Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 06:24:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Zavedeni realii  (Přečteno 44125 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Listopad 18, 2009, 01:40:55 pm

Ja se pouze dotazovala,svetlo a tmu neresim.. sem jen tak placla.
Hold sem zvykla na neco jinyho no  Kroutím očima
Zaznamenáno

xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Listopad 18, 2009, 01:42:32 pm

Co jsem hrala v podtemnu na K1, tak mi rekli ze drowka carodejka neni pro ostatni drowi proste "pani" je to pro ne "mutant"
Drowka je v podtemnu proste vzdy knezka,coz znamena klericka..
Carodejove a zaklinaci byvaj drowove
Tak to bych te mel vyvest z omylu, protoze podle drowu je mutant zaklinac, protoze ke svemu kouzleni pouziva pouze sve vrozene schopnosti, ktere drowove proste nemaji a musel by byt takovy drow s nekym krizeny, coz je u drowu nemyslitelne, kdezto carodej pouziva ke kouzleni svoje znalosti, nema s michanim krve a mutacema pranic spolecneho. Carodej se svoje kouzla uci, zaklinac posiluje svoje vrozene schopnosti. Tady je ten podstatny rozdil, carodej=inteligence, zaklinac=charisma. Btw drowka s postavenim slechtice je vzdy knezka, ale mezi drowkama existuji i lucistnice, zlodejky, vrahove, ktere prave vys postavene knezky vyuzivaji ke svym intrikarskym hram, mimochodem i carodejky, ktere maji vyssi postaveni nez treba zlodejka, ale ne nez knezka somozrejmne. Na drowce carodejce je nezadouci aby byla automaticky slechta, ne aby existovala v drowi spolecnosti. Zaklinacka by byla automaticky ze spolecnosti vyloucena.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Listopad 18, 2009, 01:43:50 pm

Ridim se pouze podle toho co mne naucili driv.
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Listopad 18, 2009, 01:45:55 pm

Svirneblin a otrok, nechápu, proč by nemohli být druidé.
Duergar by pravděpodobně být nemohl, nikde jsem se nedočetl o jejich úctě k životu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #19 kdy: Listopad 18, 2009, 01:48:28 pm

A clovek je ted proste debil,nevidi ve tme a ani za sera,to sme teda ale slepci co ? chudak,kazdej si ted bude delat podtemnacky rasy..

Hehe, no já si vzpomínám, jak jedno DM tak před půl rokem běhalo na povrchu v pravé poledne s drowkou jakoby nic, schovávala se za stromy a tropila si z nich srandu.
Je fajn vidět, že evoluješ.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Listopad 18, 2009, 01:51:01 pm

Myslim, že když si někdo založi otroka, tak se to bere tak, že se v podtemnu už jako otrok narodil a žil tam, tudiž nemuže dosáhnout určitých povolani a přesvědčení a tudiž ta citlivost na světlo. Podle mě samozřejmě otrok muže byt třeba i druid, ale to tak, že si založiš druida na povrchu a pak schodou událostí si ho zotročí drowové, tudiž nežil tam, nevyrůstal a ve tmě blbě vidí. Tak to já chápu.

Pokud jde o posilnění podtemna, vidim v tom velké plus a to z toho důvodu, že podtemno už těměř neexistuje a málo kdo tam hraje, většina života je na povrchu.

Že nemužeš být ve spolku podtemna a povrchu vidim tedy zase jako minus, z jedne strany nechápu logiku proč a z druhe strany právě malá aktivita v podtemnu nutí podtemnáky, aby komunikovali s povrchem a hrali sním.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Listopad 18, 2009, 01:51:39 pm

Jen mi nejde do hlavy duvod proc ma =>
DROW - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
DUERGAR - imunita na jedy ?
SVIRFNEBLIN - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
OTROK - nemuze byt druid ? proc ne,drowi si prece muzou zotrocit kohokoliv,ne ?

A clovek je ted proste debil,nevidi ve tme a ani za sera,to sme teda ale slepci co ? chudak,kazdej si ted bude delat podtemnacky rasy..
Chcipne povrch! At zije podtemno!
Proc je tohle zle? Ved podtemno je velmi drsne miesto. Preziju len ti najsilnejsi. To ze clovek nevidi v tme ani za sera je hadam normalne nie? No a to ze podtemnacke rasy su silnejsie ako ludia je tiez v poriadku. Podtemnaci maju uplne inu techniku vyuky a vycviku a nie je to nic prijemne, ale ten kdo to absolvuje ma znacnu vyhodu proti ludom.

Jo a taka drobnost.
Drowovia co vylezu hore tiez nevidia dobre. V noci je to pre nich "ako tak znesitelne". Takze drowom by som dal tiez postih na povrchu. Cez den vacsi a v noci mensi ale je tam. Naviac drowovia maju strasne zlu orientaciu na povrchu. Nepoznaju orientaciu podla hviezd ci mesiaca. V lesoch maju obvzlast zlu orientaciu.  Dalsia vec co im je neprijemna je vietor, dazd, sneh...
Ty ses tu objevil odkud? hádám z EQ.
Podtemno není drsné místo - založím si ubožáka co má obě ruce levé a taky přežiju - tvůj argument se nevztahuje k hře na K2 ale k nějaké literatuře takže je nepatřičný.

A o jakém stylu vyuky je ted řeč? Cituj konkrétni hru ne nějakou knížku, já si taky postavím na povrchu Anakina skywalkera a budu ti pravidla citovat z hvězdných válek...
Btw., proč by měl někdo špatnou orientaci - má přece mapu....

Jo muj argument se vztahuje k literature zalozenej na Forgotten realms co je mimochodom zaklad hry nwn. To ze podtemno tu neni drsne to je vina hracov.  Ja byt dm tak tvoja postava s levymi rukami neprezije ani 1real hod.  Preco mam citovat hru? Mas pocit ze realie FR su zalozene na baze nejakej hry? Je to spis naopak.  Na tu otazku mapu ti jeste neodpovim skus se zamyslet sam.
Pořád nikde v pravidlech není že tento svět je podle FR. A dokud to tam není tak tvé argumenty nemají smysl. A to že kampaň hry byla podle FR nic neznamená.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Listopad 18, 2009, 01:53:38 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #23 kdy: Listopad 18, 2009, 01:54:17 pm

No a doprčic proč můj elf - PM dostává míň expů? Může mi to někdo vysvětlit?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Listopad 18, 2009, 01:54:59 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
Další "mamlas" co se snaží přenášet věci z FR.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Listopad 18, 2009, 01:56:26 pm

No a doprčic proč můj elf - PM dostává míň expů? Může mi to někdo vysvětlit?

He. Ještě že jsem mimo republiku. Než se vrátím, snad už to bude fungovat správně  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Listopad 18, 2009, 01:57:13 pm

No a doprčic proč můj elf - PM dostává míň expů? Může mi to někdo vysvětlit?
Nemůžou dovolit aby nejlepší krejčí dosáhl tak rychle 40. lvlu, to by rozhodilo rovnováhu... Úsměv
To neukecáš... Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Listopad 18, 2009, 01:59:47 pm

Neusi napiš někam, jaké postihy jsi vlastně čemu a za co dal.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Listopad 18, 2009, 02:02:46 pm

Dalsi "mamlas" co tu pul roku stravil uplne na "tocenou klobasu". A ty si svoje poznamky odpust chytraku. Udelali jste z toho spatlaninu a vyradili ze hry nekolik postav uplne uhozenym system, kterej neni ani FR ani nic jinyho.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Listopad 18, 2009, 02:03:36 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS