Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:32:56 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671093 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #855 kdy: Květen 14, 2009, 05:30:00 pm

zabili ste ho, to je to zle Úsměv
Možná, ale to že zabili gea, to beru, a i když se koukneš na statistiku umrtnosti, tak tam sem... prostě o tohle mi nejde mě de vo to, že má 1 minutu nějaký řeči, a když není všechno jak myslel a jak bychtěl, tak prostě fygurky vyběhnou a začnou mlátit a pak se řekne "dobrá práce a podřízne mu hrdlo" to je RP, až to bolí...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #856 kdy: Květen 14, 2009, 05:32:06 pm

byla dlouha IC predehra kde jsi se jako hrač mohl hodne dozvedet, a nechapu co ješte by jsi chtel

Ty mi teda dáváš kapky... předehra? a když nevidíš do invu, tak prostě zařveš zabte ho a tři full boos figurky vyběhnou a začnou do mě mydlit, tomu říkám předehra jak prase... a jestli myslíš to ajk jsi tam "řval" atd, tak to teda o tom bych být tebou radši mčel...
No konečne už to z tebe leze, jen tak dal  Mrknutí
Predehra byla to mi myslim potcrdi zučastneni, vzal jsme si na ptebe na pomoc kumpany ,v tom je problem? IC jsem jim vysvetlil veci a jim to stačilo, za pomoc maji slibenou odmenu.

Do invu jsem videl protože mam lektvar ješte jich par zbylo mužu kazat jestli chceš  Mrknutí.

A zas jen matne kritizuješ  neco-nic, co jsem rval? co se ti nezdalo?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #857 kdy: Květen 14, 2009, 05:33:40 pm

Už sna po 6. pišu aby jsi byl v klid že to nebylo vyberem si jednoho a dame mu co proto, nebo neni co delat jdeme dat pres drzku Geovy, ma to IC duvod a hloubku.
Když budeš mit takovy duvod ty tak me zabijeji pro me za me i každy tyden.

ED: Ale ne dam si na forum na rychlo nejake IC obejdu pravidlo a jdu se mstit a ohanim se nejakym "učelem"!
Poslední změna: Květen 14, 2009, 05:35:18 pm od Amelor Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #858 kdy: Květen 14, 2009, 05:37:46 pm

No konečne už to z tebe leze, jen tak dal  Mrknutí
Predehra byla to mi myslim potcrdi zučastneni, vzal jsme si na ptebe na pomoc kumpany ,v tom je problem? IC jsem jim vysvetlil veci a jim to stačilo, za pomoc maji slibenou odmenu.

Do invu jsem videl protože mam lektvar ješte jich par zbylo mužu kazat jestli chceš  Mrknutí.

A zas jen matne kritizuješ  neco-nic, co jsem rval? co se ti nezdalo?

Mě je jedno, žes měl lektvar já to viděl, ale protože byl (1), tak brzo padnul a já udělal krok abych se otočil a tys pak zavel "Zabte ho!" nebo jak... A to žes jim to IC vysvětlil, to ej tvoje věc nebo že ti to dokážou, to kdybych já mel u sebe u compu 20 lidíš, tak ti taky můžu říct, mě tohle taky potverděj a co? A co ty nazýváš předehrou je teda z mýho pohledu hodně slabý, a předehrou bych to nenazýval... Ale jak říkám, možná po 10 akcích se zlepšíš a pak to může za něco stát

PS: beru ti, že sem si trochu upravil pravidlo, ale já se mstil? ne byl to pouze ukol, a tak nevím o co ti jde nikoho sem nezabil...
A pověz mi prosím tu tvoji IC hloubku... rád si to poslechnu
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #859 kdy: Květen 14, 2009, 05:40:29 pm

A ja vim, žes mě prostě nechtěl ooc sundat, ale tvůj duvod, at byl jakkýkoli, (krom toho, že bych ti zabil rodinného člena)  Neberu to, že když už chceš hrát RP, tak po 2 minutách ležim hubou an dlažbě bez hlavy...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #860 kdy: Květen 14, 2009, 05:42:00 pm

IC duvod Amelor mel... a dostatecne dobry, to by mohlo doufam stacit...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #861 kdy: Květen 14, 2009, 05:42:39 pm

Tak mi ho prosím sdělte, klidně zprávou...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Mithrandir
Host
Odpověď #862 kdy: Květen 14, 2009, 05:44:56 pm

Naco ? Aby si ho neskor proti dakomu pouzil ? Je to uplne zbytocne, staci ti vediet ze IC dovod bol dostatocne dobry
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #863 kdy: Květen 14, 2009, 05:49:03 pm

No okay, dobře, pak to beru Zpět, udělal sem spoustu chyb, a budu si davat bacha okey, tak mě zabili a nechme to tak, ja nikoho nezbail jo, ten můj poslední příspěvek v IC smažte a bude to okey? kdyžtak mi dáte ban na týden, aby ste dodrželi pravidla... Amelor bude rád a odpočine si a vy taky...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #864 kdy: Květen 14, 2009, 05:50:35 pm

No konečne už to z tebe leze, jen tak dal  Mrknutí
Predehra byla to mi myslim potcrdi zučastneni, vzal jsme si na ptebe na pomoc kumpany ,v tom je problem? IC jsem jim vysvetlil veci a jim to stačilo, za pomoc maji slibenou odmenu.

Do invu jsem videl protože mam lektvar ješte jich par zbylo mužu kazat jestli chceš  Mrknutí.

A zas jen matne kritizuješ  neco-nic, co jsem rval? co se ti nezdalo?

Mě je jedno, žes měl lektvar já to viděl, ale protože byl (1), tak brzo padnul a já udělal krok abych se otočil a tys pak zavel "Zabte ho!" nebo jak... A to žes jim to IC vysvětlil, to ej tvoje věc nebo že ti to dokážou, to kdybych já mel u sebe u compu 20 lidíš, tak ti taky můžu říct, mě tohle taky potverděj a co? A co ty nazýváš předehrou je teda z mýho pohledu hodně slabý, a předehrou bych to nenazýval... Ale jak říkám, možná po 10 akcích se zlepšíš a pak to může za něco stát

PS: beru ti, že sem si trochu upravil pravidlo, ale já se mstil? ne byl to pouze ukol, a tak nevím o co ti jde nikoho sem nezabil...
A pověz mi prosím tu tvoji IC hloubku... rád si to poslechnu

Jo padl, a ty jsi zmizel, inv hips netušim, tak jssem zarval ano neco v stylu "Kde je? Chytte ho! Na nej!" co je na tom nepochopitelne?
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #865 kdy: Květen 14, 2009, 05:50:50 pm

To Cray:

Prosimte prestan tu blbnout a bez radsi do hry, nikdo te tu bananovat nechce
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #866 kdy: Květen 14, 2009, 05:55:17 pm

Jo okay, já rezignuju, prostě sem udělal obrovskou chybu a sem náročnej na RP, když už to někdo chce hrát, tak bych byl rád, aby to mělo uroven, to co předvedli, podle mě nebylo dobrý, ale beru zpět, je to subjektivní pohled a asi špatnej.
Jinak co se mého RP týče (kdyby jste to chtěli zpochybnovat) Tak když se snažím, tak nikdo nereaguje většina běhá kolem a jen málokdo se zastaví a pokecá...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Orbi
Host
Odpověď #867 kdy: Květen 14, 2009, 05:57:20 pm

Mna len tak napadlo ... vyuzijem kusok tejto situacie ... ak by si ma niekto najal spolu s dalsimi na podobnu akciu, ale ja by som pri rozkaze "zabte ho", zabil jeho samotneho, cize postavu, ktora si ma najala, tak by to ... to jest "dyka do chrbta" ...  bolo PK?
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #868 kdy: Květen 14, 2009, 06:00:28 pm

no ja osobne by som pri takejto situacii ocakaval aspon nieco ako:
"tak to si na zlej adrese.."
*vytahuje mec*
 bum bum  Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #869 kdy: Květen 14, 2009, 06:00:55 pm

Jo okay, já rezignuju, prostě sem udělal obrovskou chybu a sem náročnej na RP, když už to někdo chce hrát, tak bych byl rád, aby to mělo uroven, to co předvedli, podle mě nebylo dobrý, ale beru zpět, je to subjektivní pohled a asi špatnej.
Jinak co se mého RP týče (kdyby jste to chtěli zpochybnovat) Tak když se snažím, tak nikdo nereaguje většina běhá kolem a jen málokdo se zastaví a pokecá...
Nerezignuj, ja chci ab yjsi mi vysvetlil co se ti na te hre nelibylo, na to co to melo byt to trvalo až, až a snažil jsem se aby to melo uroven, porad pišeš že jsem t zahral špatne ale ješte jsi minevysvetlil co bylo na tom špatne? (ja to nechapu)

ED: když neco nekdo začne vetšinou se snažim nejak chytnout...
Poslední změna: Květen 14, 2009, 06:02:29 pm od Amelor Zaznamenáno
Stran: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS