Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 10:07:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92396 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #105 kdy: Listopad 02, 2010, 11:23:34 am

Jeden zasadni rozdil - rikal jsem jak to funguje ve hre, ne jak v realu. Pokud bychom se meli ridit realitou v nasem beznem svete to by se vubec totiz nwn nedalo hrat. Je to hra v ktere jsou urcite systemove opatreni proti vykukum co chodi z nudy vymlacovat mesta.
Kazdopadne pri polozeni nabytku se napise dotycnemu ze vec poklada na cizi uzemi a ze s veci muze manipulovat jen majitel uzemi. Nebylo tedy rozumne do veci mlatit. Chapu ovsem ze pro nekdo se ridi zasadou ze s cim nemuzu hnout rozmlatim to. Ja osobne kdybych si koupil postel za pomerne vetsi castku zlatych nerozmlacoval ji kdyz ji nemuzu sebrat a poprosil bych o sebrani DMko.

Jinak problem je vyresen, dotycny uz beha venku.
vec neopravnene polozenou na cizi uzemi, muze sebrat kdokoliv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #106 kdy: Listopad 04, 2010, 08:17:36 pm

Jeden zasadni rozdil - rikal jsem jak to funguje ve hre, ne jak v realu. Pokud bychom se meli ridit realitou v nasem beznem svete to by se vubec totiz nwn nedalo hrat. Je to hra v ktere jsou urcite systemove opatreni proti vykukum co chodi z nudy vymlacovat mesta.
Kazdopadne pri polozeni nabytku se napise dotycnemu ze vec poklada na cizi uzemi a ze s veci muze manipulovat jen majitel uzemi. Nebylo tedy rozumne do veci mlatit. Chapu ovsem ze pro nekdo se ridi zasadou ze s cim nemuzu hnout rozmlatim to. Ja osobne kdybych si koupil postel za pomerne vetsi castku zlatych nerozmlacoval ji kdyz ji nemuzu sebrat a poprosil bych o sebrani DMko.

Jinak problem je vyresen, dotycny uz beha venku.

Ne vsichni hraji "Snekoidni" supr inteligentni postavy  Šok
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #107 kdy: Březen 08, 2011, 12:40:13 pm

Poprosil by som o vyslobodonie s vezenia, lebo som bol premeneni na vlka a strazni ma zabil a bohovia ma ozivili a potom nehodne a samovolne utocil na nablizsie okolie.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #108 kdy: Březen 08, 2011, 06:16:31 pm

Poprosil by som o vyslobodonie s vezenia, lebo som bol premeneni na vlka a strazni ma zabil a bohovia ma ozivili a potom nehodne a samovolne utocil na nablizsie okolie.
jakou postavu? Úsměv
jestli se dostanu do do hry ve stejnej cas jako tam budes, tak te pustim
v nejhorsim te vyhodi za 3 real dni a na "nehodu" zapomenou
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #109 kdy: Březen 08, 2011, 06:17:29 pm

Mino DurLomion
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #110 kdy: Březen 08, 2011, 07:55:29 pm

Mám takovej problém, byl jsem vlkodlak a když už byl den tak jsem se proměnil zpátky ale jméno mi zůstalo jako Vlkodlak, tak jsem vlezl do Kandaháru a první acron mě sejmul, tak nevim jestli to je nějaká chyba, ale myslim, že když už jste teda proměněný, tak by to mělo být OK. Jinak bych teda poprosil, aby se na to neus kouknul a popřípadě mě zvednul, nechce se mi ztrácet xp, když jsem vlastně ani nechcípl mojí vinou, doufám teda... :-) Jinak Lykantropie je moc fajn :-D
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #111 kdy: Březen 08, 2011, 08:03:09 pm

relog snad pomuze
kouknu proc se to nevratilo rano uplne do normalu
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #112 kdy: Březen 08, 2011, 09:10:37 pm

tak jsem to zkousel a nic, u me to vypada ok (s nafixlovanym onemocnenim)
da se ten stav zopakovat? udelalo to i ostatnim?
Zaznamenáno
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #113 kdy: Březen 08, 2011, 09:36:54 pm

Me jako dalsiho nakazenyho zabila straz, potom co jsme po restartu logli uprostred Kandlu rovnou v promene.
Po navratu z ocistce mi zustalo za jmenem (zlocinec). Relog pomohl. Tesim se na dalsi promenu   Úsměv
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #114 kdy: Březen 09, 2011, 12:42:03 am

u mne tez v pohode. az na to samovolne utocenie na ostatnych Smích si budem muset zozhnat cedulky pozor zly pes Smích
Na rozdiel od vas masochistov ja sa chcem vyliecit Smích Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #115 kdy: Únor 05, 2012, 11:17:43 am

Ahoj Neusi, prosím o smazání diskuzních for neaktivních (neexistujících) spolků Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #116 kdy: Únor 05, 2012, 08:14:55 pm

nikdo kdo v neni je nevidi
takze je tam klidne necham a casem je treba jen prejmenuju na neco uzitecneho Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #117 kdy: Únor 06, 2012, 08:30:58 am

tak to aspon promazej Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #118 kdy: Červen 06, 2012, 11:07:32 am

Už sem to někam psal, ale nevím kam tak to písnu sem ještě, jestli by se někam do Elfí vesnice nemohla dát nějaká nástěnka ven a i do schromaždiště, když nebudou vitríny v domkách aby si mohl kdokoli napsat co by potřeboval udělat pokud to nenajde ve vitrínách a ostatní mohli pomoc a i na nějaké vzkazy taková veřejná informační tabulka  Úsměv
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #119 kdy: Červen 06, 2012, 11:10:45 am

Tiez by sa mohla dat vitrina na zdobene veci. Lebo tiez sa nemozu predavat drahsie lebo ich predavac hlasi ze je to moc drahe
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS