Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 01:13:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
Autor Téma: Hierarchie Drowu  (Přečteno 37717 krát)
Amelor
Host
Odpověď #45 kdy: Listopad 22, 2009, 07:57:11 pm

Ja nejak nechapu o čem se chcete dohadovat?  Smích
Ja myslim že to zatim funguje jak ma.
Nik se nemuže stežovat, ani jsem nepostrehl že by tak nekdo delal.
Tak nevim o čem se tady bavite.

Je usmevne jak se tady snaži lidi rešit neco o čem vi pramalo, nebo uplne nic.
Bežte radeji hrat  Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Listopad 22, 2009, 08:44:40 pm

Ano, Ano, udělejme drowí konferenci ! *vzrušeně tleská*
Že ti ty pazury zpřelamu. Ne já tu myslim hlavně to že počitam i npc  nedavno  jsem totiš slyšel názor že jakmile vidim malou ještěrku = kobolt tak bych měl zdrhat o sto šest a bát se ji. Zastavam nazor že když  má postava  smaa o sobě dost zkušenosti s horšimy proticniky proč by se bala menšího zla navic  10 mrtvych lidi neznamena většinu obyvatelstva. Když někoho postřiliš kalašnikovem nezvedne se a neuděla žádnou odplatu. Ale stejně nevim o čem se tu vlastně bavime mě prostě přijde nerealne aby někdo kdo zažil horši věci než jsou právě před nim vzal nohy na ramena. Určitě se nezalekneš ještěrky když jsi sám bojocval z drakem  nebou maleho pavoučka když jsi zabil bojoval s 10* větším leda bys trpěl arachnofobii ale to bys neporaizl toho 10* většího to bys utekl co nejrychleji pryč. Zkušenosti dělaji postavy a vlastně i lidi odvážnějšími jasny že když jsi nikdy tolik drowu na hromadě neviděl  hledaš nejrychlejši cestu  od nich.
Poslední změna: Listopad 22, 2009, 09:01:16 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #47 kdy: Listopad 22, 2009, 09:10:10 pm

asi tvoje postavy maji pud sebedestrukce
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Listopad 22, 2009, 09:13:41 pm

Já zase nechápu, co vás to všechny popadlo s tím podtemnem. Připadá mi to, jak kdyby obrovská část lidí na serveru měla problémy s udržením pozornosti. Chápu Twinkee a Amelora, co dohnali svoje postavy na povrchu do náručí smrti. Ale vy ostatní co jste utekli tam dolů........
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Listopad 22, 2009, 09:22:14 pm

asi tvoje postavy maji pud sebedestrukce
Jen jedna Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Listopad 22, 2009, 09:33:04 pm

taky to nechapu... nejdriv se zvedne odpor z zavedenym omezenim
potom skoro vsichni zalozi postavy v podtemnu v nejvic omezene rase (drow)

chci videt co budete delat az drowove budou (casem) utocit na vase mesta na povrchu
jestli budete branit a nebo utocit...

PS:
preci zase po case nebudu delat postavu na povrchu abych dorovnal trochu pocty Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Listopad 22, 2009, 09:34:09 pm

No tak mám ještě jendo lepe vystihujici přirovnani toho co jsme chtěl říct když Ozzy Osborn ukusuje hlavy netopejrum tak se rozzhodně nezalekne ukousnou hlavu myši  nemyslíte? Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Listopad 22, 2009, 09:38:06 pm

No tak mám ještě jendo lepe vystihujici přirovnani toho co jsme chtěl říct když Ozzy Osborn ukusuje hlavy netopejrum tak se rozzhodně nezalekne ukousnou hlavu myši  nemyslíte? Úsměv

S psýché Ozzyho bych být tebou raději nezačínal. Mohl by ses ošklivě spálit.  Škleb Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #53 kdy: Listopad 22, 2009, 10:03:12 pm

No tak mám ještě jendo lepe vystihujici přirovnani toho co jsme chtěl říct když Ozzy Osborn ukusuje hlavy netopejrum tak se rozzhodně nezalekne ukousnou hlavu myši  nemyslíte? Úsměv

lenze ta mys moze prenasat napriklad mor ... pricom pri netopierovi je to menej pravdepodobne

vratit sa k prikladu s jesterkou/koboltom ... prave preto, ze ten hrdina videl mnoho potvor, mnoho ich vlastnosti a schopnosti, urcite by si dal i pozor na podivnu malu jastericku, lebo by vedel, ze moze skryvat za vyzorom nieco viac
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Listopad 22, 2009, 11:06:58 pm

Ja nejak nechapu o čem se chcete dohadovat?  Smích
Ja myslim že to zatim funguje jak ma.
Nik se nemuže stežovat, ani jsem nepostrehl že by tak nekdo delal.
Tak nevim o čem se tady bavite.

Je usmevne jak se tady snaži lidi rešit neco o čem vi pramalo, nebo uplne nic.
Bežte radeji hrat  Úsměv
Musim uznat ze mas naprostou pravdu Úsměv. Jinak myslim, ze rady drowu za par tydnu zase proridnou.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Listopad 23, 2009, 12:17:52 am

Už aby to bylo. Dneska jsem za tři hodiny potkal na povrchu tři postavy, přičemž jedna byla údajně z podtemna.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Listopad 23, 2009, 05:47:08 am

No.. neboj se, nic se řídnout nebude. Ti co hrají nejsou Arashové. Navíc. Proč být na povrchu, když je tam nuda k upískání? Nic se tam neděje. Poslední náznak akce byl acronský protiutok, ale i to se zpackalo. Místo toho aby města prořídly, tak se přidělalo další...

Povrch je mrtvý a dokud to nezačne nikdo řešit, je větší zábava být v podtemnu.
Nazdar.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Listopad 23, 2009, 08:31:45 am

to bude tim, ze nikdo na povrchu nevladne (i kdyz ma uzemi, vyjimka snad budou elfove, uvidime) a kazdy si hraje jen na sebe, chce byt ten nej (hlavne v remeslech) prave on...
takovou bandu udrzet v pohybu je pro DM nadlicky ukol

tohle bude v podtemnu snad vyreseny  a 1 vladce casem bude

podobne spolecenske struktury jako v podtemnu jsou i na povrchu... jen se toho chytnout, prestat vyrabet samostatne postavy a budovat spolecnost
elfofe a trpaslici maji podobne rody jako podtemnaci (jsou pribuzny)
pulcici, gnomove zijou ve svych komunitach taky podle nejakych pravidel i kdyz volnejsich
nejveci volnost je u lidi, ale jaksy moc nedrzi pri sobe i kdyz jich je nejvic... divny

asi zacnou vystrkovat svoje ruzky bohove, kdyz se nebude dit co ma budou prirodni katastrofy, valky, atd.

napr.
Ithil - nemate vladu a krale, mezi lidem chladne chaos, nemohu vas chranit pred silama zla ... prijde povoden a vsechno znici
Auril - dlouho mi nikdo (organizovane) neprinesl obeti... bude tvrda zima a na horskou vesnici spadne lavina
Lloth – otroci si delaji co chteji a neprokazuji dostatnecnou uctu ani knezkam… drideri srovnaji se zemi dalsi uzemi
Dannan – nikdo se nestara o lesy, zver zdivocela … zvirata sezerou vsechno zive v Krateru

… proste kdo nebude slapat jak ma a pojede na vlastní triko bude „znicen“ a to bez vecich sanci i s nahlym zachvatem organizovanosti pri obrane
jeee to bude zase breku ze si DM dovoluji nekomu narusovat jeho "hru"
ale jak je videt, tak postavy asi tvrdou organizaci i proti sve vuly potrebuji a i chteji

takhle nejak? Úsměv
staci rict a zacne se „cistit“

Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Listopad 23, 2009, 08:47:22 am

Az na jednu vec prirodu maju nastarost druidove nie Krater.

A to ze na povrchu sa nic nedeje je (aspon podla) craftom. Kazdy sa snazi byt v nom najlepsie a ty ze je pekelne komplikovany zozere najviac casu, dalej s nim suvisiaci matros, dalsie hodiny sislenia coz zas sa zabije dalsim casom = minimalne 2/3 casu zabere craft+matrosom.

Preco zrovna bohovia ved je tu kopa inach veci. Trolovia orgovia,orkovia,obri, banditi, acroni, Kopa pnc nepritelskych, s ktorymi sa pekne rozprudit denie a pritom to vypada viac prirodzene,

Co sa tyka bohov skor by som to videl na to ze ked na nich vacsina kasle tak oni budu kaslat na nich a nepomozu im, ale ked budu ich uctievat ako sa ma tak im budu pomahat (DM)aby bola videt moc bohov.   
Poslední změna: Listopad 23, 2009, 08:53:58 am od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Listopad 23, 2009, 08:54:26 am

Az na jednu vec prirodu maju nastarost druidove nie Krater.
no a?
proste smula, Krater je v lese... preci zviratka nepobezi do Vetrova

edit:
taky me napada, ze v tom ze neni treba elfi vesnice, maji prsty hlavne Krateraci... asi se to vraci k puvodci tohodle stavu Úsměv

a nuti nekdo nekoho, ten nudny a slozity kraft delat?
vsichni se do neho vrhaji samy a dobrovolne, tak si nestezujte... preci v norm. svete kazdy neni remeslnik
mas i nejake vojaky, politiky, atd.

ja uz treba hodne dlouho nemel remeslnika a jsem moc spokojeny, kdyz ovsem okamzite nepotrebuju nej. vybaveni


s tim, ja kaslu na bohy, tak oni budou kaslat na me to tak asi nebude…
kolikrát v recke mytologii bohove pro nejakou prkotinu znicili mesto?

Poslední změna: Listopad 23, 2009, 09:04:38 am od Neus Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS