Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 10:56:58 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Cirkus  (Přečteno 9563 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Srpen 09, 2009, 11:14:32 pm

Tady bych chtěl souhlasit se Šedostýnkou. To že nás je víc je pravda, o výbavě bych pochyboval, když jsem viděl co vám vyráželi z rukou a co pil i ten nejslabší bojovník. Pokud postaví 2 teamy může proběhnout souboj.

Když k vám přijede do vesnice nebo města nějaká zábava, taky se vás nikdo neptá jestli náhodou nemají přijet až za týden kdy se vrátíte z dovolené. Krom toho jsou ještě prázdniny a čas dovolených. Pořád je někdo kdo někam zrovna vyjel. A jiné to nebude ani v období školního roku ...

Máte ještě 2 pokusy, tak máte možnost předvést lepší z vás. V případě vaší výhry v dalším ročníku to může být ještě zajímavější.
Máš pravdu. Jinak pro  Arashe mě se zdá podtemno  spíše přivětivější pro zle charaktery sice začátek lehký není ale jakmile se dostaneš do vladnouciho rodu je to už brnkačka Úsměv Jinak ted jak tam začinaji ti orkove taky to maj trochu těžší ale pomáhá se jim  jak nejvíc to jde v tom sem i zdá podtmeno lepší je tam menší kolektiv a to spíš i prozpívá hře v pdotemnu nahoře vytvoříš postavu a jsi odkázanej sám na sebe jestli něco chceš tak dones prachy jak jsme se dival do vytrín tak 2k za přikrívku je dost na tož že to zvládne aj postava s craftem krejčiho 0.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Srpen 09, 2009, 11:19:39 pm

EE hlavní rozdíl je v levelech ale toje čistě náš problem to se srovná ... hlavne jde o srandu a neco jiného mapka je takovej bonus navíc..
Zaznamenáno
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Srpen 10, 2009, 12:02:20 am

No, mozna jsem se nechal unest tim, ze jsem nemel ani v 0tem ani v 1. klani sanci predvest, co se skryva v malem svirfneblinovi. Treba to do tretice vyjde. Uz se tesim Úsměv
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS