Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 09:37:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072191 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #690 kdy: Srpen 14, 2008, 01:13:50 pm

Na to sem si už zvykl jak sem četl na jiným fóru, bude nejlepší tenhle post "odfiltrovat"  Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #691 kdy: Srpen 14, 2008, 01:14:00 pm

Citace: "maku"
Citace: "(CZ)Lenny"
no tak sem vznesl navrh a drowaci se z toho pokakaji hned :?


Prostě si prostě kretén. Když mě zabije povrchnan, tak je to v pohodě. Když ho zabiju já, tak jsem PK, nonRP a sráč... když nám zničí nábytek je to ok...když to uděláme my... hned využívání bugu.... děte už vážně někam
no tak si mas taky stezovat, to je uz tvuj rybiz ze si mamlas a nechas si vsechno libit. a nic sem o vyuzivani bugu nerikal tak si laskave nevymyslej a bez se projit pac se ti plete pade pres devate...

EDIT: vznesl sem obycejny navrh a ty z toho delas vedu :roll:
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Orbi
Host
Odpověď #692 kdy: Srpen 14, 2008, 01:15:18 pm

Citace: "maku"
Citace: "(CZ)Lenny"
no tak sem vznesl navrh a drowaci se z toho pokakaji hned :?


Prostě si prostě kretén. Když mě zabije povrchnan, tak je to v pohodě. Když ho zabiju já, tak jsem PK, nonRP a sráč... když nám zničí nábytek je to ok...když to uděláme my... hned využívání bugu.... děte už vážně někam


si precitaj este raz co napisal Lenny a co mu odpisujes ty ... on pisal len o tom ze niekto rozbil nabytok a neskor ze asi straze na to nereaguju ...
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #693 kdy: Srpen 14, 2008, 01:18:47 pm

Reaguju na všechny... a o tom, že stráže v kráteru nejsou jsem už psal taky.... jak muže reagovat na řádění ve městě stráž, když tam není, že...
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #694 kdy: Srpen 14, 2008, 01:20:18 pm

Já stejně vůbec nevím proč si navzájem ničíte nábytek, k čemu vám to je dobrý?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Orbi
Host
Odpověď #695 kdy: Srpen 14, 2008, 01:21:24 pm

Citace: "maku"
Reaguju na všechny... a o tom, že stráže v kráteru nejsou jsem už psal taky.... jak muže reagovat na řádění ve městě stráž, když tam není, že...


no ak boli straze predtym abo pocas toho zabite, tak to funguje dobre, ... mozno by nam len utocnik mohol prezradit, ci pribehli ked nicil ten nabytok ... cisto v zmysle otestovania

Citace: "Bhaall"
Já stejně vůbec nevím proč si navzájem ničíte nábytek, k čemu vám to je dobrý?


aby postavy prejavili svoj odpor voci danej osade ... aby to zvalili na niekoho ineho ... aby ztazili pobyt niekomu a zvysili naklady ... z recesie
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #696 kdy: Srpen 14, 2008, 01:31:42 pm

Citace: "maku"
Citace: "(CZ)Lenny"
no tak sem vznesl navrh a drowaci se z toho pokakaji hned :?


Prostě si prostě kretén. Když mě zabije povrchnan, tak je to v pohodě. Když ho zabiju já, tak jsem PK, nonRP a sráč... když nám zničí nábytek je to ok...když to uděláme my... hned využívání bugu.... děte už vážně někam


Víš co moc si nevyskakuj.  Nás je víc. :twisted:
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #697 kdy: Srpen 14, 2008, 01:35:39 pm

Zdar. Zavedl bych jednoho stražneho do dílen (samozrejme i s tou moznosti reakce strazi venku, v noci bych jim dal ale nejaky postih, pokud ho nemaji), už jen jako reakci na to ničení majetku. Jen hlupák nebo pacifista by to nechal IC ležet. Spravci mest a uzemi by to meli resit.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #698 kdy: Srpen 14, 2008, 01:38:19 pm

Len ako zistit kto to bol? Ale urcite bude nejake ... hmm vysetrovanie.  Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #699 kdy: Srpen 14, 2008, 01:47:46 pm

Citace: "maku"
Citace: "(CZ)Lenny"
Citace: "Neus"
Straze na niceni majetku (uz) reaguji.
Jestlize je dum otevreny, tak by meli reagovat i uvnitr domu.
Muzeme to jeste vyzkouset...
no ten nabytek chybi aj v elfi vsi(verejne dilny) a straze tam su Úsměv


Taky je pár stráží mín (pokud se nedoplunou teda)  :wink: Nechápu vaše myšlení. Když něco udělá povrch, tak je vše v pohodě. Když to uděláme my, tak jsme sráči, PKři, a využíváme bugu?


Zdar. Za tech pár let, co hraju NWN jsem jeste na drowa nezautocil bez sebeobrany nebo obrany nekoho druhého, ale to je má osobní zkušenost. Je samozřejmé,, že pokud si drowove chtějí dělat, co je zamane včetně zabíjení postav, musí se to hlídat. Aby nevznikl nekontrolovatelný chaozz. Povrchnané většinou namají takové evilní touhy jako drowové. Povrch se do podtemna příliš nehrne, aby tam vraždil, loupil a ničil (tim nechci drowi samozřejmě nijak kritizovat, bez nich by byla nuda). Ikdyž se tam čas od času někdo z povrchu z různých důvodů vydá.
Lepší je, podle mě, se domluvit třeba na nějakém menším střetnutí, válce atd. než se nekontrolovaně masit.
Zaznamenáno
FenSaLir
Hrdina
***
Příspěvků: 266



Zobrazit profil WWW
Odpověď #700 kdy: Srpen 14, 2008, 01:51:16 pm

Opravdu je to posledni dobou smutne  a par lidi si tu zadelava na trvalou dodavku jizniho ovoce. Pokud me chytnou v dobrem rozmaru a budou me dale a dale prosit abych jim take neco natrhal tak jsou na velmi dobre ceste k realizaci.... Ted si myslete co chcete, ale kdokoliv se bude dle "meho vlastniho pohledu" chovat nevhodne , bude rozpoutavat hadky a urazet ostatni ma to spoctene a vic me to nezajima ... A to myslim vazne opravdu uz toho bylo dost.
Zaznamenáno

LiNUX is like living in a teepee. No Windows, no Gates and an Apache in house!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #701 kdy: Srpen 14, 2008, 01:54:05 pm

Ke krateru:
Druidi ho stale "vlastni" jen OOC... vyckavam jestli se nenajde slusnej "lump" co by v nem mohl mit zakladu, ale asi se nenajde Smutek
Proto je zanedbanej a jen si tak lezi ladem i bez strazi.

Az se rozhodne jak se "zmensi" svet, tak Krater bud nekdo dostane darem a nebo se do neho "opravdu" nastehujeme.

Niceni majetku by ted uz melo vyvolat poplach... tj. prilakat straze.
Dozvedet kdo nicil majetek nebo nejak vyprovokoval straze, kdyz okolo nebylo zadne "hodne" PC, ted nejde. Ale muze se kazde vyprovokovani strazi ulozit treba do logu.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #702 kdy: Srpen 14, 2008, 02:11:41 pm

no ja sem to jenom tak prubnul ze sem parkrat svihl do nabytku a nikdo neprisel :roll: neb oto musim znicit uplne ten nabytek?
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
FenSaLir
Hrdina
***
Příspěvků: 266



Zobrazit profil WWW
Odpověď #703 kdy: Srpen 14, 2008, 02:17:00 pm

Na severu kdyz nekdo "zlobi" v odemcenem dome tak straz naklusala celkem pekne rychle ... Takze potvrzuji ze alespon u nas na severu to tak funguje.
Zaznamenáno

LiNUX is like living in a teepee. No Windows, no Gates and an Apache in house!
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #704 kdy: Srpen 14, 2008, 02:19:04 pm

Citace: "FenSaLir"
Na severu kdyz nekdo "zlobi" v odemcenem dome tak straz naklusala celkem pekne rychle ... Takze potvrzuji ze alespon u nas na severu to tak funguje.


Tady taky, když jsem u nás ve město švihnul do prodavače či židle, tak hned naklusala stráž. Problém je ovšem v tom, že když někdo nemá stráž nemůže se dožadovat zásahu stráže.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS