Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 12:02:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671340 krát)
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2580 kdy: Únor 06, 2010, 11:34:14 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.

*zvedne koutek*

Di někam.. to v podstatě oni mě drží na K2. Amy je někdy praštěná a ulítla, ale co.. to dělá hru hrou, každý je nějaký, i lesní elf je každý jiný.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Orbi
Host
Odpověď #2581 kdy: Únor 06, 2010, 11:35:59 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.


RP nadprirodzene schopnosti sa daju hrat a i hraju mnohymi postavami, "prileti holub", lenze len do urcitej miery kedy negativne neovplyvnuju hru niekoho ineho.

edit: zatial vsak nikto oficialne nepodal staznost, tak sa da povedat, ze to nikomu nevadi alebo ze to bolo hrane v ramci unosneho RP
Poslední změna: Únor 06, 2010, 11:39:19 am od Orbi Zaznamenáno
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2582 kdy: Únor 06, 2010, 11:39:43 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.


RP nadprirodzene schopnosti sa daju hrat a i hraju mnohymi postavami, "prileti holub", lenze len do urcitej miery kedy negativne neovplyvnuju hru niekoho ineho.

Však kdo ví jak to celé bylo. Třeba lesní opravdu hráli s předehrou... tak co. Třeba jim příroda nic neřekla... - to nevíme.
A když ti DM radí za přírodu a pomáhá... pak to jsou napřirozené schopnosti jaké teda?
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2583 kdy: Únor 06, 2010, 11:40:16 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.
*upadne mu oko*
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2584 kdy: Únor 06, 2010, 11:40:28 am

casem prijdes na to ze davat ruku do ohne za nekoho je posetile

vymyslet si nejake schopnosti ktere nemas presne jak psal orbi nemuzes to by jsme se dostali do velmi abstraktniho sveta kdy by nebyl znam rozdil mezi skutecnou udalosti a vymyslem

napsat na forum zabijeme kazdeho kdo vleze na nase uzemi je velmi chabe zakryvani pk to by mohl napsat kde kdo a ve finale by se tu nedelalo nic jineho nez ze by se nahaneli hraci mezi sebou a likvidovali se a pro uplnost toto neni pvp modul
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2585 kdy: Únor 06, 2010, 11:46:05 am

U těch hráčů, u kterých vám padjí oka z ďůlku a u kterých zvedáte koutek. Ano, dal bych za ně i ruku do ohně. Mají moji pevnou důvěru.

Dobře, to co jsem psal kdysi, bylo obrazně přehnané. Ale jak si to pak mám vysvětlit, když ti Dm za přírodu pomáhá? To ji elfové nemají vnímat? Jistěže vnímají a jak je vidět i ona je.
Dobře, nemusí zrovna na drowa upozornit, když hráč drowa nebude sám chtít - to je pravda. Ale nelíbí se mi, když v rámci fantasii nemohou s přírodou komunikovat - do jisté míry samozřejmně.
Nereaguji teď na žádný tell, na žádnou akci co byla nebo situaci. Prostě mě mrzí to, že jen Epic lvly druida se mohou se zvěří kamarádit.. a povídat si s nimi. Pokud toho někdo nebude zneužívat (Jako např.: Jezevec mu poví, že tudy prošlo to a to, aniž by to hráč protějíší strany v tuhle chvíli nechtěl)
Stále nikdo z nás neví jak to tam dopadlo a jak se to odehrálo. Takže bych to vážně už neřešil.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2586 kdy: Únor 06, 2010, 11:50:52 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.

Promiň ale pěkný RP ti zahraje každej kdo má fantazii..

Jen de o to do který party se dostaneš, když se dostaneš do party lesních elfů, tak ano umí pěkný RP. Když se dostaneš do party m. elfů, tak ano hrají svou postavu pěkně. Když se dostaneš knám do spolku (nau Kaas) ano taky to hrajeme dobře. Když se dostaneě k drowům, tak ano hrajou to dobře. Crafteři to samé. A takhle mužeš ject do nekonečna.

To že o tom druhým víme jen že tuhle zabil tohohle, nebo tady udělal tohle eště neznamená že je to špatnej RP hráč.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2587 kdy: Únor 06, 2010, 11:52:09 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.

Promiň ale pěkný RP ti zahraje každej kdo má fantazii..

Jen de o to do který party se dostaneš, když se dostaneš do party lesních elfů, tak ano umí pěkný RP. Když se dostaneš do party m. elfů, tak ano hrají svou postavu pěkně. Když se dostaneš knám do spolku (nau Kaas) ano taky to hrajeme dobře. Když se dostaneě k drowům, tak ano hrajou to dobře. Crafteři to samé. A takhle mužeš ject do nekonečna.

To že o tom druhým víme jen že tuhle zabil tohohle, nebo tady udělal tohle eště neznamená že je to špatnej RP hráč.

No jde o to, že někdo narážel na to, že porušují pravidla. Nemyslím si, že by je porušovali, rozhodně né oni.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Amelor
Host
Odpověď #2588 kdy: Únor 06, 2010, 11:54:12 am

Jezis maria už dost!

Ukaž mi kde je tam napsane "zabijeme kazdeho kdo vleze na nase uzemi" nebo už všichni mlčte.
Byl založen spolek a je v nem dost, myslim slušnych hraču, na zaklade realii spolku si narokuju na sve uzemi.
Co natom nedava smysl?

Klidne to mohl byt krvelačny kmen orku na severu co by, bez mihnuti oka zabijel na potkani každeho kdo se k nim približi, podobne jako to delaji drowove.

L.elf nikoho nezabiji, pouze si chrani to co je pro nej životne duležite.
Jo možna je tvrdy když vyhani každeho a davaji minimalni prostor pro jinou cestu ale par lidi už pocitilo že i to jde.

Maš problem, maš situaci? Stižnost, screen, nejlip pres PM jednomu z DM.
Prestante tu pomlouvat a osočovat když to jasne nikam nevede.
Poslední změna: Únor 06, 2010, 11:59:03 am od Amelor Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2589 kdy: Únor 06, 2010, 12:04:39 pm


No jde o to, že někdo narážel na to, že porušují pravidla. Nemyslím si, že by je porušovali, rozhodně né oni.

Tak ne všichni jen 1/2 hráče.

.......

Jde o to že amy/Tyen zabíjí bez IC předehry, nebudeme si to nějak nalhávat je to prostě fakt. To že stím DM nic nedělají už není naše chyba.

To že máte dost PK postavený IC (http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Arakhora) Je taky pravda.

To že to pro svojí uzavřenou partu hrajete jistě dobře je taky pravda.

To že se to pár lidem nelíbí a pujdou vám prostě po krku je taky pravda.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2590 kdy: Únor 06, 2010, 12:09:01 pm

Jejich "nepřederhu" jsem zatím nezažil.
To, že se snažíme hrát dobře i rpo ostatní je taky pravda.
Už se tu o tohmle vážně nebavme...
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2591 kdy: Únor 06, 2010, 12:09:31 pm

pro ameldora a zbytek
http://img215.imageshack.us/img215/6456/kandelbrie20003b3.jpg

Prosím podívat na 3 a 4  tell ze spoda. A asi pochopíte jak to vaše PK IC myslím.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2592 kdy: Únor 06, 2010, 12:14:20 pm

Jo Amy je ulítlá.. zemřela ti snad Hejky? Je vidět že to Amy brala z humorem. Ale vy to zas berete až až vážně.
Kdyby se tu něco podobného obejvilo už kdysi, nemusli bychom se o tom všem tak moc odohadovat. Teď k tomu nemám co říct a vlasntě jsem ani neměl něco říakt.

EDIT:A navíc Minuviel zemřela... Veděla, co následuje.. veděla, že proti tobě nemá šanci a přesto šla. Kdo z vás by tohle udělal??
Minuviel (nemluvím o Amy) si bránila les.. svuj domov...
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2593 kdy: Únor 06, 2010, 12:15:01 pm

Jejich "nepřederhu" jsem zatím nezažil.
To, že se snažíme hrát dobře i rpo ostatní je taky pravda.
Už se tu o tohmle vážně nebavme...
Ciste mimo Tema, Amy jsem za svoje pusobeni na K2 potkal se svoji postavu celkem trikrat, pokazde to dopadlo naprosto stejne......nestacil jsem napsat ani ň a us do mne Amythien, nebo ta nova elfaka busila, takze se nediv ze ja osobne mam na tyhle hrace svuj nazor co se RP tyka.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #2594 kdy: Únor 06, 2010, 12:15:37 pm

Nejde o to jestli umře hejky, ale o to jestli útočila bez podmětu...jako takže chceš říct že když na tebe někdo zaútočí bez RP a ty to přežiješ je to v pořádku?
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Stran: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS