Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 09:21:37 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Craft  (Přečteno 82165 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #60 kdy: Srpen 10, 2009, 04:12:17 pm

To vie kazdy teda aspon myslim
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Srpen 10, 2009, 04:15:29 pm

To vie kazdy teda aspon myslim

No, teď už asi jo.  Škleb Škleb Škleb Ale pravda je, že jsem něco takového tušil a to z jakéhosi pradávného IC rozhovoru mezi Balsou a Ghuznakem.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #62 kdy: Srpen 10, 2009, 04:18:36 pm

Mám dotaz ohledně toho jak vlastnosti a rasa ovlivnují craft?

Mám totiž nejhorší možnou postavu na daný craft - půlork s charismou 6 a obratností 13 - jedu zlatníka.
Už celkově mě štve že se zdokonaluju extrémně pomalu - velká spotřeba materiálu - ale to se dá zkousnout.

Zrada nastává když ze 300 pokusů prstenu +1 do nějakého statu kde mám 80% - nevyrobím ani jeden pluskový. Je to záměr, náhoda, nebo nějaký bug?
A pokud je to záměr bude to takhle i když budu mít na daný item 99% ?
Protože to bych pak nemohl vůbec zdobit....

Vyzkoušej to na nulových předmětech. Tam máš 99%.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #63 kdy: Srpen 10, 2009, 04:19:05 pm

Mno ono je to logický ne, jakou by mělo cenu dozdobovat seriovej výrobek, když je efektivnější dozdobit "mistrovskej" výrobek  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #64 kdy: Srpen 10, 2009, 04:24:27 pm

Mno ono je to logický ne, jakou by mělo cenu dozdobovat seriovej výrobek, když je efektivnější dozdobit "mistrovskej" výrobek  Valím oči! Super!

Čistě pragmaticky a systémově, sériový výrobek prodáš snáze za nižší cenu nižšímu levelovi. To snad logiku nemá?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #65 kdy: Srpen 10, 2009, 04:26:15 pm

Ne, každý přece bude chtít lepší kvalitu, když jí může mít, člověk je tvor chamtiví Valím oči! Super! a to že ne(+) věc prodáš nižšímu lvlu, je jen kvůli tomu, že nemůže lepší Mrknutí
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Srpen 10, 2009, 04:28:52 pm

Mám dotaz ohledně toho jak vlastnosti a rasa ovlivnují craft?

Mám totiž nejhorší možnou postavu na daný craft - půlork s charismou 6 a obratností 13 - jedu zlatníka.
Už celkově mě štve že se zdokonaluju extrémně pomalu - velká spotřeba materiálu - ale to se dá zkousnout.

Zrada nastává když ze 300 pokusů prstenu +1 do nějakého statu kde mám 80% - nevyrobím ani jeden pluskový. Je to záměr, náhoda, nebo nějaký bug?
A pokud je to záměr bude to takhle i když budu mít na daný item 99% ?
Protože to bych pak nemohl vůbec zdobit....

Vyzkoušej to na nulových předmětech. Tam máš 99%.
A zničil bych další materiál spolku, ani náhodou. Chtěl bych zde info od tvůrce. Zda to má vůbec cenu
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Srpen 10, 2009, 05:14:34 pm

uz si predstavuju toho pul-orka, ackoli na jeho rasu nadprumerne chytreho, jak dela takovou detailistickou a jemnou praci, jako je zlatnik. 80% je sice hodne, ale mam dojem, alespon co jsem vypozoroval, tak se mi zda, ze ta zakladni vlastnost (v tomto pripade charisma a castecne i obratnost) ovlivnuji prave uspech vyroby +sovych itemu. Ovsem pokud mas pulorka s charismou 6 a jeste asi pocitam nic moc obratnosti, tak budes muset mit ten skill asi hodne vysoko po tom, co dosahnes hranice 99%, abys nejaky +sovy item vyrobil.
Mozna se v tomto pletu, ale prijde mi to tak. Treba Neus doplni, jak to skutecne je. Pokud bude chtit prozradit neco z taju craftu.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Srpen 10, 2009, 05:26:19 pm

Mno ono je to logický ne, jakou by mělo cenu dozdobovat seriovej výrobek, když je efektivnější dozdobit "mistrovskej" výrobek  Valím oči! Super!
Logický to je Úsměv ale v pokladech najideš aj ozdobene  neplusovky.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #69 kdy: Srpen 10, 2009, 05:38:05 pm

Aj na vlastnostia zalezi a co viem (teda ka si dobre spominam co Neus hovoril) tak zalezi aj na kvalite nastroja pri uspesnosti vyrobi + veci. a Co sa tyka zdobenia tak s toho zas moze vyliest bud normalna vec alebo +
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #70 kdy: Srpen 10, 2009, 06:21:35 pm

a proč chcete vůbec něco zdobit? lepší věci jsou v pokladech  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Srpen 10, 2009, 07:03:59 pm

Taky si říkám vs čas kdy hledáš 5tku a pod je lepší běhat poklady kde maj prej padat lepší věci...
Zaznamenáno
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #72 kdy: Srpen 10, 2009, 09:37:32 pm

To ja myslim, ze uspesnejsi je craft, protoze pro postavu pak vyrobis presne co potrebujes a neskladas k sobe nejake nahodne itemy.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Amy
Host
Odpověď #73 kdy: Srpen 11, 2009, 05:24:12 am

To ano, ale pokud bereš Craft jako zdroj příjmů, tak v tom případě stačí se zastavit na trojkových věcech. Alespon u alchymie to platí.
Zaznamenáno
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #74 kdy: Srpen 11, 2009, 06:55:03 am

Njn, alchymie je v tomhle trochu jina, protoze lepsi davaji jen delsi dobu trvani, coz lze nahradit vetsim mnozstvim lektvaru.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS