Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 01:20:46 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92398 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #60 kdy: Květen 09, 2010, 05:14:07 pm

jj,
v chmelinkove a kandaharu uz ted muzou nakupovat uplne nove postavy (0) vybaveni
v krateru muzou trochu pokrocily sehnat ledacos, jen se musi prohrabnout par vitrin

jinak (1)-(5) zbozi budou nabizet cechy, jen uvidime jestli se najde postava (nebo postavy) co chce hrat remeslnika a zbohatnout...
jestli se nenajde, no zadna skoda... NPC se toho radi ujmou, se vsemi IC nasledky Úsměv

jen dotazek:
kamaradi ze samostatnych fungujicich uskupeni prestavaji fungovat? tak se zacina volat o pomoc?
njn. treba se zacne obchdovat i s cizima
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Květen 09, 2010, 05:23:18 pm

ono jde jenom o to prijit a domluvit se co kdo chce koupit.Zoldaci v Horske moc veci do vitrin nedavali pac nam to prislo zbytecne,kdyz nekdo neco potreboval tak prisel  mi mu to vyrobili...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #62 kdy: Květen 09, 2010, 08:28:59 pm

A ****** a dost. Nevím co tím myslíš Neusi, ale pokud jsi si nevšiml, hraju za postavu bez stranické příslušnosti. Ta není členem žádné protěžované skupiny ani bandy, která má narvané sklady.

Nevím, jestli než jsi vypustil něco o prohrábnutí vitrín jsi si to zkusil, ale kdyby ano tak bys takové hlouposti neplácal.

Vykrást a vyrabovat vitríny v kandaháru jste stihli, tam je hovno. (I pro nováčky či nové postavy bez skupin)
V horské vsi bylo hovno už od začátku a od doby co umřeli Ashally i kráter stojí s dostupností léčiv za hovno.

JESTLI NAM NEJDE O TO, ABY BYLY PŘILÁKÁNY NOVÉ POSTAVY, POKRAČUJME V DOBRÉ PRÁCI.
Pak si do všech kytek nestěžuj, že si hráči přehazují věci.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #63 kdy: Květen 09, 2010, 08:47:05 pm

husty Škleb
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Amelor
Host
Odpověď #64 kdy: Květen 09, 2010, 08:49:38 pm

Prečetl jsi si to dobře?

Kandahar, Chmelinkov- zatim (0) veci...
Kráter-pokročílejší vybava...
(Co z toho tam není?)

Horskou meli v sprave žoldáci tak si to vyrid s nimi (psali ti že delaji na objednavku).
Krater nakupoval alchymii od Modrokvítku a bylo ji tam celkem dost.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #65 kdy: Květen 09, 2010, 08:53:53 pm

ja taky VZDY hraju postavy (krale nepocitam) bez stranicke prislusnosti, na uctu, ktery nikdo nezna a pohodlne ziju

prohrabnuti vitrin jsem zkousel je to asi 5 dni, uspel jsem, neni to idealni nej vybava, ale funguje dobre a dostatecne

obsah vitrin z kandaharu jsem koupil a znicil (at z toho tech par postav od puvodnich vladcu co neco delali taky neco maji)
obvazu je v kandaharu a chmelinkove hromada
nove vybaveni pro vysoke lvl bude az z cechu, ktere zacnu startovat pristi tyden (at s PC nebo s NPC)

mam jen 1 ruce, rodinu, praci, barak, malo casu, vsechny zmeny nejdou ani kvuly par kriklounum udelat lousknutim prstiku
jeste nejaky dotazy ******?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Květen 10, 2010, 05:06:28 am

ja taky VZDY hraju postavy (krale nepocitam) bez stranicke prislusnosti, na uctu, ktery nikdo nezna a pohodlne ziju


Ale co, máš pravdu, je to TVŮJ server.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kain
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Květen 10, 2010, 08:38:14 am

ja taky VZDY hraju postavy (krale nepocitam) bez stranicke prislusnosti, na uctu, ktery nikdo nezna a pohodlne ziju


Ale co, máš pravdu, je to TVŮJ server.


co se stalo? zenska ti nedala nebo nemas na chlast?
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #68 kdy: Květen 10, 2010, 11:40:16 am

Smutné je, že mnozí často křičí aniž by hledali ve vitrínách nebo se trochu snažili. A nesmíte chtít všechno hned. Tady nejsme na EVE. Asi trošku víc rozšířím aktivity svého elfího obchodníka. Tomu jsou půtky mezi "pokřivenými elfy" a "muži z jihu" celkem u zadku.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #69 kdy: Květen 10, 2010, 09:48:15 pm

No...

Podívej se na to jinak. Už týden se snažím říct, že postava, začínající postava nemá šanci udělat nákup. Kdybych to nezkoušel, netvrdím to.
Rádody argumenty, které se na mě sesypaly ve snaze dokázat mi jak jsem omezený mne přesvědčili, že tady vlastně nováčky ani nikdo nechce. Je to NEUSŮV svět a jemu to takhle vyhovuje, fajn. Proč ne.

Prostě se na to vykašlu a počkám až tady bud za a) bude zase dvacet lidí, b) bude tady zase s kým hrát. Dneska tady kromě tropmora, tebe ludku a mino, už nikdo není a opravdu me nebaví sedět u ohně a hrát si na dragon hammer.
 Kroutím očima
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #70 kdy: Květen 11, 2010, 10:21:14 am

No...

Podívej se na to jinak. Už týden se snažím říct, že postava, začínající postava nemá šanci udělat nákup. Kdybych to nezkoušel, netvrdím to.
Rádody argumenty, které se na mě sesypaly ve snaze dokázat mi jak jsem omezený mne přesvědčili, že tady vlastně nováčky ani nikdo nechce. Je to NEUSŮV svět a jemu to takhle vyhovuje, fajn. Proč ne.

Prostě se na to vykašlu a počkám až tady bud za a) bude zase dvacet lidí, b) bude tady zase s kým hrát. Dneska tady kromě tropmora, tebe ludku a mino, už nikdo není a opravdu me nebaví sedět u ohně a hrát si na dragon hammer.
 Kroutím očima

Před měsícem jsem zakládal novou postavu a nákup základních věcí jsem s ní udělal bez problémů. Teď je to trochu horší, páč v Kandaháru dochází k reformaci. Trochu horší to je s výbavou 1. a 2. kvality, ale většinou se lze na nízkým lvl docela dobře vybavit z pokladů. Špatný je to se střelivem.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #71 kdy: Květen 11, 2010, 10:42:45 am

jj, ve meste je ted trochu min zbozi, protoze se vsechno postupne predelava, ale i tak se par veci snad sehnat da

zakladniho streliva je plno na oficialnim trzisti se zakladnima vecma
trochu lepsiho streliva je plno na cernym trhu (teda alespon vcera tam jeste bylo)... staci se zamyslet kde by asi tak cerny trh mohl byt Úsměv
dost streliva je i v krateru, jen ted nevim jestli uz se obchod toho hrace nezacal stehovat... zase se staci trochu porozhlednout Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #72 kdy: Květen 11, 2010, 11:17:00 am

jj, ve meste je ted trochu min zbozi, protoze se vsechno postupne predelava, ale i tak se par veci snad sehnat da

zakladniho streliva je plno na oficialnim trzisti se zakladnima vecma
trochu lepsiho streliva je plno na cernym trhu (teda alespon vcera tam jeste bylo)... staci se zamyslet kde by asi tak cerny trh mohl byt Úsměv
dost streliva je i v krateru, jen ted nevim jestli uz se obchod toho hrace nezacal stehovat... zase se staci trochu porozhlednout Úsměv


Jo, ten nápad s černým trhem se mi líbí.  Mrknutí A vskutku se tam dá sehnat munice i do kuší. Jen nevím, jestli i do praku a do ruky. A prodává se tam někdy zajímavá veteš za celkem rajcovní ceny. Hádám, že tam brzy taky něco dodám   Úsměv Třeba ruda v oficiálních obchodech není nebo je docela drahá.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #73 kdy: Květen 11, 2010, 02:56:21 pm

Nevim mam AAcko (10 level ) a munici jsem sehnal v pohode  Kroutím očima
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #74 kdy: Květen 11, 2010, 08:22:21 pm

ty vole no to mě poser. proč točíš o munici Úsměv Sežen mi silový/moudrostní/inteligeční prsten +1 nebo +2 Úsměv třeba.
nebo kůru, nebo vlastně JAKÝKOLIV lekvar. nebo +1 zbran ty voe Úsměv ale kuš, tohle bezpředmětné, smažte tyhle kecy.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS