Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 11:14:56 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: NABÍDKA * Lístky připíchnutý na nástěnce*  (Přečteno 31437 krát)
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Říjen 19, 2011, 10:14:33 am

Široké pospolitosti Kandahárské se oznamuje - po velikém trápení a zhánění materiálu na stavbu domovského sídla *Kinkina* , toho času nástrojáře všech okruhů a krejčího města  OTEVŘENÍ Kinkinova bazárku v přístavu - hned vedle knihovny.

Všichni, co jsou obtěžkáni zlaťáčkama jsou vítani , jelikož a protože truhla pana Kinkina je bezedná.

Naleznete tady všehochuť potřebného.
Ceny zboží jsou přívětivé ke všem, hlavně  k novým dobrodruhům. Připomínky - návrhy - a hlavne objednávky Prosím připíchnout na *Nastěnku* v obchůdku. Pššt..... ve vitrínách jsou věci i z pokladů.
Další potřebné zboží se bude průběžně doplnovat, hlavne nástroje dle objednávek.

Kinkin - malej, ale šikovnej
Poslední změna: Říjen 19, 2011, 10:18:23 am od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Říjen 30, 2011, 10:35:41 am

Brzo nad ránem, když ještě obyvatele Kandaháru spali, začali padat na město z nebe útržky popsaných pergamenů. Hejna ptáků je pouštěli všude, na ulice, do parků, na domy v přístavní štvrti.

                                                                                 Ve jménu bohyně Dannan
                                                                                 Ve jménu spojenectví s církví Auril
                                            Naplní se vitríny a obchody cechů s bylinkami a potřebami pro obyvatele
                                            Na léčení nemocí, zranení a jiných neduhů  - vetším množstvím lektvarů a obvazů
                                            Druidka Nani se rozhodla, po předešlých nešťastných událostech, které se stali obyvatelům města
                                            o výpomoc ve formě drasticky snížených cen lečiv a jiných potřebných lektvarů.
         
                                          S přáním pevné víry a obnovy města pozdravuje Nani - druid hvozdů kandahárskych.

                                                       
                                                       
                   
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Říjen 30, 2011, 11:03:14 am

Pan Kinkin, jako obvykle, po ránu, se šel protáhnout na balkónek svého domku a vidí všude rozsypané útržky papírků. Zvedne jeden z nich, proběhne očima písmo......*jen cosi tiše zamrmle....hmmm.......nu což. Pomoc...to je pěkný..ale... * vzpomene na tu chvílku, hned po zhroucení chrámu, když požádal velekněžku o zasvěcení oltáře pro Auril a ta neměla čas* Lidi jsou různí, ale pomoc v nouzi je snáď dobrá věc. Ne zrovna s nadšením roznaší po městě popsané lístky s textem:

Ja Kinkin, toho času nástrojář a krejčí v jednom, majitel bazárku u knihovny, prohlašuji zahájení měsíce snížených cen na minimum.
      Ceny budou stanoveny pevně, dle okruhů bez výjimky až do odvolání : výrobky a věci podle okruhů 1 okruh ..... 100
                                                                                                                                                                                            2 okruh......200 a tak dále
       Zajímave výrobky jako třeba sedla a deky budou za mizivou cenu 100-200 zl. Po úspěšném jednání a následné dohodě s velectěnou  druidkou Nani jsem začal prodej lektvarů podle cenníku : příklad ......uzdrav 5 ......................500/ 5ks

Všichni zájemci mají dveře otevřené. S pozdravem pan Kinkin....malej,ale šikovnej

                                                                                                                                                                                                         
Poslední změna: Říjen 30, 2011, 11:08:17 am od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Listopad 01, 2011, 12:22:42 pm

Další lístky se snášejí na město Kandahár, jsou na nich patrné symboly run a znaků lesních lidí :

       Obyvatelé Kandaháru : díky výrobě velkého množství obvazů kvality 1 až 6 došlo k vyčerpání zásob bylinek a některých esencí u
                                                 překupníků. Tím se uvolnil prostor pro zberače bylinek a destilatéry.  Pro chudé a nemajetné lidi je dobrou zprávou to, že ceny se pohybují až kolem 1 měšce   za  1 balík bylin nebo esencí. S pozdravem Nani - druid hvozdů kandahárskych.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Listopad 01, 2011, 02:27:47 pm

A další a další :

 PS: Málem bych opoměla  - je nedostatek nekterých kovů a dřeva - dřevorubci a kovkopové neco s tím udělejte
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Listopad 07, 2011, 06:24:56 pm

Kinkin, toho času na výpravách za poznaním krajů Kandelábrie - oznamuje otevření pobočky bazárku v Chmelínkově s názvem Na konci světa. Umístnění bazárku je naproti hospody půlčíků.
Ceny a množství výrobků přívětivé ke Všem.  Dobrodruzi, co je Vám Kandahár daleký , zkuste bazárek v mém rodném kraji - Na konci světa.
S pozdravem pan Kinkin toho času cestovatel a zeměpisec
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Listopad 08, 2011, 04:06:27 pm

Do města Kandaháru směruje v pořadí už druhá karavana s nákladem léčiv pro obyvatele a dobrodruhy.
Lektvary uzdrav5 - 5ks/600 a vyleč kritická zranění3 - 5ks/60. Samozřejmně i obvazy od 40 do 100zl.
Ceny zůstávají neměnné.
Po domluvě s panem Kinkinem a jeho příslibu pomoci obyvatelům Kandaháru, Chmelínkova  a širokého okolí, se lektvary prodávají i v jeho obchůdcích.

S pozdravem Nani - druidka hvozdů Kandahárskych.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Prosinec 04, 2011, 03:03:36 pm

Jehličky a pavézy budou ve vitrínách v nastroj. a truhl. cechu
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Grag
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Prosinec 08, 2011, 08:19:59 am

Truhlář Grag oznamuje veškerenstvu prodej šípů, pavéz 3 a 4 okruhu ve veřejných dílnách - truhlářský cech.
Objednávky pište na tabuli.
Snaď mi bohové a pořádna sekyra pomůžou, bude dřeva víc.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Prosinec 28, 2011, 06:12:43 pm


Vzkaz z hvozdů kandahárskych :

V cechu alchymie doplněny lektvary uzdrav a neviditelnosti. Ceny příznivé pro širokou pospolitost.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Leden 25, 2012, 06:27:11 pm

                                                        Drakobijci a dobrodruzi "stahovači kůží"

Kandahár trpí nedostakem kůží wyvern a draků. Po naplnení skladů u výkupčího budu ja, Kinkin, toho času obyvatel města
vykupovat tyto kůže trvale.  Cena 600 zlatých za balík.

...........................Hrdinové co se nebojí stvůr hlídajících vzacné naleziště hematitu....vkaz pro vás

                                       Taky budu trvale vykupovat ingoty hematitu za 600 zl./ za balík.

S pozdravem a oblakem dymu z půlčického listí...... Kinkin
Poslední změna: Leden 25, 2012, 06:33:33 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Květen 20, 2012, 05:24:42 pm

Prosím všechny řemeslníky...co jsou schopni "ukraftit" výrobky ! VŠEHO ! druhu. Chybí zbroje 1+,2+, , zbraně a doplňky jak by smet.
Skoro 90% výrobků děláte 3 okruh a to začínajícím dobrodruhům nepomůže ani zamák. Děkuji

Pak jsem nucena "suportit" třeba hůlkama, což je zkázané. Málem sem přišla o kejhák  Nevím co si myslet/Nerozhodný

S pozdravem Arun - Černý dráp

Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Květen 21, 2012, 03:31:49 pm

V kovarskom cechu boli doplnene vyrobky 1 a 2 druheho okruhu ak a bude nejake specialny pozadavok treba nechat odkaz

// najlepsie napisat  PM
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Květen 25, 2012, 07:16:47 am

Druidka shání řemeslníky na výrobu zbroje, šperků a zbraní pro svůj sbor hraničářů 4 a 5 okruhu. Nejlíp "zdobené" s vlastnostmi na odolnost a obratnost.

Zbraně : 4 kordy - 4 nebo 5x  kalené, pokud možno 1-2 s bonusem na zranění.
                  4 luky  - 4 nebo 5x skládané - síla 5, taky s bonusem na zranění
Zbroj: róby dvě 4-5x přešívané zaměřené odolnost  a dvě 4-5x přešívané na obratnost.
         - plaště a boty to stejné co róby.
         - helmy 4x 4nebo 5 řady, zaměřené na odolnost a akrobacii
Šperky 4x náhrdelníky a 8x prsteny zaměřené na odolnost a obratnost zdobené na obnovu života...4 nebo 5 okruhu.

Pro sebe : simitar 5x kalený z verdicitu nebo adamantitu, popřípadě mithrilu
                   Oblečení, šperky zaměřené na moudrost a soustředění. Taky 4 nebo 5x přešívané a vykládané drahokamem.
                   Rubínovou paličku na usmíření bohů......

                   Odměna: co okruh to měšec zlata+množství  Čas výroby : co nejdříve a platí do odvolání
S pozdravem druidka Nani
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Červen 04, 2012, 06:14:25 am

Nábytek budete mít ve vitríně v shromaždišti v elfí vesnici.  Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS