Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 02:56:09 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92391 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Květen 11, 2010, 08:50:09 pm

ty vole no to mě poser. proč točíš o munici Úsměv Sežen mi silový/moudrostní/inteligeční prsten +1 nebo +2 Úsměv třeba.
nebo kůru, nebo vlastně JAKÝKOLIV lekvar. nebo +1 zbran ty voe Úsměv ale kuš, tohle bezpředmětné, smažte tyhle kecy.


Měl by ses zamyslet nad tím, kdo tu vlastně plodí kecy. Dal jsem si tu práci a v samotném Kráteru se dá sehnat 9ks prstenů nebo náhrdelníků s +1 vlastností a 19ks s vlastností +2. Nemluvě o omezeném (ale ne tak hrozném) výběru oblečení. A lektvarů je tam plných několik vitrín. A tohle všechno už je tam víc než dva měsíce reálného času.

V Kandaháru to teď taková sláva není, protože je v procesu přebírání vlády a tvorby cechů, ale třeba v oblečení se tam něco sehnat dá, rovněž se tam dají slušně nakoupit suroviny od NPC a časem určitě přibudou lektvary. Já sám jsem se svojí zašívačskou postavou 4. důležitosti pár lektvarů do bazaru dodal, aby se neřeklo.

A pokud jde o obvazy, po kterých tu někde někdo taky křičel, tak ty se dají sehnat i v Horské, kde mají jinak skoro úplné prd. A dokonce i v Chmelínkově.

Pořád nechápu, kde je ten problém, o kterém se nám tu snažíš tvrdit. To čekáš, že dorazíš doprostřed náměstí a seběhnou se kolem tebe obchodníci? Musíš se trošičku snažit a prolézat obchody a vitríny. i když, v tom Kráteru to je třeba přímo na návsi před hlavní budovou.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Květen 11, 2010, 09:20:03 pm

ty **** no to mě *****. proč točíš o munici Úsměv Sežen mi silový/moudrostní/inteligeční prsten +1 nebo +2 Úsměv třeba.
nebo kůru, nebo vlastně JAKÝKOLIV lekvar. nebo +1 zbran ty *** Úsměv ale kuš, tohle bezpředmětné, smažte tyhle kecy.


prosimte aby ses uklidnil a mirnil se ve svem vyjadrovani..
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Květen 11, 2010, 10:31:14 pm

Zasloužím si ban, určitě.  Kroutím očima
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
Host
Odpověď #78 kdy: Květen 11, 2010, 11:51:38 pm

Zasloužím si ban, určitě.  Kroutím očima

Nejsi doma v jeskyni ! Ber to jako varovani...
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #79 kdy: Květen 12, 2010, 04:31:28 pm

Zasloužím si ban, určitě.  Kroutím očima

Nejsi doma v jeskyni ! Ber to jako varovani...


my nemáme jeskyni. neurážej mne prosím. bud té lásky.
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Červen 22, 2010, 07:51:42 pm

Novinka ,tedy pro ty  co se objevují ve hře  jen občas , z dílny“,ala Neus „:
Úklid ponku stavěných v baráku je naprosto o hovně ,proto že každé založení ponku (tedy dílny ),stojí 2500 .
Na dvě věci  je úvodní strana fora : http://kandelabrie.dontexist.net/index.php ,
cituji :Zřízení a údržba dílny každého hlavního řemesla stojí 500 zl týdně majitele domu a nebo lokace, ve kterém dílna stojí. Například: tři kovadliny jsou jedna dílna, ale kovadlina a truhlářský ponk jsou už dílny dvě.

smazte jí .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Červen 22, 2010, 11:19:13 pm

Je  pěkné že se řemeslníkovi vrací část surovin ,při nepodařené výrobě ,jen by to chtělo nápad trochu doladit .

Tím ,že suroviny padají zpět do inventáře postavě ,v podstatě vylučují dělení ( rozpočítávání komponentu na hledání receptu ) v inventáři postavy.Kazí se tím připravené počty  komponentů …….
Řemeslník se pernamentně potýká s místem a kdo z nás má inventář srovnaný, jako svého času Beruna. Mrknutí
Rozpočítávat ,či překontrolovávat počet surovin po každém pokusu je docela nuda , za předpokladu ,že si člověk nedělí (nechystá) suroviny v inventáři zvířete, o čemž se u „noviců“ nechá silně pochybovat …..
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Červen 23, 2010, 09:08:04 am

Já osobně budu raději dělit, než to pak třeba zvedat ze země.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Červen 23, 2010, 10:39:19 am

....Úklid ponku stavěných v baráku je naprosto o hovně ,proto že každé založení ponku (tedy dílny ),stojí 2500 ....


Mám ten dojem, že to bylo účelem.

Je  pěkné že se řemeslníkovi vrací část surovin ,při nepodařené výrobě ,jen by to chtělo nápad trochu doladit .

Tím ,že suroviny padají zpět do inventáře postavě ,v podstatě vylučují dělení ( rozpočítávání komponentu na hledání receptu ) v inventáři postavy.Kazí se tím připravené počty  komponentů …….
Řemeslník se pernamentně potýká s místem a kdo z nás má inventář srovnaný, jako svého času Beruna. Mrknutí
Rozpočítávat ,či překontrolovávat počet surovin po každém pokusu je docela nuda , za předpokladu ,že si člověk nedělí (nechystá) suroviny v inventáři zvířete, o čemž se u „noviců“ nechá silně pochybovat …..


No, a to jsem si myslel, že moje posty v "Testování" jsou často směšné či zavánějící zybtečností. Teď musím smeknout a uznat, že na to jsem ještě žabař.  Kroutím očima
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Červen 23, 2010, 11:52:29 am

No, a to jsem si myslel, že moje posty v "Testování" jsou často směšné či zavánějící zybtečností. Teď musím smeknout a uznat, že na to jsem ještě žabař.  Kroutím očima
nějaký důkaz, nebo zase jen dojem?  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Červen 23, 2010, 12:56:57 pm

No, a to jsem si myslel, že moje posty v "Testování" jsou často směšné či zavánějící zybtečností. Teď musím smeknout a uznat, že na to jsem ještě žabař.  Kroutím očima
nějaký důkaz, nebo zase jen dojem?  Mrknutí

Co bys na tom chtěl dokazovat  Co???  Formátor má prostě problémy, které by Lord Hnidopich z Puntičkova a Rejpalů označil za bláznivé maličkosti.  Mrknutí Ještě by mohl chtít, aby za ním mobové chodili rovnou do dílny nebo... (dosaď vlastní analogii pečených holubů).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Červen 23, 2010, 01:50:59 pm

Důkaz o tom jak postuješ směšné a smrdící zbytečnosti.  Mrknutí
Dávat odkaz na neveřejné fórum, kdy běžný hráč nemá možnost porovnat co vadí tobě a co píše formi, tak si budu myslet, že chceš jiného hráče urazit.  Kroutím očima

PS: Teda jestli jsou to "TY" testy úprav proběhnuvší v nedávné době, tak nic poskytovat nemusíš. Na to mám názor vcelku přesný a je nelichotivý.  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Červen 23, 2010, 04:31:24 pm

Formátor má prostě problémy..
Vymyslel ,testoval ,kontroloval jsi to či dokonce uváděl v praxi vracení materiálu do inventáře??
Hledáš vůbec nějaký aktivně nějaký recept ,tak se poděl o svůj figl …
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Červen 23, 2010, 05:02:28 pm

Formátor má prostě problémy..
Vymyslel ,testoval ,kontroloval jsi to či dokonce uváděl v praxi vracení materiálu do inventáře??
Hledáš vůbec nějaký aktivně nějaký recept ,tak se poděl o svůj figl …


Vezmu čtverečkovaný papír a např. při kombinaci 2 materiálů si napíšu jejich počty či druhy do řádků a sloupečků a když jednu kombinaci zkusím, odškrtnu ji a jdu na další. Je to rozhodně přehlednější a bezpečnějsí (např. kvůli pádům hry nebo serveru), než si to připravovat do umrněného inventáře a doufat, že nepotkám kiks. Nehledě na to, že při odlogu obvykle takové věci zapomenu - vydrží mi to na papíře.  V inventáři na vrchu mám pak jen tolik hromádek, kolik druhů materiálu používám. Šok
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Červen 23, 2010, 06:14:18 pm

Vezmu čtverečkovaný papír ....
Vzhledem k tomu, že většina Tebou napsaného se netýká inventáře postavy ve hře, ale nějakého zapisování na papír, tak si myslím, že nečteš, nebo nerozumíš námitce Formiho.

PS: zkus excel a výhody hraní v okně  Škleb

Návrh: zrušení vracení materiálu při hledání receptu, každý si může vybrat zda chce výrobek rozložit, či ne, viz. novinky 25.4.2010
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS