Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 12:08:38 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668990 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1575 kdy: Srpen 10, 2009, 04:24:46 pm

Tak nad tím bádám... měl bych asi vyrazit častěji mimo Prahu.. pochytit zase nějaké ty hezké výrazy... moc se takhle nechytám
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1576 kdy: Srpen 10, 2009, 08:58:01 pm

creative su hlavne herni zvukove karty... pro audiofili existuju aj lepsi

test v Unreal Tournament 2004(fps)

Bez zvuku                           71
Creative X-Fi (platí pro obě)   66
Creative Audigy1, 2            65
M-Audio Revolution 5.1           59
M-Audio Revolution 7.1           59
RME HDSP9632                   56
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Orbi
Host
Odpověď #1577 kdy: Srpen 10, 2009, 11:24:16 pm

Tak som skusil to JetAudio, ale velmi z neho nadseny niesom. Je prilis komplikovany a prepracovany. Koli tomu som presiel z winampu, ktory v poslednych ediciach je uz dost pomaly, na foobar.

No a to BBE sa mi zda ze az prilis meni ten zvuk. Neprislo mi to velmi dobre. Este to skusim na inych skladbach.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1578 kdy: Srpen 11, 2009, 11:06:59 am

Formi, ve svém stáří, si nevidíš na špičku nosu. Jednáš na základě věcí z doslechu, bez znalosti okolí, bez toho, aniž by jsi byl ńeustále terčem posměchu, cílených utoků a sprostého osočování.
Své jsi si odsloužil ... ale je smutné že nevíš, že být DM není sestřička v nemocnici, které po sobě musí nechat plivat, kopat do sebe a na urážky a systematické vydírání odpovídat usměvem.
Pripomínáš mi moji babičku, ženu, která je v jádru dobrá, ale to co říká ztratilo smysl před dvaceti lety.
Tehdy možná stačilo požádat nebo poprosit člověka, který si neviděl na špičku nosu aby se choval normálně, bohužel Jerry nepatří k normálním lidem.
Byla bych opravdu ráda, kdyby jsi se ty a ostatní, kdyby jste se přestali schovávat za rádoby vtipné a mravokárné poučky´, vytáhli nohy ze mulťácké žumpy, kde postava krmí postavu bez IC základu a udělali něco pro server, ne pro sebe.
Nevím jestli si toho všímáš, ale žumpa je uzavřené společenství lidí, server v serveru a jen se vezou.
Bez jakékoliv aktivity, bez čehokoliv, co by ovlivnilo chod světa.
Jen se vezou, vysmívají se všem, protože oni jsou ti správní a dokonalí, jen oni mají patent na rozum...
A mezi námi... když vystupuješ takto, ani se jim nedivím, že jsou takoví.
Sednu na prdel, stáhnu si kalhoty a "DM bav mě".
Nechci uklízet hovna po lidech ještě ve svém volnu; raději se vrátím k Amy.
Ta pro mě, narozdíl od Vašich žumpáckých postav není jen kupa čísel.
Jediné,čeho jsi ty a tví přátelé dosáhli, je to, že se vytvoří další uzavený spolek, další dokonalá žumpa, uzavřená sama do sebe.
Amy, ve svém mládí si vůbec nevidíš na špičku nosu, jednáš na základě impulzivního jednání, bez znalosti osob a s pocitem, že jsi na světě jediná nejlepší a nejspravedlivější a proto jsi terčem posměchu a sprostého osočování.
Připomínáš mi mého 7 letého synka, kterému když řeknu "děláš to špatně" a on v tom pokračuje, protože si myslí, že je to ta nejlepší cesta jak věc dodělat, i když špatně. Nechápe, že když mu radím, tak jsem stejnou věc dělal taky, ale poučil jsem se a už ji dělám jinak. Správně.
O své v jádru dobré babičce si myslíš, že je hloupá, nebo co?
Protože si bereš do úst Žumpu, byl to můj nápad a jsme parta co kraftí a většina našeho snažení je upřena tímhle směrem. Že nevytáhnem paty z domu je naše věc, že většinu našeho času na serveru je sběr surovin a sdílení našich legálně nasbíraných surovin není porušení pravidel. Pro server jsme ti nejlepší testeři, viz. stížení surovin.
Rádoby vtipná odpověd, nemá být rádoby vtipná, ale má být, jak říká klasik, nastavení zrcadla těm, kterých se to týká, ano mohli by jsme být více adresní, naše chyba.
Nevím jak to vnímáš ty, ale mě server nijak a nikam neveze, přesněji nerozumím tomu kam a jak by mě vézt měl, teď budu hovořit za sebe, nejsem kvestový hráč, nebaví mě epické kvesty, ve kterých nemám možnost volby a nejdou podle mě, hráče, případně spolku.
Nepřekážíme, obchodujeme, kdo si řekne, co je špatně? Proč hodnotíš naši hru, kdo jsi, aby jsi nás známkovala?
Taky nemáš patent na rozum a hovna si uklízíš jen tam, kde si necháš nadělat.
Nesedím na prdeli a nečekám, že mě budeš bavit, na to si vyber někoho jiného, já se o zábavu postarám sám, umím to.
Nevím co je pro Tebe dokonalá žumpa, ale pro mě je tenhle celý Tvůj post celkově fekálný, ve kterém si kopneš.
PS: Toto je můj soukromý zveřejněný názor, nikdo s ním nemusí souhlasit, ani nebudu nikoho přesvědčovat, že je to pravda či lež.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Mithrandir
Host
Odpověď #1579 kdy: Srpen 11, 2009, 11:32:26 am

No a to BBE sa mi zda ze az prilis meni ten zvuk. Neprislo mi to velmi dobre. Este to skusim na inych skladbach.

JJ, zvuk to meni dost, ale mne pride taky 'plnsi'.
A urcite zalezi aj na reprakoch...ked som to skusal na jednych, tak to bolo ako z blata do kaluze.
Ale kazdy to inak vnima  Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1580 kdy: Srpen 11, 2009, 11:42:25 am

Skusal som to zatial len na svojich lacnych sluchatkach, ktore maju divny neduch ... ked nastavim v equalizeri prilis silne basy, tak mi pocas nich nejdu ostatne zvuky.  Škleb
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1581 kdy: Srpen 11, 2009, 01:12:04 pm

Ja si pripadne mozem stvorit nejaku low level postavu.
Klidně mužeš aj z vyšším lvlem při tehle akci by postava umřít neměla jen bude  ponižována Úsměv
Edit: Menší lvl by asi nepřežil cestu do podtemna.
tak si ju vytvorim v podtemne Úsměv  ... moja druha postava nie je vhodna na taketo veci
Ic by měl bejt povrchnak kdyštak tě do podtemna i na tom malem lvlu nějak dostanem.
v batohu Smích

Orbi pokud touzis po ponizovani muzu pritvrdit s Korou. Nemusis chodit do podtemna Škleb
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1582 kdy: Srpen 11, 2009, 01:14:30 pm

Ja si pripadne mozem stvorit nejaku low level postavu.
Klidně mužeš aj z vyšším lvlem při tehle akci by postava umřít neměla jen bude  ponižována Úsměv
Edit: Menší lvl by asi nepřežil cestu do podtemna.
tak si ju vytvorim v podtemne Úsměv  ... moja druha postava nie je vhodna na taketo veci
Ic by měl bejt povrchnak kdyštak tě do podtemna i na tom malem lvlu nějak dostanem.
v batohu Smích

Orbi pokud touzis po ponizovani muzu pritvrdit s Korou. Nemusis chodit do podtemna Škleb
To sice ne ale akce se bude konat tak jako tak Úsměv a lepší kdyš ti povrchnaci  stím budou souhlasit a ubdou mit na to čas než abysme  vás brali náhodně.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Snekoun
Host
Odpověď #1583 kdy: Srpen 11, 2009, 01:25:23 pm

Tak Koru neunasejte. Mam tolik vyrizivani ve hre kdyz lognu ze nevim kam driv skocit Kroutím očima ( chcete asi taky na turnaj magu ne ? )
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1584 kdy: Srpen 11, 2009, 01:29:01 pm

Tak Koru neunasejte. Mam tolik vyrizivani ve hre kdyz lognu ze nevim kam driv skocit Kroutím očima ( chcete asi taky na turnaj magu ne ? )
No nevím já se tam nechystám. Ale možná aj jo uvidím.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #1585 kdy: Srpen 11, 2009, 01:36:36 pm

Kua šnekoun na tebe mám na tebe mám speciální pomůcky viz projímadlo apod  Škleb
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1586 kdy: Srpen 11, 2009, 01:38:44 pm

Jo jo, Koru uneste, ta si to zasluzi.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1587 kdy: Srpen 11, 2009, 01:40:30 pm

Kua šnekoun na tebe mám na tebe mám speciální pomůcky viz projímadlo apod  Škleb

Pokud Koru chytíte budu s vámi samozřejmě hrát, ale být vámi chytám raději mého cikána. Ten má vytříbený vkus pro srandu. Kdo znal Čonku může potvrdit. Dokonce i DM někdy nevěděl co má dělat  Škleb
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1588 kdy: Srpen 11, 2009, 01:41:02 pm

Jo jo, Koru uneste, ta si to zasluzi.

*vypisuje poptavku na dutky*
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1589 kdy: Srpen 11, 2009, 01:42:48 pm

Jo jo, Koru uneste, ta si to zasluzi.

*vypisuje poptavku na dutky*

*nevie co su dutky*  Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS