Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 12:27:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662865 krát)
Orbi
Host
Odpověď #1305 kdy: Červenec 01, 2009, 03:47:06 pm

Myslim ze kedysi sa +1 +2 nazyvali i runove kruhy. "zelezny prsten druheho kruhu"  .. pre 2+ "zelezny prsten druheho kruhu vyssej kvality" 

avsak ten rezist ma stale nenapada Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1306 kdy: Červenec 01, 2009, 06:49:56 pm

Tak vytvoř nějakou stabilní terminologii na nazývání věcí.

Chci třeba předmět s pohlcením +2 / 10
Nebo s upíří obnovou +2
Nebo se silou +4 a intelgencí +2.

Ta tvoje terminologie ohledně těch kůžích ti vystačí maximálně do zdobení - pak ztrácí smysl.
Jako o tomhle s tebou přestávam debatovat, hlásit ve hře  2+ a podobně je čisté OOC a mělo by být penalizováno.

P.S.: jakýkoliv prak ti popíšu přesně podle toho z čeho se vyrábí, ať si myslíš co chceš.
Pro prak kůže udává enhancement, provázek mighty, esence vlastnost, ozdobení opět esencí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #1307 kdy: Červenec 01, 2009, 06:54:15 pm

Tak vytvoř nějakou stabilní terminologii na nazývání věcí.

Chci třeba předmět s pohlcením +2 / 10
Nebo s upíří obnovou +2
Nebo se silou +4 a intelgencí +2.

Ta tvoje terminologie ohledně těch kůžích ti vystačí maximálně do zdobení - pak ztrácí smysl.
Jako o tomhle s tebou přestávam debatovat, hlásit ve hře  2+ a podobně je čisté OOC a mělo by být penalizováno.

P.S.: jakýkoliv prak ti popíšu přesně podle toho z čeho se vyrábí, ať si myslíš co chceš.
Pro prak kůže udává enhancement, provázek mighty, esence vlastnost, ozdobení opět esencí
Ale mi jde o něco jiného, jak to mám jako člověk co daný craft nedělám popsat např. že chci pásek +4 síla, +2 inteligena +1 regenerace. Nebo třeba amulet s pohlcením +x/y a třeba bonusem do imunity v procentech. 

Když ten craft nedělám tak nevím jaké výstupní vlastnosti jaké výrobky mají.
PS: Tvé řešení se mi líbí: "hlásit ve hře  2+ a podobně je čisté OOC a mělo by být penalizováno." to ti je jasné, ale řešení nenavrhneš.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1308 kdy: Červenec 01, 2009, 06:55:19 pm

Nehrotte to kluci... při bozích...
to jsou pořád myšožabí bláboly.

Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1309 kdy: Červenec 01, 2009, 07:00:11 pm

Mu řekni, že chceš pásek co tě udělá silnější, obratnější a inteligentnější. Pak mu to pošli tellem co chceš přesně. Ať si říká kterýkoliv RP úchyl co chce, je to nejrychlejší a vždycky mě to každý vyrobil  Polibek
Poslední změna: Červenec 01, 2009, 07:01:52 pm od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1310 kdy: Červenec 01, 2009, 09:47:51 pm

Jako sorry, ale ve do dneška jste to řešili tim, že jste přiběhli a řekli jste "dej mi prsten +4 a soak +4 dmg 10" ??

Fajn Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1311 kdy: Červenec 01, 2009, 09:50:21 pm

Ne, řekl sem že potřebuju prsten co mne ochrání před zraněním. Nedomýšlej si.
Poslední změna: Červenec 01, 2009, 09:52:02 pm od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Amelor
Host
Odpověď #1312 kdy: Červenec 02, 2009, 08:12:24 am

Prominte ale linost vitezi a krome toho se mi zda že takhle to bude o dost jednoduchší.

Muže mi nekdo rict jestli se neco deje tenhle vikend, mam v tom ted dost bordel...

Rad bych dokončil ten turnaj s kostkama, tak at se to s nečim neprekryva.

A taky bych se snad zeptal jestli je zajem a vyhovuje vam, treba sobota večer...?
Takže mi nik neodpovi?  Co???
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1313 kdy: Červenec 02, 2009, 09:04:25 am

Jako sorry, ale ve do dneška jste to řešili tim, že jste přiběhli a řekli jste "dej mi prsten +4 a soak +4 dmg 10" ??

Fajn Úsměv
Mi o tohle nejde. Je jasné že je ooc používat +4 dmg 10 atd...  To si klidně zakažte.
Když něco objednáváš herně napíšeš že chceš něco na pohlcení a tellem doladíš zbytek. 
Ale jde mi o to jak ten prsten popíšeš do IC: obchod a řemeslo na forum - tam nemáš možnost psát tell, takže jedinná možnost je to napsat ooc - tzn. co chceš aby daný předmět uměl.

Viditelně se totiž bavíme každý o něčem jiném. Ty se bavíš o hře, já o foru.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1314 kdy: Červenec 02, 2009, 09:42:54 am

Prominte ale linost vitezi a krome toho se mi zda že takhle to bude o dost jednoduchší.

Muže mi nekdo rict jestli se neco deje tenhle vikend, mam v tom ted dost bordel...

Rad bych dokončil ten turnaj s kostkama, tak at se to s nečim neprekryva.

A taky bych se snad zeptal jestli je zajem a vyhovuje vam, treba sobota večer...?
Takže mi nik neodpovi?  Co???
já nemám co.. nevím, jestli tu budu, nikdy jsem se nezúčastnil atd. Úsměv Vyjádřete se někdo, kdo s tím má co dělat Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amelor
Host
Odpověď #1315 kdy: Červenec 02, 2009, 11:11:53 am

Prominte ale linost vitezi a krome toho se mi zda že takhle to bude o dost jednoduchší.

Muže mi nekdo rict jestli se neco deje tenhle vikend, mam v tom ted dost bordel...

Rad bych dokončil ten turnaj s kostkama, tak at se to s nečim neprekryva.

A taky bych se snad zeptal jestli je zajem a vyhovuje vam, treba sobota večer...?
Takže mi nik neodpovi?  Co???
já nemám co.. nevím, jestli tu budu, nikdy jsem se nezúčastnil atd. Úsměv Vyjádřete se někdo, kdo s tím má co dělat Valím oči! Super!
Smích
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1316 kdy: Červenec 02, 2009, 11:15:43 am

Ty se bavíš o hře, já o foru.
Citace
Fórum je součástí hry. Platí zde stejná pravidla.
Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #1317 kdy: Červenec 02, 2009, 11:25:02 am

Ty se bavíš o hře, já o foru.
Citace
Fórum je součástí hry. Platí zde stejná pravidla.
Škleb Škleb Škleb
Končím diskusi, zůstanu u ooc komunikace s obchodníky.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1318 kdy: Červenec 02, 2009, 12:57:13 pm

K obchodovani :

Jelikoz vsichni ve hre pospichaji ( vlastni zkusenost ), dohaduji to tak :
Zakaznika ( obchodnika ) oslovim ve hre udelam mu nabidku poptavku s co nejpresnejsim popisem. Např. dobrý den, jste Zlatník ..potřebuji prsten pro čaroděje atd .... to vsechno resim IC primo ve hre. Popr. hazim dopisy do schranek ...

Tim vsak IC konci. Nahnat obchodnika, nebo se s nim sejit je skoro IC nemozne. Proto pouzivam tell. Napisu jsem tam a tam v tolik hodin a tolik hodin se sejdeme. Popr. si najdu dum obchodnika vejdu do baraku, a napisu pres tell : " klepe na dvere " kdyz ocekavam ze je v uzavrene casti domu.
Myslim ze je potreba najit nejaky kompromis. Ve hre dobre vypadajici (IC ), ve skutecnosti dobre a rychle fungujici ( OCC ), aniz by nekoho obtezovalo.

 Škleb

Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1319 kdy: Červenec 02, 2009, 03:51:30 pm

Pro "nevěřící" povolání je víra v bohy také výhodná. Oblíbené postavy mohou u oltáře požádat bohy o oživení mrtvého přítele, mají snížené postihy při smrti, větší šanci, že přestanou krvácet při umírání anebo dokonce bonusy k záchranným hodům.

Obřady pro církev mohou vést klerici nebo druidi s min. 15lvl, kteří mají podobné přesvědčení jako bůh a mají od své církve na to oprávnění. Obřad zvyšuje oblíbenost u boha podstatně víc, než obyčejné pomodlení. Síla obřadu roste s počtem a úrovní účastnících se kleriků nebo druidů a také s počtem přítomných věřících. Zjednodušeně platí, že čím více postav se modlí tím lépe.

Také přízeň u bohů zvyšují svaté symboly vyráběné zlatníkem.

Chtělo by to pořádat nějaké pravidelné mše v Kráteru.... Co pak není žádná církev toho schopná ??
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS