Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 04:15:52 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2078273 krát)
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #3810 kdy: Únor 01, 2010, 01:55:10 am

No a mohl byses prosimte kouknout jak to mam s bodama? nemuzu ani do banky ani mluvit s tovaryšem......a nevim čim to je...Dost by mi to pomohlo moct si vzit sve penize :-)
Jenom mi přišlo divný že když sem po wipe uměl dělat z javoru nebo co to je to tmavý dříví +4 tak proč neumim udělat z dubu meč ?? asi se mi nekam zakutalely bodiky.

Co se guildy týče rozpadla se, ale nějak pomě jdou všichni v kandaháru a tak....karmu sem neměl, nešlo by to nějk prověřit?Děkuju moc.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3811 kdy: Únor 01, 2010, 03:07:55 am

Ještě bych měl dotaz na Neuska....nebo kdo má přístup...Mam problém, jak jsem byl členem guildy Temných jestřábů, kteří jak tak vidim neexistují, zmizela mi knížka guildy, cojsem na ni kliknul a nikdo se semnou nebaví...mám namysli tovaryše, bankéře atd...měl bych mít ještě spoustu peněz v bance a nějaké zajímavé věci....
Dalším problémem je craft...Měl jsem asi 900 bodů craftu a teď sem nemohl udělat stříbrnej velkej meč s dubovou násadou a s dubovym kladivkem...55% mi to zahlásilo Co??? nějaká chybka asi? nebo to nářadí jeť tolik ovlivňuje craft? to nebejvalo soudruzi....jsem dokonale zmaten...poraďte pls. Co??? Jsem v rozpacích

Jestli jsi pouzil  nulkovy nastroj od  tovaryse, pak jsou ty procenta docela mozne, jsou dobre tak akorat na zelezo... Je rozdil mezi nula zelezem od tovaryse a tim samym kraftovym, jestli se nemylim...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #3812 kdy: Únor 01, 2010, 03:44:09 am

V tom pripade je vsechno vyresene...ostatni uz sem rozchodil.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3813 kdy: Únor 01, 2010, 09:00:59 am

Ještě bych měl dotaz na Neuska....nebo kdo má přístup...Mam problém, jak jsem byl členem guildy Temných jestřábů, kteří jak tak vidim neexistují, zmizela mi knížka guildy, cojsem na ni kliknul a nikdo se semnou nebaví...mám namysli tovaryše, bankéře atd...měl bych mít ještě spoustu peněz v bance a nějaké zajímavé věci....
Dalším problémem je craft...Měl jsem asi 900 bodů craftu a teď sem nemohl udělat stříbrnej velkej meč s dubovou násadou a s dubovym kladivkem...55% mi to zahlásilo Co??? nějaká chybka asi? nebo to nářadí jeť tolik ovlivňuje craft? to nebejvalo soudruzi....jsem dokonale zmaten...poraďte pls. Co??? Jsem v rozpacích

Jestli jsi pouzil  nulkovy nastroj od  tovaryse, pak jsou ty procenta docela mozne, jsou dobre tak akorat na zelezo... Je rozdil mezi nula zelezem od tovaryse a tim samym kraftovym, jestli se nemylim...

no jo, to mas pravdu, pri nastavovani me to nedoslo
(0) zelezo od tovaryse muze v nekterych pripadech byt horsi nez (0) od hrace
jestli to moc vadi mozna by to slo s nejakym usilim opravit
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3814 kdy: Únor 01, 2010, 09:57:56 am

Když jsme u toho, mám drobnej dotázek, jde vyrobit (5) scim i když nemám (5) kladívko?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3815 kdy: Únor 01, 2010, 10:07:57 am

Ja si myslim,ze je to zbytecne usili. Stejne jde jen o zelezne nastroje nula.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3816 kdy: Únor 01, 2010, 10:41:33 am

zalezi aky mas skill a ake kladivko pouzivas a aky je narocny recept. Ale malo by sit vyrobit zelezny a mozmo pri stastia mozno strieborny ale bot musis mat minimalne rubicidove kladivko(4)
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3817 kdy: Únor 01, 2010, 10:57:01 am

Mám 1500 a adam(4) kladívko a všechny komba projetý...asi sem narazil na mojí oblíbenou 1  Kroutím očima
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3818 kdy: Únor 01, 2010, 11:28:00 am

Mám 1500 a adam(4) kladívko a všechny komba projetý...asi sem narazil na mojí oblíbenou 1  Kroutím očima

Ty experimentuješ na jednom výrobku? OMG. To se není čemu divit, že tu furt někdo držkuje na craft, když se používají tyhle nespolehlivé postupy.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3819 kdy: Únor 01, 2010, 11:30:49 am

Mno já ani tak neexperimentuju, jako chci vyrobit použitelný výrobek Smích navíc to byli 2 výrobky Úsměv mám jich projet 156? Na jeden to je 760 ingotů, 100 tisovejch prken a další, takže to není zas taková sranda.

Navíc tenhle způsob je jedinej spolehlivej  Valím oči! Super!
Poslední změna: Únor 01, 2010, 11:35:00 am od Bhaall Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3820 kdy: Únor 01, 2010, 11:40:07 am

Snad jsi neočekával, že to bude jednoduchý  Kroutím očima
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3821 kdy: Únor 01, 2010, 11:44:29 am

To ani v nejmenším Škleb jen ti vysvětluju, že hledat to na více výrobcích je šílenost...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #3822 kdy: Únor 01, 2010, 11:49:16 am

Bhaall má pravdu....takhle to je jedinej spolehlivej způsob, ale kámo musim ti říct že bys tam měl dát na každej druh prachu dva postupy místo jednoho...Ano taky se najde šance že zrovna hodíš 2x jedničku, mě se to stalo před wipe, ale je to asi taková šance jako umřít na 40tce na HB...Když si seřadíš prach od malachitu po diamant a budeš přidávat ve správnym množství určitě dojdeš častěji správných postupů.

156? Jako výrobků? Prachu je 10 druhů ne? To máš 20 pokusů takže 20 prken na scim plus 80 ingotů ne?To zas tak hrozný neni...teda až nato že jde o jeden druh kovu :-D

PS: proč už nejsou na stránkách vidět statistiky craftu???Docela mi tam chybí :-(

Lehký je to pořád, jenom to trvá...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3823 kdy: Únor 01, 2010, 11:56:54 am

Máš to špatně Úsměv je to trochu jinak ten postup, nechci to sem psát, třeba to ještě někdo neví a tím pádem jim to rozhodně neulehčím, ale ty výpočty sedí...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3824 kdy: Únor 01, 2010, 12:33:21 pm

Jak jsi psal tech dvacet pokusu je u zdobeni a  ctverkovych vyrobku, u petkovych je tech kombinaci prez 100 na vyrobek.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Stran: 1 ... 253 254 [255] 256 257 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS