Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 05:12:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: WikiManual  (Přečteno 30779 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 08, 2009, 04:15:47 pm

Hluboce se Všem hráčům omlouvám, že jsem zasáhl do práv DM  a sypu si popel na hlavu, již se to nestane.
před
  Hráči a DM
 * Hráč se musí podřídit rozhodnutí DM ve hře.
 * DM má vždy pravdu
 * Hráč by měl DM chatu využívat minimálně, určitě ne k získání informací nebo ke stížnostem. Pro delší diskuzi s konkrétním DM je preferován TALK.

a po
  Hráči a DM
 * Hráč se musí podřídit rozhodnutí DM ve hře.
 * DM má vždy poslední slovo
 * DM je nestranný
 * Pro řešení jakéhokoli problému jsou důležité screeny obrazovky
 * Hráč by měl DM chatu využívat minimálně, určitě ne k získání informací nebo ke stížnostem. Pro delší diskuzi s konkrétním DM je preferován TALK.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Duben 08, 2009, 04:56:27 pm

Nic se neděje, já jenom nevím jak na to reagovat, tyhle věci by opravdu měli vypisovat jen DM a WB, případně majitel serveru. Pokud se k tomu někdo z DMs vyjádří, tak to tam dam, ale bez jejich svolení se pravidla nemůžou upravovat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 08, 2009, 06:17:57 pm

si myslim ze tohle je ok
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #18 kdy: Duben 08, 2009, 09:13:11 pm

si myslim ze tohle je ok

Dobrá dávám to tam
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 16, 2009, 11:36:16 am

já bych to rád doplnil (třeba epická kouzla), ale nepřišel jsem na to, jak vytvořit tu stránku. Vytvořil jsem si tam účet, ale asi mi to moc nepomohlo... můžete někdo poradit? Co???
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Duben 16, 2009, 11:49:03 am

já bych to rád doplnil (třeba epická kouzla), ale nepřišel jsem na to, jak vytvořit tu stránku. Vytvořil jsem si tam účet, ale asi mi to moc nepomohlo... můžete někdo poradit? Co???
Vytvoření nové stránky uděláš tak, že dáš vyhledat termín (to je to, jak chceš aby se stránka jmenovala) a když to nic nenajde, tak ti to tam někde nabídne 'vytvořit stránku'. Tak na to klikneš.

Kdyžtak návod na psaní je na stránkách české wiki, nebudu to překopírovávat, dam odkaz:
http://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1pov%C4%9Bda:Jak_editovat_str%C3%A1nku
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Duben 16, 2009, 12:39:51 pm

Díky, doma na to kouknu.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Arash
Host
Odpověď #22 kdy: Duben 16, 2009, 12:41:44 pm

Můžu si založit téma Buildy pro K2?
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #23 kdy: Duben 16, 2009, 01:03:02 pm

udelej treba toho shiftera Úsměv zejmena tu problematiku s monkem
Zaznamenáno

Arash
Host
Odpověď #24 kdy: Duben 16, 2009, 01:09:17 pm

udelej treba toho shiftera Úsměv zejmena tu problematiku s monkem
shifter se s monkem nestaví, protože přicházíš o minimálně 1 útok a celkově o Atack bonus, takže to není vůbec výhodné.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #25 kdy: Duben 16, 2009, 10:00:32 pm

Můžu si teda vytvořit sekci na buildy? Úsměv
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Duben 16, 2009, 10:15:21 pm

řekl někdo něco proti? já myslím, že ne Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Duben 16, 2009, 11:10:18 pm

Wiki je pro hráče, a doufám že bude i od hráčů, klidně to udělej. Udělej si tam kategorii na to a jeden odkaz z hlavní stránky na seznam té kategorie.

P.S.: Jako silně nesouhlasim s tim, že shifter s mnichem není výhodný. Naopak je to jedna z nejvýhodnějších věcí, co se dá v buildění dělat. A jako, jestliže nejsi hloupej, tak dáš tu třetí klasu až na epice a nepřijdeš o žádné AB, tím spíš o nějaký útok Mrknutí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #28 kdy: Duben 16, 2009, 11:42:20 pm

Wiki je pro hráče, a doufám že bude i od hráčů, klidně to udělej. Udělej si tam kategorii na to a jeden odkaz z hlavní stránky na seznam té kategorie.

P.S.: Jako silně nesouhlasim s tim, že shifter s mnichem není výhodný. Naopak je to jedna z nejvýhodnějších věcí, co se dá v buildění dělat. A jako, jestliže nejsi hloupej, tak dáš tu třetí klasu až na epice a nepřijdeš o žádné AB, tím spíš o nějaký útok Mrknutí
Díky.

PS: Nevím kdo z nás je tady hloupej, ale druid, shfiter, monk jsou classy 2. kategorie, tzn. že dostáváš 3/4 BAB za lvl, tzn. i když to postavíš nejlíp jak umíš tak budeš mít do epicu 15 BAB, a na 4 útoky potřebuješ 16
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Duben 17, 2009, 10:30:35 am

Wiki je pro hráče, a doufám že bude i od hráčů, klidně to udělej. Udělej si tam kategorii na to a jeden odkaz z hlavní stránky na seznam té kategorie.

P.S.: Jako silně nesouhlasim s tim, že shifter s mnichem není výhodný. Naopak je to jedna z nejvýhodnějších věcí, co se dá v buildění dělat. A jako, jestliže nejsi hloupej, tak dáš tu třetí klasu až na epice a nepřijdeš o žádné AB, tím spíš o nějaký útok Mrknutí
Díky.

PS: Nevím kdo z nás je tady hloupej, ale druid, shfiter, monk jsou classy 2. kategorie, tzn. že dostáváš 3/4 BAB za lvl, tzn. i když to postavíš nejlíp jak umíš tak budeš mít do epicu 15 BAB, a na 4 útoky potřebuješ 16

No ano, ale to potřebuješ mít class s main BAB +1(level), jenže pokud nejedeš pouze undead, tak potřebuješ slušný základ WIS. A potom je rozhodně výhodné mít monka, protože +AC (Monk AC, Tumble), Evasion, a v některých proměnách zvýšení těch útoků.

Samozřejmě můžeš jet na nějakou proměnu a pak se může vyplácet si zvolit jinou třetí classu,ale říct, že se to nestaví s monkem, protože se to nevyplatí generálně není pravda, máš 3/4 a 1/2 která se také nevyplatí a taky nemyslim, že všechny AB+1(level classy josu lepší), jenom si vem jet clerika přes Divinepower, jsi na to líp než s nějakou tou +1/level.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS