Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 08:09:51 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92393 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #120 kdy: Červen 07, 2012, 05:05:27 am

Už sem to někam psal, ale nevím kam tak to písnu sem ještě, jestli by se někam do Elfí vesnice nemohla dát nějaká nástěnka ven a i do schromaždiště, když nebudou vitríny v domkách aby si mohl kdokoli napsat co by potřeboval udělat pokud to nenajde ve vitrínách a ostatní mohli pomoc a i na nějaké vzkazy taková veřejná informační tabulka  Úsměv

*provedeno*
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #121 kdy: Červen 07, 2012, 05:06:10 am

Tiez by sa mohla dat vitrina na zdobene veci. Lebo tiez sa nemozu predavat drahsie lebo ich predavac hlasi ze je to moc drahe
Kup si domek, před shromaždištěm je Reklamní cedule, kde můžeš zadat svou reklamu , tak aby tě našli
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #122 kdy: Červen 07, 2012, 12:56:17 pm

Tiez by sa mohla dat vitrina na zdobene veci. Lebo tiez sa nemozu predavat drahsie lebo ich predavac hlasi ze je to moc drahe
Kup si domek, před shromaždištěm je Reklamní cedule, kde můžeš zadat svou reklamu , tak aby tě našli
No ale tak nějak se dohodlo že vitríny v domku nebudou  Úsměv pokud teda není nějaká změna?
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #123 kdy: Červen 07, 2012, 01:27:45 pm

Už sem to někam psal, ale nevím kam tak to písnu sem ještě, jestli by se někam do Elfí vesnice nemohla dát nějaká nástěnka ven a i do schromaždiště, když nebudou vitríny v domkách aby si mohl kdokoli napsat co by potřeboval udělat pokud to nenajde ve vitrínách a ostatní mohli pomoc a i na nějaké vzkazy taková veřejná informační tabulka  Úsměv

*provedeno*
jo a musím poděkovat, abych nezapomněl  Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #124 kdy: Červen 07, 2012, 07:35:21 pm

Tiez by sa mohla dat vitrina na zdobene veci. Lebo tiez sa nemozu predavat drahsie lebo ich predavac hlasi ze je to moc drahe
Kup si domek, před shromaždištěm je Reklamní cedule, kde můžeš zadat svou reklamu , tak aby tě našli
No ale tak nějak se dohodlo že vitríny v domku nebudou  Úsměv pokud teda není nějaká změna?

v mém případě se hovoří pouze o koupi domku :-)))) ne o vitrínách Úsměv)))
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #125 kdy: Červen 10, 2012, 02:38:52 pm

Mohl by se "dát" prosím, aspoň jeden poník do elfí vesnice? My drobnější nemůžeme na koních jezdit ...dík.  Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #126 kdy: Červen 10, 2012, 02:44:52 pm

v chmelinkove jsou
a nebo teoreticky je jde chytit v prirode Úsměv
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #127 kdy: Červen 10, 2012, 05:15:01 pm

v chmelinkove jsou
a nebo teoreticky je jde chytit v prirode Úsměv

V Chmelínkově je předci handlíř zavřený.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #128 kdy: Červen 10, 2012, 05:52:26 pm

no nevim jak tred ale pred par dny jsem to nastavoval
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #129 kdy: Červen 25, 2012, 06:44:08 am

Ahoj Neusi, rád bych tě pokorně poprosil o drobnou úlitbu, pokud to je možné. U překupníka jsem si koupil za 2400zl. lektvar nešikovnosti a nastavil na zapomínání sběrače. Měl jsem tam 84 bodů a teď za několik dlouhých dnů mám okolo 70 bodů. Bylo by prosím možné to trošku popohnat nebo mi to rovnou vynulovat? Myslel jsem si, že budu dělat alchymii, ale jako střelec jsem bez dřevařiny ztracen jak pověstný špendlík v kupce sena. Pokud by to šlo, byl bych vděčný.
ACC: Amras-CZ
Postava: Marigrim Brčálek
Za kladné vyřízení předem děkuji.  Úsměv
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #130 kdy: Červen 25, 2012, 12:19:49 pm

Ahoj Neusi, rád bych tě pokorně poprosil o drobnou úlitbu, pokud to je možné. U překupníka jsem si koupil za 2400zl. lektvar nešikovnosti a nastavil na zapomínání sběrače. Měl jsem tam 84 bodů a teď za několik dlouhých dnů mám okolo 70 bodů. Bylo by prosím možné to trošku popohnat nebo mi to rovnou vynulovat? Myslel jsem si, že budu dělat alchymii, ale jako střelec jsem bez dřevařiny ztracen jak pověstný špendlík v kupce sena. Pokud by to šlo, byl bych vděčný.
ACC: Amras-CZ
Postava: Marigrim Brčálek
Za kladné vyřízení předem děkuji.  Úsměv
se kouknu jak je to vubec nastaveny
co si pamatuju tak si to nejak pocita pocet restartu, ve kterych ta postava byla ve hre a pomalu to odcita nejakou nahodnou cast dovednosti
ted se krapet zmenili podminky, takze to asi bude chtit doladit
jen se k tomu dostat...
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #131 kdy: Červen 25, 2012, 02:13:12 pm

Ahoj Neusi, rád bych tě pokorně poprosil o drobnou úlitbu, pokud to je možné. U překupníka jsem si koupil za 2400zl. lektvar nešikovnosti a nastavil na zapomínání sběrače. Měl jsem tam 84 bodů a teď za několik dlouhých dnů mám okolo 70 bodů. Bylo by prosím možné to trošku popohnat nebo mi to rovnou vynulovat? Myslel jsem si, že budu dělat alchymii, ale jako střelec jsem bez dřevařiny ztracen jak pověstný špendlík v kupce sena. Pokud by to šlo, byl bych vděčný.
ACC: Amras-CZ
Postava: Marigrim Brčálek
Za kladné vyřízení předem děkuji.  Úsměv
se kouknu jak je to vubec nastaveny
co si pamatuju tak si to nejak pocita pocet restartu, ve kterych ta postava byla ve hre a pomalu to odcita nejakou nahodnou cast dovednosti
ted se krapet zmenili podminky, takze to asi bude chtit doladit
jen se k tomu dostat...


Dík, budu rád.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #132 kdy: Červen 26, 2012, 06:11:55 am

Ahoj Neusi, rád bych tě pokorně poprosil o drobnou úlitbu, pokud to je možné. U překupníka jsem si koupil za 2400zl. lektvar nešikovnosti a nastavil na zapomínání sběrače. Měl jsem tam 84 bodů a teď za několik dlouhých dnů mám okolo 70 bodů. Bylo by prosím možné to trošku popohnat nebo mi to rovnou vynulovat? Myslel jsem si, že budu dělat alchymii, ale jako střelec jsem bez dřevařiny ztracen jak pověstný špendlík v kupce sena. Pokud by to šlo, byl bych vděčný.
ACC: Amras-CZ
Postava: Marigrim Brčálek
Za kladné vyřízení předem děkuji.  Úsměv

Nestíhám  Nevím co si myslet/Nerozhodný....co by si potřeboval od truhlařiny? Grag rád pomůže, když může. Napiš prosím kamkoli, třeba na nastěnku, co je na to udělaná v shromaždišti, nebo PM mně.  Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #133 kdy: Únor 04, 2013, 11:11:08 am

Ahoj neusku, chci se zeptat zda by bylo možné navrácení neaktivní postavy Andrej Drozd na účet OpOneill? Díky za odpoved.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #134 kdy: Únor 04, 2013, 11:25:21 am

Ahoj neusku, chci se zeptat zda by bylo možné navrácení neaktivní postavy Andrej Drozd na účet OpOneill? Díky za odpoved.
jestli uz ji nemas na uctu, tak uz je pryc
teoreticky navrat by byl celkem slozitej a navic by se asi zblaznili vazby postavy na jine uz neexistujici veci... spolky, domy, ...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS