Kandelabrie forum

Kandelábrie II => HYDE PARK => Téma založeno: Eruruu Únor 23, 2009, 11:16:55 pmNázev: Vtipy
Přispěvatel: Eruruu Únor 23, 2009, 11:16:55 pm
http://www.stream.cz/video/215690-velka-kancelarska-bitva/0


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Březen 11, 2009, 09:31:42 am
Trosku jina bitva  ;D

http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=14564-this_is_sparta.htm


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Duben 02, 2009, 10:58:45 pm
Pár DnD vtipů http://www.d20.cz/clanky/humor/1546.html


 Mnich a skok víry
Velmistr Květin, Představený všech Vrahů, Jeho svatost Nejvyšší Tyrův kněz a Král Cormyru spolu diskutovali. Skončili v hádce nad tím, čí následovníci jsou nejhouževnatější a nejposlušnější. Nakonec se dohodli, že každý z nich vybere z jejich řad toho nejlepšího a uspořádají turnaj, aby posoudili, který z nich je nejloajálnější. Každý z těch čtyř vyzkoušel a otestoval svoje přívržence, aby zjistil, kdo z nich je nejsilnější a nejloajálnější.
A konečně byli všichni připraveni soutěžit. Setkali se na okraji útesu. Na konci padesátistopého sestupu je jezero a v jezeře jsou jedovatí hadi, pirani a dračí želvy. Jedinou cestou ven je uplavat 200 yardů napříč jezerem na ostrov. Ten je plný ještěřích mužů a trollů. Po tom, co projdou skrze ně, budou muset jejich stoupenci vstoupit do jeskyně, která vede skrze doupě rudého draka a to jim umožní konečně se dostat ven blízko místa, kde začali.
Pohlednuv na svého královského rytíře, Cormyrský král řekl: "Sire Rytíři, pro čest a slávu království, chci abyste překonal jezero a vrátil se sem skrze jeskyni." Přehlédnuv scénu, která se mu naskýtala, rytíř odpověděl: "Je mi líto, můj lorde, ale to je jistá smrt. To nemohu udělat."
S úsměvem se na svého Paladina obrátí Nejvyšší Tyrův kněz, řka: "Jsi Tyrovou silou, jsi jeho nejloajálnější a nejdůvěryhodnější následovník. Znáš svůj úkol, splníš ho a obdržíš požehnání svého Patrona." Pomalu potřesouc hlavou, Paladin odpoví: "Nemohu splnit, co požadujete." Stejná věc se stane i Představenému všech vrahů, když se pokusí poslat svého muže přes útes.
Velmistr Květin se obrátí na svého stoupence a řekne jednoduše: "Udělej to." Ten se bez mrknutí oka vrhne z útesu rovnou do vody. Vmžiku přeplave jezero a vstoupí do džungle na ostrově. Jak skupina v napětí očekává co přijde, zaslechnou vzdálený řev a povšimnou si plamenů, které olizují vchod do jeskyně. Krátce na to se objeví statečný mladý mnich, vyčerpaný, ožehnutý, zbitý a krvácející, ale naživu.
Velmistr se mu vydá vstříc a obejme ho. "Synu," řekne, "skutečně, ty jsi chloubou celého našeho kláštera. Žádej cokoliv, cokoliv na světě a je to tvoje."
"Všechno co chci," odpoví mladý mnich, "je najít toho zkurvysyna, co mě strčil..."

Rybaření
Kněz, paladin a zloděj jsou na člunu, na jezeře a rybaří. Kněz vstane a řekne "Omluvte mě, potřebuji si odskočit," a pokračuje v chůzi napříč vodou až do blízkého lesa. Pak se stejnou cestou vrátí zpět. Chvíli na to řekne paladin: "Já si také potřebuji odkočit," a přejde po vodě do blízkého lesa a zpět. Ještě později řekne zloděj: "Hádám, že teď je řada na mě." Vyleze ze člunu a potopí se ke dnu. Kněz se obrátí na paldina a povídá: "Myslíš, že bychom mu měli ukázat, kde je ta mělčina?"

Paladin
Po objevu místního cechu vrahů náš věrný, loajální, spravedlivý, svatý, statečný a nafoukaný Tyrův paladin Lesklá prdelka vtrhne dveřmi a povídá: "Já jsem Lesklá prdelka, věrný, loajální, spravedlivý, svatý, statečný a nafoukaný Tyrův paladin a vím jaké zlo se zdržuje v těchto místech a vím, že musí být zničeno a já áááááuuuuuu..."
"A teď víš, jaké to je, dostat šipkou z kuše dozadu do hlavy," řekne člen cechu, když paladin padne k zemi.

Elfí bard vejde do hostince a zeptá se davu: "Čí je ten drak venku?"
Starší, dobře vypadající muž v róbě arcimága, vstane a odpoví: "Můj, proč?"
Bard zasmušile dojde k mágovi. "S hlubokou lítostí vám musím sdělit, že půlčík z naší družiny vašeho draka zabil."
"Cože!" vybuchne arcimág. "Váš půlčík že zabil Rithvaeraradace? Zabijáka Elminsterova, Ničitele Cormyru, Plenitele Hlubiny, Vládce Dolin, Trn v očích Bohů a Postrach celičkého Torilu! Jak je to možné?"
Bard se rozpačitě podívá na arcimága a odpoví: "No, ten malý chlapík mu uvízl v hrdle!"
Ponaučení: Vždycky své jídlo řádně rozžvýkejte.

Elf, člověk a trpaslík si objednají pivo. Když jim je přinesou, je v jednom každém z nich moucha.
Elf znechuceně pivo odstrčí.
Člověk vyloví mouchu a pivo vypije.
Trpaslík vytáhne mouchu za křídla a držíc ji nad sklenicí, křikne: "Vyplivni to, ty malá ***!"

Durin Štítonoš z Železných vrchů navštíví Elfího krále z lesa Mirk. "Pane, rozhodli jsme se vám vyhlásit válku."
Elfí král se zatváří nevěřícně: "My? Kdo je to my?" zeptá se příkře.
"No, to jsem já, můj bratr Thorin, jeho syn Durin, naši bratranci Olin a Golin a náš taťka Tharin."
"Můj dobrý trpaslíku, mám pod svým velením 1100 elfů, kteří se mohou okamžitě vydat do války," odpoví král.
"Oh," řekne Durin. "Hned budu zpět." Trpaslík odejde, ale za dva dny je zpět.
"Dobrá králi, shromáždil jsem ještě dva bratrance a pár dalších."
"Sire Trpaslíku, mám 300 nejlepších lukostřelců, plus moje věrné královské stráže, což jsou kouzlopěvci ozbrojeni mocnými meči."
"Aha." Trpasličí vládce chvíli dumá. "Brzy se vrátím." A odejde, aby se zase objevil o dva dny později.
"Dobrá králi, dali jsme dohromady ještě pár dalších zbrojnošů a myslím, že jsme připraveni."
"Měl by jsi vědět, můj milý pane trpaslíků, že jsem mezi tím rozšířil řady mé elfí armády na 1500."
"A jé." řekne trpaslík a zmizí. Vrátí se dalšího dne.
"Nu králi. Obávám se, že musíme válku odříct."
"Je mi líto, že to slyším. To síla mojí armády vás donutila změnit názor?"
"Né, dal jsem s ogary řeč, a rozhodli jsme se, že na uvěznění 1500 zajatců prostě nemáme místo."

Vejde elf do hospody, odkašle si a trpasličím pijanům praví. "Slyšel jsem, že vy trpaslíci vydržíte při pití nejvíc. Dám 500 zlatých tomu, kdo dokáže vypít 10 pint extračerného jednu za druhou." V místnosti zavládne ticho a nikdo nepřijme elfovu nabídku. Jeden trpaslík dokonce odejde. O půl hodiny později se ten samý trpaslík zase objeví a zaklepe elfovi na rameno. "Platí stále tvoje sázka?" ptá se. Elf kývne a hospodský vyrovná na bar 10 pint extračerného. Trpaslík se do nich pustí a všechny je vmžiku vypije. Ostatní štamgasti mu provolávají slávu. jen elf překvapeně sedí. Pak dá trpaslíkovi 500 zlatých a řekne" "Neřekl bys mi, kam jsi na tu půlhodinu šel?" A trpaslík odpoví: "No... šel jsem do hospody dóle vyzkoušet, jestli to zvládnu."

Zombie vejde do baru, posadí se, objedná si pití. Po chvilce k ní přijde opravdu opilý štamgast, lascivně se na ní podívá, a řekne: "Fuj, ty seš ale hnusná, ale st'jně se s tebou chci vysp't..." Zombie pokrčí rameny a řekne: "Lituju, ale vůči kritickým zásahům jsem imunní."

Elf, člověk, půlčík a ork se procházejí městem. Přijdou do elfí čtvrti a elf vykřikne: "Podívejte, to je úžasný příklad novotřetivěkové architektury." Ork potřese hlavou a jdou dál. Když přijdou do lidské části města, člověk řekne: "My jsme jej vybudovaly v novorenesančním stylu." Ork znovu potřese hlavou a zase jdou dál. Když se přiblíží k Orkské části města, projdou kolem velké barabizny, která rychle vystrčí chapadla, čapne člověka a elfa a sežere je. Když utíkají pryč, podívá se půlčík na orka a ptá se: "Jaký druh architektury byl tohle?" A ork odpoví: "novo-otyugická."

Pelorův kněz se nějak oddělí od družinky a zabloudí v jeskyni. Zajde za temný roh chodby a bum, narazí do pořádně vypaseného černého draka. Maximálně vyděšen poklekne a začne se modlit k Pelorovi. Kupodivu, drak udělá to samé. Kněz vyskočí, začne skákat a křičet: "Jsem zachráněný!" Drak zvedne hlavu a řekne: "Ne, ty mi nerozumíš... já se modlím před jídlem!"

Trpaslík a elf vejdou do baru a posadí se ke stolu. Servírka se jich zeptá, co si dají.
Trpaslík prohlásí: "Dám si dračí steak. Krvavý. A k tomu lahvinku alchymistického ohně."
Servírka na to: "A co zelenina?"
Trpaslík se podívá na elfa a zamručí: "Ten si dá taky steak a BUDE MU CHUTNAT!"

Karamon leží na smrtelné posteli, starý válečník z Dragonlance pomalu skomírá a již již se chystá opustit svůj smrtelný život. Hned u něj stojí jeho žena Tika.
"Tiko?" osloví ji Karamon.
"Ano drahý?" odpoví ona.
"Byla jsi se mnou po celé desetiletí. Společně jsme zažili útok drakoniánů. Stála jsi při mně, když se můj bratr pokusil dosáhnout zlého božství. Stála jsi při mně i když náš syn zesnul. A já jsem si právě něco uvědomil."
"Co je to drahý?"
"Myslím, že nosíš smůlu."

Bard, který se specializuje na břichomluvectví, vystupuje v taverně a učiní několik vtipů o natvrdlosti půlorků. Vzadu v místnosti povstane velký, naštvaně vypadající půlork a zařve: "Už mně štve, jak si z nás půlorků tropí kde kdo šprýmy a tvrdí, že jsme hloupí!"
Bar se začne půlorkovi omlouvat. Ale půlork ho přeruší: "Pane, k vám jsem nemluvil. Mluvil jsem k tomu malému chytrákovi, co vám sedí na klíně."

Člověk, trpaslík, ork a elf dosáhnou ústí jeskyně prastarého rudého draka. Ten plení království všech čtyř a jejich vládci je vyslali, aby se s ním vypořádali. Člověk tasí svůj meč a vyrazí vpřed s křikem: "Ve jménu krále," a je rychle celý sežrán. Ork vytáhne svou lesklou sekyru, rozběhne se s křikem: "Za mé pobratimy!" a je ohlodán na kost. Trpaslík vytáhne z torny výtažek z černého lotosu, připne ho nenápadně elfovi na opasek a strčí ho do jeskyně s výkřikem: "A tohle je za mé království!!!"

"Loď ztroskotá na pobřeží. Polovina pobřeží je pod kontrolou Furyondy a druhá polovina je ovládána Iuzem. Kde pohřbí Iuz přeživší?"
"No, počkat, jak pohřbí přeživší?"
"Vy asi Iuze moc neznáte, co?"

Čtyři kněží se dohadují, kolik z desátků jde na jejich chrámy a kolik mají na svoje vlastní živobytí. Tyrův kněz říká: "Moje víra má striktní pravidla. Pouze poté, co jsou pokryty všechny výdaje chrámu, si mohou vybrat nějaké peníze."
Kněz Mystry říká: "Používám svého úsudku podle aktuální situace. Naštěstí si mohu vytvořit jídlo a vodu." Tymořin kněz říká: "Já se postavím do malého kruhu a vyhodím všechny mince do vzduchu - ty, co zůstanou v kruhu, si ponechám."
Waukeenův kněz řekne: "Dělám v podstatě to samé. Vyhodím mince do vzduchu, a Waukeen dostane ty, které zůstanou ve vzduchu..."

Barbar vejde do baru a objedná si deset pint piva. Když je vypije, objedná si jich devět. Potom si dá osm. Pak sedm. Pak šest. Pak pět. Pak čtyři. Když si obědnává tři pinty, vstane jeden ze štamgastu a ptá se: "Proč si objednáváš takhe divně?" Barbabar odpoví: "nevšiml sis, čím míň piju, tím víc jsem opilý!"

Půlčík, gnóm a půlork prchají před městskou stráží a dorazí do lesa. Rozhodnou se, že se ukryjí vylezením na strom. Když dorazí stráže, přijdou k prvnímu stromu, kde se schovává půlčík a křiknou: "Víme, že jste tam, slezte dolů." Ale půlčíkovi to pálí a řekne: "Čiřik, čiřik, čiřik!" Strážníci usoudí, že je to pták a přijdou k dalšímu stromu, kde se skrývá gnóm, a znovu křiknou: "Víme, že jste tam, slezte dolů." Ale gnómovi to myslí a tak udělá: "Houk, houk, houk." Strážníci si pomyslí, že je to sova a přejdou k dalšímu stromu, kde se skrývá půlrok a znovu křiknou: "Víme, že jste tam, slezte dolů." Půlork chvíli přemýšlí a pak řekne: "Bůů, bůů, bůů..."

Gnómský bard je na audienci u nejvyššího kněze Gruumshova chrámu a nejist co má říct, rozhodne se prolomit ledy vtipem. "Znáte ten o půlorských knězích?" Nejvyšší kněz odpoví: "Já jsem půlork." Gnóm se chvíli zarazí a pak řekne: "To je v pořádku, řeknu vám ho pomalu."

Půlork jde po ulici a nese si magický pytel. Narazí na jednoho ze svých přátel, který se ho zeptá: "Hele, co máš v tom pytli?" Půlork řekne příteli, že tam má pár magických lektvarů. A jeho přítel řekne: "Hele, vsadíme se; když uhodnu, kolik lektvarů v tom pytli máš, tak mi jeden dáš." A půlork na to, "Víš co ti řeknu, když uhodneš, kolik lektvarů mám v pytli, tak ti je dám oba."

Člověk, elf a trpaslík jsou zajati kmenem kanibalistických barbarů. Přivedou člověka před shromáždění kmene a náčelník řekne: "Zabijeme tě, sníme tě a z tvé kůže uděláme kánoe. Máš poslední přání?" Člověk odpoví: "Můžu dostat dýku?" Dají mu jeho dýku a on si sám podřízne krk. Pak přivedou elfa a řeknou mu to samé. Elf také požádá o dýku. Donesou mu dýku a on si také podřízne krk. Přivedou trpaslíka a řeknou mu to samé. "Zabijeme tě, sníme tě a z tvé kůže uděláme kánoe. Máš poslední přání?" Trpaslík řekne: "Můžete mi přinést vidličku?" Zmatení mu barbaři přinesou vidličku, kterou ihned popadne a začne se bodat po celém těle mumlajíc: "K čertu s vašima kánoema!"

Jozan a Tordek brání pevnost před hordou goblinů. Tordek neobratně zápasí s lukem, nasadí šíp (na podruhé správně) a vystřelí, ale nic netrefí.
"U Erythnula! Minul jsem!" zabručí.
"Nepoužívej taková rouhavá slova," varuje ho kněz Jozan.
Ale Tordek nasadí další šíp a vypustí ho. A opět šíp všechno mine a zarazí se do stromu.
"U Erythnula! Minul jsem!" zabručí.
"Varuji tě, bohové světla budou naštvaní, když budeš v tomto duchu pokračovat," říká Jozan.
Ale Tordek vytáhne z ošoupaného toulce další šíp a vystřelí. Šíp se odrazí od kamene, cinkne o goblinův štít, pročísne mu vlas a je to nejhroší výstřel ze všech.
"U Erythnula! Minul jsem!" kleje trpaslík.
Nebesa se otevřou. Záře slunce je zastíněna obrovskou rukou a blesk usmaží Jozana na atomy. A z nebe se ozve Pelorův hlas:
"U Erythnula! Minul jsem!"

Skupina dobrodruhů se navečer utáboří. Při třetí hlídce stojí na stráži Paladin. Znenadání barbar vyskočí z dek a začně křičet. Jeho tělo se svíjí v bolestech, svaly mu nabíhají a jeho vzhled se mění z drsně člověčího na víc primitivně půlorský. Kromě toho se zdá, že z jeho torny mizí vybavení a stejně tak rychle se objevuje náhrada. Po třech minutách strašlivé bolesti se barbar uklidní, pomalu si lehne a snaží se usnout. Paladin se na přítele překvapeně podívá, pak mrkne na mága a ptá se: "Co se stalo?" Mág mu pohled oplatí a řekne: "Zdá se, že se toto tažení konvertuje do pravidel třetí edice."

Poslední slova: Občas si přeji, abych se nikdy nenarodil. (držíc zvláštní, neidentifikovaný prsten...)

Řekneme, že v souboji důvtipu se počítá jako neozbrojený protivník.

Ork, elf, člověk, kobold a trpaslík vejdou do hostince. Hostinský si je změří pohledem a řekne: "Co to tu je? To má být nějaký vtip?"

Dva orci jedí dvorního šaška. A jeden druhému povídá: "nechutná to legračně?"

Míra přežití v boji s Tanar'ri je propastně malá.

Sedm dní bez hraní... je jeden týden...

"Znám gnóma, který byl zabit mečem, který před tím půjčil vrahovi."

"Řekněme, že jste zapomnětlivý čaroděj, co celý den nic nedělá. A pak řekněme, že jste Elminster. Ale ne, začínám se opakovat."

"Jsou v této místnosti nějací bojovníci, kteří jsou chytřejší než jejich meče?"

"Kdysi jsem znal tuláka, který byl tak hrabivý, že si vykrádal i vlastní kapsy."
Tři půlčíci vejdou do baru... a nikdo si toho nevšimne.
Co dostanete když skřížite Barda a Sorcerera? Naprosto neužitečnou postavu x2.
Jak provést zákeřný útok na barbara se zázračným uhýbáním? Poždejte jej, aby četl nahlas knihu a když slabijuje slovo K R Á V A, bodněte jej do oka.
Jak provést zákeřný útok na tuláka se zázračným uhýbáním? Řekněte mu, aby donesl tuhle knihu barbarovi a požádal jej, aby ji četl nahlas. Barbaři možá neumí číst, ale nejsou tak hloupí, aby skočili na stený trik dvakrát.
Jak se říká orkovi s půlkou mozku? Talentovaný.
Jak poznáte orka piráta? Má klípce na obou očích.
Proč má orkský den jen dvacet hodin? A už jste viděli orka s dvacetičtyřmi prsty na nohou a rukou?
Už jste slyšeli o orkském břichomluvci, jehož panenka se rozhodla najít si nového parťáka?
Kolik orků je potřeba pro únos? Deset, jeden aby čapnul dítko a devět aby napsali žádost o výkupné.
Proč orkové nedokáží uvařit vodu? Zapomněli recept!
Jak poznáte, že je ork aristokrat? Jeho tetování neobsahuje gramatické chyby.
Je to hra a zábava, dokud někdo nepřijde o oko. -- Vecna
Je to hra a zábava, dokud nepřijdete o oko. --Gruumsh
Pak nezbývá, než jim podat pomocnou ruku. --Bigby
Klonování by se mělo zakázat. --Drizzt Do'Urden, Legolas, J. Sparrow a další
Elfí přísloví: Co je horší než být lapen orky? Být zachráněn trpaslíky.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Crayfish Duben 16, 2009, 09:44:56 pm
Chcete něco super?  ;D
 Tady máte první porci:

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano


<on> heled musim ted jit vykonat jistou dospelackou vec ;) hned sem zpatky
<ona> O co jde?
<on> holka to bys nepochopila... si na to este moc mlada :D
<ona> Skutečně? Zkus mi to vysvětlit.
<on> je to vec kterou sice udelat nemusis, ale vnitrne te uspokoji ;)
<ona> Tak hele mladej, pokud máš nutnou potřebu světu zdělovat, že se chystáš masturbovat, tak z toho vynech alespoň mojí dceru!
<on> dobry den, ve skutecnosti sem mel na mysli volby
<ona> Aha.
<ona> Vpořádku, jdi na to.
Komentář: clovek chce poskadlit mladsi kamaradku...


<a> Cus, proč jsi nebyl dneska ve škole?
To neuvěříš, co se mi stalo!!! Že jo, jdu na vlak, co je po osmý v Brně. ECčko, pohodlný sedadla, kupé prázdný, uvelebím se. Průvodčí mě checkne za Pardubkama, tak si chci na chvíli schrupnout... Najednou cítím, jak mi vibruje mobil, říkám si: "Kterej ko*ot mi píše takhle brzo ráno?!", vytáhnu telefon a na tam zpráva: "Welcome to Hungary!" Podívám se na hodinky a ono je poledne!
<a> Si děláš prdel?! :D :D :D A cos dělal?!
No co! Vystoupil jsem v Budapešti, poslal odtamtud pár pohledů, protože tohle by mi lidi nevěřili a jel zpátky! Ještěže přišla ta SMSka, ten vlak jinak jede až do Bělehradu!

<a> Ja mam podobny zazitek jak jsem kupoval DVDčka...
jakto?
<a> Vis ze jsou DVD+R a DVD-R... Tak ja stal u pultu a že bych chtel DVDčka, tak on kolik bych jich chtel?
<a> "Tak 10"
<a> a on "Plus, minus?"
<a> a ja "No ne, přesně deset"

<a> CzAu wOe, PlS , PoMoHl bYs mI S PoCzIiItHaCzEm? MoCiNkY PlS
až přestaneš vypatlávat tak se budu zajímat o co jde
<a> promiň, netušila jsem, že jseš jeden z těch, komu tenhle styl vadí... pomohl bys mi prosím s počítačem?
vidíš jak to jde... o co jde?
<a> včera jsem se pohádala se ségrou...
ano... spojitost s počítači je opravdu zřejmá!
<a> a řekla mi že jsem jí nasrala tak, že mi pošle virus na komp, že mi nepůjde a dneska ráno ho pustím a vážně nefunguje... je zaseklej
<a> já to nedopsala!
zkontroluj pořádně konektor myši
<a> ta mrcha... je vidět že se v tom vyznáš... děkuju :-*
<a> hele chci jí to vrátit, pomůžeš?
má bezdrátovou myš, tak z ní vyndej baterky a kontakty na myši přelep izolepou a baterky tam vrať
<a> dobrý... tak to by mě nenapadlo :-D
...
<c> ahoj, ta potvora mi zničila myš, nesvítí ani když dám nový baterky!!! jo a myš jí běží, asi jsem neudělala přesně CO JSI ŘÍKAL... jí to vrátím
tohle mě baví :-D

Z tohohle sem prostě nemohl  :D :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Duben 16, 2009, 10:09:00 pm
Jo jo www.lamer.cz (http://www.lamer.cz) je výbornej.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Eruruu Květen 21, 2009, 07:20:47 pm
http://video.novinky.cz/video/domaci/?videoId=6002&page=3    :D :D :D


Název: Vtipy
Přispěvatel: Mognar Červen 28, 2009, 07:48:33 pm
Tak nějaký malý vtipek :D

Kdysy dávno byla pevnina jeden velký celek.Dokud Chuck Norris neudělal kop s otočkou a nerozdělil tím pevninu na 6 kontinentů  :o


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Eruruu Červen 28, 2009, 10:59:29 pm
Tohle je vtip? :D

http://libimseti.cz/Kandelabrie.pba.cz?uid=


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Červenec 25, 2009, 09:48:14 pm
nakupujte svitky v intersparu
(http://img268.imageshack.us/img268/2046/25072009084.th.jpg) (http://img268.imageshack.us/i/25072009084.jpg/)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: score Červenec 26, 2009, 08:42:53 am
nakupujte svitky v intersparu
(http://img268.imageshack.us/img268/2046/25072009084.th.jpg) (http://img268.imageshack.us/i/25072009084.jpg/)

hahaha tak to si tam hned zajdu  :D

mě napadá jen tenhle.

Víte proč se Ajťáci nemůžou starat o děti?
Protože večer nevědí, jestli je mají uložit, nebo uložit jako.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Červenec 27, 2009, 07:16:28 pm
trosku zavzpominame ;)

(http://peo.wz.cz/basen.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Červenec 27, 2009, 07:19:59 pm
To byli časy :D jj Vecha uměla hezky zpívat :twisted:


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Červenec 31, 2009, 01:13:06 pm
http://www.youtube.com/watch?v=0to1HDxtkM4&feature=related :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Červenec 31, 2009, 01:36:55 pm
http://www.youtube.com/watch?v=0to1HDxtkM4&feature=related :D

Má hrozný zuby.  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Červenec 31, 2009, 02:10:43 pm
http://www.youtube.com/watch?v=w7CFQQLxF9M&feature=topvideos
http://www.youtube.com/watch?v=UbyExPu8BRY&feature=SeriesPlayList&p=A33989B65116A425


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Červenec 31, 2009, 02:51:24 pm
http://www.youtube.com/watch?v=FO0kRE5OTZI&feature=PlayList&p=8AkmATaoVlE

Prijde to vtipny jenom me?  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Červenec 31, 2009, 03:13:13 pm
http://www.youtube.com/watch?v=FO0kRE5OTZI&feature=PlayList&p=8AkmATaoVlE

Prijde to vtipny jenom me?  :D

Ne, je to sranda.  :D Ale asi se na to nedá koukat moc dlouho.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Červenec 31, 2009, 04:26:35 pm
 Baví se  liška,vlk a medvěd o zaměstnání.
> # Liška říká:
> # "Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den
> počítali kuřata
> #  a tak mě hned vyhodili."
> # Nato říká vlk:
> # "Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce tak mě taky
> #  vyhodili".
> #  Medvěd se chlubí:
> #  "To já už dělám v cihelně měsíc a je to super".
> # Vlk s Liškou se diví:
> # "V cihelně? Jak to tam vydržíš?"
> #  "No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!"
> # 


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 03, 2009, 11:04:06 pm
tohle stoji za to :D

http://www.stream.cz/video/309/336747-kandelabrie


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Srpen 04, 2009, 09:32:02 am
http://www.stream.cz/video/309/336747-kandelabrie
Tak to je opravdu perla  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Srpen 04, 2009, 09:48:40 am
Jeslti jsem dobre koukal tak nejlepe pohazuje hlavickou Formi pekne do rytmu ..... ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: formator Srpen 04, 2009, 03:15:15 pm
Davové „šílenství“ je snad polehčující okolnost .  :D :D :D :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Srpen 04, 2009, 03:20:05 pm
Davové „šílenství“ je snad polehčující okolnost .  :D :D :D :D :D :D

Tipnul bych jsi ze jsi jeden z iniciatoru podle toho zapaleni  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: formator Srpen 04, 2009, 04:16:34 pm
Nespekuluj tady ,zavři krám ,hod ruce na bradavky a makej do hospody ,nehodlám tam čekat jako minule  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Srpen 04, 2009, 04:21:51 pm
Nespekuluj tady ,zavři krám ,hod ruce na bradavky a makej do hospody ,nehodlám tam čekat jako minule  :D
¨

Jo uz na tom pracuji  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Srpen 04, 2009, 05:48:41 pm
http://www.doupe.cz/default.aspx?article=135064 pro příznivce SuperMaria :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kai. Srpen 04, 2009, 06:51:33 pm
http://www.kandelabrie.mysteria.cz/body.htm (http://www.kandelabrie.mysteria.cz/body.htm)

:D

A tohle je chutovka ;)

http://www.facebook.com/people/Neileen-Rilah-B-Bunuan/531612565?_fb_noscript=1 (http://www.facebook.com/people/Neileen-Rilah-B-Bunuan/531612565?_fb_noscript=1)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: aster3 Srpen 04, 2009, 07:05:35 pm
http://www.kandelabrie.mysteria.cz/body.htm (http://www.kandelabrie.mysteria.cz/body.htm)

:D

A tohle je chutovka ;)

http://www.facebook.com/people/Neileen-Rilah-B-Bunuan/531612565?_fb_noscript=1 (http://www.facebook.com/people/Neileen-Rilah-B-Bunuan/531612565?_fb_noscript=1)

 :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Srpen 10, 2009, 01:55:26 pm
http://www.youtube.com/watch?v=MUJjwN4LLXo&feature=related

Chudak až mi je ho lito.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 10, 2009, 02:14:16 pm
http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk&feature=related

89 081 156 zhlédnutí

Já mám nejradši tohle :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 11, 2009, 05:13:49 pm
http://www.youtube.com/watch?v=lw_0UUQBYuE&eurl=http%3A%2F%2Fwww.novinky.cz%2Fdomaci%2F176053-ct-mi-zakazala-reprizu-poradu-s-jacques-a-biomasou-stezuje-si-kraus.html&feature=player_embedded

Mé oblíbené  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Srpen 11, 2009, 05:20:12 pm
OMG ten ji zničil ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: score Srpen 11, 2009, 05:56:13 pm
já když to viděl poprví v TV, tak jsem se chlámal jak sviňě. Kdyby si aspoň nehrála na chytrou, tak by možná nevypadala tak totálně blbě :D ikdyž..... :D:D:D

vysvětlení:
http://www.youtube.com/watch?v=-2ugZ8PkcYU&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 11, 2009, 08:44:45 pm
<a.> Znas 7 divu sveta?
<b.> povidej
<c.> <div id="1"></div>
<c.> <div id="2"></div>
<c.> <div id="3"></div>
<c.> <div id="4"></div>
<c.> <div id="5"></div>
<c.> <div id="6"></div>
<c.> <div id="7"></div>Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 12, 2009, 08:40:12 pm
víš co znamená když se slavie(nebo sparta) dostane do ligy mistrů?
že bys mel vypnout playstation a jít spát
  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 12, 2009, 08:47:06 pm
víš co znamená když se slavie(nebo sparta) dostane do ligy mistrů?
že bys mel vypnout playstation a jít spát
  :)

To je spíš smutné, než-li vtipné  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Srpen 12, 2009, 09:11:11 pm
Hehe, já se docela zasmál ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: deion Srpen 12, 2009, 09:13:13 pm
maku je slavista


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 12, 2009, 10:33:13 pm
maku je slavista

Ale co.. nějakých 80 minut jsme tam už vlastně byli.  ;D Jen pak padl gol, no..  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: aster3 Srpen 14, 2009, 02:42:24 pm
10lokaci (http://www.slofik.cz/webdizajn/map.png)  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 14, 2009, 02:56:24 pm
10lokaci (http://www.slofik.cz/webdizajn/map.png)  :D

pekne, len skoda ze je to otocene naopak :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Srpen 18, 2009, 07:40:52 am
Lepší a aktuálnější zpravodajský web než "iDNES" je nový "aDNES"
na adrese: www.adnes.cz
Zkuste to. Lze skutečně doporučit - na jedno mrknutí máte hned
přehled o veškerém podstatném dění ve Vašem okolí.Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Scoffi Srpen 18, 2009, 06:42:12 pm
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=18226-zruseny_wow_ucet.htm

Takhle všichni dopadneme.  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Srpen 18, 2009, 07:56:17 pm
Tak to snad ne :) :D  Dobre ze WoW nehram :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Scoffi Srpen 18, 2009, 09:13:39 pm
Tak to snad ne :) :D  Dobre ze WoW nehram :)

Dostaneš permanent BAN a myslím že dopadneš hůř než ten kluk na videu  ;D, tebe neusměrní jenom zařvání od rodičů. :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 18, 2009, 09:14:18 pm
Je pravda, že by mě mrzelo příjít o amy.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 19, 2009, 04:48:08 am
http://webtv.idnes.cz/

aneb jak kluci v plzni balí holky.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 19, 2009, 08:07:02 pm
Citace
U zámku v Miloticích je první zastávka, Topolánka hned obklopují turisté. Místo krásné barokní památky si teď fotí jeho. "Já jdu jen na pivo, to není mítink!" volá.

Citace
Pak zazní otázka na cenu dovolené v Toskánsku. Než Topolánek stačí říct, že už to dávno zveřejnil, lidé tazatele málem lynčují. "Ať si každej jezdí, kam chce, když si na to našetří!" Vzrušená debata lidí pokračuje, zatímco naše prořídlá skupina nasedá a pokračuje. Začíná silně pršet, někteří se přesunuli do karavanu.

topolanek u nas na vesnici, nastvany nasedl na kolo a v lijaku jel pryc :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 20, 2009, 06:39:41 pm
Dneska tel. noviny na Nově... reportáž o volbách v Afganistánu... u jednoho bylo nápsáno... " člen volební komise... Obyvatel KANDAHARU" Just lol  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tadomekaari Srpen 20, 2009, 07:34:57 pm
Dneska tel. noviny na Nově... reportáž o volbách v Afganistánu... u jednoho bylo nápsáno... " člen volební komise... Obyvatel KANDAHARU" Just lol  ;D
Však kandahár jep ojmenován podle praveho městam oc vtipne to neni :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 20, 2009, 07:44:31 pm
Tak já jsem třeba o tom městě snad nikdy neslyšel a teď ho uvidím ve zprávách. Mě to teda rozesmálo  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kai. Srpen 20, 2009, 11:09:09 pm
Tak já jsem třeba o tom městě snad nikdy neslyšel a teď ho uvidím ve zprávách. Mě to teda rozesmálo  :D

aneb jak málo stačí ke štěstí


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 21, 2009, 09:07:24 pm
http://www.youtube.com/watch?v=slRsexrhbG8 :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 21, 2009, 11:01:06 pm
http://www.youtube.com/watch?v=ywqu_8RIDvU

:D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 23, 2009, 03:58:00 pm
Když tady tak dáte na tu nostalgii :)

http://web.archive.org/web/20041210080944/http://kandelabrie.pba.cz/

A odlesk fora :)

http://web.archive.org/web/20050205220644/kandelabrie.pba.cz/chat/index.php


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Srpen 23, 2009, 04:08:36 pm
Když tady tak dáte na tu nostalgii :)

http://web.archive.org/web/20041210080944/http://kandelabrie.pba.cz/

A odlesk fora :)

http://web.archive.org/web/20050205220644/kandelabrie.pba.cz/chat/index.php
Odkud to máš? :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: SevyX Srpen 23, 2009, 04:30:41 pm
Jako DM mela pristup k zaloze stranek a fora? :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 23, 2009, 04:33:06 pm
Myslim, ze je to automaticky system.  ::)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Srpen 23, 2009, 05:11:53 pm
Odkud to máš? :)
http://technet.idnes.cz/software.asp?c=A090821_154143_software_mbo


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Lyciidas Srpen 23, 2009, 09:24:28 pm
No tak snad to neni nevhodne, ale vzpomel jsem si na postavu Arwen hrace Asgard a jeho "uzasny"  web proti DM Kandelabrie. Vzpominejme.

http://kandelabrie.mysteria.cz/ (http://kandelabrie.mysteria.cz/)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kai. Srpen 23, 2009, 11:12:18 pm
No tak snad to neni nevhodne, ale vzpomel jsem si na postavu Arwen hrace Asgard a jeho "uzasny"  web proti DM Kandelabrie. Vzpominejme.

http://kandelabrie.mysteria.cz/ (http://kandelabrie.mysteria.cz/)

Taky sem to našel  8)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: SevyX Srpen 24, 2009, 05:36:07 am
Nj Asgard a Darog dokazali forum ozivit  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Srpen 24, 2009, 01:41:18 pm
http://www.youtube.com/watch?v=j6E_CYO2tyk&NR=1

Pripomina jen me toho z hvezdnych valek ? :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Srpen 25, 2009, 07:01:07 pm
http://www.youtube.com/watch?v=d3Asv9-MP34  :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 25, 2009, 07:08:36 pm
http://www.youtube.com/watch?v=d3Asv9-MP34  :D :D :D

Sme ti za to vdacni, Amelor, bojovnik proti krize.  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 25, 2009, 07:17:46 pm
http://www.youtube.com/watch?v=fkuOAY-S6OY

No jo, Bojovníci ! Já myslel že jsem v tom už sám ! :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 25, 2009, 07:40:39 pm
(http://www.oglaf.com/badfalcon.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Srpen 25, 2009, 07:56:15 pm
http://www.youtube.com/watch?v=d3Asv9-MP34  :D :D :D

Sme ti za to vdacni, Amelor, bojovnik proti krize.  :P
Ale neni to krasne?  A jak proste.
Kupiš si nanuk a všetci su štastny, všetko funguje.  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arian Srpen 25, 2009, 07:56:33 pm
Povestna Slovenska pohostinnost :
http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Srpen 26, 2009, 05:36:43 pm
Povestna Slovenska pohostinnost :
http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related)
Tak na slovensko na dovolenou asi nepojedu.....


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 26, 2009, 05:53:45 pm
Povestna Slovenska pohostinnost :
http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=wEC001kAb_c&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=urNy-fCqVak&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=UTZQZNBlABQ&feature=related)
Tak na slovensko na dovolenou asi nepojedu.....

Aaaaale, nie je to tak zle ... Minule sme boli s rodicmi v jednej "kolibe", a casnicka ked nam niesla kavu, tak po ceste asi polovicu porozlievala. Dosla ku nam a tie salky doslova hodila na stol ako psom. Divne, ze si udrzali rovnovahu a neprevratili sa. To sa vsak o obsahu povedat neda. My na nu kukame a ona akoby nic si odkracala prec. Ani prepacte nepovedala. Este, ze mam rodicov pomerne kludnej povahy a tak pili, ten zbytok kavy, z umazanych a ulepenych salok. Ale inak to tam bolo super. :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 26, 2009, 06:39:14 pm
si blondýnka.
Cestuješ autobusem.
Potřebuješ si nutně prdnout.
Naštěstí hraje hlasitá hudba.
Tak si ulevíš vícekrát, samozřejmě úplně perfektně v rytmu dunících basů a bicích.
Při vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebe pohoršeně a s hnusem dívají.
Tehdy si uvědomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji Mp3-ku.


 :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 26, 2009, 07:44:30 pm
mario :)

http://www.youtube.com/watch?v=LV2VZJGoBsM


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 26, 2009, 08:16:25 pm
mario :)

http://www.youtube.com/watch?v=LV2VZJGoBsM

eh, shit.. zahrál bych si zase  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 30, 2009, 08:23:52 am
http://www.youtube.com/watch?v=nv2OAEFkReM

xD


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Srpen 30, 2009, 09:04:06 am
http://www.youtube.com/watch?v=WVBNHWtzzpw&eurl=http%3A%2F%2Fshadowork.net%2Findex.php&feature=player_embedded#t=114


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kai. Srpen 30, 2009, 11:53:45 am
mario :)

http://www.youtube.com/watch?v=LV2VZJGoBsM

to mi připomína scénku z taxi taxi jak tam řídili dva japončíci taxík na jeden řidičák...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Srpen 30, 2009, 12:45:11 pm
http://www.youtube.com/watch?v=D1OQT1qekbo (http://www.youtube.com/watch?v=D1OQT1qekbo)

http://www.youtube.com/watch?v=lkTcnt3fMYo&NR=1 (http://www.youtube.com/watch?v=lkTcnt3fMYo&NR=1)

To jsem se náhodou podíval na youtube, nevíte kdo tyhle videa dělal?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 30, 2009, 12:57:11 pm
http://www.youtube.com/watch?v=lkTcnt3fMYo&NR=1 (http://www.youtube.com/watch?v=lkTcnt3fMYo&NR=1)
totok sem delal ja, bylo aj na stranakach kandosky


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Srpen 30, 2009, 03:21:37 pm
A to první asi Eru ne?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Eruruu Srpen 30, 2009, 07:35:29 pm
A to první asi Eru ne?
Jop. Co se vám nelíbí? ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Mithrandir Srpen 30, 2009, 10:45:47 pm
trpis rozdvojenim osobnosti ?  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amy Srpen 31, 2009, 06:53:12 pm
KLUCÍÍÍ  ! :)

(http://graphjam.files.wordpress.com/2009/08/song-chart-memes-have-girlfriend.jpg?w=504&h=343)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Srpen 31, 2009, 07:25:48 pm
KLUCÍÍÍ  ! :)

(http://graphjam.files.wordpress.com/2009/08/song-chart-memes-have-girlfriend.jpg?w=504&h=343)
Nejsmutnější je že pro určitou věkovou kategorii je tohle pravda.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 31, 2009, 07:28:06 pm
Myslis pre 18+? :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Srpen 31, 2009, 07:46:38 pm
:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 31, 2009, 08:01:40 pm
Ještě by v tom koláči měla být jistá... řekněmě 4 až 6 procentní věcička  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 31, 2009, 08:13:28 pm
aká?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 31, 2009, 08:14:35 pm
47... homosexualove


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: maku Srpen 31, 2009, 08:17:12 pm
47... homosexualove

Hej.. lol.. jak to změnil radši  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Srpen 31, 2009, 08:18:20 pm
47... homosexualove

Hej.. lol.. jak to změnil radši  ;D
su slusne vychovany :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Září 01, 2009, 06:54:25 pm
http://www.youtube.com/watch?v=GC7NHVxx6r8&feature=player_embedded    xD


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Září 07, 2009, 07:57:52 pm
http://www.youtube.com/watch?v=mpbpShX5QQ8 je to sice skor do placu


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Září 07, 2009, 09:43:25 pm
skryta kamera je proste naj

http://www.youtube.com/watch?v=v09csw4kkJg&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=j5VbX4tdLn8&feature=rec-HM-fresh


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Září 09, 2009, 09:36:29 am
http://www.youtube.com/watch?v=su25Kz2TyPI&feature=rec-HM-rev-rn


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Září 09, 2009, 07:58:25 pm
http://www.youtube.com/watch?v=-G5wIdP8q74&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Září 09, 2009, 10:34:19 pm
http://www.youtube.com/watch?v=ysUjYAi0WcQ&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Laxus Září 09, 2009, 11:49:19 pm
http://www.youtube.com/watch?v=KpH1Zn3hPuI


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Září 10, 2009, 06:36:32 pm
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM&NR=1&feature=fvwp


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Září 10, 2009, 07:28:26 pm
http://www.youtube.com/watch?v=z_4uEEPCvvM


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Září 11, 2009, 01:31:04 pm
Jarmil
http://lamer.cz/quotes/show/38570


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Září 22, 2009, 11:48:18 am
Koupim prach diamantu, čim vic, tim lip.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Září 22, 2009, 06:09:18 pm
Koupim prach diamantu, čim vic, tim lip. :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Září 22, 2009, 07:41:03 pm
To nějak nechápu, vy na povrchu ho máte nějak málo? :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amras Září 23, 2009, 06:22:17 am
To nějak nechápu, vy na povrchu ho máte nějak málo? :D :D :D

Lidííí je to provokatééér na něěěj! Zabili ste mě strejčka, tak tady máte přes držku.  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Září 30, 2009, 08:25:52 pm
Koukal dnes nekdo na spravy na prime?  :)

Papež vydava CD, veri že porazi rockovou hudbu ktera je podle nej dilem satana.  :DNázev: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hodnak Říjen 01, 2009, 07:25:18 am
Koukal dnes nekdo na spravy na prime?  :)

Papež vydava CD, veri že porazi rockovou hudbu ktera je podle nej dilem satana.  :D


Tak by mě zajímalo, kam řadí metal.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Říjen 01, 2009, 07:51:07 am
Wow...pokud se budu chtít zabít, pořídím si to jeho CD :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 01, 2009, 07:52:43 am
myslíš death metal? asi pohřební dechovka, ne?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hodnak Říjen 01, 2009, 09:21:24 am
myslíš death metal? asi pohřební dechovka, ne?

Myslel jsem metal obecne. Ale kdyz uz jsi to nakousl...je dobre si pripomenout rozdeleni metalu, kterej pekne ilustrovano v nasledujicich pritovnanich metalisty k rytiri:

Situace: V hradu hlidanem drakem je uveznena krasna princezna.
Jak to dopadne, kdyz tam dorazi ruzni metalisti coby rytiri.

Power metal:
Metalista prijede na bilem jednorozci, unikne drakovi, zachrani princeznu a pak se s ni miluje v kouzelnem lese.

Thrash metal:
Metalista prijede, bojuje s drakem, zachrani princeznu a osuka ji.

Heavy metal:
Metalista prijede na harleyi, zabije draka, da si par piv a osuka princeznu.

Folk metal:
Metalista prijede s prateli, kteri hraji na akordeony, violy, fletny a spoustu dalsich podivnych nastroju, drak usne (z vseho toho tancovani). Pak vsichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal:
Metalista pripluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stahne ho z kuze a sni. Znasilni princeznu k smrti, ukradne jeji veci a pred odjezdem zapali hrad.

Death metal:
Metalista prijede, zabije draka, osuka princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal:
Metalista dorazi o pulnoci, zabije draka a nabodne ho na kul pred hradem. Potom osuka princeznu do zadku, vypije jeji krev behem ritualu pred tim, nez ji zabije. Pak ji nabodne na kul vedle draka.

Gore metal:
Metalista prijede, zabije draka a rozhazi jeho vnitrnosti pred hradem, osuka princeznu a zabije ji. Potom ji znova osuka, rozpare bricho a sni jeji vnitrnosti. Potom to, co zbyde, osuka jeste jednou, spali mrtvolu a jeste jednou osuka.

Doom metal:
Metalista prijede, spatri jak je drak obrovsky, pomysli si, ze ho nemuze nikdy premoct, potom propadne depresim a spacha sebevrazdu. Drak ho sni a princeznu si da jako dezert. A to je konec smutneho pribehu.

Progressive metal:
Metalista prijede s kytarou a zahraje 26 minutove solo. Drakon se z nudy zabije sam. Metalista dorazi do princezniny loznice, zahraje dalsi solo s pouzitim vsech technik a melodii, ktere se naucil v poslednim roce na konzervatori. Princezna utece a vyda se hledat heavy metalistu.

Glam metal:
Metalista prijede, drak se zacne smat, kdyz uvidi jeho zjev a necha ho projit dovnitr. Pote, co vejde do hradu, ukradne princezne make up a zacne natirat hrad nadhernou ruzovou barvou.

Nu metal:
Metalista dorazi v Honde Civic a pokusi se bojovat s drakem. Jenze uhori, kdyz jeho debilni pytlovite obleceni chytne plamenem.

REDNECK METAL:
(kabati...), kdy draka vozerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnuj

NS Black metal:
Přijede tankem Tiger, draka uhajluje k smrti a princeznu zplynuje, neboť nebyla arijského původu.

White metal:
Nějací divní poutníci přijdou s další částí Ježíšova kříže. Drak kříž během okamžiku změní na popel a tak na něj pošlou křížovou výpravu.

Atmospheric metal:
Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání jejich nástrojů.

Speed metal:
Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

Industrial metal:
Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal:
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal:
Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Říjen 06, 2009, 08:45:36 am
http://www.youtube.com/watch?v=pIrvpn3k9A4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lRefZf3gj74&feature=channel


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 06, 2009, 03:16:09 pm
Nejlepši je s klokanem, už kvuli tomu ska :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 06, 2009, 03:29:13 pm
No mne pride to s klokanom najtrapnejsie.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Říjen 06, 2009, 03:33:50 pm
Tyhle 3 jsou taky fajn :)

http://www.youtube.com/watch?v=KXsY2r1_9C0&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=n9ApRjtwwTU&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=LKbUOeMuvtk&feature=channel


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 06, 2009, 03:37:54 pm
Alebo i ten slimak.  :D ... lol ale ten futbal je super :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 06, 2009, 04:05:11 pm
(http://img38.imageshack.us/img38/2265/image001lz.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hashen Říjen 06, 2009, 05:19:16 pm
Pěkný ;D A takový máš celý vokna čendo?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Říjen 07, 2009, 05:47:40 am
Já to dostal asi dva týdny zpátky mailem, takže pokud je Cendaa ve skutečnosti Jura Békal, je slavná osoba ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 07, 2009, 09:25:19 am
pobavilo mě "nešahať v žádnym připadě" to sem ani nevěděl, že to tam mám a na co :-)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 08, 2009, 01:24:52 am
A pak že Heath Ledger je mrtvej!

BTW, nejraději chodí na pařby do tábora v Temném lese  ;)

(http://img25.imageshack.us/img25/7605/heath1.jpg) (http://img25.imageshack.us/img25/7605/heath1.jpg)

(http://img194.imageshack.us/img194/1031/heath2.jpg) (http://img194.imageshack.us/img194/1031/heath2.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 09, 2009, 04:15:58 pm
(http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs222.snc1/6932_104148242932010_100000105037605_97809_6639287_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Říjen 10, 2009, 12:18:39 am
*tleská nad hlavou*  ;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Říjen 10, 2009, 12:18:28 pm
(http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs234.snc1/8123_1225301163136_1547237831_606635_4911929_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Říjen 10, 2009, 03:44:22 pm
hehehe, to mi připomnělo jednu aplikaci pro iPhone.. jmenuje se to Do not press! a je to něco na podobnej způsob, pokud někdo máte, silně doporučuju ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 10, 2009, 04:56:20 pm
Taky na vas ma nekdo takovyhle dotazy ?  :D :D

(http://img1.imgup.eu/muhehe.JPG)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Říjen 10, 2009, 06:28:05 pm
Hehe,  teď jistě většina s napětím čeká, co si asi na tohle mohla odpovědět.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 10, 2009, 06:42:05 pm
I dont know..


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Říjen 10, 2009, 11:22:08 pm
(http://www.srandaweb.com/pic/2009/prosinec/1496.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 11, 2009, 04:14:44 pm
Hned má lepší den  ;D
(http://media.super.cz/978/139781-original-qdw5v.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: unknown Říjen 11, 2009, 08:44:42 pm
(http://halbot.haluze.sk/image/19491)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 13, 2009, 05:11:01 pm
Kdopak z vás úchylů dneska vařil lektvary na pohřebišti?  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 19, 2009, 07:35:26 pm
(http://img2.imageshack.us/img2/7135/nepodepsal.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 19, 2009, 08:23:31 pm
Chjo cesi si uz aj ze svojeho prezidenta delaj srandu.. to je k placi.
pak to nema vypadat tak jak to vypada ::)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: deion Říjen 19, 2009, 08:36:33 pm
a co je na tom divne jsme narod svejku


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Říjen 19, 2009, 08:55:25 pm
Chjo cesi si uz aj ze svojeho prezidenta delaj srandu.. to je k placi.
pak to nema vypadat tak jak to vypada ::)

"Sranda musi byt."
Rekl Klaus a nepodepsal  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 19, 2009, 08:57:59 pm
Já si nemyslím, že by to bylo dělání si srandy z VK. Podle mě je to humorná forma podpory jeho postoje. Pokud to tak nebylo myšleno, pak si autor neuvědomil, že se to dá vyložit i jinak. A ještě je to šikovně spojený s reklamou, což asi bylo primárním cílem. Pokud to není montáž normální reklamy Vodafonu  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 19, 2009, 09:31:33 pm
Chjo cesi si uz aj ze svojeho prezidenta delaj srandu.. to je k placi.
pak to nema vypadat tak jak to vypada ::)

On není MŮJ prezident. Já chtěl uplně někoho jinýho.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 19, 2009, 09:43:08 pm
nejlepší na tom je , že i kdyby si 100x napsal že to není Tvůj prezident, tak to Tvůj prezident bude, pokud si občan volič ČR  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 19, 2009, 09:52:40 pm
nejlepší na tom je , že i kdyby si 100x napsal že to není Tvůj prezident, tak to Tvůj prezident bude, pokud si občan volič ČR  ;D

Tak to je pravda :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Říjen 19, 2009, 10:27:50 pm
Jakékoliv slovo, když napíšeš 100x, tak to zní blbě.
Třebas... MÍSA.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 20, 2009, 04:19:27 am
nejlepší na tom je , že i kdyby si 100x napsal že to není Tvůj prezident, tak to Tvůj prezident bude, pokud si občan volič ČR  ;D

Tak to pozor, platí to v případě, že byl zvolen stranou, kterou jsem volil.
Nejsem si vědom, že by pro něj zvedla ruku Balbínova poetická strana :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Godzilla1 Říjen 20, 2009, 06:38:24 am
nejlepší na tom je , že i kdyby si 100x napsal že to není Tvůj prezident, tak to Tvůj prezident bude, pokud si občan volič ČR  ;D

Tak to pozor, platí to v případě, že byl zvolen stranou, kterou jsem volil.
Nejsem si vědom, že by pro něj zvedla ruku Balbínova poetická strana :)

Nekecej TY taky balbinovce :-)tak to uz sme 2 celkem asi z 12 lidi co je volili :-)  driv byl muj tazny kun Koruna česká - Monarchistická srana čech moravy a slezka ale pak jsem zbehl k Balbinovcum


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 20, 2009, 06:59:36 am
ja som volil stranu slobodnych zien


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Říjen 20, 2009, 08:29:05 am
To je uplne sumak koho jste volily, pokud jste obcany CR, tak prezident CR je VAs prezident at se VAm to libi nebo ne a muzete si volit treba prvni narodne dabelskou... ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 20, 2009, 08:04:39 pm
v tom práve spocívá tvůj omyl.
to chces ríct, ze pokud lidi kdysi volili dubčeka, vlastně si vybrali tanky sami?
Ale no tak, tomu sám přece nevěříš.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 20, 2009, 08:23:22 pm
normálně přijď do práce a řekni svému šéfovi, ty nejsi můj šéf, tebe sem dosadil majitel, pak zajdi za majitelem a řekni to není můj šéf, já ho nechtěl. pak zajdi na osobní.  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 20, 2009, 08:34:18 pm
v tom práve spocívá tvůj omyl.
to chces ríct, ze pokud lidi kdysi volili dubčeka, vlastně si vybrali tanky sami?
Ale no tak, tomu sám přece nevěříš.

Ty tanky si zvolili společně s Gottwaldem.  ;)

BTW, nechcete zanechat politickou debatu? Nějak se ta sekce vtipů zvrhává.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 20, 2009, 08:37:41 pm
(http://www.thetechzone.com/photo/data//514/12Emokidhitler-med.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 20, 2009, 09:35:40 pm
chudak Adolf,delaj z nej vsechno.. Emo,Techno,Metal,Posthardcore,DnB,RnB,Pop,Rock..  :D.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Říjen 20, 2009, 09:51:49 pm
Assassin Creed ;D
(http://halbot.haluze.sk/image/19419)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 26, 2009, 09:05:32 pm
(http://www.cavemancircus.com/wp-content/uploads/images/2009/june/pictures_taken_exactly_at_the_wrong_time/image003.jpg)Dámy prominou :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Říjen 28, 2009, 03:54:26 pm
http://hokej.idnes.cz/slovenske-hokejistky-daly-82-golu-jsou-v-guinnessove-knize-rekordu-1dw-/reprezentace.asp?c=A091028_143911_reprezentace_rou

Zábava je, že ty Bulharky ani neumějí bruslit  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: T1000 Říjen 30, 2009, 02:59:46 pm
 ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=vNFcB-0QTho&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 30, 2009, 03:09:07 pm
zial v tomto pripade to bola vina operatora ... naozaj, to mu mohol rovno povedat, ze prepojit na daneho cloveka ho nemoze, alebo ze nema jeho cislo

osobne mi to pride skor smutne


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Listopad 09, 2009, 09:34:42 pm
http://www.youtube.com/watch?v=vHfbpL0NDmw


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Listopad 09, 2009, 09:49:03 pm
A když už jsme u těch amerických prezidentů:

http://www.youtube.com/watch?v=HTN6Du3MCgI
http://www.youtube.com/watch?v=Orp9qCaj8Bw


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Listopad 09, 2009, 10:28:55 pm
Prijde Theureg za Katelyn a povida ji "zatykam te" a usekne ji hlavu  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: theureg Listopad 09, 2009, 11:08:21 pm
Prijde Theureg za Katelyn a povida ji "zatykam te" a usekne ji hlavu  :D

Chyba.. theureg neřekl zatýkám tě:D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arash Listopad 09, 2009, 11:17:38 pm
Prijde Theureg za Katelyn a povida ji "zatykam te" a usekne ji hlavu  :D

Chyba.. theureg neřekl zatýkám tě:D
U vtipů nikdo nezjištuje jak to bylo ve skutečnosti, proto to jsou vtipy :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Taita Listopad 10, 2009, 12:21:12 am
Prijde Theureg za Katelyn a povida ji "zatykam te" a usekne ji hlavu  :D

Chyba.. theureg neřekl zatýkám tě:D
U vtipů nikdo nezjištuje jak to bylo ve skutečnosti, proto to jsou vtipy :)

Jn, skutecnost byla takova ze *Theureg stoji... theureg stoji... theureg stoji... devast na katelyn pak se podiva na Felis a rekne* neboj, nic se ti nestane.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 10, 2009, 05:49:42 am
zrůdy z větrova :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Listopad 10, 2009, 08:22:35 am
Jn, skutecnost byla takova ze *Theureg stoji... theureg stoji... theureg stoji... devast na katelyn pak se podiva na Felis a rekne* neboj, nic se ti nestane.
;D ;D ;D ;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 12, 2009, 03:48:56 pm
BŮH DŘEVA - Narážka na Větrovské druidy? :)

http://www.youtube.com/watch?v=68hl5sH5Rbs


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Listopad 14, 2009, 12:10:32 pm


(http://www.lowbird.com/data/images/2009/11/brainblog-brainblog202.gif)  (http://www.q3.cz/images/977_22507.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Listopad 14, 2009, 01:58:37 pm
tohle je ještě lepší  ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4vS7c6F2PLQ&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Listopad 18, 2009, 04:33:10 pm
Mám tu jeden z historie vývoje DnD.
Víte, že elf byl původně 'zlého' přesvědčení?

Citace
Dungeons & Dragons creator Gary Gygax credits the inspiration for the alignment system to the fantasy stories of Poul Anderson and Michael Moorcock.[3] The game's alignment system from the original 1974 boxed set initially featured only Law, Neutrality and Chaos, with Law generally equating to Good and heroism, and Chaos implying anarchy and Evil; however, the good/evil parallels were not strongly defined. Initially, dwarves were Lawful and elves Chaotic, while humans could be of any of the three alignments.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Listopad 18, 2009, 04:55:30 pm
Paul Anderson napsal knihu zlomeny mec. Vysla i u nas v cestine. Ta kniha byla vsak napsana mnohem pozdeji nez vzniklo D&D. Zvlastni byla prave tim ze elfove byli "zly" ale ne tak docela, byla to nadrazena rasa, ktera bojovala se svym uhlavnim nepritelem skretem a lidskym svetem opovrhovala. Nebyli vsak ciste zly jen arogantni. Paul Anderson vsak se inspiroval podobou elfu od Tolkiena, vlastnostmato byla ale spise uplne jina rasa nez popsal Tolkien. Výborná dark fantasy ( mam jí doma ).

Tady něco ke vzniku D&D (AD&D) :
http://cph.sun.d20.cz/public/spisy/spis03.pdf

Tady něco ke knize :
http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=979


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Listopad 20, 2009, 10:33:09 pm
priroda je silena :D

http://www.youtube.com/watch?v=isHQmcFBBQY&feature=player_embedded


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Listopad 20, 2009, 11:08:53 pm
jo je  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=gN3AosqNCaQ&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Listopad 22, 2009, 11:25:25 pm
http://www.youtube.com/watch?v=1U-xj4WwEYg    ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 23, 2009, 05:54:31 am
http://www.youtube.com/watch?v=v16pnjN2MnA&NR=1

O přírodě?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Listopad 27, 2009, 02:10:56 pm
Zpívánky :
http://www.youtube.com/watch?v=W1W0HKgJw04


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Listopad 27, 2009, 05:11:49 pm
http://www.youtube.com/watch?v=cwqyBzUnokM&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 27, 2009, 05:33:09 pm
Pro pamětníky
http://agentz.mari.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=455&start=0&st=0&sk=t&sd=a


Eruu pátrá, radí informuje :D
http://eruruu.ic.cz/?p=105


Jo a i polonci maj stejný názor :D

troche ludzi gra na kandelabrii u pepiczków - reudno sie z nimi dogadać ale ludu jest spora


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Listopad 27, 2009, 05:39:48 pm
http://agentz.mari.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=455&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Pozor na agenty jsou všude ... 8)

Výčep forever !


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 27, 2009, 05:41:02 pm
:D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Eruruu Listopad 27, 2009, 06:37:14 pm
Eruu pátrá, radí informuje :D
http://eruruu.ic.cz/?p=105
Je to můj názor a za tím si stojím. Já za to nemohu, že jsi uražený a chováš se jak malé dítě :) Blbce děláš ze sebe.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: trepik Listopad 27, 2009, 07:15:56 pm
http://agentz.mari.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=455&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Pozor na agenty jsou všude ... 8)

Výčep forever !
Tak tak, jten škoda, že tu z nich nikdo nezůstal. Jen snad já a ty ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 27, 2009, 07:50:57 pm
Eruu pátrá, radí informuje :D
http://eruruu.ic.cz/?p=105
Je to můj názor a za tím si stojím. Já za to nemohu, že jsi uražený a chováš se jak malé dítě :) Blbce děláš ze sebe.

Mno, mě je v celku ukradené co píšeš. Navíc, ve většině souhlasím :) Jen mi přijde zajímavá forma, toť vše :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Listopad 27, 2009, 08:34:43 pm
Jo a i polonci maj stejný názor :D

troche ludzi gra na kandelabrii u pepiczków - reudno sie z nimi dogadać ale ludu jest spora

Golden!

Pšonci mě vždycky pobaví svou zábavnou mluvou. Onehdy jsem používal polská pravidla k Warhammeru. Myslím, že jednoho týpka jsem dokonce porazil jenom kvůli tomu, že jsem mu citoval pravidla k magii v polštině a jeho to strašně rozhodilo  ;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 27, 2009, 09:59:23 pm
hehe mám kolegy za barákem, jestli chceš pogadacz to prosize bardzo   :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 28, 2009, 02:05:36 pm
(http://www.hejkal.com/pic/cenda/cenda_036.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Prosinec 01, 2009, 08:44:56 pm
je to stare ale co ;D

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systemových zdrojů.

V manuálu není tato funkce zmiňována.

Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Hospoda 1.8, Fotbal 1.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove.Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restore skončil neúspěšně a systém byl zablokován. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ :

Vážený uživateli, toto je velmi častý problém.
Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný upgrade. Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému.

Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně.
Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Ve Vašem případě je již pozdě, můžete jen varovat své známé.

Jestliže jste tedy již nepromyšleně provedl upgrade na Manželka jakékoli verze, důsledky částečně zmírníte utilitkou Kutil 2.1. Softwarová záplata Podpantofel není doporučena, přináší riziko Spyware Milenec. Stejný problém může někdy ale přinést i instalace Kutila. Ještě varujeme: dejte si velký pozor na nedokumentovanou parazitní instalaci virového programu Tchýně 1.0 !!


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Prosinec 04, 2009, 12:30:42 am
http://www.youtube.com/watch?v=DoP3C76ioTU&feature=channel  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Prosinec 05, 2009, 05:59:41 pm
trosku cerneho humoru :D chlapce ceka neco nemileho
(http://eruruu.ic.cz/Image/abrams.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Prosinec 07, 2009, 05:44:26 pm
Našel jsem humor, kukaj Hejkal.
http://www.dobre-recepty.sk/detail/7252-hejky-so-susenymi-paradajkami/ (http://www.dobre-recepty.sk/detail/7252-hejky-so-susenymi-paradajkami/)

Citace
Nejvíc je:
Potrebujeme:
2 hejky
, 2 PL olivového ...

Jsem nečekal, že se po tobě jmenuje nějaká gurmetská mňamka a dokonce i za hranicema.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Prosinec 07, 2009, 05:45:50 pm
Našel jsem humor, kukaj Hejkal.
http://www.dobre-recepty.sk/detail/7252-hejky-so-susenymi-paradajkami/ (http://www.dobre-recepty.sk/detail/7252-hejky-so-susenymi-paradajkami/)

Citace
Nejvíc je:
Potrebujeme:
2 hejky
, 2 PL olivového ...

Jsem nečekal, že se po tobě jmenuje nějaká gurmetská mňamka a dokonce i za hranicema.

Neznas Hejka vyborna levna ryba. Nekdy se prodava v tescu mrazena pod nazvem morska stika ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Prosinec 11, 2009, 06:09:16 pm
(Toto video neni urceno nezletilym obsahuje sproste vyrazy)
(Nutna zakladni znalost ANJ)

Reakce c.1

http://www.youtube.com/watch?v=Ugyrm4JU_8M

Reakce na reakci c.1

http://www.youtube.com/watch?v=PVrAY0tR9HA&feature=channel

Slabsi reakce ale patri to k tomu

http://www.youtube.com/watch?v=ggaWaK5d23Y&feature=channel


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Prosinec 11, 2009, 06:14:20 pm
Drogy za volantem ano? ne?  ???

http://www.youtube.com/watch?v=ejCNaFTKOvo


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Prosinec 12, 2009, 08:37:29 pm
http://www.youtube.com/watch?v=v_TLV7macUo

Dobrou Chuť :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Prosinec 12, 2009, 08:56:07 pm
ze se fanousci ruznych fotbalovych teamu nemaji radi me je jasne ale ze se dnes takhle se rezou u edenu sem necekal :D

http://www.youtube.com/watch?v=l7NGoGYG1dU

(http://eruruu.ic.cz/Image/P1010998_resize.JPG)

(http://eruruu.ic.cz/Image/P1010999_resize_resize.JPG)Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Prosinec 14, 2009, 11:09:03 pm
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Prosinec 14, 2009, 11:33:37 pm
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?
Elfove asi nemaji zrcadla, nebo jich maji až moc  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Prosinec 15, 2009, 12:10:41 am
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?
Elfove asi nemaji zrcadla, nebo jich maji až moc  ;)
Nemaj žádný, jenom slyší, co se o nich říká.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Prosinec 15, 2009, 12:12:37 am
Nějak podceňuješ tvarismus. Líbil by se ti snad tenhle krasavec?  :D
(http://www.bestweekever.tv/bwe/images/2008/05/OMFG%20MONKEY%20NIPS2.JPG)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Prosinec 15, 2009, 06:53:58 am
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?

To ma byt nejakaej marketingovej proti tach ci co? Hele tuten rybnik je uz muj:). Vymysli si neco lepsiho:).


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Taita Prosinec 15, 2009, 09:36:42 am
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?

To ma byt nejakaej marketingovej proti tach ci co? Hele tuten rybnik je uz muj:). Vymysli si neco lepsiho:).

Spis chcel povedat ze ty by si mal cerpat zo svojej vysky a nie krasy :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Vip Prosinec 15, 2009, 11:44:26 am
Uplnost krasy osceni predevsim pametnici win 98  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs&feature=player_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs&feature=player_embedded)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Prosinec 15, 2009, 12:04:32 pm
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?

To ma byt nejakaej marketingovej proti tach ci co? Hele tuten rybnik je uz muj:). Vymysli si neco lepsiho:).

Spis chcel povedat ze ty by si mal cerpat zo svojej vysky a nie krasy :)

Sem puvodne chtel. Ale kdyz se podivas kam primo kouka ta hobitka:). Tak mi rekni jak to mam napsat?:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Prosinec 15, 2009, 02:11:36 pm
... Nechcete koukat na oskliveho elfa? Pojdte si podivat na hezkou pulcici...

P.S.: Není náhodou nejošklivější elf hezčí než nejhezčí půlčice?

To ma byt nejakaej marketingovej proti tach ci co? Hele tuten rybnik je uz muj:). Vymysli si neco lepsiho:).

Spis chcel povedat ze ty by si mal cerpat zo svojej vysky a nie krasy :)

Sem puvodne chtel. Ale kdyz se podivas kam primo kouka ta hobitka:). Tak mi rekni jak to mam napsat?:)
Že nabízí více služeb, než o kolika se v reklamě píše. ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Prosinec 15, 2009, 02:26:24 pm
Uplnost krasy osceni predevsim pametnici win 98  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs&feature=player_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs&feature=player_embedded)
Pěkný, moc pěkný :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Prosinec 18, 2009, 09:35:42 pm
http://www.youtube.com/watch?v=FmqDWJGEXjQ


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Prosinec 19, 2009, 12:38:02 pm
Serial doporučujem každemu:

http://www.youtube.com/watch?v=p1MkCkkngNQ
http://www.youtube.com/watch?v=avwYDlNabeA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=S5ojImyJ7Ik&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZlTOPjcyQLs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=kXZwQcyxg2o&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Prosinec 20, 2009, 06:18:27 am
Moc vtipné to není tedy :

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/187373-kosicke-sidliste-trapi-tisice-potkanu.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Prosinec 20, 2009, 09:15:12 am
Ale aspon romovia tam maju co jest nemozu sa stazovat na hlad :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Prosinec 20, 2009, 09:29:35 am
Problém bude spíš v tom, že tohle dlouho nebude lokálního charakteru. Fuj Fuj.
Do Košic tedy nepojedu. :P :P :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Prosinec 20, 2009, 09:32:51 am
To je jasne ale romov nemozme zabit tak ty potkany to musia nejak prezit :D

A do Kosic mozes ist len nie na Lunik IX a do romskych komunit kde je katastrofalny stav


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Prosinec 20, 2009, 06:51:18 pm
(http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs079.snc3/14637_1071955296411_1752000084_136601_1556800_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Prosinec 24, 2009, 09:56:09 am
(http://img.over.cz/files/9305458.jpg) (http://img.over.cz/)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Prosinec 24, 2009, 11:33:50 pm
http://www.youtube.com/watch?v=LH5ay10RTGY ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Prosinec 26, 2009, 09:53:33 am
(http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs202.snc1/6923_1178149054173_1241535371_30579590_5429608_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Prosinec 30, 2009, 11:29:07 pm
(http://files.bigdan.in/dec2009/15.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 01, 2010, 05:49:40 pm
*Bez komentare proste Facepalm*


(http://mimg.ugo.com/200910/11727/facepalm.jpg)

*Double Facepalm*

(http://arikia.files.wordpress.com/2009/08/facepalm1.jpg)


*Este mala ukazka*

http://www.youtube.com/watch?v=13eDfrMgFQM&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 01, 2010, 06:16:34 pm
(http://www.offresonance.com/wp-content/uploads/2009/04/double-facepalm.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 01, 2010, 07:57:11 pm
http://www.youtube.com/watch?v=IlZ_e-aLxIY&NR=1


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 03, 2010, 10:33:49 am
Něco pro pány :)

http://www.youtube.com/watch?v=mLrElMOuaOY&feature=player_embedded


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: xxxMajkyxxx Leden 05, 2010, 01:11:22 pm
Existuje snad neco vtipnejsiho nez cizi nestesti a nesikovnost? :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=2xYpIGYClJM (http://www.youtube.com/watch?v=2xYpIGYClJM)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 05, 2010, 04:53:25 pm
Jsem v soku prisel sem na to ze nekdo nezna Mothy Pythona to musime napravit :)

http://www.youtube.com/watch?v=dhRUe-gz690


http://www.youtube.com/watch?v=zIV4poUZAQo


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 05, 2010, 04:59:04 pm
http://www.youtube.com/watch?v=FmqDWJGEXjQ
Nevím jestli to umám od saď:).


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 05, 2010, 05:48:59 pm
http://www.youtube.com/watch?v=FmqDWJGEXjQ
Nevím jestli to umám od saď:).
Máš to odsud


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Leden 06, 2010, 06:32:20 pm
Plzeň 12 je pro mě hnus. Jedině na gambáče ... :D
Tím vyplachujem sklenice, než tam čepnem Radegast  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 06, 2010, 06:45:49 pm
Plzeň 12 je pro mě hnus. Jedině na gambáče ... :D
Tím vyplachujem sklenice, než tam čepnem Radegast  ;D

Čím 12kou nebo G Oslové:)...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: deion Leden 06, 2010, 08:00:00 pm
dle slov martina jaroska autora dvou knih o pive je gambrinus dobry leda tak na zalevani suchych kamenu a urquell je strata casu a zbytecne zasvineni trubek  ;D

plzenaci stydte se  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 06, 2010, 09:27:18 pm
Jen si pindejte.

1. Radegast a podobné provinční pivovary tady těžko seženem.
2. no jestli to je názor jednoho člověka z knihy tak to musí být pravda, o tom žádná
3. připomínáte mi angličany... těm jsme k smíchu, protože známe jenom nějakej jeden světlej ležák, ale oni.. oni maj pěkně teploučné, víc druhů.. i borůvkové... a v normálních sklenicích = 0,33l

Jinej kraj jinej mrav, já jsem rád, že plzeňský seženu všude v republice.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 06, 2010, 09:50:51 pm
Jen si pindejte.

1. Radegast a podobné provinční pivovary tady těžko seženem.
2. no jestli to je názor jednoho člověka z knihy tak to musí být pravda, o tom žádná
3. připomínáte mi angličany... těm jsme k smíchu, protože známe jenom nějakej jeden světlej ležák, ale oni.. oni maj pěkně teploučné, víc druhů.. i borůvkové... a v normálních sklenicích = 0,33l

Jinej kraj jinej mrav, já jsem rád, že plzeňský seženu všude v republice.
v brne maju jahodove ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 06, 2010, 09:52:04 pm
Jo. Přesně tak. Pisner Urquell možná není úplně nejlepší pivo (ale má k tomu podle mě hodně blízko, jen si to nesmíte nechat natočit v nejhoší putyce), ale je to jistota. Jediné, co je tady k smíchu (jsme v sekci vtipy) je posedlost některých jedinců podivnými moky typu Gambrinus a Radegast. A ještě desítkou!!!  ::) Zábavné je taky to, že všechny jmenované vlastní jeden pivovart z SAR (SAB Miler).  :D

PS: O Starobahně raději pomlčet.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Leden 06, 2010, 10:19:53 pm
To jake je pivo v hospode ovlivnuje hospodsky tim jak se o to stara, jestli proplachuje trubky vodou, jak ma dlouhe trubky atd .... takze nekde muzou mit lepsiho Nektara nez Pilsnera.
Kdyby jste nekdy slyseli vypravet cloveka co jezdi ty trubky cistit asi by jste mozna to pivo ani nepili. Me nekdy staci cuchnout k pulitru a kdyz zacitim nevymenou vodu na myti skla, rovnou pivo nepiju.

Jinak ta herna kde jsem po srazu skoncili, tam to pivo bylo zrovna hrozne proto jsem pil ty dzusy. Proste mi smrdelo.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: deion Leden 07, 2010, 06:33:09 am
hospodsky na sanitaci serou protoze jedno vycisteni trubek po vypitem sudu stoji 350kc +/- dalsi naklady jsou chlazeni biogon atd atd takze pri cene 22kc za 0,5l vydela radove 2kc na pive takze az nebudete drzkovat ze pivo stoji 35kc mozna zacnou i proplachovat aparat

pijte whisky a mate klid  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 07, 2010, 06:41:24 pm
Po pristátí lietadla:
-Čo máte v tom kufri?
-Ako to mám vedieť?
-Á, pán je zo Slovenska...

 :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 08, 2010, 12:05:31 am
cinani jdou na avatara :D

http://v.youku.com/v_show/id_35989046.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 08, 2010, 04:00:51 pm
cinani jdou na avatara :D

http://v.youku.com/v_show/id_35989046.html

Mně se líbí, jak si ta ženská za kamerou u toho pobrukuje  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 09, 2010, 10:29:41 am
(http://media.fukung.net/images/3919/Rabbit%20Killer.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 09, 2010, 10:34:29 am
to je kralicek od monty pythona :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 09, 2010, 11:16:34 am
to je kralicek od monty pythona :D
Jo jo taky mi to napadlo když sem to viděl:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 09, 2010, 01:04:40 pm
LoL prvni vec ktera me napadla kdyz sem se na to podival :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Leden 09, 2010, 01:52:27 pm
(http://..)

(http://tomex.xf.cz/nyx/lol_cat-12926.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 09, 2010, 02:02:59 pm
(http://..)

(http://tomex.xf.cz/nyx/lol_cat-12926.jpg)
Ha, že by nový orbiho avatar?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 09, 2010, 03:21:04 pm
myslime na to iste :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 09, 2010, 05:22:23 pm
A Night At The Roxbury : Jim Carrey

http://www.youtube.com/watch?v=SpwK3vFGJp0


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 09, 2010, 06:22:49 pm
myslime na to iste :D

(http://i28.tinypic.com/10gmr5x.gif)

 :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 09, 2010, 08:35:01 pm
Stupnovani slova LOL !

Stupen 1: LOL ( laughing out loud )
Stupen 2: LMAO ( laugh my ass off )
Stupen 3: ROFL ( Rolling on the floor laughing )
Stupen 4: ROFL MAO ( obrazek )

(http://boldt.us/4556-3/ROFL_MAO)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 10, 2010, 05:02:55 pm
(http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs201.snc1/6818_1116867054178_1602051581_30340799_7276604_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 10, 2010, 05:22:58 pm
Ta fotka mi hrozne pripomina Hejky. Mala cierna a divna. :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 10, 2010, 05:28:41 pm
Ta fotka mi hrozne pripomina Hejky. Mala cierna a divna. :D

Omyl. Hejky je modrá se svítícíma fialovo-růžovýma očima. Kdyby byli obyvatelé Kandaháru co k čemu, už započal lov na čarodějnice.  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 10, 2010, 05:30:16 pm
Tak to bych taky nesouhlasil :D je popelavě bílá v černém a s rudě svítícíma očima.. Jenže se zatím celkem hlídá ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 10, 2010, 05:31:13 pm
Tak to bych taky nesouhlasil :D je popelavě bílá v černém a s rudě svítícíma očima.. Jenže se zatím celkem hlídá ;D

Vy máte všichni vysvícené monitory. Je namodralá.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Leden 10, 2010, 05:32:13 pm
nene je zelena


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 10, 2010, 05:32:27 pm
hmm.. monitor vysvícenej nemám, ale nikdy jsem ji nezkoumal :D ovšem modrá barva ji v očích měsíčních elfů vylepšuje ;D a oči má rudý, to mi nevymluvíš :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 10, 2010, 05:33:19 pm
tak sa aspon zhodneme na tom, ze je mala a divna


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 10, 2010, 05:36:20 pm
hehe, jo! ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 10, 2010, 05:36:34 pm
tak sa aspon zhodneme na tom, ze je mala a divna


;D Jo. Tak jí hlavně nenamíchněte z voka do voka  :D, protože Hejkal je herní fanatik a podle toho, jak je furt ve hře bude mít level asi tak 52.  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 10, 2010, 05:38:51 pm
Rozlosknu vas problem :) celou dobu sem si myslel ze hejky je svetle moda ale pri blizsim pruzkumu sem zjistil ze je snehove bila ... a rude zarici oci jsou v poradku  8) 8)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 10, 2010, 06:15:06 pm
No tak sem ve hře, se u toho učím a čas od času něco písnu ci sejmu nějakýho toho druida:).


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Leden 11, 2010, 12:49:53 am
(http://tomex.xf.cz/nyx/fuck-1932.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 11, 2010, 03:28:53 pm
Mate problem s elfi v lese? Obtezuji vas pri lovu zvere? mam tu pro vas reseni  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=XE5pGeCUM-Y


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 11, 2010, 03:35:14 pm
Mate problem s elfi v lese? Obtezuji vas pri lovu zvere? mam tu pro vas reseni  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=XE5pGeCUM-Y

Pak stý zvěře nebudou kůže ale ??? .


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 11, 2010, 03:36:49 pm
Mate problem s elfi v lese? Obtezuji vas pri lovu zvere? mam tu pro vas reseni  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=XE5pGeCUM-Y

Pak stý zvěře nebudou kůže ale ??? .

Urcite to pujde aji s lukem  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Leden 11, 2010, 03:40:52 pm
Kdyz to bude prvni sip od AA muze se to rovnat bazuce  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 11, 2010, 06:14:17 pm
Tam nejde ani tak o tu bazuku ale o to co rika Jimbo jak pekne resi problemy ze zakony ... kdyz pouziejte tuhle frazi pred skolenim zvirete tak muzou ledni elfove zpet na stromy  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: deion Leden 11, 2010, 11:32:57 pm
vetu "riti se na nas" uz pouzivala jedna cikanska behna bylo ji to prd platny sfine druidsky :-D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 12, 2010, 12:02:10 am
Elfská hlídka uzřela skupinku lesních elfů a slova "řítí se na nás!" bylo to poslední, co lesní elfové slyšeli...


Jaká to lákavá budoucnost.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Leden 12, 2010, 12:10:21 am
Elfská hlídka uzřela skupinku lesních elfů a slova "řítí se na nás!" bylo to poslední, co lesní elfové slyšeli...


Jaká to lákavá budoucnost.
Budeš tlachat a vystatovat se na foru nebo taky hrat?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 12, 2010, 12:32:23 am
To víš A., Cagus na nás má teď se svými postavami asi 25 levelů (a na nějaké víc), tak machruje, aby ukázal, jaký je borec. Neni nic zábavnějšího pro takového velikána než šikanovat low-levely.  ;) Když se dá dokupy s Hejkalem a Twinem, můžou si uprostřed lesa rovnou postavit vodní centrum a nechat si do bazénu nosit steaky z posvátných jelenů. No není to zábava?

Už si je představuju na těch nafukovacích matračkách  http://www.youtube.com/watch?v=dHaTxhbEeCU


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 12, 2010, 01:56:52 am
To víš A., Cagus na nás má teď se svými postavami asi 25 levelů (a na nějaké víc), tak machruje, aby ukázal, jaký je borec. Neni nic zábavnějšího pro takového velikána než šikanovat low-levely.  ;) Když se dá dokupy s Hejkalem a Twinem, můžou si uprostřed lesa rovnou postavit vodní centrum a nechat si do bazénu nosit steaky z posvátných jelenů. No není to zábava?

Už si je představuju na těch nafukovacích matračkách  http://www.youtube.com/watch?v=dHaTxhbEeCU

Jsem opravdu uprime dojaty ze me do toho pocitas taky  :D takovou chvilku tady sem ... *zamackne slzu*

(a to myslim opravdu vazne)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 12, 2010, 02:36:28 am
To víš A., Cagus na nás má teď se svými postavami asi 25 levelů (a na nějaké víc), tak machruje, aby ukázal, jaký je borec. Neni nic zábavnějšího pro takového velikána než šikanovat low-levely.  ;) Když se dá dokupy s Hejkalem a Twinem, můžou si uprostřed lesa rovnou postavit vodní centrum a nechat si do bazénu nosit steaky z posvátných jelenů. No není to zábava?

Už si je představuju na těch nafukovacích matračkách  http://www.youtube.com/watch?v=dHaTxhbEeCU

Mně to taky dojalo... počítat na levely... zrovna ti, kteří po lesích zabíjí 2 hodiny staré hraničáře... to mě dojímá až k pláči.
Škoda jen luďku, že ti ani název tohoto topiku nenapověděl při tvém intelektu, ž se jedná o vtip.

Jestli půjdu do lesa chytat škodnou tak to bude IC proto, že se k nám doneslo, že jste zabili v lese druida...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 12, 2010, 04:43:40 am
Ale jistě že mě to došlo. Proto jsem taky odpověď formuloval poněkud rozvernějším způsobem včetně nafukovacích matraček. Dalším účelem však bylo i upozornit na to, že tvá vtipná aktivita se strefováním se do lesních elfů (určitě posledních několik dní) přestává být po tolika pokusech k smíchu (jestli vůbec kdy byla). Možná by to chtělo následovat radu Amelora a začít se starat o svou herní činnost.

Tohle už třeba taky přestává být vtipné http://www.youtube.com/watch?v=TK6UtgUFjHA Trochu v tom vidím podobnost - ani jsem se nezasmál, protože jsem to už hodněkrát viděl....


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 12, 2010, 06:33:56 am
Docela mě baví, jak se i slovutný cagus zabývá OOC. Prozatím nebyl nikdy žádný svěděk, co se zabíjení druida týče  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 12, 2010, 12:09:00 pm
Docela mě baví, jak se i slovutný cagus zabývá OOC. Prozatím nebyl nikdy žádný svěděk, co se zabíjení druida týče  ;)
No to si myslíš ty, ale pravda to neni ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 12, 2010, 04:48:51 pm
svědek je :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 12, 2010, 07:16:58 pm
A printscreen máš?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 12, 2010, 08:43:09 pm
nic proti, ale to už se bez screenu ani neuprdnem? :) já mluvím o IC, o dění ve hře, u soudu se taky nepředkládaly screeny ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 12, 2010, 08:49:44 pm
Ne neuprdnem, dokud se budete chovat jako parta pubertálních lidí bez občanek.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 12, 2010, 08:50:53 pm
Geralte muzes se lognout na chvilku ?  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 12, 2010, 08:51:29 pm
Uf, tak to jsem asi potom nepochopil smysl některého příspěvku.. já to bral jako srandu, koneckonců jsme ve vtipech..


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Leden 12, 2010, 08:59:52 pm
Ach jo, zas se nase rozdvojena osobnost citi dotcena uz i ve vtipech v HydeParku. Myslim, ze to nikdo nemyslel nejak zle, ale mineno tak, ze existuje IC svedek Vaseho konani..myslim ze to nekomu nedoslo...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 12, 2010, 09:17:46 pm
Ahoj ATM.  ;) Jsme přece ve vtipech.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 13, 2010, 03:03:17 pm
Kto poznal hru Tunnelers, tak ho mozno potesi tato sprava. :D

http://dsl.sk/article.php?article=8586


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Leden 13, 2010, 06:36:45 pm
http://www.youtube.com/watch?v=S3Z0aVBF1tA  :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 13, 2010, 06:55:28 pm
není to theme z punishera? Zřejmě není, zní to dost podobně :)

Viz... http://www.youtube.com/watch?v=ZfGN6nt3icU


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Leden 13, 2010, 07:46:12 pm
http://www.youtube.com/watch?v=dM-5jEAfonc&feature=channel


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 13, 2010, 09:53:50 pm
(http://23.media.tumblr.com/tumblr_kvopuft2Hj1qzh585o1_400.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Leden 13, 2010, 10:04:19 pm
jako u nas doma


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 13, 2010, 10:14:06 pm
aj ja chcem aby u nas doma bolo ako u vas doma


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 13, 2010, 10:30:26 pm
Stačí říct. Kocoura ti zabalím a dám ti k němu i písek na půl roku ! :D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Leden 13, 2010, 10:30:34 pm
aj ja chcem aby u nas doma bolo ako u vas doma
klidne si to s tebou hned vymenim
nebo k tomu kocourovi od amy a neila ti muzu pridat kocku s dalsim piskem


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Leden 13, 2010, 10:32:19 pm
Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka benzínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín.
Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá.
Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: ˝Sakra, co to bylo? Co se jí stalo?˝
A majitel říká: ˝No, co já vím, asi jí došel benzín.˝


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 13, 2010, 10:35:07 pm
aj ja chcem aby u nas doma bolo ako u vas doma
klidne si to s tebou hned vymenim
nebo k tomu kocourovi od amy a neila ti muzu pridat kocku s dalsim piskem

 ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 13, 2010, 11:13:45 pm
aj ja chcem aby u nas doma bolo ako u vas doma
klidne si to s tebou hned vymenim
nebo k tomu kocourovi od amy a neila ti muzu pridat kocku s dalsim piskem

 ;D ;D

skoda, ze o tom nerozohdujem ja :) ... v tychto veciach som nesvojpravny  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 16, 2010, 12:18:30 pm
(http://www.tinychan.org/img/Minus.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Leden 16, 2010, 07:06:37 pm
Bill Hicks  :D

http://video.google.com/videoplay?docid=2786893074222732218#


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 16, 2010, 09:45:46 pm
Všechnopárty, ten Vojkůvka je šílenec :D

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209522161600031-vsechnoparty/obsah/95223-libor-vojkuvka/?streamtype=WM1


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 17, 2010, 10:05:04 am
Něco pro Orbiho  :)

 :D

http://www.rathergood.com/cats


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Leden 17, 2010, 03:13:41 pm
The Dark One, saviour of the Internet Cat race. :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 17, 2010, 06:04:13 pm
http://www.youtube.com/watch?v=B-mNJCqYU1I&feature=player_embedded


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 17, 2010, 06:16:31 pm
!!  :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 17, 2010, 07:51:51 pm
http://www.youtube.com/watch?v=_CqgnZhb--Q

Starý ale pořád dobrý:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 17, 2010, 08:51:51 pm
Tyhle seky mě připravujou o xp rychleji, než RP hra kandahárských hobitů. ::)

Jak je tohle sakra mozne ! Hejky musime se polepsit ! ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 17, 2010, 08:53:33 pm
jen to ne prosim vas pěkně, maucta a tak podobně. Hrát si budeme až budu mít 40lvl a vybavu, aby to bylo fér  :-*


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tashara Leden 18, 2010, 10:31:19 am
Manželka se vrátí podnapilá a ulítaná domů a povídá manželovi:
"Jsi mě teď pěkně nasral! Já tě hledám po všech hospodách a ty
 si tu v klidu myješ nádobí..."


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Leden 18, 2010, 12:11:31 pm
http://www.youtube.com/watch?v=_CqgnZhb--Q

Starý ale pořád dobrý:)

(http://tomex.xf.cz/nyx/acidpicdump6823.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 19, 2010, 07:07:36 pm
Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři idioty na kolejích  :D  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 20, 2010, 09:24:10 pm
(http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs222.snc3/20978_107725032574740_100000117306897_205926_4557764_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 20, 2010, 10:28:34 pm
Celkem zajimavy film :D

http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 21, 2010, 01:00:25 am
Hehe, tohle mi dneska někdo připomněl v sekci hudba. Myslím, že ani jinam než sem to nepatří:

http://www.youtube.com/watch?v=KA42DDrjrUQ

 ;D ;D ;D

BTW, má to asi 4 díly. Lítají tam střeva, obsahuje to soft porno a dialogy jsou na úrovni mateřské školy. Nicméně, ideální materiál na příšerně nudný večer.

Připojuju komentář k videu na Youtube:
An early Grade Z made-in-Argentina "Conan The Barbarian" ripoff that's far more entertaining than you might guess. "Deathstalker" is not "so bad it's good" - it's so bad it's GREAT. This super low budget sword and scorcery - uh - "epic" features more T&A than you can shake a stick at, a shit ton of crappy swordplay, impalings, beheadings, amputations, magical transexual transmutations, catfights, mud wrestling, evil wizardry, and a giant pig man, to mention just a few highlights. Starring the late Lana ("Barbarian Queen") Clarkson, long time Hefner squeeze and Playboy Bunny Barbi Benton, and mancake Richard Hill in the Miles O'Keefe role. Pretty much the ultimate "guy" movie.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Leden 21, 2010, 01:12:23 am
Nemůžu si pomoct, ale našel jsem další, tenhle jsem tentokrát neviděl...

http://www.youtube.com/watch?v=jamq8djx3HU&NR=1

Wow! This 1984 Indonesian flick has it all! Low-budget gore, gonzo martial arts mayhem, wizards and witches, laughable special effects, atrocious dubbing, an evil nymphomaniac queen who lives in a psychedelic underwater cave, papier-mache monsters, and scads of asian babes in skimpy outfits. "The Devil's Sword" is like chop socky meets sword and sandal by way of a crack-addled Al Adamson or something, i.e. it is completely batshit insane i.e. it is brilliant. Adventurous fans of world schlock cinema take note. Another fine product from Rapi Films, brought to you by Mondo Macabro.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Arian Leden 22, 2010, 03:28:20 pm
Lyciidasi! Nieco pre teba. Dievcina to nazvala, ze moje poviedky, ale teraz neviem, ci preto ze to napisala sama, alebo sa jej to tak strasne pacilo. Napadlo ma aj, ci to nejsi ty sam :D

http://moje-poviedky.blog.cz/0702/pribeh  (http://moje-poviedky.blog.cz/0702/pribeh)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 23, 2010, 12:43:54 pm
To jsem četl už hrozně dávno, ale myslím, že ani tenkrát jsem se nedozvěděl odpověď na otázku, kdo je autorem webu a jak se dostal k tomu článku. :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Lyciidas Leden 23, 2010, 08:37:38 pm
No doprdele to je moje  ;D To byl pribeh Forsytha Rasherena, kterou mi zabil Mustafa a pak z toho byl Q s Protektoratem Kandahar.  ???


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Leden 23, 2010, 08:53:46 pm
Právě, ale proč je to na tom webu, na kterým to je? :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 24, 2010, 07:34:54 am
http://www.lowbird.com/data/images/2010/01/avatarded-too-by-izra.jpg

Pro příznivce avataru


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Leden 25, 2010, 12:00:53 am
A OSA nikde, když jí člověk potřebuje, co?  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 25, 2010, 06:55:24 pm
http://oglaf.com/ulric.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Leden 25, 2010, 07:56:45 pm
Ale tohle by mel znat kazdy!! (ted to ma 700 dilu doporucuju)
(Aspon kazdy hrac DnD a NWN)

Order Of The Stick

http://www.giantitp.com/comics/oots0001.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Leden 25, 2010, 08:38:01 pm
Hulkovy rad to som videl aj niekde v cestine a to bola vacsia hazul :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Leden 28, 2010, 10:33:11 pm
http://www.youtube.com/watch?v=00G3VGgr3Nw


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 30, 2010, 08:58:17 pm
http://img192.imageshack.us/img192/131/15856211886337068208735.jpg   :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Leden 31, 2010, 12:25:33 am
to mysli autor vazne? xD

http://feministky.cz/jak-prezit-pad

a vubec cely ten web je brutalni komedie :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Leden 31, 2010, 12:38:42 am
to píšou pánové...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Únor 03, 2010, 03:33:42 pm
The Danny O'Day

http://www.youtube.com/watch?v=HUlCwv7IlcQ


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 08, 2010, 08:02:24 pm
Zastavte se do těšína na hranolky :)

http://www.novinky.cz/krimi/191560-marihuanu-prodavali-v-tesine-z-okenka-rychleho-obcerstveni.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 08, 2010, 08:17:27 pm
http://www.novinky.cz/koktejl/191536-pokousala-u-porodu-asistentku-odsedi-si-dvacet-tydnu.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Únor 08, 2010, 08:25:26 pm
http://www.novinky.cz/koktejl/191536-pokousala-u-porodu-asistentku-odsedi-si-dvacet-tydnu.html

ty si četl jen titulek co?:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 08, 2010, 08:27:42 pm
a první odstavec..


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Únor 08, 2010, 08:29:30 pm
Ale rozuzlení je až v druhým  ;D ta "matka" byla vysoce rizikovou kandidátkou na HIV a žloutenku...nějaká špinavá fetka tě kousne...to dopadla ještě dobře, kousnout mě tak ji vykuchám skalpelem...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 08, 2010, 08:30:39 pm
:D ale pořád to je k smíchu :) když to dobře napíšeš


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 08, 2010, 08:42:50 pm
Já ti nevím. Kdyby ta holka, ta pokousaná byla moje, moc k smíchu by mi nebylo.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 08, 2010, 08:45:13 pm
Tak to je jasný, každý se baví na cizí účet, bavil ses snad někdy opravdu upřímně na svůj?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 08, 2010, 08:50:29 pm
Dobře dobře, nebudu si hrát na chytrého, schovávám se za svojí neschopností :) Příště si to ohlídám


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Únor 08, 2010, 09:15:31 pm
Dobře dobře, nebudu si hrát na chytrého, schovávám se za svojí neschopností :) Příště si to ohlídám

Ale ano je fakt, že mě ten Titulek taky pobavil:-D.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 08, 2010, 11:44:51 pm
No fuj, nějaká cvaklá feťačka či co.... To bych teda porodní asistentku nedělal, když tam lezou takový AIDSáci a žloutenkáři. Všude ta krev.... No fuj. Něco lepšího....


Olda to zachrání: http://www.youtube.com/watch?v=QLy3uuFrxtA


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 09, 2010, 05:41:43 am
 8) 8)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Únor 09, 2010, 09:27:09 pm
Milý Honzo,
doufám, že mi dokážeš pomoci, Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na
televizi a odjela do práce.
Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se
vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit
tomu, co jsem viděla.
Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu
10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské
poradny nepůjde.
Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi!
Magda

Milá Magdo,
že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami.
Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj
veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření.
Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla jestli
není poškozené a dává správné množství paliva.
Doufám, že jsem Ti pomohl
Honza


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Únor 09, 2010, 10:03:26 pm
Celá kauza se dostala až k soudu.
Předseda senátu vyslechl nejprve hajného.
Hajný: "Pane předsedo, bylo to jako normálně. Jdu po lese, slyším kukačku, tak jsem po ní bouch. No jak jsem měl tušit, že je to Koktavej Ferda".
Ferda: "Papapane přředssedo, tototo bybyloo ttak. Jájá jssem šššššššel dododoleesssa s tou Mamarušškkou. Zazaved ssem jiji dodo kkkřřoví a susundal jssem jí kkakalhotky. Paapak jíjí popovíddám:"Mamarušškko, tyty máš tatak krásssnoukukuku ... a vvttom jsssem jíjí dodostal".


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 10, 2010, 10:05:34 am
Celá kauza se dostala až k soudu.
Předseda senátu vyslechl nejprve hajného.
Hajný: "Pane předsedo, bylo to jako normálně. Jdu po lese, slyším kukačku, tak jsem po ní bouch. No jak jsem měl tušit, že je to Koktavej Ferda".
Ferda: "Papapane přředssedo, tototo bybyloo ttak. Jájá jssem šššššššel dododoleesssa s tou Mamarušškkou. Zazaved ssem jiji dodo kkkřřoví a susundal jssem jí kkakalhotky. Paapak jíjí popovíddám:"Mamarušškko, tyty máš tatak krásssnoukukuku ... a vvttom jsssem jíjí dodostal".

Ten byl dobrej :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Únor 10, 2010, 06:15:01 pm
Jeden pan autem a srazi particku trvale opalenych spoluobcanu … Kdyz na misto dorazi policie tak straznik obchazi nehodu a pak se zepta ridice ,,Jakou rychlosti bezeli kdyz do Vas vrazili?‘‘


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 10, 2010, 09:19:05 pm
Rasismus? No tedy... Uvědomujete si, že se vystavujete trestnímu stíhání?  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Skurkaa Únor 10, 2010, 09:23:27 pm
Víte jakej je rozdíl mezi přejetým ježkem a přejetým Romem?
Za přejetým cikánem je kratší brzdná dráha


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Únor 10, 2010, 11:54:43 pm
Paní učitelka na základní škole probírá s žáky občanskou výchovu a vysvětluje, co to jsou národnosti a co to znamená být Čechem.
Poté žáky vyzve, ať zvednou ruce, jestli jsou také Češi.
Děti, i když tomu příliš nerozumějí, všechny zvednou poslušně ruce.
Jen holčička v poslední řadě neudělá nic.
"Copak je, Alenko, proč jsi nezvedla ruku?" ptá se učitelka.
"Protože nésu Češka," odpoví samozřejmě holčička.
"A co tedy jsi?"
"Su hrdá Moravanka."
Učitelka se zatváří nazlobeně, že jí někdo odporuje, a zeptá se:
"Proč si o sobě myslíš, že jsi Moravanka a ne Češka."
"No moja maminka je Moravanka i můj tatínek je Moravan. Tak su i já Moravanka."
To učitelku dopálí.
"To přece není důvod! Co kdyby tvůj tatínek byl vůl a tvá maminka byla kráva, pak bys byla co?"
Holčička se zamyslí a usměje se.
"Potom bych byla Češka."


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Únor 12, 2010, 05:39:41 pm
http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q&NR=1


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Lyciidas Únor 12, 2010, 05:53:33 pm
Moraváci jsou líný Slováci co nedošli do Čech.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tashara Únor 12, 2010, 06:08:22 pm
Moraváci jsou líný Slováci co nedošli do Čech.

Jojo svedi nas proste nemaji radi ze dostali od nas naprdel  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 12, 2010, 06:15:49 pm
Moraváci jsou líný Slováci co nedošli do Čech.

Jojo svedi nas proste nemaji radi ze dostali od nas naprdel  :P

Ou jé, Hrr na ně :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 12, 2010, 06:22:03 pm
Poslední dva příspěvky vůbec nechápu....


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Únor 12, 2010, 08:15:54 pm
Moraváci vs. Čechové se hecují ne ::)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 12, 2010, 08:38:44 pm
Ale co si mám představit pod pojmem "svedi"? Kromě toho že se tu někteří neobtěžují s diakritikou a pravopisem tak nechápu, co s tím mají co společného Švédi. Tashara je zahryzlej do 30-leté války nebo to je nějaká lokální slangová specialita znamenající něco úplně jiného?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 13, 2010, 01:09:17 am
Asi ho svědí.. a to je horší jak podebraná pata.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Únor 13, 2010, 02:40:48 pm
Muž zabije svoji nevěrnou ženu a zakopá ji na zahradě. Jeho čin je však velmi brzo odhalen, protože na zahradě čouhá ze země obnažený zadek zavražděné. Při vyšetřování se detektiv diví: „Poslechněte, to nepochopím, proč jste svou ženu nezakopal hlouběji? Vždyť to jste musel vědět, že ji takhle snadno najdeme.“ Muž pokr...čí rameny: „Víte, mně se v tom dobře parkovalo kolo.“


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 14, 2010, 10:18:07 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=roztridene.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tashara Únor 15, 2010, 10:10:26 am
Ale co si mám představit pod pojmem "svedi"? Kromě toho že se tu někteří neobtěžují s diakritikou a pravopisem tak nechápu, co s tím mají co společného Švédi. Tashara je zahryzlej do 30-leté války nebo to je nějaká lokální slangová specialita znamenající něco úplně jiného?

Jiz nekolikrat jsem psal, ze diakritiku nebudu pouzivat,  jelikoz neziju v cesku a nemam ceskou klavesnici. Nemuzu za to, ze  mame tak debilni jazyk, ktery pouziva  jine znaky, nez vetsina sveta.

Btw kdyz necemu nerozumis, tak se nezapojuj do debaty, ale abys nerekl, ze jsem na tebe zlej, protoze hrajes povrchnaskeho drowa se zbastlenyma realiema, dam ti napovedu: Kromeriz

Pokud jsi inteligentni clovek, dojde ti, proc moravaci handlive tituluji cechy svedama.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 15, 2010, 06:46:59 pm
jak se pozna gamesak

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=jak_se_pozna_gamesak.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Únor 16, 2010, 04:25:02 pm
klavesnice pro blondýny (http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi-joy/16093?start=2)  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Únor 17, 2010, 11:28:02 am
Tak ta je luxusní :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Únor 18, 2010, 10:00:49 am
nieco pre Orbiho http://www.youtube.com/watch?v=lOrcRSNsnew&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Únor 18, 2010, 10:08:48 am
nieco pre Orbiho http://www.youtube.com/watch?v=lOrcRSNsnew&feature=related
Planeta koček, to je važne dobry vtip :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 18, 2010, 10:12:07 am
"The cats come out to play."  ;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 18, 2010, 07:19:16 pm
Kitty the killer :)

(http://www.abload.de/img/catcatchesbats57u.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Únor 18, 2010, 08:10:32 pm
nieco pre Orbiho http://www.youtube.com/watch?v=lOrcRSNsnew&feature=related
Planeta koček, to je važne dobry vtip :D
nevidels avatara? :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Únor 18, 2010, 08:21:03 pm
nieco pre Orbiho http://www.youtube.com/watch?v=lOrcRSNsnew&feature=related
Planeta koček, to je važne dobry vtip :D
nevidels avatara? :D
Avatar ešte ušiel, ale tohle na moj vkus tušim prepiskli  :D uvidime


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 18, 2010, 08:32:37 pm
v avatarovi neboli kočky  >:(


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 18, 2010, 08:44:07 pm
To je netopýr?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Únor 18, 2010, 08:53:20 pm
v avatarovi neboli kočky  >:(

alebo si domyslite, ze su to veeelke trojmetrove kočky  ::)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 18, 2010, 08:55:22 pm
mali len nadherne velke oci, usi, pekny chvost, i zuby mali dobre, ale nemnaukali  ::)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 18, 2010, 10:24:32 pm
mňaukt


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 19, 2010, 11:47:52 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=pirate_movies.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 20, 2010, 09:35:53 am
(http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/050/0/b/Nature_Enthusiast_by_Hannakin.jpg)

 :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: cyco Únor 20, 2010, 02:55:57 pm
..
 :)

hh :D

(http://tomex.xf.cz/nyx/a413f8d9a7fe25f1db3e380ff6c7676e.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Únor 23, 2010, 04:23:57 pm
http://www.youtube.com/watch?v=cL_qGMfbtAk&feature=SeriesPlayList&p=F7804CA8F551DF96


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 24, 2010, 01:54:00 pm
http://www.youtube.com/watch?v=yXf1bhEEXd0&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 25, 2010, 11:57:18 am
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=srovnani.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Únor 25, 2010, 02:51:07 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=srovnani.jpg

Wow. Když to člověk vidí, tak si teprve uvědomí ten průser.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Erunamo Únor 25, 2010, 04:28:24 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=srovnani.jpg

Wow. Když to člověk vidí, tak si teprve uvědomí ten průser.
Tomu říkám kšeft, tkový bych chtěl umět dělat taky.  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Únor 25, 2010, 07:43:19 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=srovnani.jpg
kdyz pominu zasadni rozdil mezi OT a BT tak je nam stejne oboji na houby kdyz je ti blbci v parlamente stejne nikdy do boje nenasadi. ani ty komunisticke vraky nechcu poslat do afganu


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 25, 2010, 07:47:43 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=srovnani.jpg
kdyz pominu zasadni rozdil mezi OT a BT tak je nam stejne oboji na houby kdyz je ti blbci v parlamente stejne nikdy do boje nenasadi. ani ty komunisticke vraky nechcu poslat do afganu

Na vyvážení smetí mimo Eu jsou paragrafy :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Březen 02, 2010, 05:33:36 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=advertising_vs_reality.jpg  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Březen 03, 2010, 10:02:44 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=advertising_vs_reality.jpg  ;D

No to ti pěkně děkuju, teď se musim jít zvednout a jít štrachat do ledničky.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Březen 03, 2010, 10:11:04 pm
http://www.youtube.com/watch?v=g-R4MyQ_vfU
zna toho prezidenta vubec nekdo? :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Březen 04, 2010, 01:46:00 am
http://www.youtube.com/watch?v=g-R4MyQ_vfU
zna toho prezidenta vubec nekdo? :D

Koho?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Březen 11, 2010, 10:57:48 am
http://kecy.roumen.cz/roumingVideo.php?id=9440


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 12, 2010, 05:59:03 am
(http://dragon.rulez.cz/ctyr_kocab.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hodnak Březen 12, 2010, 09:25:58 am
Horribly slow murderer with extremely inefficient weapon:  :)

http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y&feature=player_embedded


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 12, 2010, 03:44:58 pm
http://www.youtube.com/watch?v=xRQttPU7uvI&feature=related
Jak nenaštvat policajty, pokud jste Menšina :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Březen 13, 2010, 08:25:22 pm
disney na cracku :D

http://www.youtube.com/watch?v=fDe6nxlD67Q


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Březen 14, 2010, 02:37:19 am
http://www.youtube.com/watch?v=0bt9xBuGWgw&feature=player_embedded#


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Březen 16, 2010, 10:52:46 am
(http://img714.imageshack.us/img714/1194/obraz0117.jpg)

Taky si vas kocour dobrovolne lehne do pekace? ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Březen 16, 2010, 11:12:34 am
Uplne bezne nekteri i primo do trouby :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Březen 16, 2010, 12:09:22 pm
tenhle z trouby utekl  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Březen 16, 2010, 12:31:43 pm
V tom umyvadle je sunka? A nedotknuta?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Březen 16, 2010, 12:59:14 pm
Zajímavý, to ten můj kocour, by se už ládoval :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 16, 2010, 07:22:05 pm
Zdá se mi to , nebo všichni normální lidi mají doma kocoura :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Březen 16, 2010, 07:56:21 pm
Zdá se mi to , nebo všichni normální lidi mají doma kocoura :D

Tak dík, já nejsem normální.  :D Já mám jen činčily, který vlastně nejsou moje  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 16, 2010, 08:55:19 pm
sakra, já nevím jak vypadá činčila :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Březen 16, 2010, 09:55:28 pm
V tom umyvadle je sunka? A nedotknuta?

ne to je gothaj do spaget,ten mu nechutna,sunku snedl nez vlezl do pekace,hm meli bychom nadivaneho kocoura  :D

sakra, já nevím jak vypadá činčila :D
Takhle  :D
(http://nd01.blog.cz/618/058/e2317140a9_25155377_o2.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 16, 2010, 10:04:54 pm
heheheh! Luddku tohle máš fakt doma! bomba ! :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Březen 16, 2010, 11:35:59 pm
heheheh! Luddku tohle máš fakt doma! bomba ! :D
6 ks, vlastně patří ségře. A takhle zbarvenou jen jednu. Druhá je bílá úplně, třetí a čtvrtá jsou šedivě popelavý (ale ze zvláštního důvodu se jim říká béžáci), pátá je bílo-šedo strakatá a šestá je běžná šedá.

Tohle je ten "béžák". Jmenuje se Antonie  ;) Ale je to trošku přesvíceno, ve skutečnosti je tmavší.
(http://img714.imageshack.us/img714/5754/antonie.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Březen 16, 2010, 11:44:24 pm
Ale cervene oci ma riadne ta musi drtit NWn odusu :D :D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Březen 16, 2010, 11:48:32 pm
odted se cincil bojim *ukazuje na cerveny oci cincili* :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 17, 2010, 05:57:41 am
Ehm... nesmrdí to? :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MarwCZ Březen 17, 2010, 10:37:18 am
Stručný popis, činčila, monk, lvl 20+, zákoně zlá.
Jméno: Antonie Šavlozubá
 ;D

Trošku mi připomíná našeho nebožtíka Charlieho (morče), to byl lovec a zabiják Yoršírů.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Březen 17, 2010, 11:04:26 am
neni ta cincila spis lvl 20 animal?:D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Březen 17, 2010, 03:10:04 pm
http://www.youtube.com/watch?v=4Eiq8z4cxLo&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 18, 2010, 06:14:52 am
(http://darthsanddroids.net/comics/darths0208.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Březen 18, 2010, 10:16:26 pm
Příjde Řápková do hospody a říká vrchnímu: "Jednu Plzeň a Magistra."


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tashara Březen 18, 2010, 11:49:49 pm
Příjde Řápková do hospody a říká vrchnímu: "Jednu Plzeň a Magistra."

Ten me dostal he he


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Březen 21, 2010, 10:51:00 am
Nieco pre Orbiho

http://www.onlinehry.sk/onlinevideo/10531/cats_meow.htm


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Březen 22, 2010, 08:29:00 pm
Avatar 2 trailer (http://www.youtube.com/watch?v=LuBz0hwQGx0&feature=player_embedded)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Březen 24, 2010, 10:24:52 pm
P.S.: Zo zenskymi sa mozes vyspat iba raz, Ale necakaj od toho nejaku velku erotiku :) samotny akt nebude  :) Ale i tak to spoji za to. Ked cches mozem ti poslat oficialny navod
;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Březen 31, 2010, 10:59:10 am
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=weekend_life.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Duben 03, 2010, 12:02:06 pm
http://www.youtube.com/watch?v=_pEwIhtgQ3c&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Duben 12, 2010, 12:16:56 pm
V pražském Tescu  v oddělení zeleniny říká zákazník prodavači: "Prosím půl hlávky salátu."
"Promiňte, ale prodáváme jen celé hlávky." odmítá prodavač.
"Víte co, zeptejte se svého vedoucího, jestli by to nebylo možné..."
Prodavač jde tedy za šéfem a informuje ho:
"Nějaký debil tam chce koupit jenom půl hlávky salátu..."
v tom si uvědomí, že nespokojený zákazník stojí za ním a tak dodá:
"a tento pán má zájem o druhou polovinu."
Šéf souhlasí s prodejem půl hlávky salátu a když spokojený zákazník odejde, říká prodavačovi:
"Jste pohotový. Líbilo se mi jak jste z toho vybruslil. Odkud jste,chlapče?"
"Já jsem z Ostravy." odpověděl mladík.
"A proč jste odešel z Ostravy?"
"To víte, tam jsou jenom horníci a kurvy. Jinak nic."
"Aha... Moje žena je z Ostravy..."
"Fakt? A na které šachtě fárala?"


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Duben 15, 2010, 10:21:01 am
Co to kurwa jest? (http://www.youtube.com/watch?v=a56Se27v0aE)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Duben 15, 2010, 10:24:37 am
Po letech..., když se láska vytratí ...

Muž sedí doma na gauči, kouká na telku, když z kuchyně slyší hlas svojí ženy...

"Co si daš na večeři miláčku? Kuřátko, hovězí, nebo jehněčí?"
"Dík, dám si kuřátko."

".... si naser, já mluvila s kočkou. Ty tam máš pomazánku! "


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Duben 20, 2010, 08:37:48 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=chuck_noriss_barbecue.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Duben 22, 2010, 02:54:20 pm
Manželé po třicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke spánku.
Muž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje.
Dojde do kuchyně a za chvilku se vrací se sklenicí a podává ji ženě.
 "Co to je?" ptá se manželka zmateně.
 "Aspirin, proti tvé bolesti hlavy."
"Ale mě nebolí hlava!"
"Ha! A mám tě!..."Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Duben 27, 2010, 08:56:35 am
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=howtoplaywow.jpg


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Duben 27, 2010, 12:58:30 pm
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=level_80.jpg !!!


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: (CZ)Lenny Květen 16, 2010, 07:38:18 pm
pro ajtaky :-D

http://twitpic.com/1oe3e9


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Květen 20, 2010, 03:32:49 am
Košiškýýýýý (http://www.youtube.com/watch?v=SUNmLuNdiL8&feature=related)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Květen 26, 2010, 11:37:54 am
Gratulace Rusů k našemu vítězství:
Skvělý zápas STOP Gratulujeme k vítězství STOP Plyn STOP Ropa STOP
----------------------------------
Rusové jsou asi upíři - to stříbro je málem zabilo!
----------------------------------
Ovečkin může na dobrou noc počítat vokouny..
----------------------------------

Hlavně poslední se mi líbí :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hodnak Květen 26, 2010, 11:55:41 am
Gratulace Rusů k našemu vítězství:
Skvělý zápas STOP Gratulujeme k vítězství STOP Plyn STOP Ropa STOP
----------------------------------
Rusové jsou asi upíři - to stříbro je málem zabilo!
----------------------------------
Ovečkin může na dobrou noc počítat vokouny..
----------------------------------

Hlavně poslední se mi líbí :D
Mě se líbí tenhle:
Pozor teď jsem se dočetl, že v Rusku na Kavkaze zavíraj stříbrné doly. Prej jim nějací hoši importujou plno stříbra tak ho nemusej dolovat.Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Červen 09, 2010, 03:21:37 pm
Byl jeden manžel, který nenáviděl kočku své ženy, a rozhodne  se,  že nejlepší by bylo, kdyby se ztratila. Dá jí do kufru a odveze ji v autě 20 ulic od domu,tam ji vyhodí z auta a spokojene jede domů.
 Když se vrátí, kočka spokojeně sedí před dveřmi svého domu. Nervózní manžel zopakoval  operaci, ale tentokrát ji odvezl 40 ulic od domova. Když se vrátil, kočka opět sedí  spokojeně dveří. To už do manžela vlítlo tisíc čertů, chytí kočku a veze ji 10 ulic  v pravo, dalších 15 ulic rovně a 12 ulic doleva a potom 35 ulic na  sever, vyhodí kočku a říká: Sbohem, ty zkurvená kočko!!!!!!
O pět minut později manžel  volá manželce: Miláčku, je kočka doma? Ano, právě přišla, proč miláčku?
Dej mi tu zkurvenou kočku k telefonu.......ztratil jsem se!


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Červen 09, 2010, 03:31:44 pm
Byl jeden manžel, který nenáviděl kočku své ženy, a rozhodne  se,  že nejlepší by bylo, kdyby se ztratila. Dá jí do kufru a odveze ji v autě 20 ulic od domu,tam ji vyhodí z auta a spokojene jede domů.
 Když se vrátí, kočka spokojeně sedí před dveřmi svého domu. Nervózní manžel zopakoval  operaci, ale tentokrát ji odvezl 40 ulic od domova. Když se vrátil, kočka opět sedí  spokojeně dveří. To už do manžela vlítlo tisíc čertů, chytí kočku a veze ji 10 ulic  v pravo, dalších 15 ulic rovně a 12 ulic doleva a potom 35 ulic na  sever, vyhodí kočku a říká: Sbohem, ty zkurvená kočko!!!!!!
O pět minut později manžel  volá manželce: Miláčku, je kočka doma? Ano, právě přišla, proč miláčku?
Dej mi tu zkurvenou kočku k telefonu.......ztratil jsem se!


nech mu treba  :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Sedostinka Červenec 12, 2010, 07:37:06 pm
void pohadka() {
if (princ.sila >= drak.sila) {
drak.delete();
princ += princezna + kralovstvi/2;
} else {
princ -= hlava;
drak.hmotnost += princezna.hmotnost;
kral.status = "Smutny";
kralovstvi.goto("prdel");
}
}

//je to dobře? :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Červenec 12, 2010, 07:48:02 pm
Kód:
cerr << "OMG!" << endl;
  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Srpen 14, 2010, 12:54:04 pm
Tak takhle jsem se dlouho nepobavil :
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=5064

A pak podobna kategorie :-)
www.stream.cz/video/108535-nejhorsi-filmove-bojove-sceny


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Srpen 14, 2010, 06:00:27 pm
Přijde milenec za milenkou a hned se na to hrne. Milenka ho zastaví, prý jí manžel koupil papouška, který co vidí, to vykecá. Milenec duchapřítomně hodí přes klec deku a jde na to. Posadí milenku na postel, roztáhne jí nohy říká: „Teď to udělám po našem. Rozběhnu se z obýváku, udělám salto dozadu a pak ho do Tebe vrazím.“ V tu chvíli se z klece ozve: „Vyřízněte mi klidně jazyk, ale to chci vidět!“


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Tashara Srpen 14, 2010, 06:28:00 pm
Prijde typek domu z prace a v koupelne vidi zenskou jak ohnuta do vany, neodola, vyhrne ji sukni a pekne ji osoulozi. Pote zamiri do kuchyne a uvidi tam manzelku jak pripravuje veceri. Zmatene se pta '' milacku , prosimte , kdo je to v nasi koupelne?'' manzelka se otoci a povida ''maminka prijela na navstevu''  ten uplne skoprni a pta se '' tvoje maminka prijela?'' a ona mu odpovi '' ne drahy, tvoje''


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Srpen 23, 2010, 05:35:56 pm
Dont mess with the monk ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Opz51c_TQRQ&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Hejkal Srpen 23, 2010, 06:15:19 pm
Dont mess with the monk ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Opz51c_TQRQ&feature=related
Klilař:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 01, 2010, 07:54:35 pm
http://www.youtube.com/watch?v=2H1zjRU8hBo&feature=youtube_gdata_


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Říjen 01, 2010, 09:01:44 pm
Auu len ked to vidim ma bolia vsetky kosti :D oni su snad s gumy :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Říjen 11, 2010, 08:22:26 am
pasti, pasti, pastičky
(http://www.svethardware.cz/forum/attachment.php?attachmentid=13197&d=1254906946)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 11, 2010, 05:50:53 pm
vrahu


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Duben 01, 2011, 05:09:35 pm
http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/index.php?sid=f3ea3d57c72122d68cf4918e0b9febed  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Duben 09, 2011, 08:54:52 am
http://img265.imageshack.us/img265/1502/idfcamogirls1fb7yz7.jpg
Holky z izraele :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Duben 16, 2011, 10:56:48 am
http://www.youtube.com/watch?v=jcgraOQovGc&feature=related
Tonda má ženskou :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Duben 19, 2011, 03:46:49 pm
YouTube - Sex je náš !! Seniorparáde alias Černí Andělé
http://www.youtube.com/watch?v=Y970a7nqYU8


Fujky ! :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Duben 20, 2011, 06:13:42 am
YouTube - Sex je náš !! Seniorparáde alias Černí Andělé
http://www.youtube.com/watch?v=Y970a7nqYU8
Fujky ! :D
Videl jsem dost parodii , ale tohle je nadhera pustit to na nakym vecirku tak je o zabavu postarano  nechtel bych byt ale u toho az se do toho pustej .... ;D ;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Duben 21, 2011, 05:01:02 pm
Plťka :D

http://www.youtube.com/watch?v=R2zo02pxY4U&feature=related


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Duben 22, 2011, 03:32:47 pm
http://www.youtube.com/watch?v=xK-BnFmh-lw


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Scoffi Duben 26, 2011, 04:40:37 pm
Tak tohle je fakt na psychiatrickou léčebnu   :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=f9v4YQqq0H8


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Duben 27, 2011, 02:19:39 pm
Žena programátora posílá nakupovat manžela: "Kup 15 rohlíků a kdyby měli vejce, tak kup 30."
Muž přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce." - "Ano, máme", odpoví prodavačka. - "Tak 30 rohlíků."  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: GeForce Duben 28, 2011, 06:06:16 pm
prostě GeForce...  ;) http://www.ulozto.cz/8811074/geforce-swf (http://www.ulozto.cz/8811074/geforce-swf)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ded moroz Květen 10, 2011, 03:27:51 pm
Orbi in action? (http://pics.kuvaton.com/kuvei/failure_jump2.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: GeForce Květen 10, 2011, 03:43:35 pm
Orbi in action? (http://pics.kuvaton.com/kuvei/failure_jump2.gif)

;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Květen 10, 2011, 04:15:30 pm
myslim ze kdyz si orbi obcas procita forum,tak dela takto:

OMG! (http://www.youtube.com/watch?v=C_S5cXbXe-4)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Květen 10, 2011, 04:40:35 pm
Orbi in action? (http://pics.kuvaton.com/kuvei/failure_jump2.gif)jůůůůů  :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ded moroz Květen 10, 2011, 05:20:32 pm
Orbi in action 2 (http://pics.kuvaton.com/kuvei/failure_cat.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Twinkee Květen 10, 2011, 05:22:55 pm
tak tohle je dokonalý,jak potom čumí :D :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Květen 10, 2011, 05:46:44 pm
Priznam sa, ze oba videa ma celkom vystihuju.  :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Patejl Květen 10, 2011, 06:50:16 pm
Orbi in action 2 (http://pics.kuvaton.com/kuvei/failure_cat.gif)
Takhle to dopadá, když při akci padne 1. Včetně toho pohledu :-)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: GeForce Květen 10, 2011, 07:23:57 pm
Priznam sa, ze oba videa ma celkom vystihuju.  :)

No jsi tu asi nejoblíbenější "vtip"  ;) ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Květen 10, 2011, 07:51:25 pm
Koťáťka sú všade obľúbené.  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Amelor Květen 11, 2011, 09:14:56 am
Ja mam rad tuhle, kam zmizela kočička? (http://www.youtube.com/watch?v=tCrErPjTtx0&feature=related)  :o :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cendaa Květen 11, 2011, 10:01:33 pm
i tenhle had si oblíbil koťátka (http://www.youtube.com/watch?v=DwSHZh8d7ls&feature=related)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 12, 2011, 10:06:35 am
http://www.youtube.com/watch?v=xhRW4WmfrDA&feature=related roztomile :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Srpen 12, 2011, 12:17:46 pm
http://www.youtube.com/watch?v=xhRW4WmfrDA&feature=related roztomile :)
no jo macka privatizer :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Geralt z Rivie Srpen 12, 2011, 12:21:06 pm
http://www.youtube.com/watch?v=xhRW4WmfrDA&feature=related roztomile :)
Teda tohle se nacházet někde poblíž, tak mám kolem domu ostnatej drát a všude samý samostříly.. ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Srpen 12, 2011, 01:25:07 pm
Práveže tá mačka robí to, čo je už ľudom cudzie. Zbližuje susedov. Majú teraz dovôd sa navštíviť a pokecať o niečom spoločnom. :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Říjen 02, 2011, 06:58:49 pm
http://www.youtube.com/watch?v=Wp3hedycYuc&feature=share


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Říjen 16, 2011, 01:56:52 pm
(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/297619_10150317348817606_189882407605_8327231_1940912748_n.jpg)
:)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Říjen 27, 2011, 01:14:29 pm
http://crazycafe.centrum.cz/vtipna-videa/2011/7/29/videa/military-cat-cica-co-umi-roztocit-se-samopalem/

nieco pre orbiho az na ten konec


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 27, 2011, 01:53:53 pm
Ha! Zložil ich celkom dosť. Česť jeho pamiatke.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Říjen 27, 2011, 06:15:53 pm
(http://img406.imageshack.us/img406/1949/33803627954506207723710.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Říjen 30, 2011, 11:47:11 pm

(http://fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/233/2/3/Lion_Squirrel_by_chik_4_wolverine.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Listopad 05, 2011, 05:59:38 pm
že dačo :D

http://www.youtube.com/watch?v=cOelmiCl1j8


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: MinoDL Listopad 06, 2011, 10:30:00 pm
1) choď na www.mapy.cz
2) Až sa ti všetko načíta, tak napíš na klávesnici: iddqd
3) objaví sa ti lietadlo
4) potom napíš: idkfa
5) pomocou klávesy CTRL hádžeš bomby a šípkami ovládaš lietadlo

alebo toto
http://www.youtube.com/watch?v=aPWyFhdZWMw


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ludekk Listopad 07, 2011, 02:16:00 pm
1) choď na www.mapy.cz
2) Až sa ti všetko načíta, tak napíš na klávesnici: iddqd
3) objaví sa ti lietadlo
4) potom napíš: idkfa
5) pomocou klávesy CTRL hádžeš bomby a šípkami ovládaš lietadlo

alebo toto
http://www.youtube.com/watch?v=aPWyFhdZWMw

To druhé je známá věc. Ale to první...... BOMBA! You win the internet, mister!  :D :D :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Orbi Únor 02, 2012, 04:03:27 pm
http://www.cookaj.sk/1198  neviem čo je na tom pravdy, ale pobavilo :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Leden 30, 2013, 06:02:23 pm
http://bhaall.sweb.cz/Zahred%20&%20kmena.wmv

*zamáčkne slzičku* Sry nemohl sem si pomoct, já se zase nasmál :)


Název: Nikdy neříkej nikdy
Přispěvatel: Kinkin Únor 11, 2013, 06:31:47 pm
Včera

Jose   
 Post subject: Kandelabrie 2Posted: 15:06 15. Jan 2012

No až někdy budete updatovat www, tak tu K2 klidně odeberte, je to mrtvý projekt. Ani se ty stránky už nezobrazujou esi se nepletu.
Jinak kdyby chtěl na ten svět někdo nakydat cokoli, směle do toho   

----------------------------------------------------------------------------------------------

Shaman88   
 Post subject: Re: Kandelabrie 2Posted: 16:29 15. Jan 2012


Stránky máš tady http://kandelabrie.dyndns.org/
Mrtvý ještě není, lidi tam hrají.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Theogil I   
 Post subject: Re: Kandelabrie 2Posted: 08:44 16. Jan 2012

Jak píše Shaman, mrtvý rozhodně není. Ano, hráčská základna je teď 6 hráčů + 1 aktivní DM, takže přístup ke hře je takový domácký, ale narozdíl od dob nedávno minulých se tam děj hýbe. Jako každý svět má i Kandelábrie II své silnější stránky (pevné Q, systém obchodů, nyní aktivní DM s D&D přístupem, ztížený přístup ke zlatu, systém pokladů) a slabší stránky (svět stavěný na podstatně vyšší hráčskou návštěvnost, svět primárně stavěný tak aby se hráči zabavili sami - což nebaví pořád). Vše má svá pro a proti podle toho co od toho skupina hráčů očekává. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes

José
Hrdina

Příspěvků: 456
   
Re: Odpadkový koš
Odpověď #4518 kdy: Dnes v 05:53:30 pm

Drowáci tu ještě fungujou?

 ;D

Nikdo neodpověděl, odpovím já...vypadá, že ano

Zdraví Kinkin

//PS moje "testovací postava" na všech dostupných českých NWN serverech Tankred Dobrotivý  ACC Entu


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 11, 2013, 08:37:12 pm
Kikčo nezlob !  :D :D


Název: Re: Nikdy neříkej nikdy
Přispěvatel: Cagus Únor 12, 2013, 10:31:44 am
No až někdy budete updatovat www, tak tu K2 klidně odeberte, je to mrtvý projekt. Ani se ty stránky už nezobrazujou esi se nepletu.
Jinak kdyby chtěl na ten svět někdo nakydat cokoli, směle do toho   

Prorocká to slova. (sarc.)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 19, 2013, 08:23:40 pm
http://www.youtube.com/watch?v=5Cjrp23lBSM


Název: Re: Nikdy neříkej nikdy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Únor 19, 2013, 09:12:41 pm
No až někdy budete updatovat www, tak tu K2 klidně odeberte, je to mrtvý projekt. Ani se ty stránky už nezobrazujou esi se nepletu.
Jinak kdyby chtěl na ten svět někdo nakydat cokoli, směle do toho   

Prorocká to slova. (sarc.)

José, jestli se nepletu, jest autorem :) No, jeslti nevyřešíme ty lagy a šatičky, tak možná jo :-)


Název: Re: Nikdy neříkej nikdy
Přispěvatel: ATM Únor 19, 2013, 11:42:34 pm
No až někdy budete updatovat www, tak tu K2 klidně odeberte, je to mrtvý projekt. Ani se ty stránky už nezobrazujou esi se nepletu.
Jinak kdyby chtěl na ten svět někdo nakydat cokoli, směle do toho   

Prorocká to slova. (sarc.)

José, jestli se nepletu, jest autorem :) No, jeslti nevyřešíme ty lagy a šatičky, tak možná jo :-)

nepletes ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kinkin Únor 20, 2013, 09:01:31 am
No tak...zatím se PC urputně rvou, jak lvové.....uvidíme do kdy..... ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Únor 20, 2013, 01:57:29 pm
Budiž dáno dále na vědomí, že Drowové a
jiní obyvatelé podtemna pokud budou spatřeni na povrchu nemají býti hubeni, ale pakliže nejednají agresivně, má jim být umožněno případně vyhledat pomoc nebo odejít domů, obvzláště jedná li se o uprchlíka.  Dále pokud bude nějaký Drow nebo obyvatel podtemna dopaden stráží na území Elfí vsi a uposlechne výzvy k odhalení své totožnosti, nebude agresivní, nebude podezřelý ze spáchání trestného činu nebo hledán pro takový čin, budiž s ním zacházeno jako s diplomatem, vyslancem podtemna. Výskyt těchto osob je ale vždy nutné neprodleně hlásit nejbližšímu strážnému.,, *podepsán velitel stráže Mistr Mikael*
Tohle mě pobavilo  ;D ;D ;D
Že by Paladin ochrance drowů  ;D ;D jinač do města drow nepůjde /automaticky odpor/ leda ho vyplenit  :D nic meně tady hrat drowa neni nic snadneho , hrač ma strach vubec s nim začit neco hrat ma obavy ze ho vždycky zabije a přemyslí na zakladě ooc informaci, nejednou jsem s DROWÁKAMA  ;) hral , a mužu s klidem řict že to byla dobra hra jak na K1 tak  na K2 toho mučení  ;D jen to nechce přenášet ego do hry je to jen hra .... na někoho na něco .. jen hra


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Únor 20, 2013, 02:33:47 pm
Budiž dáno dále na vědomí, že Drowové a
jiní obyvatelé podtemna pokud budou spatřeni na povrchu nemají býti hubeni, ale pakliže nejednají agresivně, má jim být umožněno případně vyhledat pomoc nebo odejít domů, obvzláště jedná li se o uprchlíka.  Dále pokud bude nějaký Drow nebo obyvatel podtemna dopaden stráží na území Elfí vsi a uposlechne výzvy k odhalení své totožnosti, nebude agresivní, nebude podezřelý ze spáchání trestného činu nebo hledán pro takový čin, budiž s ním zacházeno jako s diplomatem, vyslancem podtemna. Výskyt těchto osob je ale vždy nutné neprodleně hlásit nejbližšímu strážnému.,, *podepsán velitel stráže Mistr Mikael*

No to bude poplenenicko a kdyz nas nekdo napadne, ukazeme na nej prstikem a paladini toho zlouna upali na svatem ohni :P


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Únor 20, 2013, 03:29:48 pm
Když se řekne paladin, každý si představí naivního troubu.
Toto k tomu přesně přispívá ::)

Bohužel ještě jsem neměl čas potkat naše ochránce ve hře, ale snad se toho jednoho dne dočkám.
Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Únor 20, 2013, 10:44:42 pm
TYPOLOGIE PŘÍTELKYŇ:
Typ VIRUS: Ani si nevšimneš a nastěhuje se ti do bytu a všechno si přivlastní.
Typ INTERNET: Musíš zaplatit za přístup.
Typ USB: Je dobrá jen na zastrčení kabelu.
Typ WIFI: Je zadarmo a přístupná všem s příslušným zařízením.
Typ BLUETOOTH: Chce udržovat přátelství bez kontaktu.
Typ SERVER: Když jí potřebuješ, vždy je obsazená.
Typ WINDOWS: Má spoustu chyb, ale nedovedeš si bez ní představit život.
Typ POWERPOINT: Je atraktivní, můžeš se s ní pochlubit, ale sama o sobě nemá hodnotu.
Typ EXCEL: Říká se, že umí spoustu věcí, ale ty ji používáš jen pro základní úkony.
Typ WORD: Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě ji nikdo nerozumí.
Typ DOS: Kdysi ji měli všichni a dnes o ní nemá zájem nikdo.
Typ SCANDISK: Je ti jasný, že je užitečná a chce ti pomoct, ale nikdy nevíš, co vlastně dělá.
Typ SCREENSAVER: Nehodí se na nic, ale aspoň tě zabaví.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Kinkin Únor 20, 2013, 10:46:55 pm
Budiž dáno dále na vědomí, že Drowové a
jiní obyvatelé podtemna pokud budou spatřeni na povrchu nemají býti hubeni, ale pakliže nejednají agresivně, má jim být umožněno případně vyhledat pomoc nebo odejít domů, obvzláště jedná li se o uprchlíka.  Dále pokud bude nějaký Drow nebo obyvatel podtemna dopaden stráží na území Elfí vsi a uposlechne výzvy k odhalení své totožnosti, nebude agresivní, nebude podezřelý ze spáchání trestného činu nebo hledán pro takový čin, budiž s ním zacházeno jako s diplomatem, vyslancem podtemna. Výskyt těchto osob je ale vždy nutné neprodleně hlásit nejbližšímu strážnému.,, *podepsán velitel stráže Mistr Mikael*
Tohle mě pobavilo  ;D ;D ;D
Že by Paladin ochrance drowů  ;D ;D jinač do města drow nepůjde /automaticky odpor/ leda ho vyplenit  :D nic meně tady hrat drowa neni nic snadneho , hrač ma strach vubec s nim začit neco hrat ma obavy ze ho vždycky zabije a přemyslí na zakladě ooc informaci, nejednou jsem s DROWÁKAMA  ;) hral , a mužu s klidem řict že to byla dobra hra jak na K1 tak  na K2 toho mučení  ;D jen to nechce přenášet ego do hry je to jen hra .... na někoho na něco .. jen hra

Muhehe..... patrně nemyslel na sebe, ale na vaši mstu....na bezbranných....nakonec paladin, hraničař ,nebo druid...maká pro veledruidku a je oddaný Dannan...té je patrně fuk jestli doprava nebo doleva.....  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 20, 2013, 11:15:40 pm
Dobrej for :D  :D :D
citat:

"Temní elfove v Mitrilové síni! Ve Faerunu neexistovala žádná větší hrozba, a že jich bylo hodně..."

Drow ma proste povest ktera absolutne vetsine populace nedovoli s nim vyjednavat, proste uprk nebo obrana.
To je podle me vyhoda jinak tezke hry drowa, tezke s rezervou protoze tady drow, nevim, uz jen to ze dole mate bordel ale lezete nahoru, pokud nemate s kym hrat meli ste zustat nahore :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Únor 21, 2013, 03:23:17 pm
Dobrej for :D  :D :D
citat:

"Temní elfove v Mitrilové síni! Ve Faerunu neexistovala žádná větší hrozba, a že jich bylo hodně..."

Drow ma proste povest ktera absolutne vetsine populace nedovoli s nim vyjednavat, proste uprk nebo obrana.
To je podle me vyhoda jinak tezke hry drowa, tezke s rezervou protoze tady drow, nevim, uz jen to ze dole mate bordel ale lezete nahoru, pokud nemate s kym hrat meli ste zustat nahore :)


Drowové dříve či později musí na povrch... špehové kontrolovat povrchňany, získávat suroviny kterých je v podtemnu nedostatek či tam úplně nejsou... byliny, kožešiny, dřevo,... stejně tak musí povrchňani dolů do dolů, to není o bordelu ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 21, 2013, 10:36:16 pm
OK ale takovej drow, speh nebo otrok se poticce predse za kazdou cenu vyhne...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Únor 22, 2013, 12:38:50 am


Muhehe..... patrně nemyslel na sebe, ale na vaši mstu....na bezbranných....nakonec paladin, hraničař ,nebo druid...maká pro veledruidku a je oddaný Dannan...té je patrně fuk jestli doprava nebo doleva.....  ;)

Jak se rika mě je to jedno  :D paladina nehraju , da se to hrat a ne kazdej to zvladne to je charakter na HC RP pokud opravdu Paladina bude chtit hrat.To je jeden z charakteru stylu "kamikadze" ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Únor 22, 2013, 02:33:05 am
Když už jsi citoval Temného Elfa, tak by jsi měl vědět, že přece pořádali trestný výpravy na povrch ne? 8)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 22, 2013, 12:47:01 pm
A kde sem psal ze ne. Kde sem psa ze drow na povrch nikdy nepachne?
Výpravy, organizovane, s jasnym duvodem ktery jim za to stoji.

Tušim v prvni knize byla ta pasaž jak mladym mužum nechavaji palit tvare sluncem aby je utvrdili v tom jak zvraceny povrch je a že svet dolu je pro ne dar ktereho by se dobrovolne vzdaval jen hlupak.

//Už si to moc nepamatuju :)
//Tak jo "Dívejte se!" křičela kněžka. "Dívejte se na tu hruzu!"  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 22, 2013, 01:07:23 pm
Citace z wiki:
Citace
The Underdark is described as "a vast subterranean realm inhabited by drow, mindflayers, aboleth, and other strange, sinister creatures. It is a place where few humans go and from where even fewer return".
Asi bychom to měli vysvětlit těm patnáctkam, co si tam chodí na nákupy jak do butiku.


Tahle debata nemá význam. Podtemno je s povrchem na K svázané, a nejen surovinami. Tvoje osobní zášť k hráčům by ti neměla dovolit těm hráčům diktovat, kam můžou chodit a kam ne.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 22, 2013, 01:21:23 pm
Ja se nesnazil nikomu nic diktovat.
Pokud to chcete brat takhle a vicemene ignorovat duvody proc nelezt na druhy svet pak pomuzou uz jen pravidla, co je podle mne to mene stastne reseni.
Lepsi by bylo drzet se klasiky a sporne situace resit DM ktere ma proste pravdu.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: ATM Únor 22, 2013, 01:30:27 pm
Ja se nesnazil nikomu nic diktovat.
Pokud to chcete brat takhle a vicemene ignorovat duvody proc nelezt na druhy svet pak pomuzou uz jen pravidla, co je podle mne to mene stastne reseni.
Lepsi by bylo drzet se klasiky a sporne situace resit DM ktere ma proste pravdu.

Nevim, proc jsi tohle zacal ve vtipech, ale klasiky se drzime, 95% casu travime dole, takze nevidim duvod tveho problemu...


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Snekoun Únor 22, 2013, 01:30:38 pm
DM ktere ma proste pravdu.

Je to myšleno že DM má pravdu i když to pravda nemusí být ?
Lépe řečeno by bylo: DM má vždy poslední slovo (tím pádem to nemusí být pravda) a nemůže proti tomu nikdo protestovat.


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 22, 2013, 01:43:13 pm
Je to hra, ne filozofie  :D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 22, 2013, 02:27:43 pm
Je to hra, ne filozofie  :D

Tak proč to tak řešíš?


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 22, 2013, 04:08:59 pm
Tak pardooon  ;)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 22, 2013, 04:11:06 pm
Procházel jsem vlákno Music a musel jsem vyhledat tohle:
(http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6629749_700b.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 23, 2013, 10:34:42 am
Pwent o drowech:

"Měli bychom těch hubeňouru voddělat aspoň padesát, rozložit je na zem s rukama nad hlavou, a až by ztuhli použít je jako okenice!"


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Lyciidas Únor 25, 2013, 10:17:17 am
Pro ty co nepochopili nestastnika Boba Fetta v Elfí vsi.

http://www.youtube.com/watch?v=eCWOCPxPmus (http://www.youtube.com/watch?v=eCWOCPxPmus)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Únor 25, 2013, 10:18:53 am
Tak když už sem dal Lyc tuhle francouzkou klasiku, tak sem přidám tu druhou, i když už tu obě budou tak desetkrát:
http://www.youtube.com/watch?v=fiTEHqAeanw (http://www.youtube.com/watch?v=fiTEHqAeanw)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Únor 25, 2013, 08:33:10 pm
E?  :D
http://www.stream.cz/uservideo/336747-kandelabrie


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Únor 26, 2013, 01:40:39 pm
E?  :D
http://www.stream.cz/uservideo/336747-kandelabrie
Ze srazu K1  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: hestius Únor 28, 2013, 02:20:51 pm
http://www.cynickaobluda.com/2013/02/skandal-pokracuje.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Únor 28, 2013, 10:51:29 pm
http://www.youtube.com/watch?v=ahsabR5lEGc


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Yondaine Únor 28, 2013, 11:21:55 pm
http://www.youtube.com/watch?v=ahsabR5lEGc
  mi připomnělo
(http://1.bp.blogspot.com/--tyONdYGTVo/T1H4yY6-iaI/AAAAAAAAA9w/5PcKk_O2qRk/s1600/431375_310563799003315_251047451621617_827680_1104702198_n%5B1%5D.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Březen 02, 2013, 12:48:19 pm
(http://urbanfoodguy.files.wordpress.com/2013/02/14903_580373851990866_1646395344_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: GeForce Březen 02, 2013, 08:40:25 pm
Ne, to je možnost sexu zdarma - přes telefon se platí.

Ano šedostinka vás ráda obslouží  :)
;D ;D ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Březen 03, 2013, 12:26:43 pm
(http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/11467_10200234496817642_650779167_n.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 03, 2013, 01:00:46 pm
Solution has been implemented since 1789
(http://www.ireporter.cz/wp-content/uploads/2013/01/Svoboda-vede-lid-na-barik%C3%A1dy-Eug%C3%A8ne-Delacroix-300x237.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 04, 2013, 06:11:24 pm
Místním ten vtip snad dojde :-)

Polská reklama
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eFSB_uykf0YNázev: Re: Vtipy
Přispěvatel: Lyc Březen 04, 2013, 07:25:11 pm
http://www.youtube.com/watch?v=QmyHvm_MKZk (http://www.youtube.com/watch?v=QmyHvm_MKZk)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: trepik Březen 05, 2013, 07:21:45 am
http://www.youtube.com/watch?v=IKJRwa1n4l8 (http://www.youtube.com/watch?v=IKJRwa1n4l8)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: hestius Březen 07, 2013, 02:13:00 pm
(https://lh4.googleusercontent.com/-pPbxK9wZhtU/UThJN2BQqYI/AAAAAAAAClg/epCjo3d-b1s/s640/blogger-image-241905914.jpg)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 07, 2013, 08:18:05 pm
Helou luky boj

http://www.youtube.com/watch?v=03dfoqw70lw&list=FLDQCyMXnCkkfBv_mFiLT5Kg&index=126


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Březen 07, 2013, 08:33:06 pm
http://www.youtube.com/watch?v=9ZoVzyRDg48


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Březen 18, 2013, 12:33:13 pm
Elg neni na serveru? Pch pch, jste tam nahoře jak američani. S vašimi hranicemi končí svět.
Co to je ELg ? ;) zkratka  Elfska lehká garda  :D chybí tam pismeno Č  od slova černá takze by bylo vhodnejší to prejmenovat na Čelg pro další pokolení  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Březen 18, 2013, 03:36:00 pm
Muzes prosm specifikovat termin "praseci charaktery"? Docela zajimave  :D
Dvounohá postava čtyřnoze se chovajicí  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Březen 18, 2013, 05:28:04 pm
! tak schválně, jakou diskuzi to rozpoutá  :D

http://bit.ly/XUKpnO


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Cagus Březen 18, 2013, 05:38:45 pm
! tak schválně, jakou diskuzi to rozpoutá  :D

http://bit.ly/XUKpnO


Bože, proč jsem tohle neměl, když jsem učil matku pracovat s počítačem.
Nervy jsem ztratil při marném pokusu jí vysvětlit, že internet neni takovýto modrý e a a při základech googlení mi zbělaly vlasy.
Hej a pak si chtěla ještě uložit přílohu z mejlu...  >:(


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Březen 18, 2013, 06:17:52 pm
Oh dear... *uvědomí si že musí jít k matce rozeslat maily*


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Březen 18, 2013, 06:30:54 pm
http://www.youtube.com/watch?v=WH2mbwc159Y


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Březen 19, 2013, 09:33:27 pm
FANTASY  :D
http://aukro.cz/pocitac-pro-zeny-i3107071478.html


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Nurdu Duben 07, 2013, 01:46:22 pm
Aneb jak se setri misto v zasuvkach u me doma :D

(http://i.minus.com/jburjVuMFRyGHy.JPG)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: A&N s.r.o. Duben 07, 2013, 03:17:18 pm
měl by sis vysát, fujky! :)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Dajardd Duben 08, 2013, 04:41:04 am
(http://i.imgur.com/iewwhSe.gif)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: spencer Duben 09, 2013, 05:02:34 pm
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sGxCOjPnCxY (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sGxCOjPnCxY)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: GeForce Duben 09, 2013, 06:09:48 pm
http://www.jenpromuze.cz/video/13676-devatenact-nejlepsich-vterin-vaseho-zivota (http://www.jenpromuze.cz/video/13676-devatenact-nejlepsich-vterin-vaseho-zivota)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Dajardd Duben 09, 2013, 08:23:13 pm
http://www.youtube.com/watch?v=y9De5UvkaRo
Walter Texas Ranger


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Dajardd Duben 09, 2013, 08:25:49 pm
http://www.youtube.com/watch?v=pFUCGytCzzU
Borat Baywatch


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Michal[SK] Duben 09, 2013, 09:55:46 pm
Radek Petráš komunikace s opačným pohlavím

http://www.youtube.com/watch?v=qCRkO3kf06Q


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Bhaall Prosinec 29, 2014, 08:08:32 am
(http://i59.tinypic.com/2l8klg1.png <http://i59.tinypic.com/2l8klg1.png>)
(http://i61.tinypic.com/290ssb7.png <http://i61.tinypic.com/290ssb7.png>)
(http://i59.tinypic.com/149csba.png <http://i59.tinypic.com/149csba.png>)(http://i57.tinypic.com/2j454k4.png <http://i57.tinypic.com/2j454k4.png>)
(http://i59.tinypic.com/f4kzrc.png <http://i59.tinypic.com/f4kzrc.png>)(http://i59.tinypic.com/21jpz81.png <http://i59.tinypic.com/21jpz81.png>)
(http://i57.tinypic.com/20r3i54.png <http://i57.tinypic.com/20r3i54.png>)(http://i58.tinypic.com/3492idk.png <http://i58.tinypic.com/3492idk.png>)
(http://i57.tinypic.com/6hnck8.png <http://i57.tinypic.com/6hnck8.png>)(http://i58.tinypic.com/xp1sp5.png <http://i58.tinypic.com/xp1sp5.png>)
(http://i59.tinypic.com/voa0p0.png <http://i59.tinypic.com/voa0p0.png>)(http://i58.tinypic.com/14jotx2.png <http://i58.tinypic.com/14jotx2.png>)
(http://i60.tinypic.com/t6467s.png <http://i60.tinypic.com/t6467s.png>)(http://i62.tinypic.com/szuz4o.png <http://i62.tinypic.com/szuz4o.png>)
(http://i62.tinypic.com/2j0kvmq.png <http://i62.tinypic.com/2j0kvmq.png>)(http://i58.tinypic.com/8zk0vp.png <http://i58.tinypic.com/8zk0vp.png>)


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Isidur Prosinec 29, 2014, 12:58:56 pm
"Volno Doma " to neni pes to je kůn  ;D


Název: Re: Vtipy
Přispěvatel: Ketty Leden 11, 2015, 03:15:28 pm
https://www.facebook.com/video.php?v=911883608852003&fref=nf (https://www.facebook.com/video.php?v=911883608852003&fref=nf)

Já prostě musela  :D :D :D