Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 12:03:57 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671346 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2775 kdy: Únor 16, 2010, 07:07:03 pm

*zamyslel se nad deionovým příspěvkem a zatím se mu kámen zase skutálel dolů*

BTW: Moc jsem se poslední dobou nedostal ke hře, tak ve volných chvilkách vybíjím energii v odpadkáči. Občas to i pobaví.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2776 kdy: Únor 16, 2010, 07:18:05 pm

Ludekku, nejsem vlastenec kdybych byl nejspis bychh sedel v nejake  fabrice  na morave v kancelari, bral bych za to asi  polovinu platu co tady v mekaci  psychicky postizeny utirac stolu a obtezoval nesmyslama  jine. Ale psal bych  uhlednou cestinou s hackama a carkama... Docela by me zajimalo, kolik  smsek ti chodi s diakritikou, zvlaste v setrivem cesku, kde lide i vynechavaji mezery a pisou misto nich velka pismena na zacatcich slov a pouzivaji spoustu skratek vetsinou prevzatych ze zaostaleho anglickeho jazyka.

btw jiste, pokud by byla cestina svetovy jazyk jako cinstina, popripade by timto  jazykem mluvila velka cast lidi jako treba turci, jiste by se ti lini programatori, za svoje obrovske penize, obtezovali upravit tyto textove editory a ostatni aplikace...

btw2 do nedavna protispamova ochrana emailu na seznamu, pouzivala jako kontrolni kod nekompatibilni  znaky s ceskou diakritikou. Nejspis bys zmenil nazor potrebovat pristoupit na svuj email, o prominte,  do sve elektronicke posty panove vlastenci z jakekoliv necesky mluvici zeme.  Zmenit tuto raritu trvalo  neskutecne ctyri roky minimalne...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2777 kdy: Únor 16, 2010, 07:34:28 pm

Zajímavé je, že pitomé NWN svoje české fonty má a jak pěkně funguje.

Lidi se v tomhle dají rozdělit na tři kategorie: Ti co na to pečou, ti co je to sere a tak přejdou na jiný email a ti co je to sere a tak napíšou pár výhružných dopisů Seznamu a ono se to časem pohne.

A SMS a mobily do toho nepleť. To je něco úplně jiného než mail nebo psaní na fóru. Tam to omezuje technologie, ne lenost  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2778 kdy: Únor 16, 2010, 07:40:57 pm

Jen se vymlouváš T. Jsi lenoch a jazykoprznič. Čeština se dá jen pár kliknutími nastavit v OS, na klávesnici se dají sehnat samolepky a na línou kůži se hodí devítiocasá kočka. I ti oturbanělí Turci, šikomocí Číňani či zafačovaní Arabové mají svoje znaky a může je používat každý. Kvůli pár neschopným blbcům, co neumí nastavit, případně naprogramovat pár technických prostředků (např. obskurní mailové klienty nebo textové editory) se přece nebudu omezovat. A jako poslední bod: Když někdo dobře ovládá jazyk a je schopen ho správně prezentovat, hned oproti těm ostatním vypadá o dost líp. Politikům a řečníkům to dává moc, spisovatelům oblibu a těm ostatním důstojnost.
 Smích
Takhle pod tohleto se absolutně podepisuji. To je názor, jak z mých prstů.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2779 kdy: Únor 16, 2010, 07:45:03 pm

No tasharo, potom bych měl dotaz, jestli dovolíš.

Proč hraješ na českém serveru, když jistě bude víc a lepších na mezinárodní scéně (v angličtině).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2780 kdy: Únor 16, 2010, 07:54:33 pm

Protoze  mam na tomhle ceskem serveru spoustu znamych, treba wow jsem sveho casu hral pouze na oficialnim oanglicky mluvicim serveru.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2781 kdy: Únor 16, 2010, 07:56:18 pm

Zajímavé je, že pitomé NWN svoje české fonty má a jak pěkně funguje.

Lidi se v tomhle dají rozdělit na tři kategorie: Ti co na to pečou, ti co je to sere a tak přejdou na jiný email a ti co je to sere a tak napíšou pár výhružných dopisů Seznamu a ono se to časem pohne.

A SMS a mobily do toho nepleť. To je něco úplně jiného než mail nebo psaní na fóru. Tam to omezuje technologie, ne lenost  Mrknutí

Naopak sms a  moje neanglicka klavesnice je ten samy problem.

Btw psal jsem nekolik emailu a vzdycky  mi prisla odpoved ze se s tim nic delat nebude...  Navic jiste ze muzes zmenit  poskytovatele  emailu, ale to byla odpoved na ponekud zvlastni narazku na lenost programatoru diskriminujicich cesky pisici mensinu,aby bylo videt jak je nas vyspely jazyk problematicky, kdyz na  urcitem miste s velkou pravomoci sedi tupe, ovsem  vlastenecky zalozene hovado...
Poslední změna: Únor 16, 2010, 08:04:36 pm od Tashara Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2782 kdy: Únor 16, 2010, 08:11:23 pm

Kromě toho že v tom máš stále zmatek se stále vymlouváš. Samolepky na klávesnici se dají pořídit za pár šupů a poslat třeba poštou, připadně můžeš vzít revellku a štěteček a máš to ještě levněji (30 korun za samolepky a poštu, tak 5 korun za opotřebení štětečku).

Nevím přesně, jak je to přesně s podporou národních sad u mobilů, ale ze svých omezených technických znalostí o mobilech jsem schopen vyvodit, že tam to má jiná omezení daná komunikačními protokoly nebo podporou od výrobce mobilu (sw, klávesnice atd). Případně musíš mít předraženou cihlu další generace....

To mi přijde jako sakra rozdíl oproti pětikoruně za slzu barvy a pár chlupů ze štětečku (pokud jsi aspoň trochu modelář).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2783 kdy: Únor 16, 2010, 08:19:31 pm

O ne ne, je to to same, vetsina telefonu porizenych v cesku ma ceskou T9 i  veskere ceske znaky...  a stejne ti vetsina smsek  chodi bez diakritiky.  Po mne chces upravovat nejakyma dementnima nalepkama  moji klavesnici, a to jen kvuli jednomu netolarantnimu cloveku.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2784 kdy: Únor 16, 2010, 08:20:22 pm

Ještě mě napadlo, aby se ti, kterým to vadí, složili na nálepky a dopis se známkou.  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2785 kdy: Únor 16, 2010, 08:22:05 pm

Tvoje děti taky říkají dva piva, do doktora a bo viď?
 Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2786 kdy: Únor 16, 2010, 09:03:40 pm

O ne ne, je to to same, vetsina telefonu porizenych v cesku ma ceskou T9 i  veskere ceske znaky...  a stejne ti vetsina smsek  chodi bez diakritiky.  Po mne chces upravovat nejakyma dementnima nalepkama  moji klavesnici, a to jen kvuli jednomu netolarantnimu cloveku.

Asi mám starej mobil a zaspal jsem nějakou vlnu inovace Smích Zvláštní je, že turecky bych s ním psát mohl. Hoşça kal!
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2787 kdy: Únor 16, 2010, 09:08:50 pm

no ja jsem prakticky clovek me staci uplatit a zacnu premyslet o tom zda psat podle prani takovych jako je ludekk nicmene pouziju stare vojenske porekadlo ktere bude znat par vyvolenych

ludkku a cagusi pakrnu si dela kazdy sam  Škleb
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2788 kdy: Únor 16, 2010, 09:11:22 pm

no ja jsem prakticky clovek me staci uplatit a zacnu premyslet o tom zda psat podle prani takovych jako je ludekk nicmene pouziju stare vojenske porekadlo ktere bude znat par vyvolenych

ludkku a cagusi pakrnu si dela kazdy sam  Škleb

pakrnu?? Nechybí ti tam A? Úsměv
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2789 kdy: Únor 16, 2010, 09:15:51 pm

bečku, k paní doktorce a bo viď, neznají, sory za zklamání  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS