Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 04:39:16 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2078296 krát)
Orbi
Host
Odpověď #915 kdy: Srpen 22, 2008, 11:34:19 am

Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
Citace: "Calcathea"
Mimochodem spočitat build umi každy debil... fakt každe děcko umi spočitat a otestovat build. Hrat dobre RP neumi jen tak někdo.


ja neumim poriadne spocitat build :roll:


...z cehoz vyplyva, ze nejsi ani debil ani decko - no a to je rozhodne pozitivni zjisteni, ne?  :lol: ...


ja som vedel, ze im nemam verit  :-D
Zaznamenáno
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #916 kdy: Srpen 22, 2008, 11:35:19 am

Citace: "vanilka"
Citace: "Balsa"
Citace: "Eruruu"
Ano, každý si rozmyslí jestli postavit si čistě RPpostavu nebo prasácký build :twisted:


Rozhodně jich bude míň a prasácký build na K2 si myslím snad ani postavit nejde a nebo jde, ale bude uplne nepouzitelny.


..definuj "prasacky build". definuj "nepouzitelnost"..

..pokud je prasackym buildem mysleno neco ve smyslu paladin/blackguard/xx, tak to s tebou souhlasim. pokud je tim ale myslen PB, tak to te zklamu - na K2 si totiz postavis PB velmi snadno.. :wink:


Nic definovat se mi tu nechce. Staci, ze ve skole musim umet milion definic..presne jak rikas prasacky build je pro me paladin/blackguard/xx, bard, rdd, pm apod.

na PB (pokud neni prasacky) nevidim nic zleho, kdyz se zkombinuje s RPckekm proc ne..
Zaznamenáno
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #917 kdy: Srpen 22, 2008, 11:37:14 am

Citace: "Calcathea"
Citace: "Balsa"
Citace: "Eruruu"
Ano, každý si rozmyslí jestli postavit si čistě RPpostavu nebo prasácký build :twisted:


Rozhodně jich bude míň a prasácký build na K2 si myslím snad ani postavit nejde a nebo jde, ale bude uplne nepouzitelny.


Hmm opravdu?? stači se podivat na Ivovu světlanu nebo na některe nejmenovane druidy Úsměv a vzhledem k sraženi omezeni torma jich bude ažaž Úsměv


Pokud vim tak Torm uz na K2 neni je tu bozi bojovnik. A o druidech a světlaně nic nevím jsem na K2 chvíli, tak mě pouč prosim tě. Jak je tvým zvykem.
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #918 kdy: Srpen 22, 2008, 11:43:44 am

Citace: "Calcathea"
Pomalejší expení podlemě upevnuje vztah hrače k postavě... napřiklad hraješ jednu postavu a ne 10..


..cim delsi expeni, tim vice casu ztraveneho bezcilnym vybijenim (tzn.nudy) a tim mene casu na RP (tzn.zabavy)..

Citace: "Calcathea"
O počitani buildu mi nic neřikej Úsměv Mimochodem spočitat build umi každy debil... fakt každe děcko umi spočitat a otestovat build. Hrat dobre RP neumi jen tak někdo.


..to rozhodne ee. ale prit se s tebou nebudu..

Citace: "Calcathea"
Mame li zustat u pravidel RP tak některe vaše silne buildy ktere vubec nejsou tak silne jak si myslite Úsměv jsou RP nesmysly Úsměv..


..imho hloupost. na kazdy build lze "napasovat" (receno trochu naturalisticky) pribeh, ktery ozrejmi ty i ony pohnutky, ktere vedly k te ci one skladbe povolani..

Citace: "Calcathea"
..K1 tim tuplem a vim že jednu dobu tam bylo RP uplně k smichu podle toho co si ještě pamatuju na RP všichni srali.


..kdy to asi tak priblizne bylo? nemusis presne na tyden, staci mesic a rok..

Citace: "Calcathea"
Ja jen řikalže to chce stanovit pevna pravidla. Ono je totiž celkem jasne že když se tu sejdete a každy budete ječetto svy nic se nevyřžeší. Takhle určita skupina přetrvá a ti kterym se dana pravidsla nelibi holt odejdou. Tak jako je to na EQ  na Thalii na ostatních serverech.


...pokud se podivam do sekce "Novinky a navody", najdu tam hooodne ruznych pravidel. ale ze by nebyly pevny? hmm...*zkousi do nich mlatit perlikem*

Citace: "Calcathea"
Nevim proč ale mam takový pocit že tady má někdo zapotřebí prosit každého aby hrál zrovna tady


...kdyz to nevis, tak to nepis. a nebo napis, proc ten pocit mas..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #919 kdy: Srpen 22, 2008, 11:49:05 am

Citace: "Balsa"
na PB (pokud neni prasacky) nevidim nic zleho, kdyz se zkombinuje s RPckekm proc ne..


..yop, tohle je presne to, co prosazoval Mustafa (a byla to jedna z nejmoudrejsich veci, ktery tu kdo kdy rekl) - "..klidne si postav PB, ale hraj s nim RP.."..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #920 kdy: Srpen 22, 2008, 02:14:20 pm

S tema jazykama. Sou to nějaky sloty např 5 znalost 1jazyk atd?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #921 kdy: Srpen 22, 2008, 02:32:19 pm

Citace: "José"
S tema jazykama. Sou to nějaky sloty např 5 znalost 1jazyk atd?

v novinky, providla - upravy hry (neb tak nejak) to je
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #922 kdy: Srpen 22, 2008, 02:47:05 pm

"#  méně než 10 - postava je schopná mluvit jen rodným jazykem a běžnou lidskou řečí
# 10 - postava se schopná umět 2 jazyky (započítává se lidská řeč i rodný jazyk) "
já nevim jak vám, ale mě z toho vyplývá, že postava s 10ti body umí stejně jen svůj rodný a lidský, protože se započítávají a ona umí je 2 jazyky... :?:
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #923 kdy: Srpen 22, 2008, 02:53:51 pm

Citace: "Zax19"
"#  méně než 10 - postava je schopná mluvit jen rodným jazykem a běžnou lidskou řečí
# 10 - postava se schopná umět 2 jazyky (započítává se lidská řeč i rodný jazyk) "
já nevim jak vám, ale mě z toho vyplývá, že postava s 10ti body umí stejně jen svůj rodný a lidský, protože se započítávají a ona umí je 2 jazyky... :?:


No tohle je asi platne pro lidi..v tu chvili muzou umet jazyk navic...bylo by to i logicke, kdyz jsou jinak vlastne znevyhodneni :wink:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #924 kdy: Srpen 22, 2008, 02:54:06 pm

ano
s tim ze clovek s 10 se muze naucit 1 cizi jazyk... protoze lidska rec=jeho rodny jazyk => pri narozeni umi jen 1 jazyk
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #925 kdy: Srpen 22, 2008, 03:02:35 pm

aha no, dobrý, zas nebudu mít dostatek skillpoitů  :-D
tak nějak do hlavičky změn by to chtělo varování, něco v stylu
"při svých předpokladech o spotřebě skill pointů berte v potaz, že zde lze využít skill ride, že skill Lore má řadu podstatných využítí a také to, že healing kit je více závislý na skillu heal, přičemž je asi nejfrekventovanějším způsobem léčení."
...
říkal jsem si, že by mi mohlo pár bodů zůstat na heal, ale spolkne je lore  Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Orbi
Host
Odpověď #926 kdy: Srpen 22, 2008, 03:32:12 pm

na Brunov jazyk mi hadam nebude stacit ani 30 bodov Smích
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #927 kdy: Srpen 22, 2008, 03:32:26 pm

Proč mam asi ten pocit?? když jsem jednoho krasneho dne prosazoval RP v podtemnu všichni ječeli. Když to dělal Lyc a Maku taky všichni ječeli že tak hrat nebudou. Možna by aby ses dověděl něco o RP pomohlo aby sis pročetl pravidla EQ a něco o pravidlech by sis mohl taky pročist jejich pravidla v čem se liší od našich. Chcete RP server?? pak zavedte povinnost RP hrat.

Ohledně postav. Je rozdil mit postavu ktera dava smysl jak buildově tak přiběhově a jak tys napsal "napasovat na build nějaky přiběh" To už mi tu taky kdosi řikal a snažil se mi IC obhajit singera...

Mě stačilo jak mi nevim ted přesně kdo popisoval jak někde na K1 někoho zamordoval singer a oni ho chytli a řekli "to je ten vrah!" a on na to odpověděl: "jaky vrah?? ja jsem bard PM RDD." Tady tyhle buildy smysl nemaj ale zase sou tady jine perličky že??

A mimochodem smim vědět cos měl na K1 za postavu??

Toto směrovano k vanilkovi... nechce se mi tam vyklikavat ty quote.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #928 kdy: Srpen 22, 2008, 03:36:11 pm

Citace: "Zax19"
...healing kit je více závislý na skillu heal, přičemž je asi nejfrekventovanějším způsobem léčení."


...kdyz uz se tu bavime o skilu "heal", mel bych otazku - proc neplati standart NWN pravidlo o automatickem hodu 20 mimo combat? viz - http://nwn.wikia.com/wiki/Heal_%28skill%29...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Orbi
Host
Odpověď #929 kdy: Srpen 22, 2008, 03:39:34 pm

lebo plati ine pravidlo
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS