Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 11:13:23 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072210 krát)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #855 kdy: Srpen 20, 2008, 12:38:19 pm

To s tebe dělá Pražáka  :twisted:
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #856 kdy: Srpen 20, 2008, 12:40:22 pm

Citace: "José"
To s tebe dělá Pražáka  :twisted:


Si piš a jsem na to patřičně hrdej  :-D
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #857 kdy: Srpen 21, 2008, 09:37:38 am

...nemuzu si pomoct, ale hrat na K2 novou postavu je fakt nelehka zalezitost:

1) EXP
za zombika dostanu na 1.lvl 85exp, na 2.lvl 35exp, na 3.lvl 15exp pricemz i na tom 3.lvl jsem pro nej na melee lehkym soustickem a v ranged do nej musim vystrilet pulku toulce. ostatni creature maj obvykle haste ci jsou stejne rychly jako ja, tudiz si je na "ranged" nepovodim a jit k nim na melee je sebevrazda..

2) Penize
loot ze zabitych NPC neexistuje a startovnich 2k5 na melee vybavu rozhodne nestaci. je sice mozno venovat se sberu kyticek,  ale jejich vykup je limitovan. to stejne plati v pripade kaceni stromu nehlede na fakt, ze ne kazda postava ma odpovidajici STR a stromy jsou vetsinou v lokacich s nepratelskymi NPC..

3) Lekarny
kostka je vrtkava a neprijemne casto mi hazi cisla blizky jednicce. jelikoz ve skillu "heal" nemam ani bodik nevim, jestli by pri jeho maxovani byla situace jina. nicmene - na 1.lvlu tam muzu dat jen 4body a nemyslim si, ze by to vysledny lecici efekt nejak vyrazne ovlivnilo. na vyssich levelech a vyssim poctem skill bodu mozna, ale na zacatku..no pochybuju..

4) Spanek
za nocleh se obvykle plati (50-100zl), coz je pro low-level postavu hodne drahy.

5) lokace pro odpovidajici level
hrbitov najde asi kazdy, ale kam potom? K2 je rozlehly svet a zjistit, kde se nachazi NPC umerne memu levelu = behani, chcipani, behani, chcipani..nevim, treba by v kazdem meste mohlo byt nejake NPC, ktere by zadavalo qsty dle levelu prichozi postavy. mozna by to i novym hracum pomohlo v seznameni se se svetem K2..

shrnuto a podtrzeno - pro nove prichoziho hrace, ktery tu nikoho nezna, je K2 dosti "player-unfriendly" svet, ktery muze diky sve narocnosti odradit hned na zacatku. porovnam-li K2 s jinymi onlinovkami, mela by se zacit chovat trochu "politicky" - jednodussi zacatek (rekmene o dost snadnejsi dosazeni 10.lvlu - navnadi hrace), o trochu jednodussi 10.-20.lvl (ziskavani lepsi vybavy, zacatek craftu) a obtiznou hru v epickych levelech (nutnost spojovani se do druzin)...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #858 kdy: Srpen 21, 2008, 09:39:09 am

Když chceš exit tak buď ve velké skupince nebo musíš mět summony(litý vlk je dobrý) Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #859 kdy: Srpen 21, 2008, 10:12:57 am

Zdar. Je pravda, ze je levelování je na K2 trochu obtížnější, ale z cizí pomocí se to dá zvládnout (vstoupit do spolku, najít si ochránce atd.). Bez cizí pomoci je to náročné (hlavně na nervy).

Líbí se mi nápad zvýšení počtu NPC Questů, to mi docela chybí a určitě by to všem prospělo.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #860 kdy: Srpen 21, 2008, 10:28:48 am

Citace: "vanilka"

1) EXP
za zombika dostanu na 1.lvl 85exp, na 2.lvl 35exp, na 3.lvl 15exp

To muze byt aktivnim expenim... na 1-5lvl se postupne aktivuje limit xp za zabitou potvoru proti celkovemu xp, takze jestli PC ma jen jedinou cinnost a to mordovani potvor, tak se moc daleko nedostane...
(Ja s tim problem nemel, nez jsem se s postavou trochu porozhlednul po vesnici, tak jsem mel 5lvl a potvoru jsem jeste nezahlednul)
Mozna by to aktivovani limitu slo jeste prodlouzit rekneme to toho 10lvl, ale proc by to melo jit tak snadno? to je asi na diskusy (a tady by me zajimali spis nazory RP hracu)

Citace: "vanilka"

2) Penize
loot ze zabitych NPC neexistuje a startovnich 2k5 na melee vybavu rozhodne nestaci. je sice mozno venovat se sberu kyticek,  ale jejich vykup je limitovan....

To ze nestaci se asi dobre, 1lvl snad ani nemuze mit plnou vybavu... ale i za 2,5k si myslim, ze by nekde opatrit sla. Postava si musi penizky nejak opatrit, nejsnadnejsi je asi sber tech bylin. To ze je vykupovane mnozstvi limitovane bude problem uzemi, ze na nem neni moc alchymistu (nekde se kyticky urcite vykupuji)
Citace: "vanilka"

3) Lekarny
...jelikoz ve skillu "heal" nemam ani bodik nevim, jestli by pri jeho maxovani byla situace jina....

Jestli nemas v leceni ani 1 bodik, tak s obvazem (1) je leceni uplne stejne jako v std. nwn.
Pri pridavani bodiku do leceni ma narust leciveho efektu jiny prubeh, ale muzu klidne prozratit ze s kvalitnim obvazem natrenovany lecitel vyleci klidne 300 zivotu... to v std. nwn neni mozny.
Citace: "vanilka"

4) Spanek
za nocleh se obvykle plati (50-100zl), coz je pro low-level postavu hodne drahy.

Muze spat velku u ohniste... myslim ze u kadeho mesta nebo vesnice nekde v okoli je. A nebo prodat hadam tak max. 40ks jitrocelu.
Citace: "vanilka"

5) lokace pro odpovidajici level
...nejake NPC, ktere by zadavalo qsty dle levelu prichozi postavy. mozna by to i novym hracum pomohlo v seznameni se se svetem K2..

Neni jen hrbitov Úsměv u kazdeho mesta by mela byt nekdo lokace pro 1lvl postavy i dalsi lvl. Chce to trochu hledani a opatrnosti, prece je zajimave prohledavat svet (dost jsem se divil ze nekteri hraci po spusteni serveru nebyli ve hre ani 5min a uz zabijeli zombii na hrbitove... to se rozhledly sakra rychle).
V kazdem meste je myslim 1 npc co zadava maly Q.
Casem treba  budou pribyvat, ale s veci hustotou hracu to mozna nebude treba... liny hi-lvl snad budou ukolovat pracovite low-lvl.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #861 kdy: Srpen 21, 2008, 10:37:34 am

http://kandelabrie.pba.cz/chat/viewforum.php?f=40

Tady  je  myslim vse potrebne   :wink:
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #862 kdy: Srpen 21, 2008, 10:44:22 am

Zdar. Ty xp za čas nepřibývají zase tak rychle. Bez expení 5 level uděláš tak za 5-6 dní, když budeš ve hře cca. 4 hodiny denně (pokud je můj odhad správný). Takže to nevypadá zase tak zle, určitě se přitom něco zabije, takže to jde rychleji.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #863 kdy: Srpen 21, 2008, 10:47:04 am

S tim ze je malo Q od NPC souhlasim.Preci jenom je to pro zacatek dobre a pomuze to i skupinkam na 1 levelech urcit nejaky cil.Rozkouka se atd.. preci jenom to donuti hrace se vice orientovat v lokacich. NPC mohou navadet i na male poklady atd ....
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #864 kdy: Srpen 21, 2008, 10:51:04 am

Q opravdu moc neni nebyl cas je vymejslet... muselo se to rychle pustit Úsměv.
K2 ma univerzalni delatko Q. Takze se da celkem rychle a legantne Q pridavat, ale nekdo musi nejaky rorumny Q vymyslet... nejveci problem  je jakou dat odmenu.

Jinak jak rikam na kazdem uzemi je 1 NPC co da Q pro 1lvl. Jsou to "cestovni" ukoly, takze si postavicka pri plneni prehledne okolni svet.
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #865 kdy: Srpen 21, 2008, 10:58:14 am

to Eruruu:
...dovolim si tvrdit, ze sehnat "velkou skupinku postav na odpovidajicim levelu" je pro noveho hrace nemozne a ne vsichni maji moznost summonovat pritelicky a podobnou havet...

to Neus
...jestli si se ani nestacil rozkoukat a bez zabiti jedineho NPC si mel level 5, tak to si bud byl a) na jinym serveru a nebo b) byl system kontiualniho ziskavani EXP nastavenej uplne jinak:

5.lvl = 10.000EXP = 100x5min = 500min = 8hodin 20min (za predpokladu, ze ti neutece ani jedina "petiminutovka"). fiha, to si se rozkoukaval tedy opravdu dlouho a intenzivne (no offence).. :wink:

kdyz to napisu bez servitek, me je uplne sumak jak cely svet jako WB nastavis. hraju tu proto, ze me to bavi (zatim) a tudiz akceptuju soucasny stav. zamerem prvnotniho prispevku nebyla kritika, ale zverejneni pohledu nove prichoziho hrace a je jen na tobe, jestli to posles do kose jako kravinu a nebo se nad tim zamyslis...

to Isidur
budeme-li se bavit o technicky strance hry, tak vicemene ano. to ovsem neni jedina stranka, ze...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #866 kdy: Srpen 21, 2008, 11:02:22 am

Teda čekal bych ledacos. Ale stěžovat si na expení na K2? Nikdy jsem neměl tu čest hrát na serveru, kde by se dalo tak rychle dosáhnout lvlu 20.

Tady si stačí, když založíš postavu a budeš se snažit pokecat ve městě s každým PC a už za tu dobu jseš 3. lvl.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #867 kdy: Srpen 21, 2008, 11:03:02 am

Citace: "Neus"
Jinak jak rikam na kazdem uzemi je 1 NPC co da Q pro 1lvl. Jsou to "cestovni" ukoly, takze si postavicka pri plneni prehledne okolni svet.


..ja nasel jen jedno NPC s ukolem (v horsky vesnici) - asi nejsem dobry hrac a hledam na spatnych mistech. co treba dat tyhle NPC nekam k brane do mesta, potazmo je nejak "odlisit" od ostatnich? treba jim dat neco nad hlavu (otaznik, vykricnik) a nebo - v pripade, ze bude hrac v jejich blizkosti - by mohly pronest nejakou "nakopavaci" hlasku..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #868 kdy: Srpen 21, 2008, 11:04:09 am

opravdu jsem 1-5lvl nevylezl z vesnice... muselo se udelat spoustu veci, organizovat ostatni, trochu vybavit nemovitosti, atd... a nez jsem se rozkoukal, tak to bylo Úsměv

To ze novacek (a treba jeste uplnej cizak) nevim kam jit a co delat, to muze byt problem (i kdyz to se deje tak trochu vsude, kdyz jsi na serveru poprve). Ale jak to vyresit... snad jedine lepsima popisama na foru a webu, to ze bude nekde zastracena NPC nepomuze, protoze ji treba vubec nenajde.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #869 kdy: Srpen 21, 2008, 11:05:37 am

Citace: "Neus"
Q opravdu moc neni nebyl cas je vymejslet... muselo se to rychle pustit Úsměv.
K2 ma univerzalni delatko Q. Takze se da celkem rychle a legantne Q pridavat, ale nekdo musi nejaky rorumny Q vymyslet... nejveci problem  je jakou dat odmenu.

Jinak jak rikam na kazdem uzemi je 1 NPC co da Q pro 1lvl. Jsou to "cestovni" ukoly, takze si postavicka pri plneni prehledne okolni svet.


Vyhlasil bych ukol pro Oligarchy at si kazdy vymysli jeden Q pro sve mesto pro zacatek :-D  jen at neco delaji :-D  :-D ( asi budu nenaviden )
Jinak kazdy by mohl prispet nejakym napadem a poslat ti to, jestli tedy mas o tuto spolupraci zajem.Dal bych to jako vyzvu pro stale hrace, treba ti nekdo rad pomuze.Pokud budu mit nejaky napad neco urcite poslu.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS