Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 11:41:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662354 krát)
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5055 kdy: Leden 10, 2014, 04:55:24 pm

*seděl elf seděl u sebe v domečku a všude kolem si sedal prach...*
*přikryl stoly, přikryl židle, přikryl knihy, přikryl i elfa...*

*pak - z ničeho nic - zvedl se vítr a prach odvál do dáli, zrovna když zálohy ze srpna se nahrály*
*později v nose zalechtalo jej smítko prachu nového a elf náhle probral se z toho snu divného*


Aneb zdravím vespolek, neumřel jsem, ikdyž chudák Yariel asi málem zkameněl.. Úsměv Podíval jsem se sem víceméně náhodou, zastesklo se mi po K2, když mám před sebou ještě několik hodin práce do školy.. Škleb

Takže doufám, že jste si všichni užili pěkné Vánoce a pořádně oslavili Nový rok, aspoň do toho nového roku vám přeju všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a úspěchů v obou světech! Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5056 kdy: Leden 13, 2014, 12:23:22 am

Toto jsem zkopíroval z fora Thalie - DM zde ukládá trest hráči - při přečtení prohřešku " +plivnutí před strážného "  jsem se skutečně upřímně rozesmál Smích
Předmět příspěvku: Re: Prohřešky hráčů + tresty
OdeslatNapsal: 17:17 09. Led 2014
Kronikář
Registrován: 20:49 21. Led 2010
Příspěvky: 2217
Bydliště: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne    
Acc: Yorton (acc Yorton)

Prohřešek: Napadení NPC v Karathě a nadávání + plivnutí před Strážného- zneužití nepřítomnosti DM.

IC trest: Jeden real den ve vězení, než rychtář vyřeší žádost a navrhne trest, který bude omluva a roční podmínka.

OOC trest: Varování, hráč bez přítomnosti DM nemůže NPC napadat, už vůbec ne v osadách či městu jako je Karatha. Při dalším takové prohřešku bude následovat trest daleko vyšší.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5057 kdy: Leden 13, 2014, 07:21:03 am

Jo DMka na Thalii trpí božským syndromem Smích
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5058 kdy: Leden 25, 2014, 08:22:10 am

Thalie je takový fašistický státeček, mno  Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5059 kdy: Leden 30, 2014, 06:48:24 am

Musím pochválit jak pěkně a IC jste vyřešili tu menší drowí vykrádačku v elfí. Dobrá práce.
Zaznamenáno

Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #5060 kdy: Leden 30, 2014, 08:02:50 am

Toto jsem zkopíroval z fora Thalie - DM zde ukládá trest hráči - při přečtení prohřešku " +plivnutí před strážného "  jsem se skutečně upřímně rozesmál Smích
Předmět příspěvku: Re: Prohřešky hráčů + tresty
OdeslatNapsal: 17:17 09. Led 2014
Kronikář
Registrován: 20:49 21. Led 2010
Příspěvky: 2217
Bydliště: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne    
Acc: Yorton (acc Yorton)

Prohřešek: Napadení NPC v Karathě a nadávání + plivnutí před Strážného- zneužití nepřítomnosti DM.

IC trest: Jeden real den ve vězení, než rychtář vyřeší žádost a navrhne trest, který bude omluva a roční podmínka.

OOC trest: Varování, hráč bez přítomnosti DM nemůže NPC napadat, už vůbec ne v osadách či městu jako je Karatha. Při dalším takové prohřešku bude následovat trest daleko vyšší.

Sorry, ale já s tím souhlaasím. Si představ, že by jsi v reálu začal nadávat policajtovi a pak mu ještě jednu vrazil. Tak tě jednoduše zavřou za napadení veřejného činitele. Bručet asi nepůjdeš, ale pěknou podmínku si z toho odnést můžeš.

Stejné je to i tam, jen holt tím, že nebylo DMko u toho, nemohl na to patřičně zareagovat.

Takže ještě jednou. I když nejsem nějaký HCRP a RP beru jen jako zábavu ne životní styl, s tímhle trestem naprosto souhlasím.
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5061 kdy: Leden 30, 2014, 06:56:47 pm

Barbare Jsi mladý ženatý muž , neber si to tak . Manželka si tě jistě často žádá , jak začneš přirovnávat realitu k této hře - JE konec !!! Rozvod ,impotence , opilství.  Já na Thalii hrál a souhlasím s Bhaalem i s Amy - prostě někdy tě ve hře všichni tak naserou že že bys jim plivnul nejen na sako . Stačí se trochu odreagovat a hraješ dál - prostě netrapte se plivejte vesele dál Smích.   To je jen muj blbej nazor .apropo víte jak sprostě jsem nadal tomu línýmu tovaryšovi?
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #5062 kdy: Leden 30, 2014, 09:50:00 pm

Barbare Jsi mladý ženatý muž , neber si to tak . Manželka si tě jistě často žádá , jak začneš přirovnávat realitu k této hře - JE konec !!! Rozvod ,impotence , opilství.  Já na Thalii hrál a souhlasím s Bhaalem i s Amy - prostě někdy tě ve hře všichni tak naserou že že bys jim plivnul nejen na sako . Stačí se trochu odreagovat a hraješ dál - prostě netrapte se plivejte vesele dál Smích.   To je jen muj blbej nazor .apropo víte jak sprostě jsem nadal tomu línýmu tovaryšovi?

Však já vím, že jsi na Thalii hrál. Vcelku dost jsme spolu lovili.

Když jsem byl poprvé na K2, stalo se mi, že jsem měl vyvolanýho ze svitku čuníka. Ve shromaždišti jsem klikl na zamčené dveře a už si nevšiml, že čuník zareagoval a začal do dveří bušit. Během chvilky mou postavu zabásli a strčili do báně. Jen díky pomoci nějakých zkušenějších hráčů jsem se zase dostal ven. Kdyby tomu tak nebylo, seděl bych reál den v base.

Jaký je tedy v tom rozdíl? To, že na K2 je reakce automatická a na Thalii se jede jako prohřešek? Trest je přitom úplně stejný  Škleb
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5063 kdy: Leden 30, 2014, 11:00:52 pm

Mno jde o tu absurditu Úsměv prohřešky za nepřítomnost DM ve hře...jako kdyby za ni mohli hráči Vyplazuji jazyk když to DM chtějí mít tak pod okem, tak at tam jsou furt Úsměv jasně říkají že mají "skutečné životy" atp. V tom případě by měli zrušit pravidlo, které omezuje hráče. Nakonec svatá pravda: Hráč si bez DM zahraje, DM bez hráče je důležitej jako díra do zadku tady *ukazuje na loket*

A k tomuto konkrétnímu případu...kdyby bylo DM co k čemu tak do toho gardisty skočí a dá mu co pro to, místo aby ho technicky sundal, ale já počítám, že se to dozvěděli jen díky tomu, že někdo pak v práci projížděl logy toho co kdo řekl...Úsměv

Crowley out...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #5064 kdy: Leden 31, 2014, 08:23:05 am

Ono kdyby ho DMko vidělo, asi by to i tak dopadlo. Nejspíš to bylo na základě udání od nějakého jiného hráče, co to rychle nascreenoval.

To ale nic nemění na tom, že jsem stále názoru, že to byla správná reakce i trest (tj. udržení standardu serveru) a že takové chování do dobré hry nepatří.
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5065 kdy: Leden 31, 2014, 06:43:55 pm

Mno názory lidí se různí a všechny strany si z nich něco vezmou. Já například silně nesouhlasím a můžu ti slíbit, že tady nic podobného neudělám Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5066 kdy: Únor 04, 2014, 07:03:16 am

Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5067 kdy: Únor 05, 2014, 05:44:05 am

Kikčo, co se ti to stalo Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5068 kdy: Únor 07, 2014, 07:33:05 pm


Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5069 kdy: Únor 07, 2014, 09:18:31 pm

ehehehehe  Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS