Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 04:17:47 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2078282 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1080 kdy: Srpen 31, 2008, 11:12:02 am

Neměli by být.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #1081 kdy: Srpen 31, 2008, 12:24:25 pm

Poklady by mely byt na jmeno postavy ne acc.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1082 kdy: Srpen 31, 2008, 03:18:19 pm

Mam dotaz na hole, zdalo se mi ze je tam ponekud malo moznosti na zmenu vzhledu, ted sem jednu predelaval a stalo se mi neco takoveho: nevim v cem to bylo zastalo mi to na stylu 6 klikam dalsi styl no porad tam skace ta 6 a dal to nejde, tak jdu spet styl dozadu tam mi to zastalo na 24...oproti jinym serverum je tam tech vzhledu nejak malo...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1083 kdy: Srpen 31, 2008, 04:09:10 pm

hmm presne co jsi menil na vzhled
je tam spatne udelanej seznam moznych vzhledu
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1084 kdy: Srpen 31, 2008, 04:38:51 pm

Citace: "Neus"
hmm presne co jsi menil na vzhled
je tam spatne udelanej seznam moznych vzhledu

Nevim co myslis tak presnej: upravoval sem Zelezno hul (0)
styl-vrchni, prostredni i spodni cast vzdy to zastane u stylu 6 a z druhe strany zas na stylu 24
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1085 kdy: Srpen 31, 2008, 05:06:07 pm

to jsem potroboval vedet
Zaznamenáno
dudyst
Mob
*
Příspěvků: 72


Zobrazit profil WWW
Odpověď #1086 kdy: Září 01, 2008, 01:06:29 am

Citace: "Erunamo"
Citace: "aster3"
Citace: "Zax19"
no vidíš, ty si myslíš, že elf je chaotic a trpaslík lawfull, no já si myslim, že je to naopak...


"ja si myslim ze citronova zmrzlina se vyrabi z merunek a ze jahodovej syrup neni sladkej ale je slanej !!! "

presno o tom to je, pokud nekdo nenapise jak se veci maji tak si kazdej bude myslet az se premyslime na jinej svet  :wink:


Hm..., K2 mě přijde jako svět kterej byl předhozenej hráčům, aby si ho zřejmě v průběhu testu "vymodelovali". Proto tu není napsáno jak se věci mají. Krom toho diktovat, že když se trpaslík potká s elfem tak se musej takřka na 50% porvat mi přijde spíš to tvoje nonRP. Dokonce i v podtemnu můžou žít mírný odchylky. Ty jsi asi hodně zoufalej, když nemáš všechno nalajnované.


Trpaslici s elfami  vychadzaju stale dobre,aj ked nie systemom "Chruscov bozkava Kennedyho"
A povedla toho...Podtemno aj vo FR obchoduje a nadvazuje kontakty s povrchom,akurat ked si zacne ta chatra z povrchu mysliet ze nadviazala kontakty tak ich drowovia vyhladia aby si nemysleli. Drowovia obchoduju radi,akurat na servri nie su rasy s ktorymi,ked sa niekomu chce nech si precita Skullport
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1087 kdy: Září 01, 2008, 09:55:47 am

Citace: "Amelor"
Poklady sou na acc?


Jsou na jmeno postavy.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #1088 kdy: Září 02, 2008, 05:46:40 pm

Nazdar,chtel jsem se zeptat,cim se ridi smrtici zasahy a tzv. lepsi zasahy,jako pretata slacha,rana se svezla podel hlavy atd...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1089 kdy: Září 02, 2008, 06:02:29 pm

tipl bych lvl+hod+ab nebo tak nějak
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1090 kdy: Září 02, 2008, 07:11:04 pm

Sice jsem to tam daval, ale uz si to nepamatuju.. ma to byt jen na spestreni hry.
Sance na silnejsi zasah je dana povolanim a mnozstvim ruznych zamereni na pouzivanou zbran.
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1091 kdy: Září 02, 2008, 08:49:24 pm

nechci nic říkat, ale na spestření hry to teda vůbec neni.. respektive je, ale má to opravdu velkej dopad na dmg, když z ničeho nic dám 200 magickým..
neříkám, že jsem proti, ale asi by to mělo z něčeho vycházet a to tak, aby třeba mnich díky počtu útoků nesypal dvojnásobek těchto kritiků, než normální postava.. nevím, jestli to neni tolik (200) díky WM a tak, jen bych se chtěl ujistit, že to má nějaký systém, takže to bude dávat odpovídající dmg v odpovídající frekvenci, díky  :-D
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1092 kdy: Září 02, 2008, 09:05:15 pm

Citace: "Zax19"
nechci nic říkat, ale na spestření hry to teda vůbec neni.. respektive je...

vzhledem k tomu, že to je promyšlený systém z K1 kde fungoval dobře, a je to systém k zabíjení NPC, tak není co řešit a bádat proč, jak, nač.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1093 kdy: Září 02, 2008, 10:59:24 pm

tak silne to mas kvuli WM...
je to povolani ktere ma nejveci sance a jeste navic budes mit urcite vsechny zamereni na svoji zbran, kriticke zasahy, specializace atd... a i to se pocita
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1094 kdy: Září 02, 2008, 11:08:03 pm

ok, takže je to jen PvE, má to i nějaký ten řád, fajn. Díky za ujištění, jen jsem se bál, aby to nebyl chaotický magical dmg navíc, který by to mohl celkem rozházet.  :-D
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Stran: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS