Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 03:27:05 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1663867 krát)
Amelor
Host
Odpověď #3690 kdy: Červen 02, 2011, 02:05:00 pm

Tohle je jasny dusledek neaktivity DM, tolik k tomu, ale o tom se bavit smysl nema.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3691 kdy: Červen 02, 2011, 02:29:32 pm

Urcite akci od DM nebylo moc, ale ze by se nic nedelo? Pokusu jak dostat postavy do nejakeho deje bylo za posledni cas celkem dost.
Co si pamatuju:
- nejaka ta audiende u krale
- opakovane nabirani lidi do legii... diky kapitanovi
- opakovane svolavani lidi k "obradu" ... diky veleknezce
- stavba vezi (bohuzel trochu zasoukromnicena legiema)
- atd.

Vecina toho jsou spis jen provokacni akce, aby se postavy nakontaktovali a mohl se spustit nejaky dej... kdyz nikdo neprijde nic se nedeje.
Nebo se snad ma na foru psat, kdyz zitra nahodou prijdete na obrad, tak se tam dozvite, ze kral vydal ten a ten rozkaz, potom se seberete a pujdete tam a tam, tam treba najdete to a to, doneste to zpet do mesta a stane se to a to, atd.... to preci nemate radi, kdyz vam nekdo dopredu rekne co s bude dit.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3692 kdy: Červen 02, 2011, 02:31:56 pm

Ja bysom si aj zahral obcas ale fakt uz nemam tolko casu som praci (robit v 2smenke je oprus  Smích ) alebo travim cas s spriatelkou teraz po maturach tak ma kopa casu Úsměv

a mne osobne chybavu dlhodobe Q kde nie je nejake nutnost Dm ako boli uholy v Singlu. Ked hravam obcas tak Q od Oli alebo NPc su take dosti kratke chapem ze sa Oli nemozu vytvarat nejake zlozite Q. ale cez NPC by to slo. NO chapem ze je to moc zlozite na cas a treba tomu dat nejaku postupnost a napad.
Neberte to ako kritiku ale nieco take, iba hovorim co mne ako hracovi chyba. Lebo svoje osobne ciele som si takmer splnil, a na rozvoj svojho postavi treba aj druhych hracov (oni vedie ktory) no nie vzdy stretneme rovnako v hre    
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Amelor
Host
Odpověď #3693 kdy: Červen 02, 2011, 02:51:38 pm

Averze vuči Krali, Auril, Legii, nejisty prislib "nečeho" komplikovaneho.
Chaba podpora ze strany DM, na to jakou by čekal hrač.

To však prameni z toho jaka K2 je, DM je tady hlavne polda a ten co "ví".
Snaži se usmernovat hru, pouze z pozice hrače.
Pritom ma k dispozici DM klient a cely svet, nato aby ho privedl k životu, to se na K2 ale nevede.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3694 kdy: Červen 02, 2011, 03:10:16 pm

Ten výpadek chvíli vypadal, jak když se Neus nasral a zabalil K2. Popravdě řečeno, po ukázkové lenosti hráčů bych se tomu ani nedivil. Na svolaný církevní obřad nepřišla ani sama kněžka, slavní entuziastičtí druidi asi umřeli někde v lese, Falbert a jeho banda asi odjeli fapovat někam jinam a o zbytku raději ani nemluvě. Až zase někdo bude křičet, že vedení nic nedělá, tohle je jasný důkaz, že nic nedělají hráči. Minimálně ten druhý případ mluví sám za sebe.

Promiň ale mne si do svých úst vážně neber. To že jsem se neukázala je nic proti několika slibům od ATMka, který sliboval quest,jenž se dodnes nekonal. Měla jsem své důvody,a jaké? Přinesla jsem si domů štěně.
A jelikož tady není jaksi o co stát,tak radši ty prosezené hodiny u compu věnuji jemu. Pač to aspoň ocení,a to je jen zvíře.. tady jsou lidi - jenž umí jen rýpat.

BTW: Na audienci u krále jsem se dostavila sama,druidi  se neukázali,nevím na co jsem to zařizovala.
Do legii je mi nic,už mne nezajímaj. Sama sem od krále dostala plno ukolů který sama nikdy nesplnim,nemluvě o tom že musím naplnit pokladnu v který bylo dříve kolem 100k a teď kolem 5k.. sama těžko!

Každý tady jen do někoho rýpete,odsuzujete a věčně jen čtu samou kritiku,ale přemýslel někdy někdo z vás sam o sobě? Co jste sami udělali? Ja myslím že toho moc není.
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #3695 kdy: Červen 02, 2011, 03:39:50 pm

Ukáž fotky šteniatka. Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3696 kdy: Červen 02, 2011, 04:04:07 pm

OK, ale mohla ses aspoň zpětně omluvit. I když.... Asi by ses omlouvala jen mě, protože jinak byli online jen dva drowové.

Střelba do vlastních řad? OK: Už měsíc mám témata na 3 další NPC questy (kromě těch už asi 10, co jsem vymyslel), co mě napadla, ale ještě jsem se nedostal k tomu je sepsat (trvá asi tak půl hodiny každý). OK, jsem asi srab, že jsem se nepustil do nějaké větší vůdčí aktivity na K2, když mám průměrně čas tak hodinu denně. Stačí? Teď další. Sypejte si popel na hlavu.

Pokud jde o ATM, o tom snad ani nemá smysl debatovat, protože krátkodobé objevení a následné záhadné zmizení je jeho zavedený modus operandi.

To Mino: Dlouhodobé questy by byly pěkné, nicméně i když je někdo vymyslí, buď to ostatní zavrhnou nebo se nenajdou lidi, kteří by nějakou aktivitu podporovali. DM nemají čas, ale hlavně, hráče to stejně nezajímá.

Ten výpadek chvíli vypadal, jak když se Neus nasral a zabalil K2. Popravdě řečeno, po ukázkové lenosti hráčů bych se tomu ani nedivil. Na svolaný církevní obřad nepřišla ani sama kněžka, slavní entuziastičtí druidi asi umřeli někde v lese, Falbert a jeho banda asi odjeli fapovat někam jinam a o zbytku raději ani nemluvě. Až zase někdo bude křičet, že vedení nic nedělá, tohle je jasný důkaz, že nic nedělají hráči. Minimálně ten druhý případ mluví sám za sebe.

Promiň ale mne si do svých úst vážně neber. To že jsem se neukázala je nic proti několika slibům od ATMka, který sliboval quest,jenž se dodnes nekonal. Měla jsem své důvody,a jaké? Přinesla jsem si domů štěně.
A jelikož tady není jaksi o co stát,tak radši ty prosezené hodiny u compu věnuji jemu. Pač to aspoň ocení,a to je jen zvíře.. tady jsou lidi - jenž umí jen rýpat.

BTW: Na audienci u krále jsem se dostavila sama,druidi  se neukázali,nevím na co jsem to zařizovala.
Do legii je mi nic,už mne nezajímaj. Sama sem od krále dostala plno ukolů který sama nikdy nesplnim,nemluvě o tom že musím naplnit pokladnu v který bylo dříve kolem 100k a teď kolem 5k.. sama těžko!

Každý tady jen do někoho rýpete,odsuzujete a věčně jen čtu samou kritiku,ale přemýslel někdy někdo z vás sam o sobě? Co jste sami udělali? Ja myslím že toho moc není.

Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #3697 kdy: Červen 02, 2011, 05:21:50 pm

Nerešte, nema to cenu.
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #3698 kdy: Červen 02, 2011, 06:02:26 pm

Pořádat něco po 21:00 je slušně řečeno nerozumné, kór ve všední den nebo v pátek, kdy spousta lidí prostě vypadne z domu. Chápu důvody a jsem si vědom proč to tak bylo, bohužel my třeba vstáváme ráno mezi 4:30 - 5:00 (dle momentální lenosti) takže začínat něco řešit po 21:00 prostě ve všední den nebudeme.
Modlitby a obřady k Auril? .... už jsem to tu psal, tento seting byl dle mého špatně zvolený a jak se zdá není to jen můj názor.
Legie? Když hráli, byli pořád někde na lootu a pokladech, ve městě je člověk potkal málokdy (částečně dáno systémem), že by ve městě něco pořádali o tom nevím, snad jen přijímací souboj s kapitánem a tím to zhaslo.
Druidi? Tak to vypadá, že to dopadne přesně tak jak jsem přepokládal, zatím jsem v tom nen ašel žádný hlubší motiv v rámci nastavení reálií světa, přesně jak jsem čekal se vymezují do opozice vůči městu a prozatím obíháme jen poklady a mrtvolky, protože se nám rozpadají věci, na nové není a level se nedá pořádně zaplatit.
Příběh či zápletka světa chybí, opravdové dění ve světě chybí (a královské audience to nevytrhnou). Neustálé pachtění se za zlatem a obíhání pokladů se omrzí, kraft nad (3) se prakticky dělat nedá (pokud z dřívějška neznáte recepty) suroviny nejsou, peníze nejsou, odbyt není.
Diví se snad někdo stagnaci? Já ne.
A teď se budu opakovat ... dle mého otevřít podtemno byla chyba, nastavit základní seting ve městě jakoneutrální až zlý byla chyba a mám takový pocit, že vybrat si druidy jako hráčský spolek byla taky chyba ... obzvláště bez rozumné rozvahy.
To jsou moje názory. Budu dále logovat tehdy kdy mi čas dovolí, pokud budou dopředu dohodnuté akce rád se přidám (dopředu nemyslím typu zítra po 21:00 všichni nástup - tohle není dopředu), tak nějak se nám od tud vytratila zábava, hráči jsou nuceni do činností, které třeba nechtějí dělat a tím je dle mého popřen základní význam her - bavit se, odpočinout si, hrát si a relaxovat.
Tak to je asi tak vše co jsem k tomuto chtěl.
Poslední změna: Červen 02, 2011, 06:09:20 pm od Amras Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3699 kdy: Červen 03, 2011, 05:52:02 pm

Nu, tak zatím ahoj.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3700 kdy: Červen 04, 2011, 07:36:02 am

http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo tohle se sem myslim hodi..
Zaznamenáno

(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3701 kdy: Červen 04, 2011, 08:15:31 pm

Tak proč něco nenavrhnete? :-)
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3702 kdy: Červen 05, 2011, 04:26:53 am

vtipné Smích
Zaznamenáno

(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3703 kdy: Červen 05, 2011, 09:51:44 am

Definujte nwn svět který by splňoval vaše požadavky. Možná to tvůrci zváží...
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3704 kdy: Červen 05, 2011, 09:54:12 am

To už je lepší se dohodnout na spolupráci a udělat si svůj vlastní Smích
Už od testu K2 nikdo neposlouchal nápady,návrhy a všechno kolem..
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS