Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:37:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671187 krát)
Sedostinka
Host
Odpověď #3315 kdy: Červen 27, 2010, 11:15:19 am

ne,ona ma postavu i v podtemne

diky twinkie  Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3316 kdy: Červen 27, 2010, 11:15:43 am

Neni za co,rikaji ze maji prehled...
Zaznamenáno

deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3317 kdy: Červen 27, 2010, 12:31:02 pm

pak je bud ve nejake rodine ci klanu a muze vyuzivat vyhod skupiny nebo je odpadlikem a ma zivot tezky nicmene situace je stejna pozadavky o vykupu nejsou praci pro valsharess nybrz pro matrony ci hlavy klanu a pokud ji tak vadi eventualni ooc support nechapu z jakeho duvodu si vytvari postavy v znepratelenych frakcich
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Sedostinka
Host
Odpověď #3318 kdy: Červen 27, 2010, 03:28:26 pm

pak je bud ve nejake rodine ci klanu a muze vyuzivat vyhod skupiny nebo je odpadlikem a ma zivot tezky nicmene situace je stejna pozadavky o vykupu nejsou praci pro valsharess nybrz pro matrony ci hlavy klanu a pokud ji tak vadi eventualni ooc support nechapu z jakeho duvodu si vytvari postavy v znepratelenych frakcich

No , předpokládala jsem, že by si královna udělala pořádek. Alespon tak to vyznívá z knížek o drowech, kde se jasně píše, že když si Matrony neplnili své ukoly, Královna je ztrestala, svým zvláštním způsobem.

Čekala bych že minimálně zareaguješ. Úsměv
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3319 kdy: Červen 27, 2010, 04:00:00 pm

treba to ze povrchnacke postavy axull a ragnar maji veci od bloodspillu,jako ciste zazrakem jejich postav ze ano?
A kdepak se vzali? Platili za ne?

Ja svoji sekeru vysvetlil, koupil jsem ji IC obchodem, ted bych rad znal puvod  vybavy drowu, kdyz nas osocujes z ooc prehazovani. Jak jsem si vsiml, drowove pouzivaji 5+ hulky GMW a temny ohen, kde se da sehnat takova vec krome petkoveho pokladu ktery drowove  tezko vybrali?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3320 kdy: Červen 27, 2010, 04:07:12 pm

nejspis nahore a dal se stebou nebavim stara rebeko Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3321 kdy: Červen 27, 2010, 04:31:09 pm

njn osocovat druhe ti jde, ale vysvetlit puvod sveho OOC suportu neumis ze?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #3322 kdy: Červen 27, 2010, 04:43:12 pm

Hulky ma odeme a stali ji 2500 zl ks.
Doufam že ti to stači.
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3323 kdy: Červen 27, 2010, 10:38:21 pm

Citace
No , předpokládala jsem, že by si královna udělala pořádek. Alespon tak to vyznívá z knížek o drowech, kde se jasně píše, že když si Matrony neplnili své ukoly, Královna je ztrestala, svým zvláštním způsobem.

Čekala bych že minimálně zareaguješ. Úsměv

vzhledem k nevymahatelnosti krajnich reseni u rebelujicich hracu je tezke se dozadovat prava vladce toliko k neplnenim si povinnosti

jeden priklad za vsechny - drowe byli cleny cirkve ze ktere ji plynuli jiste vyhody vychazejici z oblibenosti bohyne lloth za tyto vyhody byl stanoven poplatek cirkvi 100zl/real den ze 14 aktivnich clenu cirkve tento poplatek platilo +/- 5 hracu ostatni hlavu cirkve ignorovali vzhledem k tomu ze to byl velmi vazny prohresek a evidentni projeveni neucty ktera se podle knih resi exemplarnim trestem zakoncenym smrti dotycneho mi bylo naznaceno "a co s tim jako udelas permanentni smrt neni vymahatelna" jsem rezignoval

pravda neznam mentalitu novych drowu ale budu vychazet z reality kdy dva drowe otevrene vyuzivaji tzv metagamingu kdy vi ze kralovna neloguje do hry tak vlastne neexistuje tak co bychom si delali vrasky s nejakym dodrzovanim pravidel a kodexu drowu
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Orbi
Host
Odpověď #3324 kdy: Červen 28, 2010, 02:58:31 am

Ono server nejde od +- 21:00?
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3325 kdy: Červen 28, 2010, 04:52:22 am

Citace
No , předpokládala jsem, že by si královna udělala pořádek. Alespon tak to vyznívá z knížek o drowech, kde se jasně píše, že když si Matrony neplnili své ukoly, Královna je ztrestala, svým zvláštním způsobem.

Čekala bych že minimálně zareaguješ. Úsměv

vzhledem k nevymahatelnosti krajnich reseni u rebelujicich hracu je tezke se dozadovat prava vladce toliko k neplnenim si povinnosti

jeden priklad za vsechny - drowe byli cleny cirkve ze ktere ji plynuli jiste vyhody vychazejici z oblibenosti bohyne lloth za tyto vyhody byl stanoven poplatek cirkvi 100zl/real den ze 14 aktivnich clenu cirkve tento poplatek platilo +/- 5 hracu ostatni hlavu cirkve ignorovali vzhledem k tomu ze to byl velmi vazny prohresek a evidentni projeveni neucty ktera se podle knih resi exemplarnim trestem zakoncenym smrti dotycneho mi bylo naznaceno "a co s tim jako udelas permanentni smrt neni vymahatelna" jsem rezignoval

pravda neznam mentalitu novych drowu ale budu vychazet z reality kdy dva drowe otevrene vyuzivaji tzv metagamingu kdy vi ze kralovna neloguje do hry tak vlastne neexistuje tak co bychom si delali vrasky s nejakym dodrzovanim pravidel a kodexu drowu

No řeknu to takhle, Olathové a přidružené drowí postavy předpokládám (když tak mě opraví) proti Valharess nic nemají a jen uvítají, když je poctí přízní. Rekněme, že by jsme se časem mohli postarat o ty rody, jejich členové nejsou .. hm.. disciplinovaní.
 Smích
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #3326 kdy: Červen 28, 2010, 06:46:07 am

tak to jsem zvedav jak to nekteri kousnou kdyz pujdou na smrt za sve transvestit provineni kdy si samec oblekne obradni knezske roucho

nicmene uz se pripravuje neco co by mohlo nejakym zpusobem dat veci do pohybu
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3327 kdy: Červen 28, 2010, 08:28:49 am

Tak paráda, Neus hezky do knihovničky sepsal drowí hierarchii, jen bych se chtěl zeptat, jak je to se vztahy "mezi sloupci"? Může třeba Velmistr zbraní chtít něco po Pánovi stínů nebo Mágově učni?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3328 kdy: Červen 28, 2010, 08:57:38 am

Jsou si rovni, pokud neni zena a je tam prostor na vase intriky a hru...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3329 kdy: Červen 28, 2010, 09:01:13 am

Rovni? Vidíš, a to se mi nezdá. Proč by někdo, kdo vede celou akademii bojovníků, měl být roven nějakýmu fámulovi, co stěží vykouzlí pár jiskřiček?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS