Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 07:34:47 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231309 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Leden 04, 2010, 11:21:04 pm

Nakrmený wyverny se nějak divně oběvuji. Poprvé se jich oběví 5 a pak nějak malo. Na to že ej to narkmeny.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #76 kdy: Leden 05, 2010, 01:44:34 am

dělalo vždycky, bonus je nyní v tom, že k tomu můžeš sejmout bývalého ashallyovce, když si bude vyskakovat, takže teĎ je to lepší
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Leden 05, 2010, 04:38:07 am

dělalo vždycky, bonus je nyní v tom, že k tomu můžeš sejmout bývalého ashallyovce, když si bude vyskakovat, takže teĎ je to lepší

Jen tak dál. Žeň je do lesa. Bude maso na porážku.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #78 kdy: Leden 05, 2010, 04:32:38 pm

No budou mít doprovod Mrknutí
Bude maso pro Palivce  Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amelor
Host
Odpověď #79 kdy: Leden 05, 2010, 04:43:47 pm

Mesični elfove jsou jako požar, nosí sve svetlo i tam kde ho nik nepotrebuje a nechce.  Mrknutí
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Leden 11, 2010, 07:50:28 am

Mam takovy dotaz pri uprave podtemna se z lokaci nejak vytratily eierie, tudis nemame sanci lovit selmy... nejspis je to nedopatreni protoze naopak flanae (buvol) jsou plne lokace v jedne jsem jich bez nakrmeni napocital 12 i zvere se mi v tech zmenenych lokacich zda nejak vic, neni mozne ze se stalo ze misto eierie se tam spawnuji flanae a zver?

Neusi prosimte mohl by ses  na to mrknout? Dal jsem to i sem protoze v tom prvni topicu by to mohla zapadnou ve spamu
Diky
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Leden 11, 2010, 07:54:10 am

Mam takovy dotaz pri uprave podtemna se z lokaci nejak vytratily eierie, tudis nemame sanci lovit selmy... nejspis je to nedopatreni protoze naopak flanae (buvol) jsou plne lokace v jedne jsem jich bez nakrmeni napocital 12 i zvere se mi v tech zmenenych lokacich zda nejak vic, neni mozne ze se stalo ze misto eierie se tam spawnuji flanae a zver?

Neusi prosimte mohl by ses  na to mrknout? Dal jsem to i sem protoze v tom prvni topicu by to mohla zapadnou ve spamu
Diky
a neni to tim ze jsou zniceny obetiste?
a "buvolu" muze byt tolik protoze je nekdo treba krmi
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Leden 11, 2010, 08:45:33 am

Ne obetiste jsou v poradku proste z tech lokaci kde eirie byly zmizely. stejne tak tech flanae je stoprocentne podezrely pocet nestalo se mi to jednou  pokazde kdyz probiham lesem je jich tam spousta

Jeste skusim zakrmit jestli se neobevi po zakrmeni ale i tak by to bylo zvlastni protoze bys musel zakrmit kazdou lokaci abys zjistil kde se vubec nachazeji
Poslední změna: Leden 11, 2010, 08:52:18 am od Tashara Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Leden 11, 2010, 09:39:49 am

Takze to trosku upresnim v lokacich Qualarin les, dno propasti atd, tam kde byvaly  eierie se misto nich spawnuji Vyshaantari (hadi) Eierie se spawnuji pouze v lese Quintaroh nebo tak nejak a to jeste jen nekdy jak jsem se dozvedel... vcera sme  je treba hledali a nepotkali sme za dve hodiny ani jednu ted jsem nasel dve v lokaci quintaroh za hrbitovem ale na tom samem miste byla vcera jen spousta flanae.

Kazdopadne se udelalo ze zvere nedostatkove zbozi, mame  tuny hadu Vhyslantar, bazilisek a stary bazilisek, spousty buvolu (flanae)
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #84 kdy: Leden 11, 2010, 03:59:56 pm

Asi to má podpořit obchod s nadtemnem.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Leden 11, 2010, 10:55:05 pm

Eirie tam porad jsou jen musis vedet kde Úsměv, je pravda ze nejsou v takovem poctu jako byvali, ale neni pravda ze by jich bylo zase nejak malo. Predtim v podtemnu zase bylo dost nedostatkove zbozi hadi kuze.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Leden 12, 2010, 12:42:30 am

Eirie tam porad jsou jen musis vedet kde Úsměv, je pravda ze nejsou v takovem poctu jako byvali, ale neni pravda ze by jich bylo zase nejak malo. Predtim v podtemnu zase bylo dost nedostatkove zbozi hadi kuze.

Delas si legraci? hadu je v portemnu od zacatku K2 nejvic po zveri... z baziliska ti vypadne 6-8 kuzi zze stareho 10 navic jsi nemusle krmit, spawnuji se podle lvlu klidne i po trech kouskach a ty mi chces rict ze nekdo potreboval vhyslaantary kteri jso misto selmy? to snad ne
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Leden 12, 2010, 09:46:00 am

Tak v tom pripade si celou dobu chodil a chodis lovit do jedne a te same lokace Úsměv to se pak nesmis divt ze tam je neceho vic a neceho min
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Leden 13, 2010, 02:00:24 pm

Tak jsem to poradne prozkoumal, opravdu tu par eriei zustalo, i kdyz nechapu proc ty ostatni byly nahrazeny hadama. No hold uz to tak je a nic s tim nejspis nikdo delat nebude. Je pekne ze ze se udelal kosmeticky zasah  do podtemna a zmizely stromy a byly nahrazeny  kmeny, i obetiste se mi libi, jen ty textury jsou k zblazmneni... dost casto se stava ze ulovena zver zapadne za texturu a neda se stahnout, verte mi, ze kdyz se to stane potreti zasebou, clovek je celkem vztekly. Jen doufam ze se to nemuze stat s PC.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Leden 13, 2010, 11:08:49 pm

jo uz se nam to stalo i s pc mrtvolou ze neslo nani kliknout, jen sme nevedeli cim to je
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS