Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 02:05:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Deník Tarneye  (Přečteno 5460 krát)
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
kdy: Květen 05, 2017, 08:26:28 pm

Přišel jsem jako tvůj meč JEHO a taky tvým mečem budu. *klečí před oltářem JEHO a modlí se* Budu tvým soudcem a přivedu na svět spravedlnost která zachrání celou Kandelábrii. Společně s Paladiny zničíme ty hnusné Nekromanty a zavládne mír. *postaví se od oltáře* Jenom ty nám můžeš pomoct JEHO ty a tvoje víra je tak silná.. Dej nám sílu a dej nám větší víru JEHO. Už jsi mi poslal odpověď že potřebuji více uctívačů sám to nezvládnu. Tak brzy je najdu najdu uctívače a v tobě skryté tajemství které mi tajíš a zjistím co jsi mi chtěl říct.. Uvidíš.. *odejde vše napíše do deníku zavře ho a strčí do batohu*
Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Říjen 16, 2019, 07:14:38 pm

Přistoupil jsem před brány vesnice Elfí.. Skoro jsem se zarazil, zničené brány všude pozavírané domy.
Dojedl jsem poslední chléb a přišel jsem ke správci ve shromaždišti.

"Co se stalo?" povídám Správci trošku smutně
"Ale, víte nikdo se o tuhle vesnici nestará všichni utekli" také byl smutný. Nehledě na to že jsem si všiml jak pod očima se mu ronily slzy.
"Pomůžu vám" dal jsem mu z lítosti ruku na rameno.
"Ale jak?" odpověděl tázavým a vcelku už veselým hlasem.
"To uvidíte" usmál jsem se a odešel ze shromaždiště a porozhlédl jsem se po okolí.

Vzal jsem si všechny svoje zlaťáky šel k překupníkovi, a nakoupil jsem tolik materiálu že by s ním šla opravit celá vesnice.
Věděl jsem že do tohohle vložím tisíce ba sta tisíce zlatých, ale měl jsem pocit že konečně můžu zase  konat dobro a možná zase vylepšit tuhle vesnici.
Po sehnání pár obyvatelů a dokonce prodavačů, kteří byli rozhořčeni že k nim nikdo nechodí nakupovat jsem všem rozdělil práci.

                                                                                                                                                               *Po týdnu*
Po týdnu těžké práce jsem zasedl za svůj pracovní stůl v komnatách shromaždiště.
Byl opraven pouze velký a jeden středně velký dům.
Byl jsem spokojený, avšak furt bylo spousty chyb které je potřeba odstranit.

"Správce! jak na tom jsou naši strážci" řekl jsem rázně.
"Abych řekl pravdu. Špatně nemáme dodatečné zlato aby jsme zajistili na tuhle dobu moderní vybavení" řekl poklidně
Podal jsem mu velký vak se zlatýma "Chci nejlepší výcvik a zbraně co jdou nakupte to budeme to potřebovat proti zlodějům, loupežníkům těm kteří nám budou dělat zle." usmál jsem se a šel jsem do skladiště

Začínal jsem uklízet do večera sám sebe jsem se ptal kdo sakra dává věci od truhláře do kovářské truhly.
Po těžkém dnu jsem v noci znovu zasedl za stůl a napsal jsem mému kamarádovi, že mu dobře zaplatím když začne vyrábět nástroje.
Asi kolem desáté večer jsem si šel lehnout do hospody U Vykotlaného Dubu.
Naplnit síly na další těžký den v Elfí vesnici... *na stránce jdou vidět 2 kaňky inkoustu zřejmě Tarney už byl ospalý že ani neviděl co píše*

Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS