Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 06:05:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 62132 krát)
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #90 kdy: Listopad 26, 2009, 12:49:16 pm

takze kdyz clovek uvidi upira nebo mozkomora tak ho bez vahani zabije, ale drow kdyz vidi cloveka (toho muze videt stejne nepratelsky jako clovek mozkomora) tak k nemu prijde a rekne mu cau kamo neboj se ja sem drow a nemuzu na tebe zautocit, musime prvni pokecat. Ale ty si klidne utoc ty muzes.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Orbi
Host
Odpověď #91 kdy: Listopad 26, 2009, 12:58:17 pm

aaaaaaaaaaa *zurivo zakrici a so zbranou v ruke sa rozbehne voci neznamej postave*
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #92 kdy: Listopad 26, 2009, 12:59:33 pm

Fuj, mozkomor. To zní jak z Harry Pottera. Ještě že nemám českou verzi.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #93 kdy: Listopad 26, 2009, 01:06:21 pm

takze kdyz clovek uvidi upira nebo mozkomora tak ho bez vahani zabije, ale drow kdyz vidi cloveka (toho muze videt stejne nepratelsky jako clovek mozkomora) tak k nemu prijde a rekne mu cau kamo neboj se ja sem drow a nemuzu na tebe zautocit, musime prvni pokecat. Ale ty si klidne utoc ty muzes.
Tohle si celkem trefil
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Snekoun
Host
Odpověď #94 kdy: Listopad 26, 2009, 01:11:58 pm

Hráči a DM
Hráč se musí podřídit rozhodnutí DM ve hře.
DM má vždy poslední slovo.
DM je nestranný.
Pro řešení jakéhokoli problému jsou důležité screeny obrazovky.
Hráč by měl DM chatu využívat minimálně, určitě ne k získání informací nebo ke stížnostem. Pro delší diskuzi s konkrétním DM je preferován TALK.

Jinak pokud máte nějakou stížnost a důvod k potrestání :
Pokud u toho byl oligarcha může celou situaci podrobně popsat a založit anketu na RP komisy. Přiložené screeny jsou výhodou. Tam se to posoudí a vyvodí případné důsledky. Naučte se to používat. Tady je to hned zanesené flamem. To nemluvím o tom že pokud chcete někoho trestat tak sem to nepatří. Pošlete PM.

Oprava : Omlouvám se sem to patří ( přehlédnul jsem kategorii ), ale každopádně tady v tom příspěvku to hned zapadne. Posílejte raději PM.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #95 kdy: Listopad 26, 2009, 01:18:13 pm

Stížnosti se řeší na základě :

1, poslaní screenu
2, popsané situace
3, vždy uvádět acc a jméno postavy ( obou stran )

Potom se tím bude DM zabývat.

Svědectví tří nebo čtyř hráčů ti nestačí? Nu, třeba Amy něco vyblejskla....

Ad Lenny, Arash a Cendaa: Víte prd co se tam dělo, tak do toho nekafrejte.
Svědectví tří nebo čtyř nestraných hráčů by smysl mělo, ale vy jste jedna a ta samá pakáž.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #96 kdy: Listopad 26, 2009, 01:42:03 pm

.....
Jinak pokud máte nějakou stížnost a důvod k potrestání :
Pokud u toho byl oligarcha může celou situaci podrobně popsat a založit anketu na RP komisy. Přiložené screeny jsou výhodou. Tam se to posoudí a vyvodí případné důsledky. Naučte se to používat. Tady je to hned zanesené flamem. To nemluvím o tom že pokud chcete někoho trestat tak sem to nepatří.
......

Stalo se.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #97 kdy: Listopad 26, 2009, 02:13:06 pm

Sám o sobě bych řekl že jsem nestranej....Pokud si myslíž že sme pakáž nechám tě v tom dál spát..
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #98 kdy: Listopad 26, 2009, 02:19:13 pm

takze kdyz clovek uvidi upira nebo mozkomora tak ho bez vahani zabije, ale drow kdyz vidi cloveka (toho muze videt stejne nepratelsky jako clovek mozkomora) tak k nemu prijde a rekne mu cau kamo neboj se ja sem drow a nemuzu na tebe zautocit, musime prvni pokecat. Ale ty si klidne utoc ty muzes.

Ne, takhle jsme to opravdu nemyslel poukazoval jsem jen na chování, člověk a nepřítel a plně s tebou suhlasím, že by drow měl bez váhání zaútočit na člověk, když to beru kolem kolem. Ale zas by to nemělo bejt ve stylu, vemu čtyříctku level čaroděje a jdu vykosit povrchňany protože mám zrovna v reálu špatnej den a proč by se měli ostatní bavit..
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #99 kdy: Listopad 26, 2009, 04:57:04 pm

Viz prohřešky
Citace: ATM
Utoky bez RP zakladu a bez RP predehry nebudou tolerovany, jak stoji v pravidlech, K2 je RP server, takze kdo tak bude cinit, mel by od priste pocitat s tvrdymi sankcemi. Pokud k necemu takovemu dojde, necht postizena strana zachova klidnou hlavu, vse vyfoti screenama, posle nekteremu DM a ten s RP-hovadkem udela kratky proces, ale vyhnete se OOC jednani a nadavkam. Pokud k necemu takovemu dojde snazte se to i tak resit IC, je velka skoda ze Mino neodesel do krateru a vse nenapraskal nejakym dobrym dusim (treba elfove) a nesel s nimi je potrestat, snadno by tak doslo k tomu, ze by byli odmeneni utocnici IC a zaroven hrac co porusil pravidla by dostal trest od DM.
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #100 kdy: Listopad 26, 2009, 05:06:32 pm

Viz prohřešky
Citace: ATM
Utoky bez RP zakladu a bez RP predehry nebudou tolerovany, jak stoji v pravidlech, K2 je RP server, takze kdo tak bude cinit, mel by od priste pocitat s tvrdymi sankcemi. Pokud k necemu takovemu dojde, necht postizena strana zachova klidnou hlavu, vse vyfoti screenama, posle nekteremu DM a ten s RP-hovadkem udela kratky proces, ale vyhnete se OOC jednani a nadavkam. Pokud k necemu takovemu dojde snazte se to i tak resit IC, je velka skoda ze Mino neodesel do krateru a vse nenapraskal nejakym dobrym dusim (treba elfove) a nesel s nimi je potrestat, snadno by tak doslo k tomu, ze by byli odmeneni utocnici IC a zaroven hrac co porusil pravidla by dostal trest od DM.


Děkuji za tvůj názor.
Předehra tam samořejmě byla. Podívám se po screenu, pokud se uložil, ráda pošlu.
Hráč měl dokonce dost času na reakci aby mi poslal předtím tel.

Jsem ráda, že vás stále dokáži zabavit, i po tak dlouhé době  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #101 kdy: Listopad 26, 2009, 05:16:20 pm

Uh, tak to jsem sám zvědav. Asi jsem nezachytil všechno, protože jsem se snažil vyhnout se svým psem ošklivým kouzlům, co si tam zkoušeli.... Kdyžtak mi pošli PM nebo to sem rovnou hoď, ať to můžu dodat do diskuze v "Komisi RP hry".
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #102 kdy: Listopad 26, 2009, 05:24:00 pm

Vynatok s pravidel
# Odlogování se v případě hrozby smrti nebo v souboji je podlé a trestné.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #103 kdy: Listopad 26, 2009, 06:27:39 pm

RP hra? KDe prosimte? Stojim tam a najednou z invisu nebo HIPSU na me vybehne Amy, to je RP hra jak neco.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #104 kdy: Listopad 26, 2009, 06:55:23 pm

RP hra? KDe prosimte? Stojim tam a najednou z invisu nebo HIPSU na me vybehne Amy, to je RP hra jak neco.

Já se nechci někoho zastávat... jen je asi otázka co si kdo představuje pod pojmem RP. Jestliže beru RP jako role playing, tak dokážu pochopit nějakou postavu, která si není moc jistá tím, jestli dokáže danou postavu porazit, tak radši zautočí bez varování a tedy bude mít jistotu, že protivník není na boj připraven. To ji šance na splnění úkolu/cíle a zároven přežití zvedne o hodně %  a to už stojí za to nechovat se podle ženevské konvence.

Jestli je takové chování RP - no to si sakra piš, že je (opačné chování by spíše zavánělo nonRP popř. metagamingem, protože taková postava zázračně ví, že ikdyž o sobě dá vědět, tak stejně vyhraje => metagame. Jeslti je takové chování pro všechny "příjemné" to určitě ne. Ovšem zkuste si někdo hrát zlo a poté možná pochopíte, že ono se to dobře kecá ale hůře provádí  Úsměv
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS