Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 07:51:27 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662409 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1830 kdy: Září 14, 2009, 10:48:57 am

Citace
Postava : Lani Dra´ena Tsossen
Hráč : Amy
Trest : varování a dodatečný výmaz lektvarů  ( až bude ve hře )
Řeknutí si o ooc support. Potom následovný ooc support v podobě cca 400 ks (4) lektvarů.


Postava : John Grey
Hráč : Viperio

Poskytnutí ooc suppoortu. Jelikož už jedno napomenutí má a přiznal se. Zůstává u varování.
Snekoune máš screen?
Pokud ano tak jej předlož.

Jinak to lze brát jako záměrný útok na hráče. A v tom případě bys měl nechat svou pozici lidem co jsou nestranní.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #1831 kdy: Září 14, 2009, 10:58:10 am

tak a schvalne jak to dopadne

arashi je uprimnost a uprimnost za to cos napsal bys mel dostat flastr nicmene nedelam si iluze o tom ze si neutvaris nazor o ostatnich jen na zaklade toho jak se ti to zrovna hodi

to ze amy udelala co udelala ( mysleno zpusob odchodu ) si zaslouzi ovace na prknech co znamenaji svet

snek mozna prestrelil v pristupu k "trestu"nebyl prvni a nebude ani posledni ale o tom jiste bude rokovat disciplinarka v radach DM a WB

na jeho obranu mluvi fakt v jakem bordelu se server nachazi a ze ooc support je tu bezne provozovan a prehlizen i pres to ze nekteri z nas za ooc support dostali tresty tak se pak ptam proc by ho nemela dostat i amy a vubec kazdy kdo tak cini
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1832 kdy: Září 14, 2009, 11:07:24 am

na jeho obranu mluvi fakt v jakem bordelu se server nachazi a ze ooc support je tu bezne provozovan a prehlizen i pres to ze nekteri z nas za ooc support dostali tresty tak se pak ptam proc by ho nemela dostat i amy a vubec kazdy kdo tak cini
Otázka spíše je proč by trest měla dostat jen Amy?
OOC support tady praktikuje skoro každý druhý, ale zrovna Amy za to dostane trest.

Pokud je to začátek tvrdého přístupu ze strany DM a bude se takto trestat ted tvrdě a často tak to BERU.
Pokud ovšem tohle bude jedinný případ a žádné další tresty nebudou pro nikoho tak to lze brát jako provokaci a záměrné zničení (pomlouvání, zneuctění) daného hráče.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1833 kdy: Září 14, 2009, 11:09:08 am

Řeknutí si o ooc support. Potom následovný ooc support v podobě cca 400 ks (4) lektvarů.
to jsou událostě.
proč dostal -29900xp jerry za ooc do party, a ty ne ?
říká se tomu vlastní meducína  Škleb
ale shodnem se na tom, že jsou pravidla potřeba, a stejně tak i ceník za jejich porušení
Poslední změna: Září 14, 2009, 11:13:26 am od Cendaa Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Snekoun
Host
Odpověď #1834 kdy: Září 14, 2009, 11:20:57 am

To že jsem udělal chybu za to jsem se omluvil. Klidně mě suďte jak chcete.

Re : Arash
Ten příspěvek s nadávka si ještě rozmyslím nenechám se tady od nikoho urážet. Na tvoji úroveň klesat nebudu. Pokud se to bude opakovat budu to řešit podle pravidel.

Nechovám žádnou zášť vuči Amy. Byla náhoda že jsem byl zrovna u toho. Uvědomte si že tohle je RP server ! Možná by nebylo špatné si znovu prostudovat pravidla.

Než jsem napsal prohřešek bylo to posouzeno a schváleno proto jsem to nedal sem hned.

Jinak nadále už nebudu diskutovat k tomu to tematu s lidma co u toho nebyli a nic o tom nevedi. Dekuji za pochopeni.
Poslední změna: Září 14, 2009, 11:29:47 am od Snekoun Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #1835 kdy: Září 14, 2009, 11:29:14 am

ale shodnem se na tom, že jsou pravidla potřeba, a stejně tak i ceník za jejich porušení
Ziadny cennik. Tresty su jasne od pociatku.
1. Varovanie (naprava podla okolnosti, zalezi na DM, nemusi sa vam to pacit, ale je to tak)
2. Vystrazny ban (tvrdsia naprava podla okolnosti zalezi na adminovi)
3. Trvaly ban (vymaz uctu/uctov), hracov, co opakovane porusuju pravidla si tu nezelam ani ja, ani Neus.

Pozn : Nerobime policajtov a sereme na to, ale clovek co sa aj tak necha pri tom prichytit, je uz normalny idiot.
Zaznamenáno

Thorwulf
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1836 kdy: Září 14, 2009, 11:39:32 am

OK, prd vim, ale pokud někdy dojde k OOC  supportu, tak se to asi těžko budou hráči snažit zahrát. Na RP se tu nikdo moc ze strany DM nedbalo, třeba začátek test serveru v Horské vesnici, nebo spolek druidů, to bylo docela otřes.
Pokud se lidi supportují, a že to dělají, tak si prohodí věci a těžko vás něco upozorní, že se tak děje. Navíc stačí být s člověkem ve spolku a hned si můžete vyměnit co chcete.
Pokud se snaží někdo zahrát obchod, ačkoli to není zrovna nejčistější, přijde mi to o hodně čestnější než nesourodé spolky a tichá výměna někde za dubem.
Poslední změna: Září 14, 2009, 11:44:00 am od Zax19 Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1837 kdy: Září 14, 2009, 11:40:57 am

Myslel sem si ze Snekoun byla dobra volba pro DM ale jak vidim tak to byl dalsi omyl. Nevim co je RP na tom kdyz DM boosti ostatni hrace za ucelem podrazit jineho hrace, podle me to je DM support za ktery se dostava zbaveni funkce a varovani na ban. Takove DM nema ve hre co delat, protoze DM ma byt nestrane, co Snekoun urcite neni.

Utvrdila me v tom i reakce na moji zadost o soud, kde mi bylo zdeleno, ze po tom co predvadim na foru nema chut se tim zabyvat. Takze zas spojuje ooc s RP modulem a ingame, ktery tak preferuje
Tad je uryvek z toho rozhovoru:
Citace
Snekoun ‎(10.9.2009 17:26):
kterej ty jses ?
PAFLI ‎(10.9.2009 17:26):
ahoj, hele tady aster. slo by udelat s vendou soud na smazani karmy ?
Snekoun ‎(10.9.2009 17:27):
to nevim nejdriv bych si musel projit vsechny posledni souvislosti co se udalo
Snekoun ‎(10.9.2009 17:28):
ale po tom co predvadis na foru nemam ani chut
PAFLI ‎(10.9.2009 17:28):
dobre

Posledni dobou ale team jako takovej se chova velice podivne. Na RP serveru pouzivaji velice divne praktiky jako napriklad nahlizeni na to jaky mate build a pak se lognou a davaji vam lekce ze nemate RP build. Coz by bylo jeste v poradku ale to, ze tuto informaci o vasem buildu posunou dalsim hracum je uz fakt prasarna. Proc tedy pri logu byl zrusen vypis postav s buildama i lvlama ? aby meli pristup k temto informacim pouze ti vyvoleni ? Ok ale pak prosim nezneuzivat protoze utajeni buildu ma i sve RP dusledky jako i cvc dusledky (nevite v podstate s cim presne bojujete) ale kdyz to sam sef modulu vykvaka jinym hracum pac on zrejme muze vsechno tak je neco spatne a mel by si dat ban za zneuziti funkce !!!

Preberte si to jak chcete, nelibi se mi ze vedeni tu jasne porusuje pravidla a prudi nejen na poli RP viz amy a nasledny ooc support ze strany DM ale i odkryvani utajenych informaci samotnym sefem modulu (zrejme je polobuh, ale u me uz davno stratil obdiv za to, co predvadi) Je divny zadat potrestani teamu, kteri modul ovlada takze spis je toto jen takove info pro hrace at vedi ze neprasi jen hraci ale i vedeni. Tleskam vam

Zaznamenáno

Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1838 kdy: Září 14, 2009, 11:45:37 am

Nikde na screenech jsem nenašel ani zmínku o tom, že by se jadnalo o něco nevhodného či zakázaného, dokonce pokud tedy ještě na staré oči umím čist jednali o platbě v naturáliích a práci, což je podle mě naprosto legitimní. Pokud nikoli pak se přiznávám k bugování a tímto nahlašuji, že mi Tanya de Kordan za nakopané množství soli 500ks. ukovala zbroj a já ji přijal a dokonce si o ni řekl. Tak tedy Šnekounovi screeny pro mě osobně mají velmi nízkou vypovídací hodnotu a na tomto základě bych byl dalek kohokoli soudit - pokud si budeme hrát na nestrané a spravedlivé, jediné co je tam vidět je velké množství lektvaru. Obchod mezi neutrální postavou v pozici otroka a zlou postavou jež něco shání mi přijde rovněž naprosto normální, zvláště pokud hovoříme o jednotné lokalitě lokací (podtemno). Pro příklad i paladini musejí něco žrát a řezník je zrovna krvelačný hovado co si zlost vybíjí na prasatech ... takže buď paladini zdechnou hlady nebo koupí u řezníka. Ano OOC support je bolest všech Česko - Slovenských servrů a Kandelabrie II není vyjímkou, ale za ten měsích hraní tady jsem viděl tolik supportu o nemž DM musí vědět a vědí a v prohřešcích se neobjevilo nic a pak bimho dva hráči jež se nemusí a z nichž se jeden stane DM si vjedou do vlasů a DM hrače zařízne jak podsvinče ještě k tomu velmi nešťastným způsobem a krom toho nemá o prohřešku hráče relevantní důkaz jež by přednesl. Neznevažuji práci DM a uznávám je jako nejvyšší autoritu, jako každý rozumně uvažující člověk však prosím o předložení důkazů na základě kterých byl hráč postižen, jinak je to možno chápat jako zlovůli, pomstu atd. což se s činností DM neslučuje a pro mě osobně by to byl signál, že to tu není pro mě. Nestranné, oběktivní, - prohřešek, jasný důkaz - trest. S tímto postupem nemám žádný problém, nezastávám se Amy jen bych si přál pravdu a spravedlnost a to pro všechny bez vyjímek. Za svůj výše napsaný prohřešek přijmu bez debaty trest, uznávám ho a pokud bude třeba nahlásím ve kterých všech spolcích je společná truhla s "vybavením" do níž mají všichni přístup a muhou užívat věci z ní, protože tohle je support ještě hrubšího zrna než pár lektvarů za protislužbu nebo naturální plnění.
Poslední změna: Září 14, 2009, 11:50:53 am od Amras Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Snekoun
Host
Odpověď #1839 kdy: Září 14, 2009, 12:02:05 pm

Re: Aster

Ahoj,
tak tvuj dotaz na soud. Mas dve moznosti :
1, posledni udalost byla ze jsi byl obvinnen z nekromancie a proto by mel probehnout soud. Odosudi Te, vymaze se karma. Asi budes upalen coz znamena smrt a useknuti hlavy. Pak muzes projit ocistcem.
2, druha varianta je ze nebudes nejakou dobu ve hre nikoho zabijet, budes se schovavat pred NPC strazema, aby jsi s nima nebojoval a po nejake odehrane dobe se ti karma sama vymaze.
Ted zalezi na Tobe kterou variantu zvolis.

odpoved :
ja si to jeste premyslim ... ono hrat postavu s tim ze nekdo ma jeho useknutou hlavu je dosti neprijemne. treba situace kdyz se Venda s nekym, kdo bude mit jeho hlavu a ten nekdo mu ji napriklad ukaze. nevim jak bych to zahral

Nejdrive jsem si musel zjistit kde neposledy skoncilo tve jednani o postave jmenem Vendelin. To ze jsi se soudy vyhybal nekolik tydnu tim ze jsi nelogoval do hry byla tvoje vec pak jsi zrejme nechtel prijit o postavu a chtel jsi hrat dal tak jsi si rekl ze zkusis nove DM. Asi Te zklamalo ze jsem ti hned nerekl ano vymazu ti karmu a at si Vendelinek hraje dal. Odpoved jsem ti napsal hned druhy den po PM. Do dneska jsem neobdrzel odpoved. Priste mi uz nepis po ICQ do prace. Dekuji Ti.
Poslední změna: Září 14, 2009, 12:19:36 pm od Snekoun Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1840 kdy: Září 14, 2009, 12:36:31 pm

Nejdrive jsem si musel zjistit kde neposledy skoncilo tve jednani o postave jmenem Vendelin. To ze jsi se soudy vyhybal nekolik tydnu tim ze jsi nelogoval do hry byla tvoje vec pak jsi zrejme nechtel prijit o postavu a chtel jsi hrat dal tak jsi si rekl ze zkusis nove DM. Asi Te zklamalo ze jsem ti hned nerekl ano vymazu ti karmu a at si Vendelinek hraje dal. Odpoved jsem ti napsal hned druhy den po PM. Do dneska jsem neobdrzel odpoved. Priste mi uz nepis po ICQ do prace. Dekuji Ti.


jakemu soudu simte ? Venda byl zatknut pouze 2x. 1x byl zatknutej v krateru a propusten na zadost Bjorniho (tedy o zadny soud neslo) a 2x byl zatknut ted nedavno druidama a sem s nima domluvenej ze az dostanou od DM prava na soud tak mi napisou a probehne soud. Takze ocenil bych kdyby si neskresloval informace. Nikdo po tobe nechtel ooc support ve forme okamzite smazani karmy.
Zaznamenáno

Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1841 kdy: Září 14, 2009, 01:32:09 pm

Může mi někdo oprávněný odůvodnít ban na fórum pro Arasche? V prohřešcích tato informace chybí, takže to opět vypadá na ban protože je nebe modré a tráva zelená. Snažíte sie oby vás hráči měli v úctě, aby jste byli pro hráče důvěryhodní a mohli vystupovat jako autorita a prostředkem k tomu má být totalitní a diktátorské vystupování? Lidi proberte se, jedná se o hru a fórum k ní náležící, uražené a nas.ané výrazy, Napoleónské či jiné komplexy si řešte někde mimo tyto stránky. Snažte se být nestraní a při posuzování přísní a spravedlivý. S jasným důkazem se nikde nemůže stát, že se to obrátí proti vám a že vznikne protivný flame jako dnes.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1842 kdy: Září 14, 2009, 01:37:41 pm

Může mi někdo oprávněný odůvodnít ban na fórum pro Arasche? V prohřešcích tato informace chybí, takže to opět vypadá na ban protože je nebe modré a tráva zelená. Snažíte sie oby vás hráči měli v úctě, aby jste byli pro hráče důvěryhodní a mohli vystupovat jako autorita a prostředkem k tomu má být totalitní a diktátorské vystupování? Lidi proberte se, jedná se o hru a fórum k ní náležící, uražené a nas.ané výrazy, Napoleónské či jiné komplexy si řešte někde mimo tyto stránky. Snažte se být nestraní a při posuzování přísní a spravedlivý. S jasným důkazem se nikde nemůže stát, že se to obrátí proti vám a že vznikne protivný flame jako dnes.

Urážky na fóru. To snad pochopili všichni ne? Nejsem oprávněný, ale tohle snad stačí, ne?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #1843 kdy: Září 14, 2009, 02:00:40 pm

taky bych rekl ze to je za oznaceni DM deb...m cemu se divis
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1844 kdy: Září 14, 2009, 02:27:22 pm

Tak jinak, moc dobře vím za co to dostal, jen by bylo fajn to pojmenovat při udílení trestu ať je to jednoznačné, přesně definované a není možno o tom polemizovat ... viz. příklad který jsem sám předvedl jako řízenou provokaci. Nic to ovšem nemění na myšlence druhé části příspěvku.
"Cos řekls?" "Tys mu řekls DE.ILE?" To máš ban ty plantážníku, sice máš možná pravdu a nejspíš ji třeba nemáš, ale sprostej na DM nebudeš i kdyby si to řeba zasloužilo/nezasloužilo. Jde o to že tomuto všemu šlo předejít, ale o to tu zdá se asi nikomu nejde a to je smutné.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Stran: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS