Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 12:27:35 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072100 krát)
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6345 kdy: Červen 02, 2013, 02:22:15 pm

U mého klerika po lognutí zmizí z knihy 9. kruh kouzel? (moudrost čistých 19, žádné přídavky z předmětů nebo něčeho jiného).

Dá se s tim něco dělat?

Ještě mě napadá, že by to mohlo zlobit kvůli featu Great Wisdon I, ale to by se mělo počítat jako ze základu.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6346 kdy: Červen 04, 2013, 02:18:38 pm

Heled, to jsem řešil už taky a mě vypadávaly skoro všechny poslední pozice a nejlepší řešení, na jaké jsem přišel je, sehnat si slotovej item, kterej si před odlogem vždycky vemeš a pak po lognutí zase vyměníš. Pak budeš mít stále sadu kouzel, kterou používáš Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6347 kdy: Červen 04, 2013, 10:53:12 pm

Heled, to jsem řešil už taky a mě vypadávaly skoro všechny poslední pozice a nejlepší řešení, na jaké jsem přišel je, sehnat si slotovej item, kterej si před odlogem vždycky vemeš a pak po lognutí zase vyměníš. Pak budeš mít stále sadu kouzel, kterou používáš Mrknutí
Se obávam, že řešíme asi oba jinej problém. Ty si řešim vypadávání kvůli vlastnostem z předmětů a vypadávaly ti jen některé sloty, ale mě vypadne celý 9 kruh, protože mám moudrost 19 a ta spadne asi na 18, protože se ten feat připočte asi až pak, nebo nevim, jak to je, takže pár slotů navíc nezmění nic na tom, že budu mít pořád moudrost 18, tudíž celej kruh v pérdelce...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6348 kdy: Červen 04, 2013, 11:01:01 pm

A ještě jedna věc... vim, že se to tu řešilo, ale jak se spočítá, kolik epických kouzel deně může postava spočítat? (dal jsem tomu 10 minut, nenašel jsem to tu, sorry)

A ještě zadruhé... podle ofiko wikiny a i podle požadavků kandlu má moje postava všechno, co potřebuje na Ohromující kritický, ale při rozdělování levelu ho tam prostě nemám... mam sekáček, vylepšenej sekáček, kritik na zbraň, sílu mam 26, drtivej a vylepšenej drtivej, ale stejně to tam nemám... kde může být chybka? jo a jinak je to feat bonusovej od fightera, což by mělo být v pořádku
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #6349 kdy: Červen 05, 2013, 07:32:17 am

ak si to pametam dobre tak za kazdy 3 lvl daneho epickeho povolanie sa mozes naucit jedno kuzlo
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6350 kdy: Červen 05, 2013, 08:07:10 am

1. ep. kouzlo muze it postava, kdyz ma 21 lvl kouzliciho povolani a muze kouzlit 9 kruh kouzel (PM se scita s carodejem)
2. na 24lvl
3. na 28lvl
...
6. na 40lvl

na ten kriticky zasah bych musel vedet vic o postave
je treba mozna, ze kdyz by jsi si bral lvl nejakeho "nebojoveho" povolani, napr. carodeje, tak ten hadam nebude mit moznost si brat tyhle ep. featy i kdyz ma predpoklady
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6351 kdy: Červen 05, 2013, 09:01:47 am

A ještě zadruhé... podle ofiko wikiny a i podle požadavků kandlu má moje postava všechno, co potřebuje na Ohromující kritický, ale při rozdělování levelu ho tam prostě nemám... mam sekáček, vylepšenej sekáček, kritik na zbraň, sílu mam 26, drtivej a vylepšenej drtivej, ale stejně to tam nemám... kde může být chybka? jo a jinak je to feat bonusovej od fightera, což by mělo být v pořádku
Level 21+? (se sílou 26 to předpokládam, ale stejně)

Jinak je to general feat, mág by neměl vadit. Navíc píše, že to chce brát když bere fightera. A ano, měl by to být fighterův epický feat.

Zatím podle toho, co jsi popsal všechno ok, jestli teda nejsi lučištník nebo unarmed.

Hele, jediný co mě napadá, je to zkusit ještě v nějakým test modulu zkusit doklikat, překlikat a pohrát si s tím.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #6352 kdy: Červen 05, 2013, 10:54:32 am



A ještě zadruhé... podle ofiko wikiny a i podle požadavků kandlu má moje postava všechno, co potřebuje na Ohromující kritický, ale při rozdělování levelu ho tam prostě nemám... mam sekáček, vylepšenej sekáček, kritik na zbraň, sílu mam 26, drtivej a vylepšenej drtivej, ale stejně to tam nemám... kde může být chybka? jo a jinak je to feat bonusovej od fightera, což by mělo být v pořádku
[/quote]


Myslím že jsi poněkud ve výčtu pozapoměl na obratnost 13..... nemáš problém tam? Zde je to tak totiž upraveno, že musíš mít nejen sílu 25+, ale i obratnost 13+.
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6353 kdy: Červen 05, 2013, 02:41:46 pm

Myslím že jsi poněkud ve výčtu pozapoměl na obratnost 13..... nemáš problém tam? Zde je to tak totiž upraveno, že musíš mít nejen sílu 25+, ale i obratnost 13+.
Tak jestli je tohle pravda, tak jsme doma Smích já jsem to totiž pochopil tak, že to je buď a nebo... potvrďte to, prosím, někdo, ať můžeme jít všichni domu Smích
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6354 kdy: Červen 05, 2013, 03:29:26 pm

Myslím že jsi poněkud ve výčtu pozapoměl na obratnost 13..... nemáš problém tam? Zde je to tak totiž upraveno, že musíš mít nejen sílu 25+, ale i obratnost 13+.
Tak jestli je tohle pravda, tak jsme doma Smích já jsem to totiž pochopil tak, že to je buď a nebo... potvrďte to, prosím, někdo, ať můžeme jít všichni domu Smích
Byl jsem předběhnut, 100% potřebuješ oboje Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6355 kdy: Červen 05, 2013, 08:20:33 pm

Tak problém vyřešeen, děkuji
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #6356 kdy: Červen 07, 2013, 06:11:05 pm

Myslím že jsi poněkud ve výčtu pozapoměl na obratnost 13..... nemáš problém tam? Zde je to tak totiž upraveno, že musíš mít nejen sílu 25+, ale i obratnost 13+.
Tak jestli je tohle pravda, tak jsme doma Smích já jsem to totiž pochopil tak, že to je buď a nebo... potvrďte to, prosím, někdo, ať můžeme jít všichni domu Smích

Když Ti nestačí, že to říkám JÁ  ??!! Úsměv Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6357 kdy: Červen 07, 2013, 07:11:46 pm

Myslím že jsi poněkud ve výčtu pozapoměl na obratnost 13..... nemáš problém tam? Zde je to tak totiž upraveno, že musíš mít nejen sílu 25+, ale i obratnost 13+.
Tak jestli je tohle pravda, tak jsme doma Smích já jsem to totiž pochopil tak, že to je buď a nebo... potvrďte to, prosím, někdo, ať můžeme jít všichni domu Smích

Když Ti nestačí, že to říkám JÁ  ??!! Úsměv Smích
Vždycky lepší konfirm, ikdyž je info od slavné Petrany de Brasky  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6358 kdy: Červen 14, 2013, 05:00:48 pm

Čest práci, soudruzi  Smích, chtěl bych se zeptat, čím je ovlivněn příchod stráží při vykrádání domku. Záleží třeba nějak na tom, jestli vyděli dotyčného zacházet, nebo na něčem jako Tichý Pohyb, či Skrývání? Možná snad něco s odemykáním? Zkoušel jsem to s mím začínajícím zlodějíčkem, ale okamžitě přiběhly stráže. Což mě vede k dalšímu dotazu... kdy mě nechají stráže na pokoji, protože po zabití a objevení se ve městě po mě stále jdou. Četl jsem něco o helmě, takže předpokládám, že po nasazení helmy už po mě nepůjdou, ale znamená to, že už ji nikdy nesmím sundat? A co  když mě nachytají krást v helmě, bude ta helma pak fungovat? Pokud ne, bude fungovat jiná helma? Mám v tom trochu zmatek, v manuálu to neni a na foru jsem to také nenašel  Pláč
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6359 kdy: Červen 14, 2013, 06:57:16 pm

Že by "špatná" aura? Chtělo by to soudce, proces a trest a pak možná....  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS