Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 06, 2024, 11:07:01 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666394 krát)
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #330 kdy: Srpen 23, 2008, 07:04:06 pm

Citace: "Bhaall"
Nevíš o čem meleš kámo, když sme zakládali drowy byli sme asi 4 a o nic jiného než o RP nešlo, upadlo to až ke konci, když hráči drowů neunesli, že byli killováni on sight, tak začali dělat prasácký buildy a lézt do staráku kvůli PvP.


/signet
Jo to byli casi, sem nevedel co to drow je jeden po me chtel kamy tos sem mu je udelal a to sem si na sebe upletl bic pac jen jsem mu je dal uz me s nima rezal Úsměv
Zaznamenáno



Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #331 kdy: Srpen 23, 2008, 07:04:38 pm

Melu o tem, že každý má jiný pohled na věc. Jedni tvrdí, že je to RP... druzí, že PKčkování. To samé je názor na stráže a ostatní guildy...
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #332 kdy: Srpen 24, 2008, 09:51:33 am

Citace: "SevyX"
Citace: "Bhaall"
Nevíš o čem meleš kámo, když sme zakládali drowy byli sme asi 4 a o nic jiného než o RP nešlo, upadlo to až ke konci, když hráči drowů neunesli, že byli killováni on sight, tak začali dělat prasácký buildy a lézt do staráku kvůli PvP.


/signet
Jo to byli casi, sem nevedel co to drow je jeden po me chtel kamy tos sem mu je udelal a to sem si na sebe upletl bic pac jen jsem mu je dal uz me s nima rezal Úsměv


Lol :lol:
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #333 kdy: Srpen 24, 2008, 10:28:00 am

Citace: "SevyX"
Citace: "Bhaall"
Nevíš o čem meleš kámo, když sme zakládali drowy byli sme asi 4 a o nic jiného než o RP nešlo, upadlo to až ke konci, když hráči drowů neunesli, že byli killováni on sight, tak začali dělat prasácký buildy a lézt do staráku kvůli PvP.


/signet
Jo to byli casi, sem nevedel co to drow je jeden po me chtel kamy tos sem mu je udelal a to sem si na sebe upletl bic pac jen jsem mu je dal uz me s nima rezal Úsměv


Ano... to je pravda... Vam šlo o RP a oni killovali on sight... takže ste přešli na PvP... ale oni se ohaněji tim jak byli drow strašne prasata Úsměv

To byl asi jako ten zakon... straže nadavali že singer se nedá zabít... to tam měli tušim ashtaru... no a vysledek?? zabili sme singera a ještě i ty straže... dalšíi vysledek?? flame flame flame jak si něco takovyho mužeme dovolit... všichni ječeli a my se smali Smích oni museli pracně 3 dny dodělavat lvly 36 a ja měl 33 a bylo mi to uplně jedno.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #334 kdy: Srpen 24, 2008, 10:48:34 am

Citace: "Calcathea"
To byl asi jako ten zakon... straže nadavali že singer se nedá zabít... to tam měli tušim ashtaru... no a vysledek?? zabili sme singera a ještě i ty straže... dalšíi vysledek?? flame flame flame jak si něco takovyho mužeme dovolit... všichni ječeli a my se smali Smích oni museli pracně 3 dny dodělavat lvly 36 a ja měl 33 a bylo mi to uplně jedno.
Hmm a co tohle má společnýho s touto diskuzí o RP? :twisted:
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #335 kdy: Srpen 24, 2008, 11:01:25 am

Asi to že se všeci ohaněj RP a hrali sme jako prasata všichni?? Smích
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #336 kdy: Srpen 24, 2008, 11:27:32 am

Když se ohlídnu zpět, tak stráže docela chápu, na serveru se hráči nudili a tak jediný co dělali bylo, že chodili do Staráku prudit stráže...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #337 kdy: Srpen 24, 2008, 11:28:53 am

Citace: "Bhaall"
Když se ohlídnu zpět, tak stráže docela chápu, na serveru se hráči a tak jediný co dělali bylo, že chodili do Staráku prudit stráže...
Jenže Calcathea to nepochopí protože byl jedním z nich Smích To je jak mluit do zdi :twisted:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #338 kdy: Srpen 24, 2008, 06:10:32 pm

Citace: "Eruruu"
Citace: "Bhaall"
Když se ohlídnu zpět, tak stráže docela chápu, na serveru se hráči a tak jediný co dělali bylo, že chodili do Staráku prudit stráže...
Jenže Calcathea to nepochopí protože byl jedním z nich Smích To je jak mluit do zdi :twisted:


nebylo to spis tim,ze na K1 nebylo mozne vicemene  jinde pokecat? Vzivote mne Calcatea nenapadla a popovidalali si spolu mnohokrat a zahrali suprovej Q kdyz sme nekromancii ozivovali blanku.... a mohl bych psat dal. Ruku na srdce. Vetsina hrala jako prasata,Drowy jsem tam moc nepotkaval, za to straze ano... RP si hrali jen mezi sebou, a kdyz se dostali k nejakymu Q tak ho taky Zlikvidovali svou hrou. Kdo nebyl straz mel smulu
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Orbi
Host
Odpověď #339 kdy: Srpen 24, 2008, 06:20:22 pm

Katia bola mila, pokial vsetko bolo podla jej predstav ... ale pokial ste ju poziadali i na kolenach aby si napriklad odlozila zbran, tak vas bezmilosti zabila.
Zaznamenáno
Leonidas
Šampión
**
Příspěvků: 223



Zobrazit profil WWW
Odpověď #340 kdy: Srpen 24, 2008, 07:33:24 pm

Přikláním se na stranu Tasch a Cala...i když to jsem asi na špatném foru. Hra se stráží byla složitá, ale nebyla nemožná i když popravdě rp hru stráž vs okolí jsem neviděl téměř žádnou (např. osvobození Cala z vězení) a když nějákou, tak to bylo spojené s větším pvp (ale popravdě žít v neustálém presu když většina okolí má už automaticky nastavený odpor a většinu stráže v neoblibě, je náročné, ale to už byla zase politika stráže, o té se nebavíme)
Zaznamenáno

Ega: Deodred Elevier
Hodie animi nostri, postridie orbis.
Dnes naše duše, zítra celý svět.
Orbi
Host
Odpověď #341 kdy: Srpen 24, 2008, 08:01:21 pm

Citace: "Leonidas"
Přikláním se na stranu Tasch a Cala...i když to jsem asi na špatném foru. Hra se stráží byla složitá, ale nebyla nemožná i když popravdě rp hru stráž vs okolí jsem neviděl téměř žádnou (např. osvobození Cala z vězení) a když nějákou, tak to bylo spojené s větším pvp (ale popravdě žít v neustálém presu když většina okolí má už automaticky nastavený odpor a většinu stráže v neoblibě, je náročné, ale to už byla zase politika stráže, o té se nebavíme)


najviac mi natom vadilo, ze si hraci neboli vedomi, ze sa ta situaca vyvinula koli ich cinom ... bolo vela vytrznosti, tak sa zakazali zbrane ... bolo vela hladanych a podozrivych, zakazali sa kapucne ... niekto dva krat podpalil kandahar, X-krat vyvrazdil osadenctvo, tak sa prijalo stanne pravo ... a kto sa najviac stazoval?


cize, to plati i pre K2, ak chcete hrat svoje "RP", tak akceptujte i nasledky z neho plynuce
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #342 kdy: Srpen 25, 2008, 06:35:09 am

Citace: "Orbi"
Katia bola mila, pokial vsetko bolo podla jej predstav ... ale pokial ste ju poziadali i na kolenach aby si napriklad odlozila zbran, tak vas bezmilosti zabila.


Co bys od chaoticky zle schizy Katii očekaval Smích
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Orbi
Host
Odpověď #343 kdy: Srpen 25, 2008, 07:33:59 am

Citace: "Calcathea"
Citace: "Orbi"
Katia bola mila, pokial vsetko bolo podla jej predstav ... ale pokial ste ju poziadali i na kolenach aby si napriklad odlozila zbran, tak vas bezmilosti zabila.


Co bys od chaoticky zle schizy Katii očekaval Smích


To iste co od zakonnych strazi.  :wink:
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #344 kdy: Srpen 25, 2008, 09:08:36 am

Hele stráže taky kolikrát prudili, myslim, že to bylo vzájemný. Proč to tu vubec řešíte?

PS: nebyl jsem proti zakazu zbraní ve městě a byl sem na k2 asi první, kdo to navrh do žoldáckýho zákoníku, ale když už zákaz nošení zbraní tak všichni a ne, že každý strážce bude po městě litat se zbraní v ruce nehledě na to, že to je i rp blbost, že by postava běhala celý den s tasenou zbraní.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Stran: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS