Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 12:50:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Co se připravuje?  (Přečteno 2708 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
kdy: Prosinec 07, 2014, 11:43:27 am

Dnes jsem potkal na cestě ve Střední Kandelábrii , nedaleko řeky Brundibáry , tajemnou postavu a ta mi sdělila že někdo zase něco vymýšli a že bude chtít vyhladit Elfí ves.
 Kdože to vymýšlí - no samozřejmně Neus !
     Já už nemám sil - co chystáte? WIPE ? No tak to sem ale napište a nedělejte vopičky s IC - to není věc IC to je věc okradení hráčů o postavy a majetek a postavení postav!
 - Toto je prostě už nemoc mocných , bohužel s každou novou upravou je to jen horší a horší !
 - pokud dojde k WIPE nebo pokud mi seberete obsah truhel  - BEZ NÁHRADY - KONČÍM !!! NAVŽDY !!! 
 - mluvil jsem s jedním DM a to vám asi také skončí.
 * abych jen nekritizoval a nerozčiloval se:
 - Proč z K-2 neuděláte Relax server Co??? Času je čím dál méně , lidé by dali přednost pohodě před nervováním.
 - Proč nevyvážíte system zisku expů ? Nedáte postavám možnost prodat své (expy) zkušenosti , třeba za tituli apod. aby se i ti hoodně zkušení prostě bavili.
 - světopříběhy nic nespasí - to jste si skutečně nevšimnuli ? To je na lékaře.
 - Napsala se tu hromada a hromady listů A4 jak co udělat a co? Neus to udělá stejně podle sebe !!!
   Prostě na to už nemám nervy  - Thalie za 8 let 2x wipe , Demona za 8 let 1x wipe. Eq za 8 let  1x wipe
  a ted si dosadte K-2 , kolikráte já už tu začínal - to je zoufalé.
 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Prosinec 07, 2014, 02:52:31 pm

Žádnou paniku to vyhlazení podle neurčitých zpráv je v rámci IC hry takže to by bylo k tomu zatím vše, aby se zbytečně moc neodhalilo  Úsměv

A k tomu WIPE jsou tu lidi co by ho uvítali a naopak i ti , kteři ne podle různých příspěvků, ale zatím to není nijak aktualní myslím

K titulům a jejich zisku si myslím že je dobře, když jim předchází nějaký příběh a nebo Quest než když by si ho lidi koupili za zkušenosti

jen můj názor  Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 07, 2014, 05:32:46 pm

...............

Nic se nejí tak horké jak se uvaří , chce to v klidu , veci IC jeste z doslechu .... nezahrané vysledek neni
jednoznačný .
V posledni době loguje vic a vic lidi coz je jedine dobře pak se da něco i hrát  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Prosinec 11, 2014, 07:32:37 pm

Wipe ne a když tak dobrovolné, určitě ne tvoje postavy Jachyme. Neus jen naslouchá požadavkům hráčů. Někteří chtějí to a jiný zase tohle. Byl první kdo "smetl ze stolu" kompletní wipe, už jen kvůli titěrnému nastavování systému, úpravám, doplňkům atd. 

Nakonec Kandahár taky padl nemocí, král je kdoví kde a hráči  ... možná i já, jsme si mysleli, že je konec. A ejhle, pár večerů se točil svět Kandelábrie kolem Elfí. Hmm ... snad rok.

Los podsvětí padl na Nani ... která spočinula někde v mimozemských sférách a dlí tam zmrzlá v křišťálovém sarkofágu Mrknutí.
Dále na Graga ... toho "hodného" orka truhláře ... který se toulá s nádhernou vlčí ženou někde na severu a je mu s ní docela fajně.

Jo a Kinkin ... na toho jsem málem zapoměl hihi ... ten vám řeknu, je šťastně ženatý. Jeho vychytralá půlka, mistrně zvládá náležitosti oboru zlodějiny a manželství. Žijí v ústraní, poblíž Větrova a zatím zdárně vychovávají dva kluky. Myslím, že ten starší z nich, se docela brzo vydá v tatínkových šlépějích. Plných strastí a kulaťoučkých zlaťáků.
PS: prozradím jen, že Kinkinova "půlka" je bývalá divoženka z Temného lesa. Co z toho všeho asi vzejde? Nevím ...
Poslední změna: Prosinec 11, 2014, 07:55:35 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS