Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 12:13:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Nox  (Přečteno 18518 krát)
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 17, 2009, 05:30:25 pm

Tak ted vam neco reknu... Na nox nebylo nic nabugovane...  zadny support nebyl na ni... A zajimlo by me koho jsme z Pkoval... ptz ja si to nepamatuju:D proste lol:) jerry a ty se k tomu pls nevyjadruj ptz ted drzis s dm ptz server pujde k tobe:D
proste ste lolci... a kdyz jsme u toho proc nox? mam tam i dalsi postavy tak smazte i ty... dkyz uz to mate zabehnute a umite to:D
A zase duvod dejte SUPPORT:D
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 17, 2009, 05:33:15 pm

jerry a ty se k tomu pls nevyjadruj ptz ted drzis s dm ptz server pujde k tobe:D
Oh boze, kdybys aspon psal neco o cem neco aspon trosku vis. 

Tak ted vam neco reknu... Na nox nebylo nic nabugovane...  zadny support nebyl na ni... A zajimlo by me koho jsme z Pkoval... ptz ja si to nepamatuju:D
Mluvim o hraci ne o postave.
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 17, 2009, 05:37:13 pm

Oh boze, kdybys aspon psal neco o cem neco aspon trosku vis. 


Co kdybys ty došel na VT a popovidal si he??
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Duben 17, 2009, 05:38:20 pm

Oh boze, kdybys aspon psal neco o cem neco aspon trosku vis. 
Co kdybys ty došel na VT a popovidal si he??
Jsou existence, se kterymi si opravdu nemam chut povidat.
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 17, 2009, 05:39:39 pm

Oh boze, kdybys aspon psal neco o cem neco aspon trosku vis. 
Co kdybys ty došel na VT a popovidal si he??
Jsou existence, se kterymi si opravdu nemam chut povidat.

tak zavři tu tvoji vymazanou tlamu... jak maš problem řekni mi to do oči a nedementi tady na foru.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Duben 17, 2009, 05:41:14 pm

tak zavři tu tvoji vymazanou tlamu... jak maš problem řekni mi to do oči a nedementi tady na foru.
Ale notak pane kolego, nac ta silna slova Škleb
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #21 kdy: Duben 17, 2009, 06:01:22 pm

Co k tomu dodat ... jedna strana hovori jedno, druha strana hovori druhe ...
S prihliadnutim na spravanie sa calcatheyy pri queste by som veril DM ... Pri hre s Xixaom by som skor veril Xixaovi ako DMs ...

Pravdou vsak je ze rozhodnutie DMs NEMUSI byt vysvetlovane hracom (obzvlast pri problemoch s tymi problematickymi hracmi) ale na druhu stranu si myslim ze niektore terajsie DMs su zaujate a maju skreslene pohlady na istych hracov.
Ja som s DMs problem nikdy nemal, zrejme to bude tym ze nebalancujem na hranici bugovania a prasacin.

Snad najlepsim riesenim je zvolit vseobecne nezaujateho hraca ako tzv. Lama Huntera. Lama Hunter je nezaujaty hrac, ktory je v podstate DM ale jeho pracovnou naplnou je pri podozrilych situaciach ako su relogy, striedanie accountov a podobne prehladavat inventare, namatkovo tajne sledovat hracov ci neprasia alebo ci sa nesupportuju. V podstate je to DM policajt.

Zaverom by som povedal tolko:
-Vypnite si ventrilo a hrajte postavy slusne. Nemusite byt v tope alebo vyexpeni za par dni ...
Zaznamenáno

Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Duben 17, 2009, 06:04:30 pm

Snad najlepsim riesenim je zvolit vseobecne nezaujateho hraca ako tzv. Lama Huntera. V podstate je to DM policajt.
Mithrandir?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Duben 17, 2009, 06:11:16 pm

Co k tomu dodat ... jedna strana hovori jedno, druha strana hovori druhe ...
S prihliadnutim na spravanie sa calcatheyy pri queste by som veril DM ... Pri hre s Xixaom by som skor veril Xixaovi ako DMs ...

Pravdou vsak je ze rozhodnutie DMs NEMUSI byt vysvetlovane hracom (obzvlast pri problemoch s tymi problematickymi hracmi) ale na druhu stranu si myslim ze niektore terajsie DMs su zaujate a maju skreslene pohlady na istych hracov.
Ja som s DMs problem nikdy nemal, zrejme to bude tym ze nebalancujem na hranici bugovania a prasacin.

Snad najlepsim riesenim je zvolit vseobecne nezaujateho hraca ako tzv. Lama Huntera. Lama Hunter je nezaujaty hrac, ktory je v podstate DM ale jeho pracovnou naplnou je pri podozrilych situaciach ako su relogy, striedanie accountov a podobne prehladavat inventare, namatkovo tajne sledovat hracov ci neprasia alebo ci sa nesupportuju. V podstate je to DM policajt.

Zaverom by som povedal tolko:
-Vypnite si ventrilo a hrajte postavy slusne. Nemusite byt v tope alebo vyexpeni za par dni ...

Ja hraju IC svou postavu sevšim všudy a VT to nijak neovlivnuje... to že nehraju postavu dle tvych představy tj straže kandaharu na K1 už neni muj problem.
Zatim jsem jedinou věc co jsem IC udělal neudělal proti svy postavě a přesvěčení.

Expeni je věc kterou k smrti nenavidim a vim že tady se bez silny postavy neobedu... proto musim rychle nahoru... vicemene tyka se to xaa ktery za celou dobu nic špatnyho neudělal
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Duben 17, 2009, 06:15:48 pm

Expeni je věc kterou k smrti nenavidim a vim že tady se bez silny postavy neobedu... proto musim rychle nahoru... vicemene tyka se to xaa ktery za celou dobu nic špatnyho neudělal
Jsem jediny kdo v tom vidi protimluv?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Arash
Host
Odpověď #25 kdy: Duben 17, 2009, 06:35:00 pm

Expeni je věc kterou k smrti nenavidim a vim že tady se bez silny postavy neobedu... proto musim rychle nahoru... vicemene tyka se to xaa ktery za celou dobu nic špatnyho neudělal
Jsem jediny kdo v tom vidi protimluv?
Ano jsi jedinný, a ted se běž už proběhnout ven...
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #26 kdy: Duben 17, 2009, 06:39:33 pm

Ja hraju IC svou postavu sevšim všudy a VT to nijak neovlivnuje... to že nehraju postavu dle tvych představy tj straže kandaharu na K1 už neni muj problem.
Zatim jsem jedinou věc co jsem IC udělal neudělal proti svy postavě a přesvěčení.

Ja nenapadam tvou postavu ale rikam ze kruh kolem vas na ventrilu jako hracu nema moc dobrou povest co sem slysel snad ze vsech stran a presvedcil si mne o tom kdyz si behem questu prestal hrat RP a zacal si kecat ooc o tom ze chces vysvetleni nedostatku kouzla a systemu jinak hrat nebudes. Prislo mi to smesne od tebe jako od hrace a pokazil si jinak dost zajimavou interakci postav.

Takze tva postava je ok, ty jako hrac ji skodis ... Asi tolik. A myslim si ze to ventrilo nepomaha RP ale spis vam slouzi na to "Hele ty hodis pracku na kobolta a ja rozsekam toho chlapa" A nerikej ze to tak nebylo, nepresvedcis mne o tom  Mrknutí
Zaznamenáno

procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Duben 17, 2009, 06:51:07 pm

behem questu prestal hrat RP a zacal si kecat ooc o tom ze chces vysvetleni nedostatku kouzla a systemu jinak hrat nebudes. Prislo mi to smesne od tebe jako od hrace a pokazil si jinak dost zajimavou interakci postav.

Me prislo smesne vypnout nekomu ucinek kouzla protoze by vam to zkazilo vasi dokonalou inkvizici.


Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Duben 17, 2009, 06:57:54 pm

behem questu prestal hrat RP a zacal si kecat ooc o tom ze chces vysvetleni nedostatku kouzla a systemu jinak hrat nebudes. Prislo mi to smesne od tebe jako od hrace a pokazil si jinak dost zajimavou interakci postav.

Me prislo smesne vypnout nekomu ucinek kouzla protoze by vam to zkazilo vasi dokonalou inkvizici.
Co ma tohle spolecneho s Xixaem nebo postavou Nox?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Duben 17, 2009, 07:06:20 pm

Podle mne jsou DMs zaujati na tuhle partu Calcatea a spol, ke ktere ocividne patril i xixao a ktere supportil, takze ja to vidim tak ze i na xixaa se pohlizi ne moc nezaujate... Kdyby neco podobneho udelal nekdo jiny tak by mozna neprislo tak radikalni reseni...
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS