Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 11:14:08 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Jednoho temneho vecera v lese  (Přečteno 2163 krát)
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
kdy: Duben 27, 2009, 12:09:07 pm

Probudil jsem se, stacilo by na me plivnout a zemrel bych, nepamatoval sem si co se stalo. Naposled si pamatuju ze sem klidne sedel an lavice... nicmene po probuzeni jsem byl v takovemto stavu a nikde ani zivacka, an iziva zver, vubec nic... promnul sem si oci a videl ze lezim uprostred obraceneho pentagramu, kde v kazdem cipu je zapalen ohen, pravdepodobne ziven magii... moznal jsem dilo bohyne, jejiz jmenu byl zasvecen klaster, kde jsem se v mladi s vervou pustil do mniskeho bojoveho vycviku. Poklekl jsem a zacal se modlit k Asherah, nabizejivsi ji sve sluzby, kdyz nam ona pomuze a zajisti dostatek moci, v jejim jmenu vyplenime tuto zem a prenechama ji vladu nad touto zemi, my budeme jejimi sluzebniky a vykonavateli jeji vule!

Poslední změna: Duben 29, 2009, 01:36:55 pm od Mithrandir Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
emzak
Mob
*
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Duben 29, 2009, 01:33:18 pm

Lístie opadá zo stromov rýchlejšie ako pred tým , pôda začína byť vysušená ,zvieratá nekludné . Nie veľa času ubehlo od toho večera,  kedy  sa Nadriel pomodlil k bohyni zla Asherah a tým mu ona poskytla moc na oplátku za jeho dušu. Týmto to všetko len začalo . Počas niekoľkých nasledujúci nocí boli na túto zem vyslaný špehovia aby zistili stav tohto úbohého ostrova a tým pripravili lepší príchod...príchod toho čo spôsobilo zánik niekoľkých svetov. Nielen špehovia sa začínajú potulovať po ostrove , ale aj kaňzovia ktorý sú oddaný pomocníci bohyne .  Ich hlavnou úlohou je znížiť morálku vojsk ktoré sú ochotné sa brániť a naverbovať úbohé duše ktoré by sa pridali k bohyni Asherah a tým bojovali na jej strane....

Morderd

*povzdychne* „Plno zlaťákov zase vyhodených , aspoň že som dobre oblečený . Tak a zase späť do tej smradľavej diery , už sa začína zotmievať“ *pomyslí si* . “Cesty cez pastviny bývajú kľudné , snaď to bude rovnaké aj teraz“.  Po kratšom čase čo som išiel cez pastviny som zbadal na ceste tmavú postavu . Hovorím si „Zase nejaká socka čo bude žobrať“ . Ako som sa približoval , tak sa pomaly zotmelo .Prišiel som k tmavej postave. Bol to divný bradatý dedko v tmavom hábyte . Tak som sa sním dal do reči . Po neskutočne dlhom čase čo som sa z neho snažil dostať aspoň jeho meno, mi už dosť  začal liezť na nervy . Furt kecal  o tom ako sa svet zrúti a blá blá blá , potom zase nejaká armáda a zase blá blá blá . V jeho rozhovore ma zaujala časť ,kde hovoril o bohyni Asherah a o jej nekonečnej moci . Pomyslel som si „Mať tak dosť sily , tak vyženieme elfov a pomstíme Danyho “ . Z môjho nadšenia usúdil  že chcem prijať Asherah za svojho boha . „Prečo nie , ak mi dá dosť sily“ . Temným kúzlom  mi  na ruku vypálil divné znamenie a povedal „Teraz si služobníkom Asherah“. Nakoniec mi prezradil aj to že je jedným z kňazov bohyne a aj to že sa chystá podmaniť si tento ostrov . Predtým ako sa vyparil mi prezradil jeho meno....Murias , divné meno ale čo už . Koniec koncov Pomsta bude sladká.

V Chráme bohyne Asherah

 „Pani moja , priniesol som vám ďalšiu úbohú dušu a tým získal nového bojovníka“
*poklonil sa a podal jej malú kryštálovú guľu so sfarbeným dymom vo vnútri*

„Výborne Murias , už nie raz si mi dokázal že si mi oddaný. Mám pre teba novú úlohu. Choď  a otráv im jedlo i vodu.“

„Ako povieš pani moja. Tvoj príchod bude veľkolepý“

Murias sa pomaly stratil v tmavých častiach chrámu bohyne Asherah.  Hviezdy už skoro nevidno , temné mračná sa zbiehajú nad Kandelábriou  a nemrtvý začínajú vstávať. Kto už len môže čeliť moci a armáde bohyne  Asherah.....





Poslední změna: Duben 29, 2009, 01:34:55 pm od Mithrandir Zaznamenáno

Read more ,
Learn more ,
Change the Globe!
emzak
Mob
*
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 03, 2009, 12:50:08 pm

....noc v Krateri......

utrzok z rozhovoru:

Villandra , skus pohladat vhodne miesto na stavbu chramu , ja idem zvolavat ostatnych...

Dobre , zozeniem par ludi a pohladame nejake miesto....

Murias sa odobral a zacal prehovarat k bohyni
Pani moja , vas plan pokracuje podla vasich poziadaviek . Zacnem zvolavat vsetkych bojovnikov a spehov ktory sa k tebe pridali .
Postavenim chramu bude tvoja moc silnejsia a prichod neoddialitelny....

Po kratkom rozhovre zacal Murias kuzlit

Znamenie bohyne , ktore bolo vypalene vsetkym bojovnikom na ostrove zacalo ziarit na znamenie to ho , ze ich bohyna potrebuje .
Zaznamenáno

Read more ,
Learn more ,
Change the Globe!
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS