Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 05:26:04 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075440 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #2820 kdy: Srpen 31, 2009, 12:44:06 pm

Re: novinky - úprava cen zboží v bazarových vitrínách

Co se bere jako druh výrobku ? Stačí že je +3 nebo to musí být identický výrobek jako toho s upravenou cenou ? A to ještě třeba výrobek +3 může být zdobený ?

virtina umi delit vyrobky treba na: zbrane na blizko od kovare, lektvary, ...
spec. volba je povoleni jen zakladnich veci tj. (0) veci
Aha diky Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2821 kdy: Srpen 31, 2009, 04:19:46 pm

Ten bazar vo Vetrove bude fungovat akym sposobom? Teraz je to premenovana obycajna vitrinka do ktorej sa neda dat predavat.
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #2822 kdy: Srpen 31, 2009, 05:16:37 pm

A to ještě třeba výrobek +3 může být zdobený ?


Ano může, může se zdobit +0,+1,+2,+3,+4,+5 prostě vše pluskové Mrknutí
Zaznamenáno




Orathe
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #2823 kdy: Srpen 31, 2009, 05:52:04 pm

Ten bazar vo Vetrove bude fungovat akym sposobom? Teraz je to premenovana obycajna vitrinka do ktorej sa neda dat predavat.

nahradí se vitrýna za bazarovo, nedošla mi potřeba speciální vitrýny, už je domluvená
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2824 kdy: Srpen 31, 2009, 06:47:10 pm

Neusku, šlo by udělat povolání zahradníka? Úsměv
Něco co by pracovalo s bylinkama a "šlechtilo" placeble rostliny, květiny a tak Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2825 kdy: Srpen 31, 2009, 07:06:16 pm

Všechno jde toto by šlo taky. Ale myslím že je to trochu moc práce Úsměv Navíc jakej užitek by z toho byl?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amy
Host
Odpověď #2826 kdy: Srpen 31, 2009, 07:07:44 pm

¨Bylo by to povolání, které by se nemuselo studovat tisíc let. Ten kdo by ho dělal by nemohl dělat nic jinýho. Nic Úsměv
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2827 kdy: Srpen 31, 2009, 09:41:33 pm

A měl by mazecový kačky...by si pěstoval bylinky a měl by frontu alcháčů před barákem Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Amy
Host
Odpověď #2828 kdy: Září 01, 2009, 05:15:26 am

No to by šlo taky, ale ty placebly na výzdobu domů by byly lepší. Palmy,květinky, záhonky a tak Smích¨
Ono titiž, já už mám tolik bylin, že nevím co s něma Smích
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2829 kdy: Září 08, 2009, 05:47:11 am

Dotaz číslo dvě Neusi, máme oblíbenost v kráteru 91%, co takhle místo penalizace dávat taky od určitého procenta bonus?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2830 kdy: Září 08, 2009, 09:49:59 am

nene
tech 9% musi nekdo uklidnovat, udrzbari obcas premalovat neslusny napis na zdi, atd.
kdyz to vytahnete na 100% tak to bude zadarmo

o tech par poslednich % se pretahuji uzemi mezi sebou, proste to ma nutit majitele k aktivite
aby to nebylo chciply jako doted
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2831 kdy: Září 08, 2009, 11:18:53 am

Ten systém nucení hráče do něčeho je podle mě dost neštastnej  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2832 kdy: Září 08, 2009, 11:32:33 am

no jak ja to vidim...
za tyden co to bezi, se "najednou" temer vsude (az na elg v podtemnu) objevilo sousty vitrin, zbozi, atd.
podpora novych postav (bez kamaradu) je o nekolik radu lepsi, svet je zivejsi a hratelnejsi

vecina majitelu uzemi pred zmenou usnula na vavrinech a na okolni svet se uplne vyprdla
kdyz nemaji vlastni odpovednost za rozvoj sveta (jsou oligarchove tak by ji meli mit), tak to chce nejaky bic
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2833 kdy: Září 08, 2009, 12:14:24 pm

Nj, technicky to asi řeší hodně věcí, ale vem si to takhle: Když budu muset dělat něco z donucení, bude to pořád zábava?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2834 kdy: Září 08, 2009, 12:19:33 pm

no jak ja to vidim...
za tyden co to bezi, se "najednou" temer vsude (az na elg v podtemnu) objevilo sousty vitrin, zbozi, atd.
podpora novych postav (bez kamaradu) je o nekolik radu lepsi, svet je zivejsi a hratelnejsi


Ja tedy nevim kdy naposled jsi se do Elgu koukal ale vytriny jsem tam nejaky nahodil, jak bazarovky tak normal, dal jsem do nich nejaky zbozi i veci na vykup a cekam ze se obchodnici taky pricini kdyz jsi mluvil o tom jak se opici a porad se nic nedeje, stale mam spokojenost ve meste na 75% a at stavim vitriny,  beha tam vic novacku, porad se spokojenost nezveda .. prece nechces mit z mest obrovska trziste.
Chapu tohle jako snahu o podporu, to je OK, s tim souhlasim ale ty vitriny i se zbozim jsou tam cca 3 dny a zadne zlepseni jsem nevidel na spokojenosti.
Navic uz nejaky zakladni pausal za mesto atd se plati, plati se za udrzbu budov jako takovou, tak mi tohle ci povidas prijde tak trosku jako dvoji zdaneni.
Nebo se ty % budou lepsit tim ze tam hraci budou ty veci pravidelne obmenovat ( nakup-prodej) ... zatim jediny komu jde nastavovat prodeje jsem ja. Ostatnim ze spolku to moznost vykupu nedava ... tak nevim kde je chyba.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Stran: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS