Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 12:11:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Quo vadis K2?  (Přečteno 8241 krát)
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Květen 04, 2011, 07:39:06 am

Dobré dopoledne všem,
když už se to tady nakouslo, tak i já si zlehounka přisadím.
Od počátku se mi nepodařilo pochopit, proč bylo povoleno hrát za PC v podtemnu, výsledek tohoto musel být všem jasný. Jak lze smysluplně rozdělit +- 20 hráčů na dva tábory, v nastavení ekonomiky, craftu atd., to nevím a myslím si že nikdo. V případě, že to měl být vzpružující prvek (dle slov ATMka) proč je nastavení charakterové linie na povrchu a v podtemnu prakticky stejné. Upřesním: jak na povrchu tak v podtemnu je k dispozici a podporována víra v zákonné zlo, IC charaktery se pak nahoře i dole tvoří prakticky stejné. Neexistuje podpora protipólu, otvírat další "rebelské" území je nesmysl na druhou. Církev na povrchu co jsem měl možnost pozorovat (a možná se šeredně pletu) prakticky nefunguje. Legii opustil kapitán se kterým jsem měl rozehrané přístupové jednání (neměli jsme v poslední době na sebe štěstí, ale co jsem měl udělat jsem udělal). Projít se Kandahárem znamená málokdy někoho potkat. Z vedení povrchu vidím občas Elka, ale že by byl středobodem dění, tak jako ATMko dole to si myslím, že ne (opět se můžu šeredně plést).
Takže za mě, po ztrátě náboje hraní na povrchu jsem zkusil hru dole, bylo to o mnoho lepší, po dohodě s ATMkem a hezkém popovídání jsem pochopil jak to s podtemnem myslel a sám rád musel uznat, že v podtemnu není účelné a vhodné hrát, neb bych narušil původní záměr a to bych věru nerad. Včera jsme si s Luďkem vyměnili po jednom PM na které dnes budu reagovat a pokud se dohodneme, začnu se zase po večerech logovat do hry s mírnou nadějí na nějaký posun. Toliko za mě.

A teď dotaz v pléno, jakou by jste si přáli hru na povrchu, jaký model by vám vyhovoval, co očekáváte a co jste ochotni přinést?

Začnu s odpověďmi:
1) Jsem zastánce jediného města, tříštit už tak rozpolcené a nadrobené hráčské síli mi nepřijde moudré
2) Vláda krále jakožto nejvyššího správce daného území v rámci Acronského císařství
3) Králem podporovaná církem a armáda na bázi neutrálně až dobrého přesvědčení (protipól podtemnu, když už je otevřeno)
4) Neutrální zřizení dovoluje vznik jak dobrých tak zlých spolků a projev všech charakterů
5) Očekávám aktivní přístup DM za DM, pořádání akcí v jakémkoli království běžné, podpora vzniklých spolků a jejich regulace, očekávám vydefinování děje světa
6) Jsem připraven učelově vytvářet postavy pro účely DM akcí s nimiž budu hrát dle daného scénáře pro pobavení širokých mas, jsem připraven jakékoli postavy obětovat pro vyšší princip (i taková poprava spoustu lidí potěší  Škleb), jsem připraven se aktivně připojit do dění světopříběhu (pokud bude nastaven) na zadané pozici a odlehčit tak zátěži na DM team.

Jak jste na tom vy?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Květen 04, 2011, 07:58:20 am

Nechapu proc by bylo nevhodny dole hrat. To ze si tam ATM neco rozjel neznamena ze si do toho zapoji jen toho koho chce.. muze si tam vlizt kdokoliv, a jestli ne tak je to jen dalsi hra na svym pisecku

A co se tyce cirkve tak se seredne pletes,vis prdlajz o tom co delam,a taky nevis ze se na me kazdej vykaslal stejne jako na legii. Sama asi tezko neco zmuzu. A dolu si sli vsichni beztak jen kuli tomu ze tam neni zadny kral/cirkev vs legie a opacne.
Zaznamenáno

ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Květen 04, 2011, 08:16:44 am

Abych uvedl veci na pravou miru.

Sel jsem do podtemna, protoze jsem vedel, ze to 1) privede na server 4 nove hrace, kteri posili rady podtemna, kde hrali 3 lidi a bude nas minimalne 7 aktivnich, coz se povedlo...to proc mi neprijde idealni presun hracu z povrchu dolu je predevsim ten, ze jsem podtemno bral jako protivahu povrchu, aby meli proti komu hrat, kdyby nefungovalo idealne soupereni cirkve/legie. Proto kdyz jsem o tom debatoval s Amrasem, tak jsem mu rekl, ze idealni pomer by byl 2:1 (tzn 1 podtemnak na 2 lidi na povrchu). Samozrejme nikomu, kdo bude IC hrat nebranime v ucasti dole, jen se mi to nezda dobry napad...

Co se tyce povrchu, tak na tento vikend mohu slibit serii questu, do ktere budou zapojeni i drowici zezdola (i kdyz asi nedojde k prime konfrontaci). Zacnou v patek vecer ci v sobotu (dle toho jak mi to vyjde v praci)...

Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Květen 04, 2011, 10:18:15 am

No, taky je tu problém v tom, že lidi nemají čas. Já se např. asi nezúčastním toho víkendového dění, protože mám poslední dobou víkendy zaplácnuté něčím jiným. Neus je teď snad někde na služební cestě, Elk snad má nějakou práci a státnice k tomu, Orbi tuším jakbysmet. A mohl bych pokračovat dále. Holt hráči NWN stárnou a s tím jim přibývá starostí a povinností někde jinde. A lepší už to asi nebude, zvlášť máme hokejové MS a když nám přibývá tepla venku.

EDIT: A to jsem ještě vynechal Isidura, který prý má PC v kýblu...
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Květen 04, 2011, 10:34:47 am

Abych uvedl veci na pravou miru.

Sel jsem do podtemna, protoze jsem vedel, ze to 1) privede na server 4 nove hrace, kteri posili rady podtemna, kde hrali 3 lidi a bude nas minimalne 7 aktivnich, coz se povedlo...to proc mi neprijde idealni presun hracu z povrchu dolu je predevsim ten, ze jsem podtemno bral jako protivahu povrchu, aby meli proti komu hrat, kdyby nefungovalo idealne soupereni cirkve/legie. Proto kdyz jsem o tom debatoval s Amrasem, tak jsem mu rekl, ze idealni pomer by byl 2:1 (tzn 1 podtemnak na 2 lidi na povrchu). Samozrejme nikomu, kdo bude IC hrat nebranime v ucasti dole, jen se mi to nezda dobry napad...

Co se tyce povrchu, tak na tento vikend mohu slibit serii questu, do ktere budou zapojeni i drowici zezdola (i kdyz asi nedojde k prime konfrontaci). Zacnou v patek vecer ci v sobotu (dle toho jak mi to vyjde v praci)...



Jen aby to nebylo negativně pochopeno. Myslel jsem to smrtelně vážně, že jsem záměr pochopil a odsouhlasil. Nikde neříkám, že kdokoli jiný nemůže jít hrát do podtemna, já to však shledal kontraproduktivním a proto se rozhodl dále v podtemnu nehrát. Není to nic proti ATMkovi a konceptu, ten shledávám na poměry KII vcelku dobrým.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Květen 04, 2011, 03:37:36 pm

Čo sa mna tyka tak hram tak ako mi to dovoluje čas, a plus do istej miery aj nalada
ja som predtým hral v podtemne chvilu ale nemal som k tomu nejak vztah. inaš stale mam postavy na povrchu a ked sa dalo som sa zapajal do Q dany Dm vediet. hra na povrchu je občas nudna ked je malo ludi alebo nie je poriadne do čoho pichnuť ale nechcem rizkovat pomocnika a svoj živoť čo už som zopar krať stalo ale ked su tam isty ludia online tak mam o zabavu postarane i ked teraz jeden prešiel dole Smích, s druhym som mal iba jedno stretnutie Smích s tretým hram podla toho ako sa stretneme na servery

Týmto by som daným ludom dakujem za prijemnovanie času na servery.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Květen 05, 2011, 07:19:18 pm

Když už se tu nakouslo téma zaneprázděnosti lidí, tak přidám info o své osobě. Tohle pondělí mi začal svaťák a jelikož mám v plánu odmaturovat s co nejlepšíma známkama a donedávna jsem se neučil, už cca týden jsem se neobjevil ve hře a chci se ještě následující týden a kousek (do konce první části maturit) věnovat učení. Kroutím očima
Jak to budu mít dál, to se uvidí. Mrknutí
S pozdravem a přáním zábavné a úspěšné hry,
Geralt Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Květen 07, 2011, 07:04:26 pm

Vsem se omlouvam, ale zacatek serie questu musim z osobnich duvodu posunout az na zitrek, tak doufam ze tim nekoho neodradim.

ATM
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS