Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 23, 2024, 12:51:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Tarney kirk  (Přečteno 1989 krát)
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
kdy: Březen 26, 2016, 01:32:14 pm

Když byl Tarney ještě malý kluk, a nevěnoval se akademii a boji,tak dělal jiné různé věci například: Házel kamínky do vody, pomáhal druhým nebo chodil do lesů a někdy šel až moc daleko. Ten den byla uplně velká noc, nikdo nic neviděl a Tarney byl v lese nemohl se vrátit protože nic neviděl tak se rozhodl že půjde furt rovně tak šel a šel až se do něčeho bouchl. Před ním stál velký pán s kosou. Měl kápy na sobě a měl takové divné ruce, ale Tarney nic neřešil a najednou mu něco pán řekl" Kampak chlapče. Tarney se lekl a koktal"no-no j-já jdu t-teda sem chtěl-l jít d-domů,a-ale nevím jak. Pán se zasmál a řekl mu" Tak to já ti řeknu kudy furt rovně. Než mu Tarney poděkoval pán zmizel. Tarney se bál ale nic neřešil a šel jak mu to ten pán řekl. Cestou furt ale mu vrtalo hlavou proč měl ten pán kápy,kosu a dokonce divné ruce vypadali jako kostěné ale než se Tarney vzpamatoval už tam byl. Ale nevypadaloto jako Tarneyův dům spíše naopak on to nebyl Tarneyův dům, že by si jeho rodiče koupili nový barák ? to teda nevím táta moc nevydělává . A z toho domu se najednou objevil zombík a šel po Tarneyovi. Tarney se lekl a praštil zombíka rukou. Zombík lehl a nehýbal se byl mrtev. A vypadlo z toho zombíka jedna dýka. Tarney nečekal a hned si ji vzal kdyby náhodou na něj někdo útočil se zbraní. Tarney šel dále prozkoumávat, a najednou se objevil zase ten pán s tou kosou a řekl mu " haha tys mi na to skočil sis myslel že mluvím pravdu co? že tě dovedu domů tak to ani náhodou Tarneyi." jak znáš moje jméno.. zeptal se Tarney. Pán s kosou mu odpovědělKdyž byl Tarney ještě malý kluk, a nevěnoval se akademii a boji,tak dělal jiné různé věci například: Házení kamínků do vody, pomáhání druhým nebo chodil do lesů a někdy šel až moc daleko. Ten den byla uplně velká noc, nikdo nic neviděl a Tarney byl v lese nemohl se vrátit protože nic neviděl tak se rozhodl že půjde furt rovně tak šel a šel až se do něčeho bouchl. Před ním stál velký pán s kosou. Měl kápy na sobě a měl takové divné ruce, ale Tarney nic neřešil a najednou mu něco pán řekl" Kampak chlapče. Tarney se lekl a koktal"no-no j-já jdu t-teda sem chtěl-l jít d-domů,a-ale nevím jak. Pán se zasmál a řekl mu" Tak to já ti řeknu kudy furt rovně. Než mu Tarney poděkoval pán zmizel. Tarney se bál ale nic neřešil a šel jak mu to ten pán řekl. Cestou furt ale mu vrtalo hlavou proč měl ten pán kápy,kosu a dokonce divné ruce vypadali jako kostěné ale než se Tarney vzpamatoval už tam byl. Ale nevypadaloto jako Tarneyův dům spíše naopak on to nebyl Tarneyův dům, že by si jeho rodiče koupili nový barák ? to teda nevím táta moc nevydělává . A z toho domu se najednou objevil zombík a šel po Tarneyovi. Tarney se lekl a praštil zombíka rukou. Zombík lehl a nehýbal se byl mrtev. A vypadlo z toho zombíka jedna dýka. Tarney nečekal a hned si ji vzal kdyby náhodou na něj někdo útočil se zbraní. Tarney šel dále prozkoumávat, a najednou se objevil zase ten pán s tou kosou a řekl mu " haha tys mi na to skočil sis myslel že mluvím pravdu co? že tě dovedu domů tak to ani náhodou Tarneyi." jak znáš moje jméno.. zeptal se Tarney Pán s kosou mu odpověděl jak bych tě nemohl znát když nenávidíš nemrtvé .. Ne nenávidím protože ničí život jenom bys o tom musel něco vědět. Pán s kosou mu řekl" nemám tě rád  Tarneyi snažíš se mě překazit plány a teď já tobě překazím hahaha... Tarney řekne"a jaké já žádné plány nemám.Pán s kosou řekne" ale máš ale máš Tarneyi. Tarney řekne" A jaké no? že bys mě zabil nebo zničil nebo mě dal do hladomorny nebo upálil nebo bys mi setnul hlavu nebo jak? Pán mu řekne" uvidím tě v pekle protože toto jsou tvoje poslední minuty a dny. Tarney řekne nejsem bojovník ale umím dát nakládačku i s dýkou. Pán s kosou řekne" tak poť ukaž se no "zasměje se pán s kosou. Tarney ho snaží bodnout do břicha a do nohy nedaří se. Pán řekne" teď to moje číslo hahaha. "odhodí Tarneye do zdi" Tarney řekne" nevyhraješ a rychle k němu běží a probodne mu kosti místo břicha. Kostlives s kosou se celý rozpadne. Tarney na něj kouká a potom řekne" tak to byl kostlivec, no aspoň neudělá nic zlého. Tarney dostal nápad a řekne" jdu na akedemii se učit Paladina a dýku si schová do kapsy.
Poslední změna: Březen 26, 2016, 01:38:30 pm od Crusty88 Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS