Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 05:47:29 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Deník Gabriely  (Přečteno 2310 krát)
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
kdy: Květen 11, 2010, 04:26:03 pm

Kontinentální den 11.květen
Pustina


Na jedné straně jsem i ráda, že mistr Atlant se nemusel dožít tohoto dne, kdy Acroni, vrahové mých přátel se dostali k úplné moci. Proto prchám z těchto míst. Usídlím se zatím v Temném hvozdu, kde mě nikdo doufám nebude hledat. A navíc kdo by mě hledal? Moji přátelé již dávno odsaď odešli a já sem jediná, kdo zůstal. Poslední dobou jsem měla divná sny. Zdálo se mě o smrti mé původní mistrně Isbelah. Ale toto bylo jiné. Jako kdyby Isbelah zmizela a nahradil ji někdo jiný. Jenže netuším kým. Má mistrně mě dala kamínek, který mě pomůže se s ní kdykoliv spojit, i kdybych byla na míle daleko. Zdá se, že stojí za to to zkusit.....
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 19, 2010, 09:13:38 pm

Kontinentální den 11.květen
Pustina


Absolutně nic! Spojení se nepodařilo. Nechápu to. Vždyť to musí fungovat! Přece se moje mistrně nespletla a neudělala nic špatně. Budu se muset postavit realitě.
Život zde na samotě mě nedá nic. Proto jsem se rozhodla že se vrátím do Kandaháru. Zjistit o co sem mezitím přišla..
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS