nikdo nevyzkoušel, jiné jsou z pohledu postavy RP lepší, pak je v pořádku, že se to tak zahraje.

A hej, tak reaguje i ten můj jarabák.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4945 kdy: Duben 30, 2013, 04:12:51 pm

Někteří lidi by meli hrat asi jen piškvorky  Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4946 kdy: Duben 30, 2013, 04:13:32 pm

Napisem to sem. Nie kazdy ma rad PVP ja hovorim za seba na mam skor rad nejake vyzvy , dlhodobe Q a podobne veci. lenze tedka nemam tolko casu. takze tie nove dzngeny a podobne veci co by sa dalo objavovat a ci nieco ine . by bolo fajn a no netreba to hned povedat o co ide a kde sa to da najst lebo ak poviete co to  robi a podobne tak potom clovek nema tu snahu tak objavovat
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #4947 kdy: Duben 30, 2013, 05:22:31 pm

nove dzngeny

Mino, milujem ta  Škleb
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4948 kdy: Duben 30, 2013, 06:16:31 pm

Nikdy jsem neutekl zatčení očistcem (jednou nevyjasněná situace s GeForcem)

O tom vím a mohu jen říct, že chápu důvody, které měl a nezlobím se, byly té doby i jiné oběti Smích Mrknutí

A neboj, nebojim se prohrát souboj.

To také musím souhlasit... kolikrát už sbíral Maiev ze země  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4949 kdy: Duben 30, 2013, 07:13:14 pm

Maiev pije?  Smích Okenu?  Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS