Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 12:00:10 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 8 9 [10]
  Tisk  
Autor Téma: XP  (Přečteno 48113 krát)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #135 kdy: Duben 24, 2009, 08:59:43 pm

Technický dotaz... jak chcete přepsat postavu někoho jiného když jsou rozházené ve složkách podle ACC?

To je tajemství...

A opravdu to jde Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Mithrandir
Host
Odpověď #136 kdy: Duben 24, 2009, 09:18:09 pm

Neklam
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #137 kdy: Duben 25, 2009, 12:02:29 am

Neklam
Ehm, ehm, nevím, podle toho, že mi gorky vyčetl podle acc, jaké má staty postava, tak bych si tím nebyl tak jistý ....viz str.6 poslední příspěvek a dokonce kontroloval, změny. Ale mohly nastat změny na serveru .... doufám
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #138 kdy: Duben 25, 2009, 06:59:58 am

Ohledě bugovani bych calovi věřil  Škleb
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #139 kdy: Duben 25, 2009, 08:45:02 am

Hmm tak už asi vím taky jak na to. Tak primitivní Smích By mně zajímalo kdo se tak nudil a zkoušel to Úsměv
Poslední změna: Duben 25, 2009, 08:51:57 am od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Mithrandir
Host
Odpověď #140 kdy: Duben 25, 2009, 10:06:42 am

Bohuzel tenhle system "prekryvani" postav jsme nevymyslel ja, ale bioware a je v NWN uz od te doby co hra existuje.
Aby nekdo nemohl ovlivnit cizi ucet od toho je registrace u bioware... tj. povoleni jen legalnich NWN.
Reknete si a okamzite to zapnu... jen prosim nezacpavejte forum nesmyslama.

A to ze se o tom tady tak divoce diskutuje je jen proto, ze jsem dodelal detekovani tehle udalosti.
A tim zacal zneprijemnovat zivot par lidickam, ktery to hojne zneuzivaly k bugovani, ziskavani xp, vybavovani svych postav, ... atd.
Tyhle lidicky ted naschval zneprijemnuji zivot ostatnim (hlavne DM), napadaji cizi ucty, atd... asi s heslem, kdyz nemuzu "hrat" ja, nebude hrat nikdo.
Spis bych se s dotazama co se deje obracel na ne... jsem zvedavy ktera potrefena husa se ted ozve jako prvni...


Samozdrejme se objevuji pripady, kdy je postava v situaci "prekryti" postavy nevinne...
hlavne ted co zlobi pripojeni a postava se nestihne ulozit (pouzivejte casto runu ulozeni).
Ale diky detekci je to mozne odhalit, snadno rozlisit od umyslnych pripadu a rychle vyresit.

Nemam cas ani naladu neustale vysvetlovat nejake polopravdy a poplasne zpravy, ktere ruzni "hraci" vypousti a ostatni se jich ochotne chytnou.
A uz vubec nemam zaludek na to stejnou taktiku pouzivat proti tehle skupince lidi a verte ze by se naslo spousta zajimavosti.

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 [10]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS