Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 02, 2024, 12:38:40 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2087698 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #750 kdy: Srpen 15, 2008, 03:07:36 pm

no paladin by podle me zakone-dobry mel byt i chovanim,
ale jake presne chovani mu narizuje jeho buh... no to uz se tezko narizuje (a byla by to i hloupost)
paladin muze podle me bejt fanatik, co nici vsechno co j epro neho "zle",
ale kdne taky milej charismatickej chlapik se kterym je zabava, ale dodrzuje nejaky pravidla sveho radu
atd.
Zaznamenáno
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #751 kdy: Srpen 15, 2008, 03:08:14 pm

Tak mu seber omezeni presvedcenim, protoze me nebavi byt omezeny na desne osekaneho BG, kdyz ma postava prosla bojovym vycvikem a rozsirenym ucenim Arach-Tinilith a slouzi jako bojovnik/kouzelnik fanatik ve jmenu Lloth. Aby mi rozumeli i bezni hraci - mam ted o level sorce min nez bych mohl mit a mam mnohem horsi smite a nemam lay on hands
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #752 kdy: Srpen 15, 2008, 03:09:35 pm

neseberu... zakony-dobre je tam spravne

...zakony-dobro se da hrat dost zpusobama
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #753 kdy: Srpen 15, 2008, 03:10:04 pm

Citace: "Sathiran"
Ne, ale ma pravidla a dokud bude porad ve hre system presvedceni, budu skakat a dupad dokud ho nebudou vsichni vicemene dodrzovat. Neni to jen kvuli buildum, urcuje to hrube obrysy charakteru postavy


ale presvedcenia sa nedaju nazyvat standardom ... co take dobre presvedcenie? ... pre niektorych je dobro likvidacia zla, pre druhych je dobro absolutne distancovanie sa od zla ... cize nezabijem nepriatelia ani kebyze ma kraja na kusky, lebo by to bolo zle ...
Zaznamenáno
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #754 kdy: Srpen 15, 2008, 03:10:12 pm

Da, ale at prede mnou nepise neco o chaotic neutralovi
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #755 kdy: Srpen 15, 2008, 03:10:26 pm

dyť zákoný dobro je celkem širokej pojem. Proč mu ho brát?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #756 kdy: Srpen 15, 2008, 03:11:40 pm

Vubec ne. Zakonny znamena uctivani nejakeho kodu, plnit sve sliby a podrizovat se zakonum, ktera plati tam, kde zrovna postava je. Dobro znamena dobro ve vseobecnem slova smyslu a je na DM aby urcili, co jeste dobro je a co ne.
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #757 kdy: Srpen 15, 2008, 03:17:46 pm

Todle je podle mě dost omezenej pohled. Zvlášť když K2, jak už někdo řekl, je zbytečný srovnávat s nwn, což podle mě plati i pro FR.

PS: Ano maš pravdu záleží jen na výkladu dm a pokud ty ho nechají na hráčích tak existuje nekonečně mnoho ruznych druhů paladinů.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #758 kdy: Srpen 15, 2008, 03:18:49 pm

Tak at to nekdo rekne na rovinu, nekdo zodpovedny. Udelam si znova tu postavu jako lawful good a misto BG vezmu paladina
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Orbi
Host
Odpověď #759 kdy: Srpen 15, 2008, 03:20:32 pm

no zabijat a vrazdit moze kazde presvedcenie, ale dovody k tomu maju rozdielne
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #760 kdy: Srpen 15, 2008, 03:20:45 pm

A proč se na tohle někoho ptáš? Samozřejmě, přece nejsi omezen ve tvorbě postavy.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #761 kdy: Srpen 15, 2008, 03:21:13 pm

Citace: "Orbi"
no zabijat a vrazdit moze kazde presvedcenie, ale dovody k tomu maju rozdielne


Ale ty důvody nemusíš nikomu říkat takže je to vcelku jedno.
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #762 kdy: Srpen 15, 2008, 03:22:21 pm

no odemknout pro všechny to nemůžeš, už z důvodů featu smithe good a kouzel jako HA a HW, které tak nějak naznačují, že postava je proti zlu..
to je nedokonalost NWN, nemá ekvivalenty, CoT je jasně Torma, nejsou tu základí classky tohoto typu, to by se muselo udělat odděleně a s upravenými featy a kouzly
byl to pouze příklad, abyste se přestali osočovat, že nehrajete postavu podle jistých předpokladů okolí, nebo naopak neargumetovaly, tím, že jste kdo jste (paladin, drow..) tudíž máte čisté ruce.. lidé jsou různí, povolání neni charakter, jen nástin životní cesty
Chtěl jsem jen jako příklad uvést to, že lawfull good vzívače má jen určitá část bohů, tudíž nemůžeme tohle brát jako pravidlo, pokud někdo chce hrát zastánce boha, který má jiné přesvědčení, nemluvím tu o opaku, navíc v praxi je rozdíl minimální, protže běžný paladin se nebude chovat jako fanatik, prostě by s okolím nevyšel...
 tak to sakra zase neberte jako berličku, že mě tu zbijete a že si dupnete "a já si udělam drowa paladina! když ty, tak já"
mluvím obecně, safra klid, jak mají frakční souboje fungovat, když se tu žereme jako hráči....
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Orbi
Host
Odpověď #763 kdy: Srpen 15, 2008, 03:23:00 pm

zakonne dobry paladin by napriklad nemal bezdovodne zabit farmara ktory okopava svoju zahradku ... kdezto chaotic evil postava kludne

... ale napriklad ak by to paladinovi nariadil jeho kral, o ktorom je ten paladin presvedceny ze haji dobro, tak ano
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #764 kdy: Srpen 15, 2008, 03:24:32 pm

cot tu neni je tu boží bojovník
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Stran: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS