Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 08:05:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231456 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #645 kdy: Duben 05, 2013, 09:41:36 am

Třeba se mu to nelíbilo tak to vyhodil Smích
Zaznamenáno

score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #646 kdy: Duben 05, 2013, 09:44:41 am

Padá někomu v některých lokacích více hra?

Já jsem měl včera hodně velký problém v Bambusovém údolí s hadama a u ještěrek. Asi tak 100x jsem musel lognout abych se postupně došoural do východu z lokace. Potom mě stejně museli zabít a odnést v báglu Smích.

Zkoušel jsem dát grafiku na minimum ale ani to nepomohlo.

Jedině co pomohlo je čumět do země a nevidět moc okolí, jak jsem se rozhlédl, tak to okamžitě padlo.


Potom jsem měl ještě problém v podtemnu před drakem.
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #647 kdy: Duben 05, 2013, 10:24:22 am

Chtěl bych nahlásit to, že jsem včera kupoval trpošovi novou výbavu aby už nebyl takovej vandrák, dneska lognu, že s ním něco projdu a on má zase to co měl, tzn 3 itemy, které jsem mu koupil (brnčo, pavézu a sekyru) nemá. A to jsem do toho investoval docela dost. Nevím, zda-li to způsobil restart, ale je to nepříjemné :/

U trpaslíků je riziko že ti můžou výbavu prochlastat. Poznáš to podle toho že když logneš napíše se ti ve výpisu : tvůj pomocník(jméno henschmena) vypadá nějak unaveně a je z něj cítit alkohol.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #648 kdy: Duben 05, 2013, 10:27:09 am



Jedině co pomohlo je čumět do země a nevidět moc okolí, jak jsem se rozhlédl, tak to okamžitě padlo.


Presne v tom to je. Treba dat na minimum nie grafiku, ale uplne vyplnut zrkadlenie hladiny vody, alebo ako to tam je. Malo by to pomoct.
Zaznamenáno

Thorwulf
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #649 kdy: Duben 05, 2013, 10:38:46 am

Povypínej všechno, co jde.
To zrcadlení je asi největší problém, jak píše Arian. To jestli máš aktivované, tak se ti to seká i na nejnovějším žihadle.

Další věc, spusť to v režimu kompatibility. Mohlo by to mít vliv.

Další věc je, že způsobuje nějaká textura či placable, která se v té lokaci používá. Když nepomůže nic z  nastavování, můžeš zkusit reinstall.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #650 kdy: Duben 05, 2013, 10:51:01 am

jo to je pech, nekteri si zase vybrali poklady udelali lvl ale protoze to padlo tak o ty xp i veci prisli a nejhorsi je ze server si nezapamatoval ty xp a veci ale to ze si navstivil ten poklad to si pamatuje moc dobre. ale coz viz pravidla Smích

 Pokud dojde k jakékoliv ztrátě v důsledku bugu v modulu nebo pádem serveru, PC nemusí být poskytnuta žádná náhrada! Hráč nemá právo náhradu vyžadovat.

Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #651 kdy: Duben 05, 2013, 11:01:58 am

Tiez som to zazil. Vybrakoval som 5ku truhlu v podtemne, nadherny loot a padol serv. Po restarte truhla prazdna a ja som nic z toho nemal :/ . Jedina ochrana proti tomuto je hned po loote si ulozit postavu. To by malo fungovat.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #652 kdy: Duben 05, 2013, 11:14:40 am

No, nic z něj cítit nebylo :/ a bohužel trpaslíka, ač jsem připoutal v hostinci, tak věci neměl... a co je nejsmutnější, že nebyly ani ve vitrínách odkud jsem je koupil, takže než seženu nějakou pěknou pavézu, tak zešedivím, jelikož ani řemeslníci nejsou schopni nic vyrobit, neo zásobovat vitríny  z bůhvíjakého důvodu Co???
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #653 kdy: Duben 05, 2013, 11:23:45 am

Jo vidíš to, já jsem zase dostal systémovou hlášku u mnicha: "Čekání v hospodě nebylo v jeho nátuře a vydal se na vlastní pěst prozkoumat svět." a byl fuč.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #654 kdy: Duben 05, 2013, 02:17:29 pm

Jo vidíš to, já jsem zase dostal systémovou hlášku u mnicha: "Čekání v hospodě nebylo v jeho nátuře a vydal se na vlastní pěst prozkoumat svět." a byl fuč.

Smích aspon jsi dostal hlášku  Škleb
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #655 kdy: Duben 05, 2013, 02:50:24 pm

Hele, GeForci, až bude ten sraz, tak si tě budu muset vzít na chvilku stranou a vysvětlit ti koncept sarkasmu. Nebo ti možná pošlu link na wiki, to bude snažší.  Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #656 kdy: Duben 05, 2013, 03:22:58 pm

Hele, GeForci, až bude ten sraz, tak si tě budu muset vzít na chvilku stranou a vysvětlit ti koncept sarkasmu. Nebo ti možná pošlu link na wiki, to bude snažší.  Škleb

Cagusi kuš!  Polibek
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #657 kdy: Duben 05, 2013, 07:41:40 pm

Hele, GeForci, až bude ten sraz, tak si tě budu muset vzít na chvilku stranou a vysvětlit ti koncept sarkasmu. Nebo ti možná pošlu link na wiki, to bude snažší.  Škleb

To klidně můžeš, ale po dnešku jsem na inetelektuální nule Smích tak se mi nesměj Vyplazuji jazyk ale jestli sjem tě dobře pochopil, tak jsem tě i pobavil, tak co? Škleb
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #658 kdy: Duben 07, 2013, 11:32:41 pm

Mohu poprosit nějaké DM dnes večer po restartu aby mi pomohlo s jedním bugem, který žere věci z inventáře? Děkuji.
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #659 kdy: Duben 08, 2013, 09:50:55 am

... jsem na inetelektuální nule ...
já jsem zase na inteleguání nule, ale na druhou stranu jsem pobaven dvakrát  Škleb

Mohu poprosit nějaké DM dnes večer po restartu aby mi pomohlo s jedním bugem, který žere věci z inventáře? Děkuji.
No to se ti místo skřítka do inventáře v lahvi nastěhoval rziváček. Vypíše se systémová hláška *pro své estetické cítění se skřítek v lahvi odstěhoval, ale zanechal ti svého oře v podobě rziváka, kterému pohled na tebe nepůsobí psychickou újmu* a pozor, ten je opakem skřítka, nežere jídlo a opravuje věci jako skřítek, ale žere věci a potom vyprdne syrový houby jako jídlo.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS