Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 09:57:00 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 194632 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Březen 06, 2009, 05:38:07 am

Zdravim, mam pár návrhů. Přečtěte si, a zareagujte konstruktivně, co si o nich myslíte, proč je zavrhujete, jak byste je vylepšili.
Očísluji je, a prosím, pokud se k něčemu budete vyjadřovat, dejte tam číslo.

(1) Za opravování u tovaryše by se platilo. Bylo by lepší, kdyby se peníze trošku točili, a přijde mi divný, že tovaryš všechno opraví zadarmo. Vím, že je pravděpodobnost, že se to rozbije, ale...

(2) Bičík s vlastností na zlepšení ride. Nějaký item by se hodil, aby se zlepšil význam koní. Stačilo by pouze +5/+10. Bičík by mohl být pěkný, stejně jako třebas boty s ostruhami.

(3) Území s generovanými pastmi, které respawnují. Bylo by dobré, kdyby se v lokacích, kde někde jsou pasti (minové pole a pod.), na tom určitém území pasti nahodile generovali. Myslím tím, aby pokud tam někdo běží podruhé, aby nevěděl, že musí jít přesně tudy, aby se všem vyhnul. A také aby se respawnuli třebas po půl hodině (skupinka na cestě zpátky). Zvýšilo by to potřebu Search (potažmo tříd, které ji zvládnou, jako zloděj apod.)


(4) Poklad. Nebylo by zlé, kdyby se po otevření truhly partě vypsalo, jaké předměty se v truhle objevily. Truhla by zahlásila něco jako "Po nalédnutí do truhly jsi uzřel: 23465 zlatých, Kniha, Kniha, Težký cep, Helma." Případně, ještě lepší by bylo pozastavit možnost vybrání pokladu na 3 kola, aby si zbytek party mohl prolédnout, co v ní je. Jde o to, aby někdo nestihl něco 'čórnout' dřív než si ostatní všimnou.

(5) Úvaziště dál od stěn. Nebylo by možné přesunout úvaziště dál od stěny? Kolikrát se mi stane, že když jdu se 2 zvířaty, tak se 3 )uvázané) spawne na místě, jakk postava musí jít, aby zvěř uvázala. Bohužel ho tam 3. nepustí a tak se mi nejednou stalo, že jsem musel běžet k jinému úvazišti, uvázat jedno zvíře a běžet zpět a zase pro to odložené. Pruda.

(6) Item, který vypíše, kde jsou zvířata uvázána. Po načtení hry se zobrazí výpis, kde má postava co uvázané, ale když to hráč zapomene v průběhu hry, musí relognout, aby se k výpisu dostal. Nemohl by nějaký item tento výpis na požádání vypsat.

(7) Text mše. Nešlo, aby představený mohl změnit text, který vyvolává při obřadu (mši chcete-li). Uvedu příklad. Místo "ó mocní bohové" by např. bylo "ó mocná Samaro".

(Valím oči! Super! Kill při 4ech útocích. Jak jste si jistě všimli, pokud postavu slashne nějaký bojovník se 4mi útoky, tak sic první ho dostane na -1 >= x >= -10, ale hned druhý útok (ve stejné flurry) ho dostane pod -10. Takže jakože kill bez možnosti zachránění (lékárnou, od boha). Nebylo by od věci, to upravit.

Takové bonusové, to už jsou možná hlouposti:
(9) Odesilatel dopisu. Při posílání dopisů by možná nebylo zlé, ale se dal vyplnit odesilatel. Třebas chce někdo poslat dopis inkognito, nebo například "ten od vodopádu" apod.

(10) Pochodně z banditů.  [/b]Vzhledem k tomu, jak nedostatkové a užitečné zboží jsou pochodně, co kdyby vypadávali z banditů, které je nosí. Mohli by být i polovypálené, ale mnoho lowlíků by to uvítalo.


Děkuji za pozornost.
Poslední změna: Březen 06, 2009, 01:44:26 pm od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 06, 2009, 08:02:56 am

1) to uz je v planu
2) jsou rukavice
3) pasti se nahodne generuji (tam kde to je nastaveno), existuji 2 "druhy" pasti: prirodni-nejdou sebrat ani odpastit, spustenim se neznici; od NPC-jdou sebrat, odpastit, spusteni je znici, obnovi je jen restart
4) poklad je udelany tak ze se do truhly muzou kouknout vsichni najednou (teda doufam Úsměv )
5) no to asi nepujde, ale muzes to udelat tak, ze si svoje kone vezmes do party (potom te poslouchaji) a uhnou kdyz ptrebujes projit a kliknutim je vsechny uvazes
6) no a neni to zbytecny? jsou 3 vecnice to si snad zapamatujes... kontrolni otazka, kde ti ted stoji auto? Úsměv
7) slo, veci cirkve co si rekli maji svoje povidani
8 ) jsem nepochopil... ale veci okolo utoku a pocitani zasahu, jsou plne v rezii NWN, skripty o tom ani nevi
9) no snad se muzes "podepsat" cizim jmenem
10) pochoden udela kde kdo a ani to neni tezke, jen na tom asi nikdo nechce videlat... Úsměv
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Březen 06, 2009, 10:07:15 am

1): Tak to by se teda mělo platit..a pořádnou pálku!!!
2):To by byl luxus....
3): Já bych řekl, že při jejich respawnu by se jima akorád každej tak moch zásobit...Ale já proti tomu nejsem 8)Spíš bych pasti zvětšil.
4): K tomuhle asi jen: "Choď s důvěryhodnejma lidma:-) tvoje parta tě snad nevokrade ne?:-) mě to přijde RP"
5): Na to stačí vzít dvě zvířata za ohlávku, poodejít od uvaziště a rychle naněj zase kliknout...Mohlo by jich bejt ale víc!Alespoň v kráteru ještě jedno bych uvítal..a ve Chmelíkově taky.
6):to mi přije jako zbytečná práce...Stačí si vyjet nahoru na výpis...Přece si pamatuješ kde máš koně ne?
7): Bylo by fajn kdyby podle církve mluvil kazatel ke svýmu bohu...
8: Tak tohle mi přijde logický...Když tě někdo nablízko chce zabít tak tě nenchá ležet na podlaze a dejchat, ale rovnou tě dodělá...Zapíchne když ležíš, rozboje lebku kladivem nebo jinak dle fantazie Škleb  to bych neměnil...Kouzlo tě nedobije. Nemá ruce a nestojí utebe aby tě propíchlo a dodělalo...Podle mě je to vymyšlený dobře...
9): to prece existuje ne?
10): jop, s tim souhlasim :-)
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Březen 06, 2009, 01:10:04 pm

1)souhlas a jak psal Neus, je to v planu
2) taky by se mi to libilo
4)duveryhodna parta..Mrknutí
5) jo kdyz ma clovek u sebe dve zvirata tak to treti co prekazi uz vzit nemuze, je to blbe...
7)pokud narazis na Samaru zkusim neco s melkorem sepsat a dam to Neusovi
8)myslim ze Oneile nevis co Cagus mysli, jde o to ze kdyz nekoho nechces uplne dorazit, tak mas stejne smulu...ale jak psal Neus...je to blbe osetritelne
9)psat IC podpis
*reklama*
10) ve chmelinkove na prodej louce jsou a jsou levne
*konec reklamy*
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Březen 06, 2009, 01:43:09 pm

Na Neuse
(1) Ok
(2) Vim, ale co si budeme nalhávat, ty bodíky v Ride moc účinné nejsou. Naklikal jsm 16, mam +3 z DEXy a nic moc extra rychlost to neni. Pokud by se přidal ještě 'tenhle jeden dva itemy' tak by bohatí (přece jen za luxusní jezdeckou výbavu se platí) by se alespoň trošku vyrovnali těm s haste. Jakože tahle výbava by několikanásobně převyšovala koně, který by potom byl alespoň trošku více použitelný.
(3) Aha, omlouvám se, nejsem tu tak dlouho a zatím všechna pasťová políčka se mi zdála být napevno.
(4) Ano, ale pokud půjde parta, kde jsou zlé postavy a zloději k tomu (nemluvě o tom, že hráči by se neznali), že jeden 'vyžere' truhlu dřív, než si ostatní všimnou co tam bylo, přičemž tohle by v reálné situaci nebylo možné (prostě si člověk všimne, pokud někdo vytáhne plátovku z truhli).
(5) Nepochopili jste. Mam 2 zvířata, přijdu k úvazišti a rád bych je uvázal, ale u úvaziště je uprostřed moje 3. zvíře, a to mě blokuje, že se nemůžu dostat k úvazišti. Ale já ho nemůžu 'vzít do party', protože už mam 2 zvířata. Vám se to nestává? Mně už se to hodněkrát stalo.
(6) Jako asi to zbytečná práce to je, když se dá relognout. Relogy stejně řeší hodně věcí.
(7) Myslel jsem systémové ošetření. Nemluvě o tom, že by třebas každý kněz mohl mít svá 'originální' kázání.
(Valím oči! Super! Neusovi: No hele, ve flurry se provedou všechny útoky. Pokud bude zabit ve flurry, kde jsou 2 (3) útoky, tak krom prvního, který tě dostane do toho stavu, ze kterého tě zachrání lékárna, tě hned ty další dodělají. Jesli t stále není jasné uvedu příklad.
  Oneillovi: nojo, ale pak se mi zdá že celý ten polomrtvý stav je zbytečný. Že jako občas to přežiješ občas ne. Na to, že je to hra s llidskými (trpasličími, elfími...) životy, je ot nějak moc v rukách náhody. Úsměv
(9) Hm.., my jsme to zkoušeli s trpikem a nějak nám to nešlo, tak nevim, sám jsem to pořádně nezkoušel, tak to omluva, beru zpět. Asi jsem to zmotal.
(10) Nesouhlasím, tenhle týden jsem marně sháněl louč v obchodě, nikde nebyla, až potom jsem se domluvil s jednim sběračem a jednim alchymistou, ale vyrobit je trvalo 2 dny, a jsou to itemy co vydrží 5 minut max. Aspoň by ti banditi mě nějakej význam. Byla by to dobá věc pro lowlíka.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Březen 06, 2009, 01:58:10 pm

1)souhlas a jak psal Neus, je to v planu
2) taky by se mi to libilo
4)duveryhodna parta..Mrknutí
5) jo kdyz ma clovek u sebe dve zvirata tak to treti co prekazi uz vzit nemuze, je to blbe...
7)pokud narazis na Samaru zkusim neco s melkorem sepsat a dam to Neusovi
8)myslim ze Oneile nevis co Cagus mysli, jde o to ze kdyz nekoho nechces uplne dorazit, tak mas stejne smulu...ale jak psal Neus...je to blbe osetritelne
9)psat IC podpis
*reklama*
10) ve chmelinkove na prodej louce jsou a jsou levne
*konec reklamy*

(4) To se bohužel zajistit nedá. Je to jako bys napsal důvěryhodní hráči. (Jako by neexistovali buggeři a jinej prevít).
(7) No myslel jsem, že takhle to mají všichni.
(Valím oči! Super! Vim, že je to blbě ošetřitelné, a pokud by se přišlo na způsob, jak to udělat, nebylo by to špatné.
(10) Úsměv  ale stejně bych raděj ještě nechal možnost lovit bandity  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Březen 06, 2009, 06:00:00 pm

1 - jsi si hned škrtl
2 - dělame rukavice a je jich fakt dost ve vitrinach. ono to stejně moc nepomůže ale..
3 -  jsi si škrtnul 
4 -  Poklad -- tak toto jsem nikde neviděl že by se vypisovalo.
 Podívej  kdysi jsem chodil na Demoně s borcem měl zloděje, otvíral bedny všimnul jsem si a později i ostatní hráči , že s ním jsou poklady jaksi o dost chudší, no a nikdo s ním už nikam nikdy nešel a do měsíce úplně skončil.  poznal jsem ho pak i v reálu - jeho známý mu přezdívali .........  no raději nic - ale bylo to naprosto výstižné.  holt jací jsme tak hrajeme, pokud nehrajeme RP .

5 - uvaziště není problem ale muška - neřeším
7 - jejj , vlastní slova jo? To by jsme se dozvěděli motlitbu po takových 5 pivech  Smích   Vždyt ted může klidně po obřadu pronést svatou řeč , sloužit mši za padlé - prostě si vymyslete co chcete , mám pocit že tady je to dost tolerantní a fantazii se meze nekladou. A Neus Vám jako spolku řeč na přání asi upraví.
8 - no to je asi součástí NWN to je všude úplně stejné
10 - pochodně umí každý (teda skoro)   ALE já chci velké pochodně , aby jsme si je mohli koupit do vesnice, k hospodě a k shromaždišti.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Březen 06, 2009, 07:24:11 pm

1. jen doufám , že když budu platit hříšný peníz, tak bude úspěch tovaryše 100%, jinak nemá nárok na spawn
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Březen 06, 2009, 07:33:52 pm

1) Souhlas ... navic bych dodal ze tovarys (nevim kolik ma ted) ale mel by mit minimalne 50%sanci na zniceni predmetu.
2)Souhlas ... Jezdecka craft vybava by mohla byt a mohla by davat rekneme 30-50 bodu (rukavice+boty+bicik atd.) a zaroven by mohli mit postihy k boji nebo k OC aby se kun pouzival vyhradne jen pro rychle cestovani mezi velkyma vzdalenostmi.
3)Mne tu chybi ultimatni pasti ktere by mne sundali i na high lvlu. Treba paste ktere daji slupku za 600 dmg napr aby se lidi bali a investovali do hledani...
4)Nesouhlas, kdyz mas dojem ze te nekdo okrada tak s nim nejed na poklady. z RP hlediska je normalni ze si zlodej neha neco pro sebe.
5)-
6)podle mne to neni treba. Neus se k tomuto bodu vyjadril hezky Úsměv
7)Souhlas, zajimavy napad
Valím oči! Super!-
9)-
10)je hloupost aby padalo z priser neco, co se da vyrobit. To by pak mohli padat treba stity nebo zbrane (luky) atd. - zabijes nejakeho treba acrona a z nej ti muze vypadnout sekyra, zbroj, botky, rukavice )proste cela jeho vybava) coz je blbost.- a nemuseli by sme tu mit craft. Pokud chces neco tak si najdi craftera. K2 je ze 70% craft
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Březen 06, 2009, 08:22:24 pm

Tak a ted ja par navrhu... co si o tom myslite:

A)
udelat dalsi hlavni remeslo "nastrojar", bude delat vsechny nastroje pro ostatni remesla, bude to mit vyhody:
- veci delba prace, nutnost obchodu a spoluprace
- vsechny remesla si budou rovna (tj. i kovari musi schanet nastroje)
- nastrojar bude delat jen nastroje, takze pravdepodobne vznikne obchod s nastroj, kde se da najit cokoliv

aby to nebylo tak nudne, muze byt treba rozdil mezi nastroji... co ja vim treba se zlate kladivem se udela zlaty vyrobek s veci vydrzi

B)
u dabla (pripadne bohu) se budou moci kupovat bonusy (s nejakym postihem), napriklad +2 sila -3 obratnost, +10% imunita ohen -15% zranitelnost chladem, atd.
bonus by vydrzel do pristi smrti a nebo hodne strasne dlouho (i pres restart)

k tomuhle bych potreboval pripadne napady na bonusy a postihy, pripadne +/- cenu

C)
pri "normalni" vyrobe by vznikaly vyrobky s vydrzi 1/1, ktere by nesli pouzivat a treba se hned nicily, pouzivaly by se na vycvik
na zhotoveni pouzitelneho vyrobku by se muselo provest dalsi kolo vyroby, ktere sezere vice materialu a zvedne vydrz
mozna by zvedani vydrze slo provadet i opakovane s rostouci sanci na zniceni veci

problem je ze tohle se neda provadet se spotrebnim zbozim (lektvary, strelivo, ....)
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Březen 06, 2009, 08:51:41 pm

Uprimne ... myslim ze sou tu mnohem dulezitejsi veci na zmenu jako navrhovane....  Posledni dobou mi to pripomina ze se delaji vychytavky ale zapomina se na zakladni veci.
Zaznamenáno

Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Březen 06, 2009, 11:15:57 pm

Neusi  za
A - tak to je teda obrovské riziko, uprostred hry (zásadně)významě  změnit craft , to nebude fungovat a nadělá to zase paseku .
B - No to asi nechápu asi to nemá zásadnější význam - já bych raději změnil postihy za smrt nejen podle lvlu postavy ale také místa !!! 
     jsou bezbožná místa kde třeba Danan a nebo jiný bůh nemá takovou sílu a nebo pro člověka nemůže nic udělat. atd.
C - nevím se mi to zdá , že sám autor není spokojen s  craftem ?   
    Souhlasím s Asterem - to vypadá jak vychytávky - proč se raději nedodělají ty licence?  Jsem na ně zvědaví.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Březen 07, 2009, 12:47:05 am

Neusi  za
A - tak to je teda obrovské riziko, uprostred hry (zásadně)významě  změnit craft , to nebude fungovat a nadělá to zase paseku .

Je důležité si povšimnout, že jde stále o veřejný test  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Březen 07, 2009, 01:46:59 am

Uprimne ... myslim ze sou tu mnohem dulezitejsi veci na zmenu jako navrhovane....  Posledni dobou mi to pripomina ze se delaji vychytavky ale zapomina se na zakladni veci.
tak treba jake veci jsou dulezitejsi... a navrh jejich reseni prosim
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Březen 07, 2009, 02:30:31 am

Neusi  za
A - tak to je teda obrovské riziko, uprostred hry (zásadně)významě  změnit craft , to nebude fungovat a nadělá to zase paseku .
B - No to asi nechápu asi to nemá zásadnější význam - já bych raději změnil postihy za smrt nejen podle lvlu postavy ale také místa !!! 
     jsou bezbožná místa kde třeba Danan a nebo jiný bůh nemá takovou sílu a nebo pro člověka nemůže nic udělat. atd.
C - nevím se mi to zdá , že sám autor není spokojen s  craftem ?   
    Souhlasím s Asterem - to vypadá jak vychytávky - proč se raději nedodělají ty licence?  Jsem na ně zvědaví.
A - riziko je, ale ne velke... co se muze stat neprijemneho? nebude to mit vic vyhod?
- remesla co si ted sami nastroj nevyrobi na tom budou stejne... mozna lip, protoze bude existovat nekdo kdo dela jen nastroje a bude to jeho obziva,
prodpokladam ze lepsi nastroje se tim stanou dostupnejsi
- remesla co jsou ted samostatna o svoji "solovaci" vyhodu prijdou a budou muset schanet nastroje stejne jako ostani
- jedna postava bude mit zase o neco menci sanci se naucit vse potrebne... bude se vic smenovat a doufejme i obchodovat

kdyz by se do toho slo, existujici remeslnici by mohly prejit na nastrojere... preba skill v kovarstvi by s jim prehodil do nastrojariny
takze vypadej zasobovani nasjtroji by nehrozil

B - beru to jako zajimavy bonus pro postavy, kdo by nechtel nejake specialni vlastnosti, ktere ostatni nemusi mit... vyvazene nejakou primerenou nevyhodou
a samozdrejme poradne se to bude muset zaplatit
cil je: prinest do hry neco zajimaveho, co muze bavit lidicky a dat postavam duvod hromadit penize a utratit je

hodne to zalezi na tom jake ty bonusy vymyslime (doufam ze to nebudu vymejslet jen ja...)

C - nerikam ze se to bude delat, je to jen napad, ktery jsem chtel probrat a ma jiste spoustu neduhu

duvod je materialove zdrazit prodejne vyrobky, ale vycvik nechat "levny"
take to muze vnest dalsi zajimavost do hry v podobe vyrobku s ruznou vydrzi... bude zalezet kolik prace si s tim remeslnik da

licence jsou zajimavej napad, ale take neni uplne bez neprijemnych vlastnosti
- vyhoda je ze to vytahne penize ze hry (nevim jestli jedina)
- kdyz bude licence jen na prodejni vyrobek, tak to obchody nerozhybe...
- mozna to jeste uskodi hrstce remeslniku, kteri si material schani obchody (aby rozhybal deni a treba podporily cizi zacinajici postavy)... budou muset zaplatit material i licenci
- remeslnika to nenuti obchodovat, porad staci smenovat z ruky do ruky, licenci si muze koupit zakaznik a prinest
- kdyz bude licence i na cvicne vyrobky, tak to zase znici nove remelniky (nezapomente kolik je potreba udelat normalnich vyrobku na pokusy se zdobenim)
- je to ohromny zasah do kraftu (treba to pridani vyrobniho postupu co zvedne vydrz je jen konfigurace existujiciho kraftu, bez vecich zasahu do skriptu)
- jak rict rict kolik ma stat licene a na jake vyrobky a kvality
mnozstvi penez ve hre a prodejni ceny se muzou menit... ale cena licence by mela stale odpovidat aktualnim pomerum na svete
nechci na server davat veci, ktere budou vyzadovat dohled nejakeho WB, jsem na takovehle veci sam
takze kdyz uz neco delam, tak neco co se umi samo bez meho pricineni regulovat podle stavu sveta
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS