Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 03, 2024, 02:56:00 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2087969 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4335 kdy: Duben 15, 2010, 02:22:13 pm

Mno Cagusi, nejvetsim problemem K2  byla nuda, ktera vznikala: 

1.  moznosti aby hraci sedeli zavreni a dostavali za to spoustu expu aniz by museli neco delat.

2. nemit sanci stravit ten cas kdy nemam zrovna co delat a muzu lognout jinak, nez stanim v tom baraku...

Nerikam ze ta zmena je dokonala, ale vsechno se da doladit, ale rozhodne  je lepsi nez stav pred tim. vetsina hracu nema rado expeni a expi vetsinou kdyz nema co jineho na praci... Jiste ze se najde par jedincu, kteri budou zit tim, ze budou expit jak blazni, ale ti tu byli i predtim. bezne se tvorily postavy tak, ze se hralo u dabla dokud nedal desaty lvl a pak se zacinalo hrat, protoze byl na dlouhou dobu dobry pomer a v klidku jsi mohl expit az na 25 + -. Takze v cem je takovy rozdil zruseni pomeru pro tebe? Rychlokvasky sly udelat pred zmenou  uplne stejne. Jen ted te nic nenuti do toho jestli budes  tlachat v hospode, nebo si pujdes zaexpit protoze ted zrovna neni s kym tlachat ale mas na vytber.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4336 kdy: Duben 15, 2010, 03:32:10 pm

Mno Cagusi, nejvetsim problemem K2  byla nuda, ktera vznikala: 

1.  moznosti aby hraci sedeli zavreni a dostavali za to spoustu expu aniz by museli neco delat.

2. nemit sanci stravit ten cas kdy nemam zrovna co delat a muzu lognout jinak, nez stanim v tom baraku...

Nerikam ze ta zmena je dokonala, ale vsechno se da doladit, ale rozhodne  je lepsi nez stav pred tim. vetsina hracu nema rado expeni a expi vetsinou kdyz nema co jineho na praci... Jiste ze se najde par jedincu, kteri budou zit tim, ze budou expit jak blazni, ale ti tu byli i predtim. bezne se tvorily postavy tak, ze se hralo u dabla dokud nedal desaty lvl a pak se zacinalo hrat, protoze byl na dlouhou dobu dobry pomer a v klidku jsi mohl expit az na 25 + -. Takze v cem je takovy rozdil zruseni pomeru pro tebe? Rychlokvasky sly udelat pred zmenou  uplne stejne. Jen ted te nic nenuti do toho jestli budes  tlachat v hospode, nebo si pujdes zaexpit protoze ted zrovna neni s kym tlachat ale mas na vytber.
Souhlasím až na to, že předtím šlo dělat rychlokvašky. Podle mě nešlo, než jsi se dostal a 30 level, tak to opravdu chvilku trvalo.
U ďábla jsi většinou víc než kolik vyhrál, prohrál (pokud započítáš výchozí vklad a ušlé zisky).
Teď tě to nenutí, ale s tím, kam to spěje, bude třeba mít ten vysoký level, protože ho má každý.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #4337 kdy: Duben 15, 2010, 04:51:00 pm

Citace
Souhlasím až na to, že předtím šlo dělat rychlokvašky. Podle mě nešlo, než jsi se dostal a 30 level, tak to opravdu chvilku trvalo.
U ďábla jsi většinou víc než kolik vyhrál, prohrál (pokud započítáš výchozí vklad a ušlé zisky).
Teď tě to nenutí, ale s tím, kam to spěje, bude třeba mít ten vysoký level, protože ho má každý.


Jenze ber to tak ... kdyz jsou na serveru 5  40 lvl postav, tak takova postava ma tezko konkurenci 20 lvl. a proto nektere lidi to prestava bavit ... kdyz jich bude vic  bude proc hrat...
A jestli chces poradny RP server tak jdi nekam jinam... furt ctu tve prispevky a porad si stezujes "jak by jsi to ty udelal a co by jsi neudelal atd"
Jak se rika "Tvrde tankystycke  reci"
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4338 kdy: Duben 15, 2010, 05:15:27 pm

mno ja nevim, videl jsem nekolik postav jak  zakladali tak dlouho nove dokuud nevyhrali sazku 50k to uz je hodne time expu... a expis na lvl 25 bez problemu. k tomu kdyz nemeli cas hrat tak byli jenom logli a hybali se kazdych pet minut. behem mesice  byli tricet.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4339 kdy: Duben 16, 2010, 06:45:59 am

Citace
Souhlasím až na to, že předtím šlo dělat rychlokvašky. Podle mě nešlo, než jsi se dostal a 30 level, tak to opravdu chvilku trvalo.
U ďábla jsi většinou víc než kolik vyhrál, prohrál (pokud započítáš výchozí vklad a ušlé zisky).
Teď tě to nenutí, ale s tím, kam to spěje, bude třeba mít ten vysoký level, protože ho má každý.


Jenze ber to tak ... kdyz jsou na serveru 5  40 lvl postav, tak takova postava ma tezko konkurenci 20 lvl. a proto nektere lidi to prestava bavit ... kdyz jich bude vic  bude proc hrat...
V tom případě stavíš server do Light RP/PvP pozice.
A jestli chces poradny RP server tak jdi nekam jinam...

http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Pravidla_serveru#Obecn.C3.A1_pravidla
Kandelábrie 2 je RP server

 furt ctu tve prispevky a porad si stezujes "jak by jsi to ty udelal a co by jsi neudelal atd"
Jak se rika "Tvrde tankystycke  reci"
Předhazuju jiné úhly pohledu a snažím se na vyvstalé otázky a situace odpovědět. Říká se tomu debata.

I.Smíchávám ti za pravdu, není na co si 'stěžovat'. Server běží, každého to baví, každá změna přiláká víc dobrých RP hráčů. Všechno je jak má.


Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4340 kdy: Duben 16, 2010, 06:52:18 am

mno ja nevim, videl jsem nekolik postav jak  zakladali tak dlouho nove dokuud nevyhrali sazku 50k to uz je hodne time expu... a expis na lvl 25 bez problemu. k tomu kdyz nemeli cas hrat tak byli jenom logli a hybali se kazdych pet minut. behem mesice  byli tricet.

Otázka je, zda-li se to časově a energeticky vyplácelo, stále zkoušet toho ďábla.
Což já nevim. Vždycky jsem se mu snažil vyhnout jako čert kříži.
Ale byli tu prý tací, kteří x-kát začínali kvůli ďáblovi z patnáctého levelu od prvního Úsměv

No, i kdyby byli během měsíce 30, tak teď to bude tak, že budou během měsíce určo 40.
Vlastně ten nový systém nic neřeší, protože, ty říkáš, že se každých pět minut hnuli, ale ono to není tak vzdáleno od toho každých 5 minut něco říct. Sehnat AFKovacího partnera taky nebude problém. Nebo jsem ten systém pochopil špatně?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4341 kdy: Duben 16, 2010, 10:34:42 am

Mozna to chce trochu doladit, ale ted ten system za mluveni dava bonus a neresi postih, coz je podle me podstatne. Navic mas co delat kdyz jsi zrovna sam. Ale je to vec nazoru,Jakym zpusobem jsi ty udelal lvl 40? Kolik jsi toho naafkoval( TIM TE NASHAZUJI JEN SE PTAM NA NAZOR LVLU 40)? Ja jsem vehre dost casto a na 40 mam jeste hodne daleko a to mluvim kdykoliv jsem ve hre a mam maxly kraft a vetsinu receptu.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4342 kdy: Duben 16, 2010, 12:59:40 pm

Mozna to chce trochu doladit, ale ted ten system za mluveni dava bonus a neresi postih, coz je podle me podstatne. Navic mas co delat kdyz jsi zrovna sam. Ale je to vec nazoru,Jakym zpusobem jsi ty udelal lvl 40? Kolik jsi toho naafkoval( TIM TE NASHAZUJI JEN SE PTAM NA NAZOR LVLU 40)? Ja jsem vehre dost casto a na 40 mam jeste hodne daleko a to mluvim kdykoliv jsem ve hre a mam maxly kraft a vetsinu receptu.
Pokud jsi hrál RP, tak jsi nepotřeboval AFKovat...
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4343 kdy: Duben 16, 2010, 06:06:16 pm

Mozna to chce trochu doladit, ale ted ten system za mluveni dava bonus a neresi postih, coz je podle me podstatne. Navic mas co delat kdyz jsi zrovna sam. Ale je to vec nazoru,Jakym zpusobem jsi ty udelal lvl 40? Kolik jsi toho naafkoval( TIM TE NASHAZUJI JEN SE PTAM NA NAZOR LVLU 40)? Ja jsem vehre dost casto a na 40 mam jeste hodne daleko a to mluvim kdykoliv jsem ve hre a mam maxly kraft a vetsinu receptu.
Pokud jsi hrál RP, tak jsi nepotřeboval AFKovat...

Mno jenze vetsina lidi jen afkovala... nezalezi co dela jednotlivec ,ale co dela vetsina.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4344 kdy: Duben 16, 2010, 06:18:29 pm

Mozna to chce trochu doladit, ale ted ten system za mluveni dava bonus a neresi postih, coz je podle me podstatne. Navic mas co delat kdyz jsi zrovna sam. Ale je to vec nazoru,Jakym zpusobem jsi ty udelal lvl 40? Kolik jsi toho naafkoval( TIM TE NASHAZUJI JEN SE PTAM NA NAZOR LVLU 40)? Ja jsem vehre dost casto a na 40 mam jeste hodne daleko a to mluvim kdykoliv jsem ve hre a mam maxly kraft a vetsinu receptu.
Pokud jsi hrál RP, tak jsi nepotřeboval AFKovat...

Mno jenze vetsina lidi jen afkovala... nezalezi co dela jednotlivec ,ale co dela vetsina.
Já jsem reagoval na to jak dosáhnout 40 lvl. A to bylo hrát RP, nikoli AFKovat. Že to většina lidí nechápe není ten problém. Já teď po změně potkávám hráče, kteří přiběhnou od někud od obrů, postaví se doprostřed náměstí v Horský a dobu stojí a čumí a nereagujou ani na pozdrav, dokonce ani na otázky.
 Po chvilce se rozběhnou a běžej zas mlátit obry. Kdyby si odskočil jen na záchod nebo pro chleba s pomazánkou, tak si po příchodu musí všimnout, že na něj někdo mluvil. Jenže oni to ignorují. Ymir nemá rád, když je jeho osoba přehlížena, mohl by se příště urazit a sekat za to hlavy.  Škleb
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #4345 kdy: Duben 16, 2010, 06:22:15 pm

Prosim vas RP - jak uz tady psal Cagus znamena hrat svoji roli. Roleplaying znamena ze hrajete za nekoho jineho nez jste (trpaslika, elfa, carodeje, valecnika atd.... ). Neexistuje tedy vyraz hraji vice RP nebo nehraji RP.
Pokud "nehraji RP" ( podle vaseho ) nejsem online !

Neco jineho pak je jak dobre hrajete svoji roli, presvedceni, ridite se realiema atd ....
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4346 kdy: Duben 17, 2010, 07:21:01 am

Děkuji za vysvětlení  ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #4347 kdy: Duben 18, 2010, 05:18:50 pm

Mužu se zeptat, proč se postupem času, když člověk expí na jednom druhu NPC a nezíská lvl, tak se pořád snižuje monžství XP, které za npc dostane.... nešlo mi to do hlavy, dkyž se zrušil poměr XP, nebo ten snad stále je?
Zaznamenáno




Orathe
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #4348 kdy: Duben 18, 2010, 05:36:14 pm

Podle mě je to tím že máš nějaký bonus za kecání který ti pomlau padá, ale jestli to tak je fakt tak to nevím  Úsměv
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4349 kdy: Duben 18, 2010, 09:36:32 pm

Jo, jak já jsem to pochopil, tak máš ne 0%-100%, ale 100%-200% Tudíž poměr zůstal, jde  o to, že tě teĎ 'neomezuje'.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS