Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 12:37:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1672238 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3495 kdy: Září 23, 2010, 06:54:46 pm

Ještě jednou.... Neběží to.  Mrknutí

Tak at,stejne nema cenu aby se to znova poustelo Smích

delas jako bys v tom byla financne ci jinak zainteresovana

jeste stesti ze se svet neridi teenagery
Zalez zpet do diry deionku a nevystrkuj zuby...

copak uz te zase prepadla obsedantni potreba branit nekoho kdo zvraci radoby vtipne myslenky?

ale jsi bojovnik amelore de la mancho a to te slechti

...
Poslední změna: Září 23, 2010, 07:00:24 pm od Mucko Zaznamenáno

deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3496 kdy: Říjen 11, 2010, 09:08:43 pm

Citace
Na Demoně jsem nehrál. Ale co vím tak Demona je akčnějšího rázu, chápu že to tam zvedlo nevoli. Zřejmě si ovšem nepřečetl můj nápad celej. Do očistce by žádný malý lv nemusel. Platilo by se přes účet na kterým většina postav měla peněz většinou hojně, popřípadě druhá postava v mlýně za Kandahárem. To co by to mohlo do hry přinést už znovu vypisovat nebudu, přečti si to.

Je ale pravda, že v případě nedostatku peněz by to mohlo bejt otravný, někomu psát, ať sežene peníze. Ovšem tady záleží na tom jak se výše vykoupení nastaví. Vysoký lvl zas tak často neumíraj. Pro vysoký lvl by mohla i existovat volba mezi vykoupením a permanentní smrtí s tím, že peníze popř. ostatní majetek může odkázat jiné postavě hráče. Což by mohlo vést k příjemnějším obměnám charakterů. Nevím co by to ale udělalo s obchodem. Ale popravdě, obchod tu pokazit moc nejde. Další výhodou je, že tohle lze klidně zavést bez restartu... Vzhledem k tomu, že tu stejně skoro nikdo nehraje, tak to nemá koho odlákat, za zkoušku nic nedáš... 
   

vyplaceni u dabla by bylo mozna funkcni v momente kdy mas kolem sebe jen NPC v takovem pripade jsi ty tim kdo muze eliminovat pocet umrti svym chovanim ale neni nad to potkat pekare a sletet do ocistce prijit o naladu xp a ve finale i o penize a to nehovorime o tom ze si dotycny muze pockat a sesekat taky dalsi postavu co by sla vykoupit dusi

problem k2 neni v tom jake tu jsou postihy za umrti ale v chovani hrac vs hrac potazmo hrac vs autorita dale pak ve vymahani prava a jeho prosazovani
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #3497 kdy: Říjen 14, 2010, 05:37:28 pm

Kand měl dva problemy. Konflikt žoldáků a stráží, který nechali dm gradovat do nelidských výšin a spuštění k2. Tak to vidím já.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3498 kdy: Říjen 20, 2010, 10:26:51 pm

Viete mi niekdo poradit dobre single RPG s naozaj dobrym pribehom ako malo NWN a s takou grafikov alebo lepsou  okrem DA, NWN, NWN2, Fallout, Risen (dobre RPG i pribeh doporucuju), Zaklinac.

Popripade nemate niekdo skusenosti Two worlds aky to ma pribeh (ci uz 1 alebo 2???

P.S.: NWN 2 nebola spatna lebo dany pribeh sa dal uz od prvej kapitole predvidat, a namalo tu spravne napatie ako jednatka. Plus co tam je akurat ze mate vlastny hrad o ktory sa starate, vylepsujete a udelujete rozkazy
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #3499 kdy: Říjen 20, 2010, 10:52:17 pm

Two worlds 1 som hral. Ale asi len par dni. Neviem preco som prestal, pravdepodobne sa na scene ukazalo nieco lepsie. Teraz hram Fallout New Vegas, ale tiez ma nejako nechyta. Nema uz ten falloutovsky nadych.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3500 kdy: Říjen 20, 2010, 10:54:57 pm

The Elder Scroll :-) trojky super, obliviony taky... s hd texturama porad vizualne paradni

http://www.youtube.com/watch?v=2XChSf2Ywc4&feature=related
Poslední změna: Říjen 20, 2010, 10:59:47 pm od (CZ)Lenny Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Mithrandir
Host
Odpověď #3501 kdy: Říjen 20, 2010, 11:05:41 pm

Vyskusaj Drakensang - The Dark Eye a pokracovanie (neviem ci uz vyslo v eng) Drakensang - River of time.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3502 kdy: Říjen 21, 2010, 09:12:49 am

Mne sa este velmi pacil pribeh v Divinity II: Ego Draconis ... je to nieco na styl gothicu.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3503 kdy: Říjen 21, 2010, 09:38:33 am

Planescape: Torment - doporucuji super pribeh grafika neni taky zla
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #3504 kdy: Říjen 21, 2010, 09:24:26 pm

Planescape: Torment - doporucuji super pribeh grafika neni taky zla
Opravdu dobra hra a pokud jde o pribeh je proc to hrat  Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3505 kdy: Říjen 21, 2010, 09:50:49 pm

Mna planescape velmi neoslovil, ale skusim ho este, vsade ho ospevuju do nebies. Mne sa velmi pacil Baldurs Gate a Icewind Dale
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #3506 kdy: Říjen 21, 2010, 10:49:29 pm

NWN2: Mask of the Betrayer ma vynikajuci pribeh, odporucam. Nenechajte sa odradit neoriginalnym pribehom NWN2.
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #3507 kdy: Říjen 30, 2010, 09:50:54 am

Mě přiběhově bavilo celkem tohle http://games.tiscali.cz/vampire-the-masquerade-bloodlines-5164
Jednička taky celkem ušla i když stara grafika no už.
Tedka mi příde jako by rpg dobrý už vůbec nevycházeli a nebo o nich jenom nevím Úsměv
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3508 kdy: Listopad 04, 2010, 10:37:23 pm

Citace
Ne vsichni hraji "Snekoidni" supr inteligentni postavy  Šok

jenze toto nemelo s inteligenci postavy nybrz s inteligenci hrace
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3509 kdy: Listopad 07, 2010, 09:51:25 pm

ááá slovutná matka drowů, hru tvořící !  Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS