Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 03:54:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2073149 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #765 kdy: Srpen 15, 2008, 03:25:41 pm

Citace: "Orbi"
zakonne dobry paladin by napriklad nemal bezdovodne zabit farmara ktory okopava svoju zahradku ... kdezto chaotic evil postava kludne

... ale napriklad ak by to paladinovi nariadil jeho kral, o ktorom je ten paladin presvedceny ze haji dobro, tak ano


Jsem měl o paladinech lepší dojem. Jsem je měl vážně za nejsvatější ze svatých. Ať by mu rozkázal kdo chce co chce. Nokonal by zlo. *pokrčí rameny*
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #766 kdy: Srpen 15, 2008, 03:27:53 pm

To uz je otazka, ale dokud tu je system presvedceni, tak proste imho rict o paladinovi, ktery ma requirement lawful good, ze se klidne muze chovat jako chaotic neutral, to je jednak blbost, zadruhe vysmech kazdemu, kdo hral svou postavu podle nejakeho systemu.
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #767 kdy: Srpen 15, 2008, 03:28:32 pm

ehm.. ja si nemyslim, ze hrat paladina je az take tazke... Je to velmi podobne ako hrat za nejakeho rytiera co sa zaviazal dodrzovat isty kodex. Paladin ma ten kodex dany od svojho boha.

to Orbi.. Paladin nie je sluzobnikom krala, ale boha... Konal by tak jedine na vyslovny bozi prikaz. a kedze jeho boh by mal byt LG , tak by asi taky prikaz nikdy nevydal...

Neviem precu tu stale vytvarate hypoteticke situacie.. Pride mi to ako mlatenie prazdnej slamy Smutek
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Orbi
Host
Odpověď #768 kdy: Srpen 15, 2008, 03:29:51 pm

Citace: "maku"
Citace: "Orbi"
zakonne dobry paladin by napriklad nemal bezdovodne zabit farmara ktory okopava svoju zahradku ... kdezto chaotic evil postava kludne

... ale napriklad ak by to paladinovi nariadil jeho kral, o ktorom je ten paladin presvedceny ze haji dobro, tak ano


Jsem měl o paladinech lepší dojem. Jsem je měl vážně za nejsvatější ze svatých. Ať by mu rozkázal kdo chce co chce. Nokonal by zlo. *pokrčí rameny*


v boji mozu stat proti sebe i dva dobra ... ale ktore je potom dobrejsie dobro? Úsměv
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #769 kdy: Srpen 15, 2008, 03:34:44 pm

Citace: "Orbi"
Citace: "maku"
Citace: "Orbi"
zakonne dobry paladin by napriklad nemal bezdovodne zabit farmara ktory okopava svoju zahradku ... kdezto chaotic evil postava kludne

... ale napriklad ak by to paladinovi nariadil jeho kral, o ktorom je ten paladin presvedceny ze haji dobro, tak ano


Jsem měl o paladinech lepší dojem. Jsem je měl vážně za nejsvatější ze svatých. Ať by mu rozkázal kdo chce co chce. Nokonal by zlo. *pokrčí rameny*


v boji mozu stat proti sebe i dva dobra ... ale ktore je potom dobrejsie dobro? Úsměv


Ano v boji proti se postaví, pokud jeden druhého budou považovat za zlo. Tedy oba hrají svého paladina. Prostě chrání svět od zla.. Takže oba jsou dobro  :wink:
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #770 kdy: Srpen 15, 2008, 03:37:00 pm

to uz je slovickareni Úsměv
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #771 kdy: Srpen 15, 2008, 03:47:00 pm

Citace: "Sathiran"
To uz je otazka, ale dokud tu je system presvedceni, tak proste imho rict o paladinovi, ktery ma requirement lawful good, ze se klidne muze chovat jako chaotic neutral, to je jednak blbost, zadruhe vysmech kazdemu, kdo hral svou postavu podle nejakeho systemu.

http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Tempus
u každého boha máš okruh přívrženců, Tempus vyžaduje chaotic, good, neutral, může být i evil..
omlouvam se za zmatek, myslel jsem, že to může být jen chaotic neutral..
pokud znáš postavu Wulfgara, proč bych si ho nemohl ve hře realizovat jako Tempusova paladina? V praxi to bylo úplně v pohodě, Wulfgar je chaotic good a z knih rozhodně nevychází jako nějaký magor, co si dělá co chce, kašle na pravidla...
jestli to todle příjde jako urážka, tak promiń. Me třeba naopak ostřes příjde mít v buildu třeba 3 lvly zloděje, říct, že začínal na ulici, přičemž si je dá tak, aby namaxoval otevírání zámků. nejlíp to dát do buildu s paladinem a pak se chovat jako slušný a čestný rytíř...
Ostudu jsem rozhodně nedělal, chaotic je pro mě více spíš filozofie, že votní postoj
přece bard neni žádnej vyvrhel, ba naopak si dobrého barda zvou králové na panství.. nekašle na zákony, jen je to volnomyšlenkář, nemá plán, nemá nalajhnovaný život, prostě bere, co přijde, kdežto lawfull má cíl, za kterým jde, ať je to sláva, bohatství, prestiž, moc, vyšší princip boha..
PS: třeba chaotic evil mi rozhodně nepřijde jako protikald paladina, protže takový "sviňák" se neostýchá zločinu, ale žije ze dne na den, neplánuje žádné soudné dny.. Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #772 kdy: Srpen 15, 2008, 03:48:36 pm

No taková Lloth je chaotic evil a jako protiklad paladinu mi docela přijde  Úsměv
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #773 kdy: Srpen 15, 2008, 03:55:38 pm

Citace: "maku"
No taková Lloth je chaotic evil a jako protiklad paladinu mi docela přijde  Úsměv

to je fakt no, tam je zas cíl chaos, ničit, zneřádit.. chaotic evil může být právě nějaký lapka, který nemá vyšší záměr... Lolth ty plány má, jen nemá důvod je sdělovat, čím míń toho ví, tím lépe.. heh to se to zamotává..
a to jsem jenom reagoval na to, zda očekávat prvoplánovost paladinů  Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #774 kdy: Srpen 15, 2008, 04:06:18 pm

Řešíme blbosti. Od zla se očekává zlo. Od paladinů se očekává dobro.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #775 kdy: Srpen 15, 2008, 04:10:49 pm

No Maku ma pravdu.. FR by som sem neplietol pretoze K2 je osobytny svet.
a tiez netusim preco ste zacali riesit paladinov..
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #776 kdy: Srpen 15, 2008, 04:12:32 pm

Protoze uz nevedi co zflameovat..
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #777 kdy: Srpen 15, 2008, 06:37:05 pm

hmm jak tak ctu tak zrejme by bylo uplne v poradku kdyby v podtemnu byli paladinove Llolth a bylo by to uplne v poradku, protoze palladin Llolth by rp jednal ve jmenu sveho boha, ktereho by povazoval za dobreho. Takze paladin Llolth by povazoval za "dobre" neboli "dobro" vykonavat vuli zle bohyne vrazdenim a vypalovanim mest a podobne.
Pochopil sem to spravne jak je na K2 ponatej "paladin"  :-D
Zaznamenáno

Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #778 kdy: Srpen 15, 2008, 06:41:13 pm

Uplne spravne, takhle je pojaty system presvedceni a tedy i paladin
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #779 kdy: Srpen 15, 2008, 06:44:53 pm

Citace: "aster3"
hmm jak tak ctu tak zrejme by bylo uplne v poradku kdyby v podtemnu byli paladinove Llolth a bylo by to uplne v poradku, protoze palladin Llolth by rp jednal ve jmenu sveho boha, ktereho by povazoval za dobreho. Takze paladin Llolth by povazoval za "dobre" neboli "dobro" vykonavat vuli zle bohyne vrazdenim a vypalovanim mest a podobne.
Pochopil sem to spravne jak je na K2 ponatej "paladin"  :-D


Správně, naštěstí nějaký chytrák sepsal pravidla pro drowy, kde je jasně psáno, že paladin tu nemá co dělat. Jinak jsem si jist, že by tu byly často vídány bitky paladin x paladin
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS