Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 03:34:00 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Ranger - Favoured Enemy  (Přečteno 5895 krát)
wr250
Nováček

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
kdy: Červen 09, 2009, 04:16:52 pm

Nazdar, chci udělat Rangera, ale netuším co patří do skupin co se skillu Favoured Enemy týče.
(skupiny Aberration, Fey, Goblinoid, Monstrous humanoid, Reptilian HJumanoid, Magical Beast, Outsider, Shapechanger, Vermin, atd...)
Aby mi ten Ranger prostě k něčemu byl.

Chtěl bych poprosit DMka, jestli by mohli uvést seznam alespoň těch nejběžnějších monster podle toho, do jaké skupiny patří. Případně pokud takový seznam už někde existuje, tak odkaz.

Třeba kam patří skřeti, pavouci, škorpioni, a já nevím co všechno se dá v Kandelábrii potkat....

Díky!
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 09, 2009, 04:24:05 pm

Tak třeba ti škřeti jsou jasní - goblinoid, stejně jako npř. pavouci - vermin. Nemělo by tohle náhodou být v originálmím manuálu NWN?

EDIT: No tak to je super. Chtěl jsem se podívat na svoje originální DVD na manuál a hle, oni ho tam nedali. Chybí mi celá složka "Manual" v které by měl být. Zmetci. A pak si má člověk kupovat originálky.  Hněv
Poslední změna: Červen 09, 2009, 04:30:27 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
wr250
Nováček

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 09, 2009, 04:37:48 pm

manuál ti pošlu jestli chceš. Ale teď sem na to koukal a jsou tam jen vypsaný ty skupiny, ale nic o tom co do nich patří...

No a ti co okupujou Chmelínkov a Kandahár atd - to sou lidi nebo elfové? Ať sem aspoň něco platnej :-) Pořád tak nějak nepoznám elfa od člověka jen podle vzhledu (navíc na to nemám moc čas, když po mě jdou jak diví...)
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 09, 2009, 04:42:25 pm

manuál ti pošlu jestli chceš. Ale teď sem na to koukal a jsou tam jen vypsaný ty skupiny, ale nic o tom co do nich patří...

No a ti co okupujou Chmelínkov a Kandahár atd - to sou lidi nebo elfové? Ať sem aspoň něco platnej :-) Pořád tak nějak nepoznám elfa od člověka jen podle vzhledu (navíc na to nemám moc čas, když po mě jdou jak diví...)

Acroni jsou lidi - něco na způsob Římanů. A s tou nabídkou poslání manuálu se Ti kdyžtak ozvu na PM, kdybych ho jinde nenašel. Díky...
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červen 09, 2009, 05:02:10 pm

Manuál + odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec = http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #5 kdy: Červen 09, 2009, 05:04:08 pm

a tady je přesně odkaz na to co hledáš, klikni na jednotlivou skupinu a vypíšou se ti bestie :
http://nwn.wikia.com/wiki/Favored_enemy
Zaznamenáno
wr250
Nováček

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 09, 2009, 05:10:09 pm

 Šok Paráda! díkec  Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červen 09, 2009, 05:26:13 pm

Manuál + odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec = http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page

Díky, to je sice hezký, ale preferoval bych PDF.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #8 kdy: Červen 09, 2009, 05:28:39 pm

Aha, ja som myslel, ze chce zoznam potvor, ktore bude zabijat najcastejsie a koli ktorym sa mu oplati dat si dany favored enemy.  Kroutím očima
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Červen 09, 2009, 07:47:48 pm

Manuál + odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec = http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page

Díky, to je sice hezký, ale preferoval bych PDF.
Nojo no, já to mam zase raději praktické.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červen 09, 2009, 07:58:29 pm

Manuál + odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec = http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page

Díky, to je sice hezký, ale preferoval bych PDF.
Nojo no, já to mam zase raději praktické.

PDF se dá vytisknout...
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Host
Odpověď #11 kdy: Červen 09, 2009, 08:50:29 pm

Pokud chceš dobrého rangera tak se ti na expení úplně vyplatí na nemrtvé a obry.

A zbytek do CvC tzn. na pc rasy - elf, půlelf, člověk, trpaslík, půlčík (gnomu a půlorků tu moc není)
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 09, 2009, 09:23:04 pm

Pokud chceš dobrého rangera tak se ti na expení úplně vyplatí na nemrtvé a obry.

A zbytek do CvC tzn. na pc rasy - elf, půlelf, člověk, trpaslík, půlčík (gnomu a půlorků tu moc není)

No, gnomů je možná víc než půlčíků. Vím nejmíň o 5, zatímco půlčíka jsem viděl jednoho, možná dva (ale v týhle větě jsou 2 možná).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Červen 09, 2009, 10:40:32 pm

Manuál + odpovědi na otázky života, vesmíru a vůbec = http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page

Díky, to je sice hezký, ale preferoval bych PDF.
Nojo no, já to mam zase raději praktické.

PDF se dá vytisknout...
A jak je to u vytišněné formy s vyhledáváním? Ctrl-F funguje?

a jinak, pro ty rasy. Data up to date naleznete vždy u vašeho statistika. Nositele dobrých zpráv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS