Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 02:30:52 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1667109 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #405 kdy: Září 04, 2008, 02:52:34 pm

Citace: "Neus"
V podtemnu by jste meli mit zvirata v kvalite zver, selma, had, buvol...
Presne podrobnosti neznam. Úsměv


ja potkal v podtemne tvora z ktereho de ztahnout kuze plaza a to je starej bazilisek...

jen tak pro porovnani povrchnanskeho hada  a toho baziliska je ten supr cupr pohled skameneni (kdyz se povede skamenet tak uz vim ze sem tuhej) a kdyz ne, tak je rychlej a hodne smrtici. mluvim o jednom baziliskovi ne to kdyz sou nahodou dva, to je pak uplna samovrazda a 2hraci na 20lvlu nemaji problem tam umrit Úsměv
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #406 kdy: Září 04, 2008, 02:55:33 pm

baziliskove se stahujou i na povrchu a krokodilove a ... kdo vi co jeste
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #407 kdy: Září 04, 2008, 02:58:05 pm

Citace: "Neus"
baziliskove se stahujou i na povrchu a krokodilove a ... kdo vi co jeste


na povrchu stahnes asi 3-4 spawny (pocet dle lvlu postavy) kolik chces smesne slabych hadu hned v lokaci s wywernymi mladaty
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #408 kdy: Září 04, 2008, 03:07:19 pm

no ono je to asi zamer, aby vsetci hrali na povrchu a podtemno sluzilo len ako utocisko ... cize podtemnaci si robili vypravy na povrch za surovinami a nie aby bolo surovinovo nezavisle ... to je moja domnienka a zaroven predstava fungovania sveta
Zaznamenáno
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #409 kdy: Září 04, 2008, 04:55:53 pm

Citace: "aster3"

na povrchu stahnes asi 3-4 spawny (pocet dle lvlu postavy) kolik chces smesne slabych hadu hned v lokaci s wywernymi mladaty



 :lol:
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #410 kdy: Září 04, 2008, 05:40:20 pm

No abych to upresnil,nejsou v podtemnu jen stari baziliskove,to je omyl. Jsou tady i normalni,kteri nemaji TS a taky se stahuji,ale problem bych videl spis v tom,ze kdyz se spawnou v dvojnasobnem mnozstvi,nedostanu z nich vic kuzi,nez kdyz se spawnou solo. mne obtiznost potvor,na kuze zas tak moc nevadi,aspon je duvod jit ve dvou a je trocha zabavy,ale trosku me rozladuji ty pocty kuzi,ktery se daji stahnout
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #411 kdy: Září 04, 2008, 10:13:01 pm

Citace: "Orbi"
no ono je to asi zamer, aby vsetci hrali na povrchu a podtemno sluzilo len ako utocisko ... cize podtemnaci si robili vypravy na povrch za surovinami a nie aby bolo surovinovo nezavisle ... to je moja domnienka a zaroven predstava fungovania sveta

Nevím kdo ti tohle nakukal, ale jestli to máš ze svý hlavy, tak je to největší pi"čiči"ovina jakou jsem četl.
Ten "někdo v útočišti" žije v podtemnu,  jako regulérní občan města s náklady, strážema, výdaji, kraftem. Jestli není, tak nemá cenu ho hrát :!: , protože jestli má mít status "někdo v utočišti", tak ten už v podtemnu je ve stokách a běhá v bederní roušce jmenuje se UPRCHLÍK *ťuká si na čelo*. A představa hráče duergara, který žije na ložisku rudy a aby ukoval zbraň musí každý druhý den pro dřevo na povrch, mi přijde značně ponižující, když hráč na povrchu nemusí podstoupit pro výrobu stejné zbraně, stejné riziko či námahu. To být vše z mé strany, k Tvé představě fungování světa.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #412 kdy: Září 04, 2008, 10:47:43 pm

Citace: "Cendaa"
Citace: "Orbi"
no ono je to asi zamer, aby vsetci hrali na povrchu a podtemno sluzilo len ako utocisko ... cize podtemnaci si robili vypravy na povrch za surovinami a nie aby bolo surovinovo nezavisle ... to je moja domnienka a zaroven predstava fungovania sveta

Nevím kdo ti tohle nakukal, ale jestli to máš ze svý hlavy, tak je to největší pi"čiči"ovina jakou jsem četl.
Ten "někdo v útočišti" žije v podtemnu,  jako regulérní občan města s náklady, strážema, výdaji, kraftem. Jestli není, tak nemá cenu ho hrát :!: , protože jestli má mít status "někdo v utočišti", tak ten už v podtemnu je ve stokách a běhá v bederní roušce jmenuje se UPRCHLÍK *ťuká si na čelo*. A představa hráče duergara, který žije na ložisku rudy a aby ukoval zbraň musí každý druhý den pro dřevo na povrch, mi přijde značně ponižující, když hráč na povrchu nemusí podstoupit pro výrobu stejné zbraně, stejné riziko či námahu. To být vše z mé strany, k Tvé představě fungování světa.


akceptuj moje nazory bez injektiv a emocionalnych prejavov prosim, a ja budem akceptovat tvoje
Zaznamenáno
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #413 kdy: Září 04, 2008, 11:26:06 pm

Jste objevili nove slovo? Injektiv(a)? Co to je, ja to znam jen jako proste zobrazeni Úsměv
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #414 kdy: Září 05, 2008, 06:03:39 am

Citace: "Orbi"

akceptuj moje nazory bez injektiv a emocionalnych prejavov prosim, a ja budem akceptovat tvoje

Protože je Tvůj předchozí názor neakceptovatelný, napsal jsem reakci na něj tak, jak jsem ho napsal.

PS: Základ slova injektiva je injekce. Použitím injektiva se snažíme zasáhnout dotčeného co nejhlouběji a zakroutit, aby se probral ze stavu zvanému opiový rauš, nebo když zrovna tvoří pi"čiči"oviny :twisted:
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #415 kdy: Září 05, 2008, 06:43:00 am

Vyvraceni ciziho nazoru jde ale provest i inteligentnejsim zpusobem nez je napadeni pisatele.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #416 kdy: Září 05, 2008, 07:16:36 am

jo, to by šlo, stydím se, a  sypu si popel na hlavu :oops: , promiň Orbi
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #417 kdy: Září 05, 2008, 03:32:37 pm

Prd opium, to bude Santa kocici  :wink:
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Amelor
Host
Odpověď #418 kdy: Září 12, 2008, 07:57:59 am

Koukam dnes v 19 00 nejaka lag-party Smích to abych oprasil Faela
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #419 kdy: Září 12, 2008, 10:23:53 am

Bude vítán.
Zaznamenáno

Sid
Stran: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS