Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 08:12:01 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92393 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #165 kdy: Březen 19, 2013, 05:04:56 pm

Jo jo, repetitio mater sapiencia.
A ještě přihazuji tu *snůška vulgarismů* nemoc lycantropii. Aspoň ty útoky dát pryč, kazí to hru (kecání, jak vy říkáte RP).
Děkuji
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #166 kdy: Březen 19, 2013, 06:14:24 pm

Skoro po třech týdnech se vracíte ke starému tématu?  Šok Působí to na mě, jako byste chtěli zakrejt mou žádost na nástroje, kruciš, nejste vy drowové?  Vyplazuji jazyk  Vyplazuji jazyk
Nastroje tam jsou jen koukat  Škleb
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #167 kdy: Březen 19, 2013, 07:21:01 pm

Tak já taky přidám - ŠATIČKY !
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #168 kdy: Březen 19, 2013, 07:46:31 pm

Skoro po třech týdnech se vracíte ke starému tématu?  Šok Působí to na mě, jako byste chtěli zakrejt mou žádost na nástroje, kruciš, nejste vy drowové?  Vyplazuji jazyk  Vyplazuji jazyk
Nastroje tam jsou jen koukat  Škleb

Jenže ty jsou od mého nástrojáře (jiné postavy). A ty já používat nemohu. Takže proto, aby je tam dal jiný nástrojář  Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #169 kdy: Březen 20, 2013, 02:25:26 am

Skoro po třech týdnech se vracíte ke starému tématu?  Šok Působí to na mě, jako byste chtěli zakrejt mou žádost na nástroje, kruciš, nejste vy drowové?  Vyplazuji jazyk  Vyplazuji jazyk
Nastroje tam jsou jen koukat  Škleb

Jenže ty jsou od mého nástrojáře (jiné postavy). A ty já používat nemohu. Takže proto, aby je tam dal jiný nástrojář  Mrknutí
Kinkin psal ze stav doplnoval  , ne ze je nemuzes pouzit ale prodejce ti je neproda takze skouset ktery ti proda  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #170 kdy: Březen 20, 2013, 06:47:49 am

Tady konečně funguje skript nejvyššího. Debata probíhala zhruba před pul rokem. Jedna má postava vloží výrobek do vitríny, druhá má postava ho nemůže koupit.
Ale jen pár dnů. Čím víc "cizích" PC a NPC otevře vitrínu, tím dříve může můj "další avatar", ty nástroje koupit. Vyzkoušeno. 
Za blahých časů zemana Palivce, byl právě v tomto problém, jelikož nás, hráčů, bylo poskrovnu.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #171 kdy: Březen 20, 2013, 07:59:35 am

Taky jsem s tim mel hrozne problemy a uvital noveho nastrojare , problem ale je v tom ze si kazdy mysli , ze tim ze kupuje top nastroje aby se to lip ucil je omyl a tudiz vecina ani zakladní nedelala a tak jsem musel cekat i nekolik dni nez mi prodejce naradi prodal , tohle je i s ostatnima vyrobkama strasne malo vyrobku je mezi 1-3 a ostatní bud nejsou nebo jsou nehorazme predrazene /takzvane lezaky/  Škleb
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #172 kdy: Březen 20, 2013, 08:37:34 am

Skoro po třech týdnech se vracíte ke starému tématu?  Šok Působí to na mě, jako byste chtěli zakrejt mou žádost na nástroje, kruciš, nejste vy drowové?  Vyplazuji jazyk  Vyplazuji jazyk
Nastroje tam jsou jen koukat  Škleb

Jenže ty jsou od mého nástrojáře (jiné postavy). A ty já používat nemohu. Takže proto, aby je tam dal jiný nástrojář  Mrknutí
Kinkin psal ze stav doplnoval  , ne ze je nemuzes pouzit ale prodejce ti je neproda takze skouset ktery ti proda  Mrknutí

Lol  Škleb Škleb
Takže krok po kroku for you:  Vyplazuji jazyk
Kinkin to doplnil.
Pak přišel můj nástrojář, vypsal si co chybí a doplnil aby od každého byly 2ks.
Pak jsem si založil šípaře/lukaře.
Vykoupil jsem jeho dláta.
Skilloval jsem a dláta se rozbily.
Další dláta tam byli od mého nástrojáře až.
Dal jsem žádost na forum.
A teď už mám (4) dláto.

A teď podávám novou žádost. Prosím o doplnění dlát (4) a (5). Děkuji  Polibek

edit to Kinkin:  Nehraju tu dlouho zatím, ale hráčů tu je dost, spíše se mi zdá že hráčů kteří se věnují craftu je málo. Asi je to nebaví  Škleb Mě celkem jo. Ten craft je zajímavej. A já byl na každým serveru craftma..r  Škleb

edit2 to Isidur: S těma nástrojema a skillováním. Já jel (0) dláta a dostal se na (0) zlatý výrobky kde jsem skilloval. Skill lezl pomalu. Jelikož nástroje (1) a (2) byly jen od mého nástrojáře, koupil jsem si (3) a vyskilloval se třema (3)kovýma dlátama až na trojkový syen výrobky. A ten skill lítal celkem dost dobře. Dříve jsem myslel že co řada výrobků (1), (2) etc tak to chce i stejný nástroj na skill, ale nemusí co vidím praxi.  Valím oči! Super!

edit3: O ležácích mi ani nemluv. Třeba nechápu jak někdo může do vitríny vložit prsten s 200hp z 1.100hp a dá cenu skoro 5k. To je jak kdybych si koupil nový auto, jezdil v něm pět let a pak ho prodal dráž než jsem ho nakoupil  Škleb  Škleb
Poslední změna: Březen 20, 2013, 08:45:01 am od -darkvision- Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #173 kdy: Březen 20, 2013, 09:50:30 am

Tak jsem udelal z Mithrilu po 3 kusech 1-3 aby se ti v tom lip orientovalo  vitryna kvalitni nastroje  Mrknutí pokud chces kvalitnejsi dej vedet.
Doplneny o (4)
Poslední změna: Březen 20, 2013, 09:57:47 am od Isidur Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #174 kdy: Březen 20, 2013, 10:56:21 am

Jak už sem psal jinde řemeslníků je dost, ale málokdo prodává přes vitríny a právě okruh 1-3 nejde skoro sehnat a to myslím ve všem od nástrojů až po jakékoli jiné předměty
sehnat třeba 1 velkej meč,krátkej luk,nebo třeba helmu je dost problém hlavně pro začínající postavy pak už se to trochu nechá uhrát když se začne chodit na výpravy a získavají se pokladové věci ale ten začátek ja opravdu těžký.A to tu je ted poměrně hodně hráčů  Úsměv
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #175 kdy: Březen 20, 2013, 12:06:03 pm

No já třeba bych luky dal do vitríny, jenže mohu tam dát 8ks jen (možná 10) a to jsou tolce se šípy (3). Jako teoreticky bych mohl dat třeba šípy (po toulci) (1) (2) (3) (4) a pak dlouhej luk (1) (2) (3) a krátkej luk (1) (2) (3) a tím končím.
Nejvíc mě nebaví chodit od truhly ke stolku (tahat materiál).  Škleb
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #176 kdy: Březen 20, 2013, 12:15:43 pm

Jak už sem psal jinde řemeslníků je dost, ale málokdo prodává přes vitríny a právě okruh 1-3 nejde skoro sehnat a to myslím ve všem od nástrojů až po jakékoli jiné předměty
sehnat třeba 1 velkej meč,krátkej luk,nebo třeba helmu je dost problém hlavně pro začínající postavy pak už se to trochu nechá uhrát když se začne chodit na výpravy a získavají se pokladové věci ale ten začátek ja opravdu těžký.A to tu je ted poměrně hodně hráčů  Úsměv
Helmy a zbroje  jsem delal  jeste tam naky jsou i zbrane ale je tam omezeni a tudiz nejde pokryt vsechno , jak obyc tak i zdobene za rozumnou cenu  Škleb protoze prodavat za sileny ceny nema smysl postava to bude pouzivat jen urcity cas dokud nebude moct neco silnejsiho
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #177 kdy: Březen 20, 2013, 12:18:47 pm

Kouknu se na ty vitríny, zruším omezení a možná přidám další, podle potřeby.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #178 kdy: Březen 20, 2013, 01:36:57 pm

Ono pokud by dávali do vitrín všichni co vyrábějí tak 8-10 kusů na osobu stačí a vpohodě by se to pokrylo takhle je to dost těžký určit co tam dát to vím z vlastní zkušenosti  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #179 kdy: Březen 20, 2013, 02:32:22 pm

Zahlad brneni,velkej , dlouhej a kratkej mec, velka sekera, bitevni sekera , kord , dyka , kosa , kama .... nejpouzivanejsi zbrane to jest 33 polozek bez zdobeni  v rozmezi 1-3 
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS