Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:52:04 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671212 krát)
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4680 kdy: Březen 05, 2013, 11:08:08 am

Tohle neni o egu ani o nicem jinem, nezlob se na mne ale mne taky nedalo pojmenovat veci pravym jmenem.
Hezkou zabavu.  Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #4681 kdy: Březen 05, 2013, 11:19:43 am

Tohle neni o egu ani o nicem jinem, nezlob se na mne ale mne taky nedalo pojmenovat veci pravym jmenem.
Hezkou zabavu.  Úsměv
No toto rozhodne neni prave meno. Nejake neurcite narazky. Tiez by som rad vedel, kto tam hra paladina/druida. Prave meno znamena, povedat meno postavy aspon.
Zaznamenáno

Thorwulf
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4682 kdy: Březen 05, 2013, 11:35:14 am

Ten co s drowama a loth pobyval prisel o xp ziskal nove presvedceni. Dalsi dostane to stejne. Navic premyslim ze falesna; obvineni by se mozna taky mohly odmenovat.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #4683 kdy: Březen 05, 2013, 11:45:36 am

Je libo zákon č. 200/1990 Sb., ve znění pozdějších předpisů?

§ 49
Přestupky proti občanskému soužití

(1) Přestupku se dopustí ten, kdo
a) jinému ublíží na cti tím, že ho urazí nebo vydá v posměch,
...

 Škleb  Škleb  Škleb
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4684 kdy: Březen 05, 2013, 11:51:31 am

A najde se i druid a paladin jak je uz Shar zvykem vid?

Jména, jinak nemá smysl odpovídat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #4685 kdy: Březen 05, 2013, 12:29:01 pm

Ten co s drowama a loth pobyval prisel o xp ziskal nove presvedceni. Dalsi dostane to stejne. Navic premyslim ze falesna; obvineni by se mozna taky mohly odmenovat.

Jako že mu zůstal class paladina a teď k tomu může jet jiný class neomezený dobrým přesvědčením ?
Chápu to dobře ? Šok

Já chci taky! Napadají mě šílené kombinace  Kroutím očima

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4686 kdy: Březen 05, 2013, 12:34:43 pm

Nik nepochopil tak trochu pripomeneme minulost.
Narazel sem na spojeni Shar-Drow a na to jak vzniklo.
Na jistej rod "Grey" ktery tady existoval a pro ktery byl druid nebo otrok paladin bezproblemova vec.
Az doslo na to ze se tyhle veci museli doslova zakazat.

Byla tu vsak jedna osoba ktera s touhle skupinkou sympatizovala a ktera pozdeji ze sve pozice DM vyuzila neaktivity podtemna.
K tomu aby primela drowa zreknout se Loth a nahradit ji Shar.

Pro mne nepochopitelna vec (stejne jako pro tebe duid+Vetrov Amy) ale budiz, Q probehl, svetopribeh se nejak posunul, co byl nejspis cil a tim by to mohlo skoncit.
Bohuzel co se nemelo stat nasli se hraci kterym se povedlo podsunout spojeni drow-Shar a tady je pes zakopanej.

Jeste jednou, prijemnou zabavu.

Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4687 kdy: Březen 05, 2013, 12:45:00 pm

Ten co s drowama a loth pobyval prisel o xp ziskal nove presvedceni. Dalsi dostane to stejne. Navic premyslim ze falesna; obvineni by se mozna taky mohly odmenovat.

Jako že mu zůstal class paladina a teď k tomu může jet jiný class neomezený dobrým přesvědčením ?
Chápu to dobře ? Šok

Já chci taky! Napadají mě šílené kombinace  Kroutím očima



Ale víš, že když ztratíš přesvědčení za palacha, tak z palacha máš obyč fightera?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4688 kdy: Březen 05, 2013, 12:51:09 pm

Nik nepochopil tak trochu pripomeneme minulost.
Narazel sem na spojeni Shar-Drow a na to jak vzniklo.
Na jistej rod "Grey" ktery tady existoval a pro ktery byl druid nebo otrok paladin bezproblemova vec.
Az doslo na to ze se tyhle veci museli doslova zakazat.

Byla tu vsak jedna osoba ktera s touhle skupinkou sympatizovala a ktera pozdeji ze sve pozice DM vyuzila neaktivity podtemna.
K tomu aby primela drowa zreknout se Loth a nahradit ji Shar.

Pro mne nepochopitelna vec (stejne jako pro tebe duid+Vetrov Amy) ale budiz, Q probehl, svetopribeh se nejak posunul, co byl nejspis cil a tim by to mohlo skoncit.
Bohuzel co se nemelo stat nasli se hraci kterym se povedlo podsunout spojeni drow-Shar a tady je pes zakopanej.

Jeste jednou, prijemnou zabavu.



Ty ses komik Škleb Nejdriv si zjisti jak vse probehlo a pokud mozno chronologicky... Greyovci jeli totalne OOC a taky podle toho byli odmeneni... jako reakce NEJENOM na ne se prislo s realiemi. V dobe greovcu jsme hrali mesicni elfy. Po naslednem wipu se zacalo nanovo a skupina co puvodne hrala mesicni elfy zacala hrat...a ted pozor SHAR drowi.... pote co mnoho z nas nemelo cas hrat jsme opustili K2 na temer tri roky. Pokud se nepletu, tak behem te doby se udelal posledni pokus o Lloth drowi s nekolika rody (viz trosky Yue a domy zde). Kazdopadne na zacatku tohoto roku jsme se vratili a pritahli sebou nemalou skupinu hracu a obnovili jsme Shar, protoze to byla nase bohyne, tak proc ne, navic to nebylo nic proti IC realite sveta... prave naopak...K tom use k nam pridalo nekolik zkusenych drowich matadoru, jako je Lyc, Bhall a dalsi, takze se nebojim toho, ze by tam nekdo hral paladina...

Takze shrnuti Shar drowove jsme byli a jsme jimi zas... surprise surprise ... Shar drowove tady byli i slusne RP hrani drowove a to davno po Greyovich spise vymluvach na Shar... takze se na ne jen navazalo, nikdo nikomu nic nepodsouval. Takze ted bud neco fakticky uved a podloz a nebo by byla na miste omluva. Nevim o nikom, kdo by u Shar hral paladina ci druida, jsem si temer jist, ze tomu tak neni. Takze pomluva a nebo mas nejake fakty, ktere bych rad konecne vedel...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4689 kdy: Březen 05, 2013, 12:52:08 pm

Nik nepochopil tak trochu pripomeneme minulost.
Narazel sem na spojeni Shar-Drow a na to jak vzniklo.
Na jistej rod "Grey" ktery tady existoval a pro ktery byl druid nebo otrok paladin bezproblemova vec.
Az doslo na to ze se tyhle veci museli doslova zakazat.

Byla tu vsak jedna osoba ktera s touhle skupinkou sympatizovala a ktera pozdeji ze sve pozice DM vyuzila neaktivity podtemna.
K tomu aby primela drowa zreknout se Loth a nahradit ji Shar.

Pro mne nepochopitelna vec (stejne jako pro tebe duid+Vetrov Amy) ale budiz, Q probehl, svetopribeh se nejak posunul, co byl nejspis cil a tim by to mohlo skoncit.
Bohuzel co se nemelo stat nasli se hraci kterym se povedlo podsunout spojeni drow-Shar a tady je pes zakopanej.

Jeste jednou, prijemnou zabavu.



Co já vim, tak Grey byli o wipe zpět, mezitím dokonce tam byli jiní drowové. Z lidí, co hrajou teď dole mam pocit, že s Greyovcema nehrál vůbec nikdo. Já sám si je pamatuju matně jako nepřátele, protože jsme tehdy hráli měsíční elfy a co se vzpomínam (na foru jistě dohledatelný) tak jsme všichni byli proti těmhle praktikám. Ani si nejsem jistý, jestli měli něco společného s Shar.


Obávám se, že v tenhle moment vytahuješ špínu z jiného věku na úplně jiné lidi. Jediný co sedí je asi server. Jinak to máš dost časově pomotaný.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4690 kdy: Březen 05, 2013, 01:04:43 pm

V dobe greovcu jsme hrali mesicni elfy. Po naslednem wipu se zacalo nanovo a skupina co puvodne hrala mesicni elfy zacala hrat...a ted pozor SHAR drowi.... pote co mnoho z nas nemelo cas hrat jsme opustili K2 na temer tri roky.

Ještě dokonce mam pocit, že to bylo takhle:
Greyovci
Drathir+Olath
Shar drowi (ukončené naší dvouletým hiatusem)
poslední pokus Lloth v yue
Obnovení shar drowů asi před měsícem
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4691 kdy: Březen 05, 2013, 01:19:27 pm

Sakra práce volá, ale nedá mi se zeptat Míšo...to si myslel jako...druid vs. Větrov Amy?

Tak já to vidím spíš, jako  klan trpaslíků z Větrova, ovládnutých něčím temným. Jestli je to nekromant, nemrtvák,podtemno, potažmo Shar, je to fuk....útočí na elfí.
A elfí vesnici zatím spravují neutrálové - druidi. Do kdy, to se neví......Těm zlounům "odnikud" patrně stojí v cestě velekněžka a veledruidka... Mrknutí
Předci jenom nejsilnější božstva na ostrově....patrně i nejvíc zastoupené.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #4692 kdy: Březen 05, 2013, 01:31:42 pm

Ale víš, že když ztratíš přesvědčení za palacha, tak z palacha máš obyč fightera?

No ale imunity na nemoci a na strach mu nikdo neveme ne ? Takže mu přestanou fungovat schopnosti jako je odvracení, rozdrť zlo atd...(tzv. aktivní featy) ?
Jen se ptám.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4693 kdy: Březen 05, 2013, 01:32:22 pm

Zapomel si na rodici se mocnou cirkev JEHOvistu...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4694 kdy: Březen 05, 2013, 01:41:06 pm

Zareaguju a vysvetlim pozdeji  Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Stran: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS