Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 11:53:58 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671312 krát)
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2640 kdy: Únor 06, 2010, 06:30:51 pm

bozi mlyny melou pomalu na kazdeho kdo "prasil" doslo DM to maji tak vyckejme na rozhodnuti
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2641 kdy: Únor 06, 2010, 07:58:09 pm

Jestli ti příjde, že má moje žena prořízlá ústa, tak nejsi daleko od pravdy. Nicméně pokud se tě její slova dotkla, příjmi omluvu a příště si ji vyžádej. Bude ti dopřáno Úsměv

Bhaale, to jsou všichni drowíci kolem tebe takoví? To si moc srandy teda spolu asi neužijeme Úsměv Prý si mě poptával.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2642 kdy: Únor 06, 2010, 08:01:43 pm

bozi mlyny melou...
ounné! je to totiž IC  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2643 kdy: Únor 06, 2010, 08:21:09 pm

Bhaale, to jsou všichni drowíci kolem tebe takoví? To si moc srandy teda spolu asi neužijeme Úsměv Prý si mě poptával.

Tebe ne, tvoji ženu...ty mi nevadíš, pro ni mám připravený celý Lunapark :twisted:

Navíc já sem ze "svýma pips" spokojen, aspon vím na čem sem a mám jistotu zábavy
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2644 kdy: Únor 06, 2010, 08:23:24 pm

Jestli ti příjde, že má moje žena prořízlá ústa, tak nejsi daleko od pravdy. Nicméně pokud se tě její slova dotkla, příjmi omluvu a příště si ji vyžádej. Bude ti dopřáno Úsměv

Bhaale, to jsou všichni drowíci kolem tebe takoví? To si moc srandy teda spolu asi neužijeme Úsměv Prý si mě poptával.

Tyene, stebou sem vycházel dobře. Jen jde o to že nejde poznat kdo za koho hraje. Tak hold trest ponesete oba dva.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2645 kdy: Únor 06, 2010, 09:28:16 pm

Bhaale, to jsou všichni drowíci kolem tebe takoví? To si moc srandy teda spolu asi neužijeme Úsměv Prý si mě poptával.

Tebe ne, tvoji ženu...ty mi nevadíš, pro ni mám připravený celý Lunapark :twisted:

Navíc já sem ze "svýma pips" spokojen, aspon vím na čem sem a mám jistotu zábavy

heh no já s těma svejma taky, jen nevím proč mi do lesa lezou ty tvoji Smích prchaj ti snad? Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2646 kdy: Únor 06, 2010, 09:36:03 pm

Já nejsem boss, já sem tuplík Úsměv navíc, mít dole wyverny tak tam nelezu Úsměv

"Proklatý lesy, vždycky mi připomenou teploušký elfy" Kaigan

Smích
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2647 kdy: Únor 06, 2010, 09:43:30 pm

Já nejsem boss, já sem tuplík Úsměv navíc, mít dole wyverny tak tam nelezu Úsměv

"Proklatý lesy, vždycky mi připomenou teploušký elfy" Kaigan

Smích

To zní zajímavě od jednoho z představitelů teploušských SM elfů  Škleb. Sejdeme se někde na palouku a uděláme orgie.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2648 kdy: Únor 06, 2010, 10:53:35 pm

Drowové mají společnýho s elfama velmi málo a to dobře víš, takže jen tupě komentuješ...ještěže sme v trashu Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2649 kdy: Únor 06, 2010, 11:19:47 pm

Ano, jeden probém tady je. A tím problémem je hráčská slušnost, která jak se zdá dost chybí.
Ono, asi tohle fakt nemá cenu. Jedna strana si hájí svoje a ostatní je nepřesvědčí.

To co se dohodlo na komisy by DM nebo WB (oligarchové na to nemají práva) začlenit do pravidel, aby o tom věděli i ostatní hráči. (Teď myslím to rozpoznání rasy a tak.


Odpověď na otázku, proč se to neřeší IC:IC tohle řešit nelze, protože v momentě, kdy na lesní elfy někdo naběhne, tak tu bude o deset stran víc a navíc udělaj nějakou emo věc jako perma smrt.

Amy je prostě hráč kterému evidentně nejde o hru s jinými. Není to evidentně jen moje zkušenost, je to zkušenost více hráčů, jak vidím. Takže od teď pro ni: Hraj taky trochu pro ostatní, to že mam IC, že každého můžu zabít je hezké, ale když ve hře není místo pro komunikaci a debatu, tak to je hra potom pouze o zabíjení. Pro ostatní: Víte to teď, tak při setkání si dávejte pozor, screenujte, a potom jenom posílejte screeny, ať tu nevzniká tolik nerecyklovatelného odpadu.

Pro lesní elfy: Hájíte sice neobhajitelné, ale já (a věřím, že se i někdo přidá)  na tu hru přistoupit můžeme. Vy s tim ale počítejte, protože s kým kdo zachází, tím také schází.

Uvědomte si, že je to hra o slušnosti. Pokud budete řezat hlavy ostatním, budete zabíjet vše červené, tak tak bude s vámi nakládáno od ostatních. A tohle rozhodně neni míněno jen pro lesní elfy.
Nechcete spolu hrát, pusťte si single.

P.S.: Je mi jedno kolik lidí je za tím účtem, budu o tom hráči mluvit jako o Amy. Je to bordel jinak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2650 kdy: Únor 06, 2010, 11:25:31 pm

Docela souhlasím, když bude Amynotyen KOSovat, budu taky KOSovat. S tím problém nemám, ale je to škoda, chybí mi tam ta složka provokace, ponížení a další dobroty Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2651 kdy: Únor 07, 2010, 12:08:41 am

Drowové mají společnýho s elfama velmi málo a to dobře víš, takže jen tupě komentuješ...ještěže sme v trashu Úsměv

Aaaaaaach! Zřejmě jsem šlápnul na kuří oko nejdrsnějšímu z nejdrsnějších, který nikdy za žádnou cenu nemůže připustit, že by měl jediný kousek oblečení v jiné barvě než černé  Škleb

So funny. Od teď budu říkat drowům "temní elfové". Třeba to na druhém konci republiky (někde tam co bydlí Bhaall) vyvolá zemětřesení, až to s ním bude cukat.

Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2652 kdy: Únor 07, 2010, 12:14:08 am

 Smích

Drowové jsou takoví lepší melfové. U těch člověk aspon ví, na čem je. Melfák tě zabije taky, ale nejdřív tě pokusí unudit kecama o ithil  Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2653 kdy: Únor 07, 2010, 12:24:12 am

Smích

Drowové jsou takoví lepší melfové. U těch člověk aspon ví, na čem je. Melfák tě zabije taky, ale nejdřív tě pokusí unudit kecama o ithil  Smích

No.. to je dost k pláči  Škleb Co jsme to tu s těma elfama udělali. By měl Tolkien radost xD Temní, Lesní, Měsíční... všichni bestie
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2654 kdy: Únor 07, 2010, 12:28:26 am

Mno já mám černofialový dresík, sice nevím jak to spolu souvisí ale budiž...

Vlastně ani nevím na co narážíš...na to že elfové jsou teplouši? Úsměv to sem neřekl já, ale Kagain Úsměv jinak ty mě na kuří oko nešlápneš Úsměv

Připadáš mi jako typ, jsem v kristových letech, a všichni co jsou mladší jsou hloupější/méně znalejší než já...možná se pletu a křivdím ti, pokud to tak je, nedělá mi problém se ti omluvit, ale podle toho co sem zatím vyčetl to tak nevypadá...

Zajímá mě, proč si se pustil do kritiky mé osoby? Nějakej opodstatnej důvod...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS